Met 71 jaar oud zouden de meeste acteurs ver weg blijven van een actiefilm. Dat geldt echter niet voor Ron Perlman, die ondanks zijn leeftijd alsnog uit plichtsgevoel een derde deel van Hellboy wil maken. De eerste twee delen, die geregisseerd werden door Guillermo del Toro, zijn nog altijd flink populair, dus nog één sequel om het af te ronden wil hij alsnog maken, voor de fans.
In een interview met The Independent ging Ron Perlman op de nostalgische toer over zijn iconische rol in de Hellboy-films. Zowel hij als Guillermo del Toro hebben allebei in het verleden gezegd dat ze nog een derde film willen maken, en daar is nog niets aan veranderd, aldus de acteur: "Heb ik er zin in om Hellboy III te maken? Nee, ik ben f***ing 71 jaar oud. We hebben een verplichting aan de fans, en we moeten het aan hen geven omdat het een episch einde zou zijn. Dus, Guillermo, als je dit leest, ik ben nog niet klaar met jou pushen om dit f***ing ding gedaan te krijgen."
Nostalgisch karakter
De reden dat er na Hellboy IIuit 2008 geen directe sequel kwam, waren de tegenvallende inkomsten van de film. In recente jaren bleek echter dat er nog veel liefde is voor de Hellboy-films, toen er een reboot gemaakt werd met niet Ron Perlman, maar David Harbour in de hoofdrol. Deze film flopte enorm, met als verklaring door Harbour dat men überhaupt niet wilde dat anderen iets anders met het karakter gingen doen dan dat Del Toro en Perlman hadden gedaan. Dat dit duo zo goed samenwerkte is ook geen wonder. Voor Perlman en Del Toro, die al jarenlang vrienden zijn, zou een derde Hellboy-film de zevende keer zijn dat ze met elkaar samenwerken. In del Toro's meest recente film, Nightmare Alley, is Perlman ook weer te zien. Het is dus niet gek dat niemand anders dan dit duo dezelfde magie van Hellboy in de films kan stoppen. Of er echt een derde deel komt, kan alleen de tijd leren, maar fans hebben met dit interview wel weer meer hoop gekregen.
Ja ze hadden als studio 3/4 jaar terug gewoon Guillermo del Toro en Ron Perlman deel 3 moeten laten maken ipv dat wangedrocht uit 2019. Dan hadden ze de geplande trilogie af kunnen maken en was het verhaal ook echt klaar geweest. Deel 3 zal er helaas nooit komen ook al hoe graag ik Ron terug zou willen zien als de enigste en echte Hellboy.
"Heb ik er zin in om Hellboy III te maken? Nee, ik ben f***ing 71 jaar oud" Als hij er geen zin in heeft en het enkel doet omdat hij zich verplicht voelt voor de fans. Laat die 3e film maar zo dan.
Reacties (3)