- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Studio Sport #2
Studio Sport #2
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Een ander voorbeeld waaruit blijkt dat een linksback er wel degelijk toe doet en zelfs als onbetwiste sleutelspeler kan fungeren is Roberto Carlos in betere tijden bij Real Madrid.
Dat is buitencategorie zoals ik al zij. Ik heb het over haalbare backs.
Wat een onzin, dat heeft niets te maken met dat backs onbelangrijk zijn.
Ik bedoelde eigenlijk ook het minst belangrijk. Er zijn maar héél weinig backs die het verschil maken en die zullen nooit bij Feyenoord voetballen.
Zo'n beetje het ultieme bewijs dat het erg belangrijk is dat je daar goede mensen hebt staan.
Een degelijke back is genoeg en die kun je ook wel voor minder of transfervrij halen, misschien loopt er in de jeugd ook wel ééntje rond. Of een back nu elke week een zesje of een zeven haalt maakt niet zoveel uit.
Dat klopt, maar is vooral slecht technisch beleid.
Klopt, dit technische beleid vind ik trouwens bij Feyenoord maar ook bij Ajax rot.
Ik weet niet of Cruyff dat gezegd heeft, maar die denkt sowieso alleen maar in aanvallers, alsof we nog in de jaren '70 spelen met topvoetballers.
Heeft hij gezegt, ik heb geen bron maar ik weet het zeker. Als je voetbal overigens in ideologiën zou opdelen val ik trouwens onder het Cruijffianisme, denk ik.
Dus ik zal het maar laten om nu met mijn betoog voor Cruijff te komen want dan gaan we nogal off-topic.
En jij denkt dat Feyenoord dus nu, omdat er nog niks rond is, hun weinige geld aan aanvallers moet spenderen? Dus dan kopen ze wat 'mindere goden' en hebben ze straks misschien opeens wel geld en moeten ze met hun geld maar peperdure backs kopen of zo?
Nee het beetje geld moet je investeren op de posities, waarmee je denkt op de korte termijn een zo groot mogelijke stap te maken. Echt goede backs zie ik echt als luxe. Maar goede backs zijn niet per se noodzakelijk. Feyenoord had met El-Ackaoui nu geen positie hoger gestaan.
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
haha jij kent Aguero persoonlijk?
Jammer genoeg niet.
Tegenwoordig krijgen ze mediatraining om zo bescheiden mogelijk te blijven.
Vreemd dat andere spelers die ook dezelfde mediatraining krijgen zo vaak negatief in het nieuws komen.
Zijn schoonvader is alvast geen al te goed rolmodel.
Gelukkig is hij slim genoeg om zelf zijn weg te kiezen.
Vorige maand werd hij nog aan Inter gelinkt nadat Diego had aangegeven dat Agüero een prachtig koppel zou vormen met Ibahimovic.
Agüero zei echter dat hij, en hij alleen beslist waar zijn toekomst ligt. En die ligt voorlopig nog bij Atletico.
Denk dat die jongen over een paar jaar, misschien al volgend jaar voor een nog grotere club gaat kiezen(en dat is ook zijn goed recht).
Dat denk ik ook wel.
Maar hij heeft een clausule in zijn contract staan, bij een bod van 55 miljoen mag hij Atletico verlaten.
Chelsea wou dit bedrag betalen aan het begin van dit seizoen.
Agüero zelf weigerde omdat hij gewoon bij Atletico wou blijven.
Welke andere speler zou zo een transfer weigeren?
Zou wel mooi zijn om hem eens in de Premier League te zien.
En winnen doe je niet in je eentje, daar heb je een team voor nodig.
Maar hij maakt als jongeling wel vaak het verschil.
Vorig seizoen met 19 competitiedoelpunten en een hoop assists zeker de belangrijkste speler.
Als iemand als Messi of een andere goede speler het verschil maakt, dan wordt er ook altijd groot gesproken over die speler terwijl zij ook in een team spelen.
Dus dan mag dat ook over Agüero worden gezegd.
Kai
-
- 5164 berichten
- 1001 stemmen
Een Ajacied kan sowieso niet ontkennen dat backs van grote waarde kunnen zijn. Denk alleen al aan Trabelsi en Maxwell. En verder terug oa Reiziger. En het totaalvoetbal in de jaren 70 was ook mede dankzij de opkomende backs.
Dat trabelsi bij ajax voetbalde was een gelukje, die is extern aangeboden. Daar heeft ajax geluk bij gehad, maar het was geen eigen scoutingswerk. Trabelsi was overigens ook in Frankrijk aangeboden Lyon wou hem toen ook maar Trabelsi koos voor Ajax (Lyon was destijds nog niet zover).
Maxwell is een gokje geweest van Beenhakker, was nog niet volledig door het scoutingsprocess. Dat ajax backs had van deze kwaliteit is prachtig maar die zijn bijna niet meer van buitenaf te krijgen.
Reiziger is een typisch voorbeeld van een simpele degelijke back. Maar zeker geen geweldenaar, gewoon zoals het hoort zelf opleiden en nooit veel geld aan uitgeven.
combi
-
- 20609 berichten
- 0 stemmen
maar zelfs Agüero zal zeggen dat Messi verreweg de beste is.
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
Ajax had eigenlijk Dante moeten halen van Standard.
Heel goede speler die voor een belachelijk laag bedrag (2 of 3 miljoen) naar Mönchengladbach is vertrokken in de winterstop. Had een aflopend contract.
Kan ook zonder problemen in het centrum spelen als dat gevraagd wordt.
Zou een ideale speler voor Ajax zijn geweest.
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
maar zelfs Agüero zal zeggen dat Messi verreweg de beste is.
Lees dit eens voetbalkrant.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Ik lees hiero wat postjes door, ik zie dat de Vertongens en de Hoflanden van heden ten dage ernstig worden opgehemeld, ik denk: Zucht.
Ik zucht met je mee, DD... hele beperkte spelers die blij mogen zijn in de eredivisie te spelen.
combi
-
- 20609 berichten
- 0 stemmen
maar enfin.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Dat trabelsi bij ajax voetbalde was een gelukje, die is extern aangeboden. Daar heeft ajax geluk bij gehad, maar het was geen eigen scoutingswerk. Trabelsi was overigens ook in Frankrijk aangeboden Lyon wou hem toen ook maar Trabelsi koos voor Ajax (Lyon was destijds nog niet zover).
Maxwell is een gokje geweest van Beenhakker, was nog niet volledig door het scoutingsprocess. Dat ajax backs had van deze kwaliteit is prachtig maar die zijn bijna niet meer van buitenaf te krijgen.
Reiziger is een typisch voorbeeld van een simpele degelijke back. Maar zeker geen geweldenaar, gewoon zoals het hoort zelf opleiden en nooit veel geld aan uitgeven.
Ik heb het niet over hoe ze de spelers hebben gehaald, wel over het feit dat ik meen jij zei dat een back 1 van de minst belangrijke schakels in een elftal is.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Ik zucht met je mee, DD... hele beperkte spelers die blij mogen zijn in de eredivisie te spelen.
Haha je snapt echt niks van Vertonghen...
1 van de beste middenvelders uit de eredivisie. Maar dankzij je enorme afkeer tegen Ajax wil je dat niet zien of je snapt dat niet.
Ik vind bepaalde Ajacieden ook overhyped, maar Vertonghen speelt al 2 seizoenen echt heel goed.
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
Dan zou Otherfool eens een paar spelers op die positie uit de Eredivisie bij naam moeten noemen die hij een stuk beter vindt dan Vertonghen.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Zal hij wel met heel het middenveld van De Graafschap op de proppen komen.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Inderdaad. Lachwekkend dus.
Ken weinig middenvelders met zon snelheid, uithoudingsvermogen, sprintvermogen, tactisch inzicht en fysieke kracht in 1. Dat hij niet het uiterlijk van een Davids heeft maakt hem niet gewoon heel goed.
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
Dan vergeet je nog dat hij over een uitstekende traptechniek beschikt. Die jongen kan het echt heel ver schoppen.
Ook op verschillende posities inzetbaar.
Materny
-
- 10188 berichten
- 1026 stemmen
Die jongen kan het echt heel ver schoppen.
.
En niet in de 2e ring, maar zuiver op de stropdas
Was me voor dit seizoen nog niet eens echt opgevallen eigenlijk.
Denk dat die periode bij Willem || hem heel veel goeds heeft gedaan.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Jan heeft eigenhandig Ajax de landstitel zo goed als ontnomen door met RKC 2-2 tegen Ajax te spelen met de gelijkmaker van hem waardoor Ajax de 1e plek niet overnam en uiteindelijk op een goal na de titel miste.
Otherfool vind hem vast meteen een stuk cooler nu.
Materny
-
- 10188 berichten
- 1026 stemmen
Correctie : RKC was het ja.
En inderdaad, die wedstrijd tegen RKC staat me nog akelig goed bij. Wel een geweldige trap was het van hem. Had toen nog niet de indruk dat hij ajax waardig was.
happie
-
- 6277 berichten
- 426 stemmen
Agüero is een geweldige voetballer maar die is er nog lang niet. Messi is van buitenaards niveau, eerlijk is eerlijk.
Agüero kan absolute wereldtop worden, is er nog niet. Ik weet ook niet wat jij van Agüero ziet, of het bij samenvattinkjes en highlights blijft.
Het zijn allebei Argentijnen, dus dan mag de bondscoach flink in zijn handjes wrijven.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Nu het toch over Aguero en Messi gaat...
Gister had ik nog gratis Sport 1 en heb de 2e helft van Atletico-Barcelona gekeken....echt niet te filmen wat een bizar duel!
Sowieso stond Barca 0-2 voor, daarna 2-2 gelijk, 2-3 voor, 3-3 gelijk en in de slotminuut verloren. Reclame voor het voetbal zon pot!
happie
-
- 6277 berichten
- 426 stemmen
Was inderdaad een mooie pot. Ongelooflijk wat Barcelona aan het doen is. Als ze niet oppassen grijpen ze overal naast. Hadden ze vorig jaar ook geen redelijk grote voorsprong weggegeven.
Inter - Roma was ook wel grappig. Maar die heb ik niet helemaal gezien. Want daarna ging ik over naar Sport 2 Lakers - Suns. Leuke wedstrijd om te zien.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Jaren terug was ik toch wel een aardige Barcelona volger en dacht ik ook daar supporter van te zijn. Maar het doet me nu allemaal nog weinig de laatste jaren. Ik heb maar 1 voetballiefde en dat is Ajax. Geen club komt daar ook maar een beetje in de buurt. Heb wel genoten toen Barca de CL won met Rijkaard met schitterend voetbal. En ook oa 0-3 Real in Bernabeu vernederd, dat waren mooie beelden. Maar of Real of Barca nu de titel pakt in Spanje, ach het maakt me niet zo veel uit. Voor Oranje is het weer goed als de Nederlanders in Madrid goed in hun vel zitten en presteren.
happie
-
- 6277 berichten
- 426 stemmen
Robben deed het de laatste weken wel goed, Huntelaar lijkt los te komen. Sneijder komt wel weer. Van der Vaart moet daar niet blijven en Drenthe had bij Feyenooit moeten blijven,
The Last
-
- 7169 berichten
- 0 stemmen
Zometeen Voetbal International op rtl7. Eindelijk weer eens een interessante gast in echte clubman Sander Boschker, die onlangs de top 10 met spelers van meeste Eredivisie-wedstrijden is binnengedrongen met z'n mooie 500 zal ik maar zeggen. Ik hoop vooral dat ze zullen discussieren over het feit waarom Boschker door de jaren heen nooit geselecteerd is voor Oranje en een hoop andere prutsers (Timmer, Waterneus o.a.) wel. Lijkt me wel een leuk onderwerp voor Johan Derksen. 
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Vind het maar een saaie gast, komt geen zinnig woord uit.
stijf
-
- 342 berichten
- 232 stemmen
Tja Waterreus was zo'n prutser dat ie een heel peleton aan keepers heeft weggewerkt bij PSV.
Het is ook niet mijn favoriete keeper, maar zijn grootste kwaliteit van Waterreus was dat hij zijn sterke en zwakke punten goed kende, hij kende zijn mogelijkheden, en heeft daardoor toch een mooie carriere gehad.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
1 van de beste middenvelders uit de eredivisie. Maar dankzij je enorme afkeer tegen Ajax wil je dat niet zien of je snapt dat niet.
Daarom wordt-ie om de haverklap zeker linksback of in het centrum gezet...
Ik blijf het verder frappant vinden dat iemand die de moeite doet een nickname als 'Ajax&Litmanen' op een filmforum te voeren (en bij alles wat maar enigszins met die club te maken heeft opgewonden te worden) anderen ervan 'beschuldigd' subjectief naar de hoofdstedelijke Godenzonen te kijken...
Vertonghen is een waterdrager. Zoals Gabri, Culina en Lucius dat ook zijn. Niks mis mee.
The Oceanic Six
-
- 60490 berichten
- 4103 stemmen
Daarom wordt-ie om de haverklap zeker linksback of in het centrum gezet...
Ik blijf het verder frappant vinden dat iemand die de moeite doet een nickname als 'Ajax&Litmanen' op een filmforum te voeren (en bij alles wat maar enigszins met die club te maken heeft opgewonden te worden) anderen ervan 'beschuldigd' subjectief naar de hoofdstedelijke Godenzonen te kijken...
Vertonghen is een waterdrager. Zoals Gabri, Culina en Lucius dat ook zijn. Niks mis mee.
Haha ga weg man. Zelfs een Ajax hater als Naomi Watts beaamd dat Vertonghen een klasbak is.
Ik kan heel objectief zijn, heb ook het idee dat ik dat bijna altijd wel ben maar Vertonghen een waterdrager noemen en vergelijken met Culina vertuigt echt van onwaarschijnlijk weinig voetbalkennis.
Overigens is Vertonghen multifunctioneel. Linksback, linker centrale verdediger, linkermiddenvelder...hij kan het. Faalt eigenlijk bijna nooit.
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Haha ga weg man. Zelfs een Ajax hater als Naomi Watts beaamd dat Vertonghen een klasbak is.
Ajax haters hebben niet per definitie verstand van zaken...
A&L, you just made my day 
PS waarom zou je 'de beste middenvelder van de eredivisie' ooit back zetten? Heeft Sneijder dat ooit gespeeld? Litmanen? Van der Vaart? Daar zet je beperkte spelers neer, als... ehm ja... Lucius... Culina...
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
Otherfool, noem eens een paar middenvelders uit de Eredivisie die echt beter zijn dan Vertonghen.
Verdedigend ingestelde spelers welteverstaan.
Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.
