• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.963 gebruikers
  • 9.370.069 stemmen
Avatar
 

Veilingsites

zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Op veilingsites kom je geregeld ook leuke aanbiedingen tegen.

Zoals nu op eBay:

Rosetta+La Promesse 2dvd nieuw/ geseald voor 10,99

Una Giornate Particulare nieuw/geseald voor 6.00

Post in dit topic meer van dit soort tips!


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Als ik ze zelf kan kopen zal ik zwijgen zoals een graf.

Neen hoor, dat was een grapje. "Nu Kopen" doe ik nooit. Altijd de gepaste tijd afwachten om mee te bieden. Daar moet je wel voor thuis zijn. En een beetje geluk hebben.

Gisteren heb ik op ebay A Place in the Sun uit 1951 gekocht.

Taal : Engels; Duits; Frans; Italiaans; Spaans

Ondertiteling: Nederlands, Engels, Frans, Deens, Duits, Italiaans, Noors, Zweeds, Turks, Spaans.

Voor 3 euro en 1,38 euro verzendingskosten = € 4,38.

(afbeelding)

Ik heb er zo al een 80 à 85 stuks gekocht en nog nooit enige vorm van klachten gehad (ik klop op hout nu).


avatar van Halios

Halios

  • 51 berichten
  • 7 stemmen

Ik heb Bladerunner weten te verwerven gisteren, het heeft een poos geduurd maar eindelijk yessssssssss


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Ook aangekocht : The Occult History of the Third Reich.

(afbeelding)

. Regio 2 DVD

. Speelduur : ongeveer 200 minuten

. Talen : English

. Ondertiteling : Nederlands

. Verdeeld door : Bridge Pictures

. EAN : 8711983450769

. Nieuwe DVD (nog in cellofaan)

Met verzendingskosten er bij € 9,50.

Ik ben er echt nieuwsgierig naar.


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

Voor koopjes is eBay toch echt het beste. Zeker met de huidige dollarkoers is het 'Nu Kopen' ook interessant geworden. Hoewel voor verzendkosten soms belachelijke bedragen worden gevraagd is ook dan eBay soms nog steeds goedkoper.

Met bieden op particuliere veilingen kan je voor een prikkie soms terecht. Als het meezit natuurlijk. Geheime tips op het forum deel ik dan natuurlijk ook niet! Bij het meebieden is het toch wel geluk hebben. Ik heb voornamelijk moeilijk verkrijgbare CDs gekocht op eBay, maar dat kost toch wel wat pogingen en geduld, als het al wordt aangeboden. Voor DVD's is het ook een goede markt, al is het aanbod via de veilingen stukken minder dan met muziek vind ik.

En over het niet aankomen van zendingen: Wel gehad dat zendingen niet aankomen en de stand tussen 'nogmaals verzenden'/'nooit meer iets van gehoord' is gelijk. Dus daar is niet veel over te zeggen. Bij reguliere internet winkels heb ik het overigens nog nooit gehad, maar bij eBay een handvol keren. Het betalen per PayPal vind ik ideaal.


avatar van Mat_

Mat_

  • 737 berichten
  • 1334 stemmen

Ik heb deze week zowel Pulp Fiction als The Deer Hunter gekocht op eBay. Pulp Fiction inclusief verzendingskosten 2.76 euro en The Deer Hunter inclusief verzendingskosten 1.90 euro

Toch wel koopjes lijkt me


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

Ja geduld wordt vaak beloond. Ik had pas de complete Oshii (Red Spectacles/Stray Dog/Talkng head) trilogie v00r 11 euro (3DVD's) incl. verzendkosten vanuit Amerika! Koopje die dollar tegenwoordig...


avatar van MXO

MXO

  • 1449 berichten
  • 532 stemmen

Hoe lang is de verzendtijd van een dvd vanuit Engeland? Ik heb namelijk Stalker en de Jean Vigo - collection samen voor een prikkie overgenomen.


avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8538 stemmen

Koop al jaren probleemloos DVD's via internet maar deze week ben ik voor het eerst opgelicht, voor het bijzonder lullige bedrag van 2,27 nog wel ... zou daar zelf niet eens al die moeite voor nemen.


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

Quentin schreef:

Koop al jaren probleemloos DVD's via internet maar deze week ben ik voor het eerst opgelicht, voor het bijzonder lullige bedrag van 2,27 nog wel ... zou daar zelf niet eens al die moeite voor nemen.

Op eBay? Zo'n 3 à 4% van de eBay aankopen komt niet aan bij mij. ik ben in alle gevallen (behalve eentje) gerestitueerd of kreeg ik een nieuw exemplaar nagezonden. Maar het gaat altijd wel een keertje mis denk ik, verkeerde items of toch in slechtere staat, meestal kom je er toch wel uit. Maar 2,27...

MXO schreef:

Hoe lang is de verzendtijd van een dvd vanuit Engeland? Ik heb namelijk Stalker en de Jean Vigo - collection samen voor een prikkie overgenomen.

Nogal een oude vraag dus ik hoop dat je de DVD's inmiddels in huis hebt. Engeland is erg wisselend merk ik. Zowel van particulieren als Play wisselt het van enkele dagen tot meer dan twee weken. Japan en Finland zijn beide erg vlot. Australië vaak ook (relatief dan).


avatar van MXO

MXO

  • 1449 berichten
  • 532 stemmen

Ik heb ze inderdaad beide binnen. Maar toevallig gister weer een bestelling bij ebay geplaatst, €25 betaald voor de serie Dekalog (Artificial Eye) inclusief verzending. Wel vreemd overegens dat vanuit Japan en Finland de verzending sneller is. Heb je enig idee wat daar de reden van is?




avatar van Bitie

Bitie

  • 3 berichten
  • 0 stemmen

Ik zoek de film Twice in a lifetime uit 1985, kan iemand me daarbij helpen?


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.