• 15.985 nieuwsartikelen
  • 179.041 films
  • 12.274 series
  • 34.084 seizoenen
  • 649.228 acteurs
  • 199.273 gebruikers
  • 9.390.271 stemmen
Avatar
 
Een foto van Dwayne 'The Rock' Johnson
Foto: © ANP

Een foto van Dwayne 'The Rock' Johnson
Foto: © ANP

De vraag wie de volgende acteur is die de iconische rol van superspion James Bond mag vertolken is een van de meest besproken onderwerpen sinds Daniel Craig vaarwel zei tegen de rol. Nadat Henry Cavill eerder deze week al liet weten zich nog altijd kandidaat te stellen in de inmiddels al jaren durende run op de rol van de MI6-agent, is er nu nog iemand die de nieuwe Bond wil worden: Dwayne 'The Rock' Johnson

Dwayne Johnson, ook bekend als The Rock, is sinds zijn worstelcarrière uitgegroeid tot een van de grootste filmsterren in Hollywood en heeft deel uitgemaakte van een aantal gigantische filmfranchises zoals de Fast & Furious-reeks. Binnenkort is Johnson ook een deel van de DC Universe als Black Adam in de bioscopen verschijnt. De acteur heeft nu laten weten dat hij ook wel wat ziet in de rol van James Bond, hoewel de kans groot is dat we zijn uitspraken met een korreltje zout kunnen nemen. 

The Rock als James Bond?

In een gesprek met Esquire zei Johnson dat hij graag niemand minder dan James Bond zou spelen. Hij benadrukt hierbij dat het spelen van de wereldberoemde spion voor hem betekent dat hij in de voetsporen van zijn familie zal treden. Zijn grootvader - Peter Maivia - speelde namelijk een handlanger van de schurk Mr. Osato in de Bond-film You Only Live Twice uit 1967 met Sean Connery als Bond. "Ja, mijn opa was een Bond-schurk," legt Johnson uit. "Dat is heel, heel erg cool. Ik zou graag in zijn voetsporen treden en de volgende James Bond spelen. Ik wil geen schurk zijn. Gotta be Bond."

Het debat rondom de volgende Bond zal nog wel even voortduren, en de meningen over welke acteur een geschikte opvolger van Craig zou zijn verschillen enorm. Naast Henry Cavill worden ook de namen van onder andere Tom Hardy, Rege-Jean Page, James Norton en Clive Standen genoemd. Johnson heeft met zijn uitspraken in ieder geval wat stof doen opwaaien en zijn naam aan de geruchtenmolen toegevoegd, maar het lijkt vooralsnog onwaarschijnlijk dat hij de rol zal krijgen. 

Reacties (6)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Actarus

Actarus

  • 502 berichten
  • 2289 stemmen

Wat is dat voor een belachelijke poll


avatar van wwelover

wwelover

  • 2608 berichten
  • 3978 stemmen

"hoewel de kans groot is dat we zijn uitspraken met een korreltje zout kunnen nemen."

Onbegrijpelijk dat dit uberhaupt een artikel is hier... Iedereen die het interview heeft gezien weet dat dit een grap is.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7356 berichten
  • 0 stemmen

Totaal ongeschikt voor die rol.


avatar van raymon

raymon

  • 926 berichten
  • 1534 stemmen

#clickbait


avatar van Amberke2016

Amberke2016

  • 77 berichten
  • 564 stemmen

Mijn voorkeur gaat naar Tom Hardy


avatar van kuifje_007

kuifje_007

  • 14 berichten
  • 0 stemmen

Hij zou Felix Leiter kunnen spelen.