• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.234 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.121 gebruikers
  • 9.378.724 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kingsman: The Secret Service (2014)

Actie / Komedie | 129 minuten
3,55 2.321 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 129 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Matthew Vaughn

Met onder meer: Colin Firth, Taron Egerton en Samuel L. Jackson

IMDb beoordeling: 7,7 (770.681)

Gesproken taal: Engels en Arabisch

Releasedatum: 12 februari 2015

Plot Kingsman: The Secret Service

"Manners maketh man."

Gary, een jongeman wiens leven dreigt te ontsporen, vult zijn dagen door in de kroeg te hangen met vrienden. Harry Hart, een doorgewinterde agent van een geheime organisatie, neemt hem onder zijn vleugels om een oude schuld te vereffenen. Hij draagt Gary voor om deel te nemen aan een trainingsprogramma voor geheim agent, precies op het moment dat de wereld wordt bedreigd door een IT-genie met kwaadaardige bedoelingen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Vanaf 16 oktober in de bioscoop (20th Century Fox - via Warner Bros)


avatar van schram101

schram101

  • 16684 berichten
  • 2293 stemmen

Ha! Is dit van Vaughn? Dat is er niet aan af te zien zeg. Aardige cast, maar dit ziet er maar behoorlijk flauw uit.


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

De comic was gaaf, maar ik ben benieuwd hoe ze het verhaal naar het witte doek gaan vertalen.


avatar van Phoenix

Phoenix

  • 7846 berichten
  • 1418 stemmen

Colin Firth schopt kont in de nieuwe trailer. Wie had dat gedacht.


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11524 berichten
  • 2866 stemmen

Trailer/Film zoals deze spreken mij altijd erg aan! Vind dit soort films altijd het leukst! Dus ben erg benieuwd erna!


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7312 berichten
  • 0 stemmen

Colin Firth is nou niet bepaald m'n lievelings acteur, maar deze film ziet er op het eerste oog helemaal niet verkeerd uit. Ik ga deze zeker kijken , dat wel.



avatar van Uier

Uier

  • 2006 berichten
  • 3749 stemmen

Vette trailer.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2567 stemmen

Hier heb ik nou zin in


avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13471 berichten
  • 1308 stemmen

Idem dito.


avatar van staralfur

staralfur

  • 75 berichten
  • 129 stemmen

Vandaag in de bios gezien en ik vond 'm FANTASTISCH!

Ik ben sowieso een liefhebber van flitsende lompe actie, en als je er een Brits sausje overheen gooit (en mannen in pak) kun je me zowat wegdragen Wat heb ik gelachen zeg! Leuke acteurs, prima verhaaltje en prachtig in beeld gebracht.


avatar van Thorongil

Thorongil

  • 1621 berichten
  • 691 stemmen

Leuk te horen. Deze wordt normaal gezien mijn volgende cinemabezoek.


avatar van galaxydriver32

galaxydriver32

  • 1122 berichten
  • 361 stemmen

De poster sprak me gelijk al aan waardoor ik even moest zien wat dit was, ziet er heel interessant uit!


avatar van Seam

Seam

  • 991 berichten
  • 2313 stemmen

Deze film gaat wel heel erg op de automatische piloot zeg.


avatar van Masterkeeltie

Masterkeeltie

  • 346 berichten
  • 552 stemmen

Lekkere absurdistische film doordrenkt van Britse humor afgewisseld door de toch wel heel komische Jackson. De film is zoals gezegd erg absurd en bij vlagen misschien wel te.

Heeft misschien een wat te lange duur en draaft soms een beetje voorbij, maar het lijkt mij gewoon vooral een erg vermakelijke parodie op de spionnenfilm. Dit word zelf ook vaak duidelijk gemaakt met opmerkingen die hier naar verwijzen .

3.0*


avatar van rokkenjager

rokkenjager

  • 2863 berichten
  • 1702 stemmen

Absoluut geen automatische piloot maar ook niet meer dan dat. Aardig, maar beetje te veel een Totally Spies gehalte. Jackson is wel een held.


avatar van RuudC

RuudC

  • 4636 berichten
  • 2529 stemmen

Wat een verdomd lelijke poster zeg!


avatar van puhpuh

puhpuh

  • 45 berichten
  • 625 stemmen

"Oh jeetje!" was mijn reactie na 't zien van de trailer ...


avatar van Crook

Crook

  • 699 berichten
  • 1599 stemmen

Ik vind die poster juist super cool, lekkere '80s feeling


avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Mark Strong. Die leek zo erg op Stanley Tucci met bril! Ik was verbijsterd dat hij Mark was. Jeetje joh. Dat was verrassing nr 1. En nr 2 was dat ik dit fangeweldigtastisch vond. Ik had wel een paar bedenkingen. Ik hoef Harry Bright en Mr Mark/Darcy niet zo te zien in een gewelddadige setting. De jaren zijn wel aan te zien bij hem. Maar toch machteloos mooi dit. Geweld: ik verheerlijk het niet. Afschuwelijk om bepaalde dingen te zien. Maar intelligenter dan ik had gedacht. Tikje geinig, en Samuel trekt alle aandacht naar zich toe wat mij betreft. Klasse dit ja.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

"Give me a far fetched theatrical plot any day."

De stripverfilmingen van Mark Millar blijven geweldig.

Het leuke aan 'Kingsman: The Secret Service' is dat er slim wordt omgesprongen door meermaals te refereren aan de welbekende klassiekers uit het spionagegenre. Op een bepaalde manier is het zelfs meta te noemen. Het ligt er allemaal lekker dik op, maar niet zo overdreven dat het irritant wordt. Hierdoor wordt er een fijne mix tussen actie en humor gecreëerd.

Toch vind ik dat het qua narratief en karakterontwikkeling beter in elkaar had kunnen steken; het plot en de personages blijven plat. Daarvoor wordt er te veel tijd besteed aan het trainingsgedeelte, wat gerust ingekort had mogen worden. Tevens zijn de motieven van lispelende bad guy Valentine te vaag, ondanks dat Samuel L. Jackson een kleurrijk personage neerzet. Uit een dergelijke schurk had zo veel meer gehaald kunnen worden.

Gelukkig weet Matthew Vaughn voldoende te imponeren met heerlijke over-the-top actiemomenten waarbij de kijker zowat alles tot in de details krijgt te zien. Wat dat betreft schakelt de film in de tweede helft een aantal tandjes bij om je te trakteren op een hoop toffe scènes, met als hoogtepunt Colin Firth die zijn mannetje staat in een kerk en uiteraard de onzinnige finale.

Al met al een vermakelijke no-nonsense actiefilm die onderhoudend genoeg blijft. Desondanks ontkom ik niet aan het gevoel dat hier meer in had gezeten.

Dikke 3,0 sterren.


avatar van filmfatale

filmfatale

  • 5 berichten
  • 18 stemmen

Met het oog op Valentijn werd deze film gekozen als zijnde ´´ leuk voor allebei´ Vreemd genoeg weinig over gehoord.´
De film verraste beiden partijen. Waarom is deze film niet bekender.

De humor pakte goed uit, zorgt er zelfs voor dat deze film net een tikje te scherp is als predikaat Family film. Het gelikte james bond gehalte scoorde goed. De film wist zich meerdere malen met een geslaagde korrel zout te presenteren.

Het zijn de keuze's die de film onderscheiden van de rest.
de keuze om een dode hoofdrolspeler falende protege, psycho moeder, een begrijpelijke bad guy theorie, en een on- hollwywood's einde
Deze film lijkt flinterdun, maar laat je keer op keer verrassen,

Mix wat james bond, bewezen britse formule´s, een vleugje tarantino met humor., En het resultaat is deze verrassend nieuwe kaskraker:

Lang geleden dat ik zo vermaakt ben in de bioscoop, daarom:
3,5 ster.


avatar van LPereboom

LPereboom

  • 365 berichten
  • 778 stemmen

Kingsman is vooral heel entertainment met eem hoog kick ass gehalte er zitten een paar heel leuke scenes in, bv. De kerkscene vind ik heerlijk om naar te kijken, toch mist de film iets om het een hoger cijfer te geven.


avatar van YouDrunkGoHome

YouDrunkGoHome

  • 401 berichten
  • 635 stemmen

LPereboom schreef:

er zitten een paar heel leuke scenes in, bv. De kerkscene vind ik heerlijk om naar te kijken

Oh man, die kerkscene! Tijdens kreeg ik de grijns niet van m'n gezicht af. Wat me achteraf gezien misschien wel lichtelijk psychopatisch maakt, maar dat doet er niet toe!


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3965 stemmen

Was behoorlijk verrast door deze film, omdat ik er vooraf weinig van af wist. Had mede door de aanwezigheid van Firth niet verwacht dat dit zo'n over the top actiefilm zou worden. Maar ja achteraf gezien, stripboek verfilming en Vaughn als regisseur was het wel voor de hand liggend. Maar de actie is echt heerlijk, erg vergelijkbaar met Kick-ass. En terwijl ik me normaal gesproken aan stoor wanneer vechtscenes versneld worden afgespeeld vond ik het hier heel goed gedaan. Camerawerk was echt voortreffelijk daar. De cast is ook erg goed en Firth verraste me weer eens behoorlijk (niet dat ik hem slecht vind). De vergelijking met de oude Bond films snap ik wel, maar dat is puur de spionage en gekke gadgets.

Het verhaal en de humor is ook erg goed. Natuurlijk veel clichés en knipogen naar het genre maar dat maakt het erg leuk. En de karakters hebben ook allemaal leuke trekjes.

Al bij al een hele leuke bioscoopfilm.

4*


avatar van raza1

raza1

  • 104 berichten
  • 153 stemmen

Weinig reclame van gezien maar na imdb beoordelingen gelezen te hebben dacht ik dat geen risico zou lopen met deze film. En ik had gelijk.

Wat een actie, met veel lach-momenten en sterke cast had deze film voor mij alles. Moet nog zien dat dat wordt overtroffen in 2015. Strakke rol voor Colin en Samuel laat weer zien waar hij sterk in is. Niet te vroeg weglopen/uitzetten bij aftiteling trouwens.


avatar van paul83

paul83

  • 1361 berichten
  • 1571 stemmen

YouDrunkGoHome schreef:

(quote)

Oh man, die kerkscene! Tijdens kreeg ik de grijns niet van m'n gezicht af. Wat me achteraf gezien misschien wel lichtelijk psychopatisch maakt, maar dat doet er niet toe!

Hier idem dito! Wat een heerlijk vermaak. Alles is in 1 shot gefilmd ook.


avatar van LPereboom

LPereboom

  • 365 berichten
  • 778 stemmen

YouDrunkGoHome schreef:

(quote)

Oh man, die kerkscene! Tijdens kreeg ik de grijns niet van m'n gezicht af. Wat me achteraf gezien misschien wel lichtelijk psychopatisch maakt, maar dat doet er niet toe!

Ja is echt wel zalig gedaan maakt nie uit het was heerlijk om te zien en origineel gedaan. Er zouden meer van die scenes mogen inzitten


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

I'm a Catholic whore who needs to visit my black, Jewish boyfriend who works in an abortion clinic. Hail Satan.

Soms ga je naar een film waar je nauwelijks weet wat je er van kan verwachten. Ik had de trailer van Kingsman wel gezien, maar was 'm daarna weer vergeten, totdat ik deze week zag dat de film al ging draaien.

Het resultaat is ieder geval dat ik 1 van de leukste bioscoopervaringen sinds lange tijd heb gehad. Kingsman is een fantastische mix van actie, avontuur, geweldig gevatte en lompe humor en een subliem Samuel L. Jackson die weer eens een excentrieke idioot mag spelen. De film is een grote knipoog naar het spionagefilm-genre, met behoorlijk veel geslaagde verwijzingen, duidelijk zichtbaar of juist in kleine grappen of opmerkingen. Dit wordt gemengd met die heerlijk droge Britse humor, waardoor de hele zaal regelmatig zat te lachen. Overigens is de actie vrij grof en heeft het precies de toon die bij de film past. De scene op het einde waarbij alle hoofden onder begeleiding van klassieke muziek ontploffen, heer-lijk!

Buiten de humor is het ook een interessante film geworden. Het camerawerk is geweldig en vrij stijlvol. De hypermontage past bij de film en stoort niet. Als ik 1 fantastische scene uit mag lichten, dan is het die in de kerk. Iedereen die de film heeft gezien weet dan wel wat ik bedoel. Fantastisch! De hele scene lang heb ik met een grote lach zitten kijken. Wat me trouwens goed beviel is dat de film alle clichés van het genre wel benoemt, maar zelf dan wel afwijkt van datgene. Dat werkte goed.

De personages zijn me ook goed bevallen. Van Firth tot Caine tot Jackson; allemaal ruim voldoende. Ze lijken zichtbaar plezier in het maken van de film te hebben, zoveel enthousiasme is zichtbaar.

Kingsman kan wel eens hoog eindigen in mijn top 10 van filmjaar 2015. Ik ga de film zeker nog eens terugkijken.

4,5*


avatar van Djek69

Djek69

  • 79 berichten
  • 0 stemmen

Aardig niemandalletje annex onderhoudend popcornvermaak.