Dinsdag is de nieuwe trailer naar buiten gekomen van de komedie Bill & Ted Face the Music. De film, met hoofdrollen voor Keanu Reeves en Alex Winter is de derde in een filmreeks waarvan het meest recente deel ruim dertig jaar geleden op het witte doek verscheen.
Veel fans van de cultfilms zaten er al een tijdje reikhalzend op te wachten, maar dinsdag was het dan eindelijk zover: de trailer van het nieuwe deel in de Bill & Ted-reeks. Daarin zien we de twee bekende personages als volwassen mannen die nog altijd op zoek zijn naar een carrière als rockster. Het schrijven van een hitsingle waarmee ze kunnen doorbreken gaat ze echter niet zo goed af en dus bedenken ze een plan. De heren, die in de eerste films al kennismaakten met het concept van tijdreizen, besluiten naar de toekomst te gaan en hiermee simpelweg het hele creatieve proces over te slaan. Maar zoals dat altijd gaat in Bill & Ted-films, belanden ze hierdoor in een reeks bizarre en komische situaties.
Bill & Ted
In de eerste film, die tegen het einde van de jaren tachtig immens populair was onder tieners, zagen we Keanu Reeves en Alex Winter als Ted en Bill, twee scholieren die door de tijd reisden om onderzoek te doen naar het onderwerp van hun geschiedenispresentatie waarvoor ze eerder een onvoldoende kregen. Twee jaar later verscheen een sequel in de vorm van Bill & Ted's Bogus Journey, waarin het concept van tijdreizen enigszins op de achtergrond verdween. In het derde deel, dat is geregisseerd door Dean Parisot, is het dus weer helemaal terug. Naast de dertig jaar oudere hoofdrolspelers zullen ook onder meer Samara Weaving en Brigette Lundy-Paine een verschijning maken.
De precieze datum van de release is nog onbekend, maar volgens de trailer verschijnt Bill & Ted Face the Music deze zomer op het witte doek. Hieronder is de trailer te bekijken.
Reacties (0)