In deze MovieMeter Recap nemen we je in vogelvlucht mee langs het meest gelezen nieuws uit de wereld van films en series van vandaag. Onderstaand vind je de meest besproken onderwerpen uit de entertainmentindustrie die vandaag op onze site verschenen zijn, gebundeld in één artikel. Zo ben je binnen een paar minuten weer volledig op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Dochter Linda de Mol maakt haar debuut als studiopresentatrice: 'Beetje onwennig'
De 23-jarige sportverslaggeefster Noa Vahle, de dochter van Linda de Mol, heeft donderdagavond haar eerste optreden als studiopresentatie op Veronica gehad. Samen met analist René van der Gijp leidde ze de verslaggeving rond de voetbalwedstrijd tussen FC Twente en Hammarby IF. Hiermee treedt ze in de voetsporen van haar moeder, die al tientallen jaren studio-shows presenteert. Hele artikel lezen? Klik hier!
Eerste beelden van nieuwe Harlan Coben-verfilming, 'Fool Me Once', gedeeld door Netflix
Prime Video heeft hun serie, Shelter (2023), gebaseerd op het werk van Harlan Coben, al klaarstaan. Ondertussen werkt Netflix ook hard aan een nieuwe verfilming van deze misdaadschrijver: Fool Me Once. De eerste beelden hiervan zijn uitgebracht. Hele artikel elzen? Klik hier!
'Breaking Bad' en 'Better Call Saul'-acteur Mark Margolis op 83-jarige leeftijd overleden
De Amerikaanse acteur Mark Margolis, vooral bekend van zijn rollen in onder andere Breaking Bad en Better Call Saul, is op 83-jarige leeftijd overleden. De acteur, die in beide series de beroemde drugskoningin Hector 'Tío' Salamanca speelde, stierf op 4 augustus na een kort ziektebed in het Mount Sinai Hospital in New York City. Zijn overlijden werd bekendgemaakt door zijn zoon Morgan Margolis. Het hele artikel lees je hier.
Reacties (0)