- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Studio Sport #2
Studio Sport #2
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Hiddink, Cruijff en Van Basten zien het in hem zitten, alleen de allergrootste zien het dus. 
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Hiddink stelde hem nooit op en Cruijff zag het in Oulida nog harder zitten. En tja Van Basten is natuurlijk niet serieus te nemen.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Tja, de ganse goegemeente kletste destijds Cruyff na en had het over het nieuwe supertalent, ik behoorde tot de kleine kritische minderheid met scherp analytisch vermogen. We zijn nu 3 a 4 jaar verder en tot nu toe heeft die minderheid gewoon gelijk gehad. Niet verder doorgebroken onder Hiddink, geen basisstek bij Koeman, Wouters of Vergoossen. En tot nog toe nauwelijks gespeeld bij Ajax. Ofwel; nog helemaal niks laten zien. Daar verandert één potje tegen Marseille natuurlijk niks aan.
Het is de nieuwe Tarik Oulida, mark my words.
Ik doelde eigenlijk op je quote dat je Aissati in die pot tegen AC Milan de zwakste vond.
Ik denk dat de honderden miljoenen kijkers er heel anders over denken.
Maar goed, ik doe ook geen moeite je te overtuigen. Alles van en bij Ajax is slecht. Toch?
Quido
-
- 14658 berichten
- 6159 stemmen
Dat die jongen bij Ajax nog nauwelijks gespeeld heeft lijkt me ook logisch; hij heeft er zo'n zeven maanden uitgelegen met een blessure.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Maar goed, ik doe ook geen moeite je te overtuigen. Alles van en bij Ajax is slecht. Toch?
Prachtig. Ik ben kritisch over een speler bij PSV - Milan en Litmanen ziet er (uiteraard) weer 'ajax-haat' in.
Lieve, lieve A&L. Ik heb geen hekel aan jouw cluppie. Het zal me allemaal worst zijn. Ik heb een lichte voorkeur voor de Noordelijke Trotsen en het deftige Sparta, maar in het stadion zul je me al niet vinden. Ik zat te balen toen woensdag de 2-2 binnenging, noem mezelf fan van Suarez en Sulejmani en vindt Lindgren een onderschat toppertje. Dus niet altijd zo zielig doen.
Als voetballiefhebber zie ik het niet zitten in Aissatti, that's it.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
dan nog slaat je quote over die milan wedstryd nergens op maar daar ga je niet op in.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Kijk die wedstrijd nog maar eens na en turf hoe vaak hij gevaarlijk balverlies lijdt rond de middencirkel. Tip; je hebt je 2e hand nodig bij het tellen.
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Hiddink stelde hem nooit op
Hiddink staat juist bekent als een groot fan van Aissati en het eerste jaar in het eerste van PSV speelde hij dan ook regelmatig, helaas voor Ismael vertrok Hiddink aan het einde van het seizoen.
Klopt echter zijn talent stond buiten kijk, hij had echter beter kunnen gaan zaalvoetballen daar kwam hij veel beter tot zijn recht.
Het is binnen ajax publiekelijk geheim dat Van Basten ook niet stond te springen om Aissati, Van Basten wou Demy de Zeeuw. Het was voornamelijk het bestuur die Aissati per sé naar Amsterdam wilden halen. Nadat De Zeeuw niet leek te lukken stemde Van Basten in met Aissati.
Kijk die wedstrijd nog maar eens na en turf hoe vaak hij gevaarlijk balverlies lijdt rond de middencirkel. Tip; je hebt je 2e hand nodig bij het tellen.
Doet me een beetje denken aan een anekdote van Theo Janssen. Die vertelde ooit dat hij door de computer analyses bij Vitesse telkens tot slechtste man van het elftal werd verkozen. Dit kwam omdat zoveel passes van hem niet aankwamen. Janssen vond dit onzin want volgens hem maken die ballen die hij verliest niet zozeer uit, het gaat om die ballen die wél aankomen/het verschil maken. Ik weet wel zeker dat Messi ook meer dan 10 ballen per wedstrijd verliest. Aissati mag best regelmatig ballen verspelen -iets wat hij woensdag overigens weinig deed- daarvoor zijn andere jongens om dat op te vangen.
Don Dijk
-
- 7079 berichten
- 0 stemmen
Ik moet eerlijk zeggen dat ik Aisatti ook altijd ietwat overschat vind, maar hij speelde woensdag een mooie pot voetbal hoor. Jammer alleen dat er zo'n klein keepertje in het doel moet worden gezet.
combi
-
- 20609 berichten
- 0 stemmen
Oulida was ook en talent, heeft ie ook bewezen in een EC 1 duel, alleen mentaal komt ie tekort, dat kan je nooit van te voren weten.
wat Aisatti betreft, is nog jong en moet nog alles bewijzen.
maar goed kan ook niks worden idd.
combi
-
- 20609 berichten
- 0 stemmen
maar suljimani is nog het ergste, volgend jaar maar.
heeft nog geen 1 tiende laten zien wat hij bij heerenveen heeft gedaan.
OlafK
-
- 955 berichten
- 1917 stemmen
Of Sulejmani is misschien toch niet zo goed als men had gehoopt? Hij heeft tenslotte maar een half jaar goed gevoetbald.
Niet dat ik dat denk hoor, maar ik vond het wel toen al vreemd dat men meer dan 16 milj. betaalde voor een speler die een half jaar leuk tegen een bal trapte.
timbo_
-
- 13116 berichten
- 3919 stemmen
Ik blijf erbij dat zijn rendement redelijk hoog is. Heeft er al aardig wat ingeprikt en qua asists zou ik het ook wel eens willen zien. Ook woensdag prikt die toch een erg belangrijk goaltje binnen.
kos
-
- 46854 berichten
- 8976 stemmen
Uitstekende speler hoor, wel een beetje duur natuurlijk (en op de verkeerde plek).
Don Dijk
-
- 7079 berichten
- 0 stemmen
Veurspellingn:
20-03 20:45 de Graafschap - SC Heerenveen De Vijverberg 3-1
21-03 18:45 NEC - Willem II Mc Dos Goffert stadion 1-1
21-03 19:45 PSV - Vitesse Philips Stadion 3-0
21-03 20:45 Sparta - Heracles Almelo Sparta-stadion 2-2
22-03 12:30 Roda JC - ADO Den Haag Parkstad Limburg 3-1
22-03 14:30 AZ - Feyenoord DSB Stadion 1-1
22-03 14:30 NAC Breda - Ajax Rat Verlegh Stadion 2-0
22-03 14:30 Volendam - FC Utrecht Kras Stadion 1-1
22-03 14:30 FC Twente - FC Groningen Grolsch Veste 5-2
Wat denken jullie?
kos
-
- 46854 berichten
- 8976 stemmen
de Graafschap - SC Heerenveen 0-2
NEC - Willem II 3-0
PSV - Vitesse 2-0
Sparta - Heracles Almelo 1-0
Roda JC - ADO Den Haag 0-0
AZ - Feyenoord 3-1
NAC Breda - Ajax 2-1
Volendam - FC Utrecht 1-1
FC Twente - FC Groningen 3-1
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
de Graafschap - SC Heerenveen 0-2
NEC - Willem II 4-0
PSV - Vitesse 2-1
Sparta - Heracles Almelo 0-1
Roda JC - ADO Den Haag 0-1
AZ - Feyenoord 1-2
NAC Breda - Ajax 1-3
Volendam - FC Utrecht 1-2
FC Twente - FC Groningen 2-1
combi
-
- 20609 berichten
- 0 stemmen
Uitslag loting kwartfinales:
Villarreal - Arsenal
Manchester United - FC Porto
Liverpool - Chelsea
FC Barcelona - Bayern München
Indeling halve finales:
Manchester United/FC Porto - Villarreal /Arsenal
FC Barcelona /Bayern München - Liverpool/Chelsea
Data Champions League:
Kwartfinale: 7/8 april heenduels, 14/15 april returns
Halve finale: 28/29 april heenduels, 5/6 mei returns
Finale: 27 mei
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Ja, wat is er toevallig? Er zijn 8 teams over, alleen nog maar toplotingen. Oa 2 Engelse topteams tegen elkaar en de Spaanse tegen de Duitse gigant. Alleen Villarreal-Arsenal vind ik minder qua affiche, maar misschien wordt het wel een superclash.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Net of er ook maar 1 zwakke ploeg in de kwartfinale zit...
En met oa Barca-Bayern en Lpool-Chelsea gaat je theorie niet op kos...
combi
-
- 20609 berichten
- 0 stemmen
er is maar 1 top westrijd, chelsea- liverpool.
de rest uitgemaakte zaak al weet je het nooit in het voetbal.(de bal is rond)
Knisper
-
- 13056 berichten
- 1291 stemmen
Doet me een beetje denken aan een anekdote van Theo Janssen. Die vertelde ooit dat hij door de computer analyses bij Vitesse telkens tot slechtste man van het elftal werd verkozen. Dit kwam omdat zoveel passes van hem niet aankwamen. Janssen vond dit onzin want volgens hem maken die ballen die hij verliest niet zozeer uit, het gaat om die ballen die wél aankomen/het verschil maken.
speedy23
-
- 18945 berichten
- 14043 stemmen
Wie wint er Milaan - San Remo? Gokje?
Tom Boonen (1).
happie
-
- 6276 berichten
- 426 stemmen
de Graafschap - SC Heerenveen 0-5
NEC - Willem II 1-2
PSV - Vitesse 0-1
Sparta - Heracles Almelo 2-0
Roda JC - ADO Den Haag 1-3
AZ - Feyenoord 2-3
NAC Breda - Ajax 2-4
Volendam - FC Utrecht 2-2
FC Twente - FC Groningen 1-3
happie
-
- 6276 berichten
- 426 stemmen
Zit ie nu ook, bij de 76ers
. Helaas wel al voor het seizoen uit de running.
Beetje de vloek van een no 1 draft overall pick, er worden wonderen van je verwacht. Komt er nog bij dat hij kwam toen het Jordan, Pippen, Rodman, Jackson tijdperk net over was.
Klopt ook
.
Klopt maar is ook wat makkelijker inpassen en Smits verdient er idd wel een.
Ik vrees trouwens wel voor je Bulls morgennacht, als ze het op mogen nemen tegen Kobe en Gasol. Hoop op een mooie pot, maar dat word wel een hele lastige.
Don Dijk
-
- 7079 berichten
- 0 stemmen
de Graafschap - SC Heerenveen 0-5
NEC - Willem II 1-2
PSV - Vitesse 0-1
Sparta - Heracles Almelo 2-0
Roda JC - ADO Den Haag 1-3
AZ - Feyenoord 2-3
NAC Breda - Ajax 2-4
Volendam - FC Utrecht 2-2
FC Twente - FC Groningen 1-3
Veel verrassingen! 
Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.
