• 14.191 nieuwsartikelen
  • 172.480 films
  • 11.553 series
  • 32.720 seizoenen
  • 636.524 acteurs
  • 197.474 gebruikers
  • 9.253.808 stemmen
Avatar
 
Dit zijn de drie beste titels die deze week in de bioscoop verschijnen
Foto: © ANP

Dit zijn de drie beste titels die deze week in de bioscoop verschijnen
Foto: © ANP

Elke week verschijnen er weer nieuwe films in de bioscoop. MovieMeter heeft daarom de drie beste titels voor jou op een rijtje gezet die allemaal op donderdag 20 augustus op het witte doek verschijnen in Nederland.

Relic (2020)

Deze drama/horrorfilm gaat over Edna. Ze is weduwe en matriarch binnen de familie. Ze verdwijnt echter plotseling, waarop haar dochter Kay en kleindochter Sam besluiten om haar te gaan zoeken. Ze starten een zoekactie op in hun afgelegen familielandgoed. Uiteindelijk keert Edna terug, maar niet is zoals het was. Het drietal wordt namelijk geteisterd door entiteit die de oudere vrouw in zijn bezit neemt.

Relic is geregisseerd door Natalie Erika James en draait vanaf 20 augustus in de bioscoop.

House of Hummingbird / Beol-sae (2018)

Dit is een Zuid-Koreaanse dramafilm die zich afspeelt in 1994. Het zuiden van Korea is volledig in de greep van de FIFA World Cup. Het noorden rouwt echter om de pas overleden dictator. Studente Eunhee brengt haar dagen door in Seoul en krijgt van alles wat er gaande is in het land nauwelijks iets mee. Op elk mogelijk vlak voelt ze zich als een buitenstaander. Thuis wordt ze geslagen door haar broer en hebben haar ouders altijd ruzie met elkaar. Haar klasgenoten weten haar ook niet echt te boeien op school. Ze probeert haar grote liefde te vinden, maar komt in het ziekenhuis terecht na een niet doorslaggevende biopsie.

House of Hummingbird / Beol-sae is geregisseerd door Bora Kim en draait vanaf 20 augustus in de bioscoop.

American Dharma (2018)

Deze documentaire gaat over Steve Bannon, voormalige hoofdstrateeg van Trumps regering, leider van diens presidentiële campagne en tot voor kort hoogste baas bij de rechts-conservatieve nieuwssite Breitbart News. Hij neemt plaats tegenover filmmaker Errol Morris voor een uitvoerig vraaggesprek. Door zijn rol als adviseur van Donald Trump wordt Bannon vaak ‘the architect of Trumpism’ genoemd. We krijgen inzicht in hoe Bannon zich vanuit de ‘hardcore Democratische familie’ waarin hij werd geboren ontwikkelde tot een alt-right-kopstuk, in de ideeën die hem vormden en in zijn rol in Trumps verkiezing tot president.

American Dharma is geregisseerd door Errol Morris en draait vanaf 20 augustus in de bioscoop.

Reacties (0)

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.

Dit artikel bevat nog geen berichten. Wees de eerste.