• 18.015 nieuwsartikelen
  • 184.666 films
  • 12.818 series
  • 35.370 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.082 gebruikers
  • 9.517.897 stemmen
Avatar
 

Algemeen sporttopic (geen voetbal)

zoeken in:
avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Erg is dat he, norse oude kerel dat ik ben. Nou, omdat i ker niet genoeg van kan krijgen. Die spiderweb ook .

(afbeelding)

Zeven keer op rij .


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Ook een giller.

Wielrenner uit Eritrea paar uur vermist tijdens Omloop

(afbeelding)

Wielrenner Frekalsi Debesay Abrha uit Eritrea


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Lakers verliezen van Nuggets.

Howard en vrije worpen: 3 uit 14.


avatar van Jawaddedadde

Jawaddedadde

  • 5348 berichten
  • 2196 stemmen

"Banesto en Indurain jarenlang klant bij dopingarts Conconi" - Wielrennen - De Morgen - demorgen.be

Hopla! Zullen nog heel wat lege klassementen volgen in de Tour op die manier.


avatar van Pitakaas

Pitakaas

  • 2962 berichten
  • 246 stemmen

Van Indu is toch allang bekend?

Volgens mij was het juist nieuws dat die hele ploeg gebruikt heeft.

Indurain was de voorloper met EPO.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27567 berichten
  • 4183 stemmen

Logisch gevolg. Geloof eigenlijk dat niemand die de Tour vaker dan 1x heeft gewonnen(of überhaupt de Tour heeft gewonnen) schoon is. Dat is iets wat wel duidelijk is na het gedoe rondom Lance.


avatar van otherfool

otherfool

  • 18541 berichten
  • 3404 stemmen

Kom kom, de Tour bestaat al meer dan een eeuw. In de beginjaren namen ze hooguit eens de trein

En van LeMond mag je aannemen dat-ie schoon was. Over de winnaars daarna... tja.


avatar van Pitakaas

Pitakaas

  • 2962 berichten
  • 246 stemmen

otherfool schreef:

Kom kom, de Tour bestaat al meer dan een eeuw. In de beginjaren namen ze hooguit eens de trein

Coppi heeft ook gebruikt.

Maar toen was doping nog niet verboden


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Miesha Tate is not impressed. :')

Zou echt haar mond moeten houden nadat Ronda vorige keer bijna haar arm heeft gebroken.

Verder is Naomi Watts hierboven de voeling met de realiteit helaas helemaal kwijtgeraakt.

Ach ja, is als fanboy helemaal niet erg want het was ook een erg mooie wedstrijd. Maar DE sterren van de UFC zullen toch altijd de mannen zijn. En dan uiteraard mannen als Jon Jones, Cain Velasquez en Anderson Silva die werkelijk onverslaanbaar lijken en het octagon letterlijk in een bloedbad kunnen veranderen en de sterkste tegenstanders met kinderlijk gemak alle hoeken van het octagon laten zien. Maar zelfs zij komen niet in de buurt van de legendarische Muhammad Ali (dat weet Naomi Watts natuurlijk ook), wat natuurlijk geen schande is want Ali is de allergrootste sportlegende ooit. En ik zeg dit als een Joe Frazier fan.

Ik dacht ook even dat het misging, maar Ronda bleek toch te sterk voor haar tegenstandster. Al is sterk misschien niet het juiste woord want ik denk niet dat fysieke kracht de doorslag heeft gegeven, eerder de behendigheid in combinatie met snelheid en kracht. Ronda is in elk geval niet zomaar een pretty girl zonder skills.

Indrukwekkend hoe Ronda het dus voor elkaar krijgt om elke keer weer die armbar te plaatsen, al zou ik het ook eens graag op een andere manier zien, een brute KO zou mooi zijn. Maar ik vraag me af of dat ook lukt tegen Cyborg (Wanderlei Silva met een pruik) in een gevecht dat onvermijdelijk lijkt, ik zie het dit jaar nog gebeuren.

Ik vind het wel jammer dat er maar 1 gewichtsklasse bestaat voor de vrouwen, zoiets is toch een nadeel voor een Cyborg die dan gewicht en ongetwijfeld ook fysieke kracht moet inleveren om tegen Ronda te vechten.

Verder vraag ik me af wie de allerbeste vrouwelijke vechter is want niet iedereen is bij de UFC aangesloten. De tijd zal het ons vertellen en ik hoop dat Dana er in slaagt om meer vrouwen naar de UFC te lokken.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Tate .

Uiteraard, al is het vooral fanboy-ism die de superlatieven drijven natuurlijk . Met de vergelijking met Ali overdrijf ik natuurlijk schromelijk, al heb je bij Rowdy - net als bij Ali - al verloren als ze op komt. Toegegeven dat de mannen de echte sterren blijven, al zullen de titlefights van Rowdy in de female division wel een persoonlijk grootste highlight blijven.

Wat mij vooral erg bevalt bij de vrouwen (en Rousey in het bijzonder) is dat het echt enorm gefocussed is op behendigheid in de ground game en het vrouwelijk lichaam heeft ook net wat meer agiliteit die dit zo aangenaam maakt om naar te kijken, tel daarbij de persoonlijkheid en vaardigheid op van Rousey en je hebt de tijd van je leven.

Het uitvoeren van de armbar blijft toch echt grandioos. Heb ook flink wat beelden van haar moeder gezien, die wist in haar prime ook uitsluitend die armbar met succes uit te voeren. Ik ben wel benieuwd hoe Ronda is als de armbar niet lukt. Al zal dat vroeg of laat wel een keer voor gaan komen lijkt me. Maarja, eerst moeten zeh et maar eens een ronde gaan volhouden.

Dana heeft dus een divisie van 15 female fighters voor ogen. Benieuwd wie hij allemaal toevoegt en wie de volgende tegenstander van Rousey is. Een bout tegen Sara McMann zou voor mij persoonlijk echt een top affiche zijn. Lijkt me met McMann's uitstekende worstelcapaciteiten een hele interessante matchup. Maarja eerst die andere persoonlijke highlight; Jones vs Sonnen .


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Naomi Watts schreef:

Jones vs Sonnen .

Topaffiche! Jammer dat er maar één winnaar kan zijn want ik wil geen van beiden zien verliezen.

En in mei Overeem vs JDS, twee mannen die hun vorige gevecht allebei nogal kansloos verloren na heel wat grootspraak. Ben benieuwd wie dit wint. Zullen nu allebei wel erg hongerig zijn en voor de verliezer is het echt een zware klap want twee nederlagen op rij is niet niks.

Ik zet mijn geld op JDS, Overeem heeft een kin van glas en JDS heeft in het verleden laten zien dat hij prima kan boksen en zijn takedown defence lijkt me ook wel goed. Dat kan hij niet verleerd zijn. Moet zich gewoon beter voorbereiden dan tegen Cain. Ik denk dat hij zijn laatste wedstrijd veel te zelfzeker was, in dat opzicht is die verliespartij tegen Cain op termijn misschien wel een voordeel voor hem.

Diezelfde avond trouwens ook Cain vs Bigfoot.

Hopelijk is Bigfoot beter dan in hun vorige ontmoeting, al denk ik dat Cain dit wint.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Normaal zou i kzeggen Overeem maar dat is meer gebaseerd op zijn indrukwekkende fysieke gesteldheid dan wat hij heeft laten zien. JDS viel tegen inderdaad, ik ben tussen deze twee niet zo uitgesproken.

Ik zie wat betreft Cain niet zo snel iemand die 'm kan stoppen. Schat de kansen van Bigfoot niet zo hoog in maar met Bigfoot weet je het niet.

Om één of andere reden loop ik niet zo hard voor GSP vs Diaz. Vind de zogenaamde feud die gecreeerd is voor het event al erg staged. Beetje jammer wel.


avatar van Pitakaas

Pitakaas

  • 2962 berichten
  • 246 stemmen

(afbeelding)

Wat dacht Curry hier in godsnaam?

O en

(afbeelding)

Amazing


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Je kan het ook overdrijven. Erg knap in-game maar in warm-up routine? Meh.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27567 berichten
  • 4183 stemmen

Vooral omdat we net wat slam dunks hebben mogen aanschouwen bij de all star game weekend. Maar het is wel een mooie inderdaad.


avatar van Pitakaas

Pitakaas

  • 2962 berichten
  • 246 stemmen

Naomi Watts schreef:

Je kan het ook overdrijven. Erg knap in-game maar in warm-up routine? Meh.

Meh?

Lol warm up routine heeft daar een andere betekenis. Clippers doen niet anders


avatar van Minken

Minken

  • 668 berichten
  • 494 stemmen

''Boogie'' verder in het nauw

Word nu toch wel tijd om te gaan bekennen, lijkt mij.


avatar van otherfool

otherfool

  • 18541 berichten
  • 3404 stemmen

Begint nu wel erg genant te worden idd.

En Adri van Houwelingen zal er wel weer niks van snappen...


avatar van Pitakaas

Pitakaas

  • 2962 berichten
  • 246 stemmen

Sagan wint in Camaiore.

Baas.


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22746 berichten
  • 5353 stemmen

Boogerd schijnt te gaan praten tegen de onderzoekscommissies die er nu zijn las ik ergens. Hoe moeilijk het ook is, ik zou met een paar betrokken teammaten een persconferentie houden een beetje in de stijl van de ex-telekom-renners een paar jaar terug. Paar vragen beantwoorden, een eerlijk boek schrijven misschien, dan is het uit je systeem.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Roy Hibbert die gewoon even de boete van Lance Stephenson betaald .


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Aardige dartavond. Wade speelde verrassend goed tegen Taylor, die wel onder z'n niveau heeft gegooid. Komt vast door de nieuwe darts. Van Gerwen degelijk en Van Barneveld erg goed op z'n dubbels, maar minder op de triples.



avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Rodman .


avatar van Pruim

Pruim

  • 1483 berichten
  • 723 stemmen

Dennis Rodman die geen jurk en make-up draagt? Dit is niet de echte Dennis Rodman!


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

WIELERLIEFHEBBERS NIET VERGETEN!!!

Vanaf 14 uur op het Vlaamse Canvas (tweede Belg) rechtstreekse uitzending van de Italiaanse superkoers, de Strade Bianche.

Commentaar van Renaat Schotte en Sven Nys.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Naomi Watts schreef:

Ik zie wat betreft Cain niet zo snel iemand die 'm kan stoppen.

Ik heb hier veel over nagedacht en dan komen altijd dezelfde 3 of 4 namen terug. JDS misschien, Met Bigfoot weet je het inderdaad nooit, en natuurlijk Daniel Cormier die ik eigenlijk gewoon op elk gebied beter vind dan Cain. Helaas komt dat gevecht er nooit.

Overeem met zijn glazen kin verdient niet eens een kans vind ik. Eerst zowat een jaar geschorst en dan bij zijn terugkeer zo een wanprestatie door zijn arrogantie. Laat die nu eerst maar eens 3 of 4 wedstrijden winnen vooraleer hij weer eens voor de titel mag vechten.

Ik heb het gevoel dat we 1 man vergeten die zomaar de titel zou kunnen pakken. Dat is de man die morgen Stefan Struve KO zal slaan, Mark Hunt dus. Eigenlijk schandalig dat ik Mark Hunt hier niet eerder genoemd heb, hij is de eerste kickbokser die ik destijds ben gaan volgen. En in al die jaren heb ik in geen enkele andere vechter uit eender welke vechtsport gezien die zo kan incasseren (misschien Muhammad Ali). Pakte in de K1 eens een high left kick van Cro Cop (in zijn prime) vol op het hoofd, ging neer, stond op, vocht de wedstrijd uit en verloor op punten. Andere vechters zouden ze met een brancard moeten afvoeren na zo een trap.

Natuurlijk is Mark Hunt niet meer de vechter die hij 5 of 10 jaar geleden was, maar hij is nu ook weer aan een goede serie bezig. Als het gevecht niet naar de grond gaat zie ik geen enkele vechter in de UFC die Hunt kan verslaan. Probleem is dat een gevecht met Cain waarschijnlijk wel naar de grond zal gaan.


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4827 stemmen

Blijft toch een heerlijk decor die Strade Bianche. Hopelijk barst de koers snel los.


avatar van Minken

Minken

  • 668 berichten
  • 494 stemmen

Ziet er idd prachtig, met de nog kale bomen, kale akkers en een flets zonnetje, maar de lente hangt in de lucht dat zie je en voel je bijna letterlijk.

Ik hoop dat Sagan hoge ogen gaat gooien.


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4827 stemmen

Sterke Moser. En Sagan met de vingers in de neus 2e.


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.