In Your Eyes (2014)
Genre: Romantiek / Sciencefiction
Speelduur: 106 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Brin Hill
Met onder meer: Zoe Kazan, Michael Stahl-David en Nikki Reed
IMDb beoordeling:
6,9 (32.845)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot In Your Eyes
"Two strangers. One extraordinary connection."
Rebecca leeft een comfortabel bestaan aan de Oostkust. Ze heeft echter altijd geweten dat er iets bijzonders aan haar was. De charismatische ex-gevangene Dylan heeft zijn schuld betaald aan de samenleving en is klaar voor een nieuwe start in New Mexico. Wanneer de twee tegenpolen Rebecca en Dylan beseffen dat ze op een vreemde manier met elkaar zijn verbonden ontstaat er een volstrekt unieke metafysische romance.
Externe links
Acteurs en actrices
Rebecca Porter
Dylan Kershaw
Donna
Diane
Phillip
Bo
Lyle
Giddons
Dr. Maynard
Male Nurse
Video's en trailers
Reviews & comments
blurp194
-
- 5484 berichten
- 4187 stemmen
Dialoog voor beginners.
Het knapste aan de film is eigenlijk dat het vrij idiote gegeven toch wel wat boeiend blijft. Ongetwijfeld door het charmante acteren van de twee hoofdrolspelers, die met hun dwaas-verliefde glimlach in hun eentje rondlopend wel wat vertedering oproepen. Dat het wel vlot verteld wordt helpt ook wel.
Toch blijft er tijdens het kijken ook wel een zeurend stemmetje in m'n hoofd klagen over het gebrek aan geloofwaardigheid. Kan aan mij liggen. En gelukkig duurt de film niet heel lang.
Birger
-
- 52 berichten
- 72 stemmen
Ik heb het gevoel dat er meer in de film zat, dan er uiteindelijk is uitgekomen. Desalniettemin keek hij aardig weg en zat er een leuk idee achter. Toch is de logica en geloofwaardigheid soms ver weg.
BBarbie
-
- 12893 berichten
- 7675 stemmen
Vertederende romantische fantasie over de bovennatuurlijke relatie tussen een jonge, getrouwde vrouw en haar absolute tegenpool, een jongeman balancerend op de rand van de zelfkant van de samenleving. In weerwil van het hoge fantasiegehalte en de gaten die hier en daar vallen in het verhaal een boeiende, geloofwaardige film dankzij het voortreffelijke acteren van de opnieuw innemende Zoe Kazan en een al even opmerkelijke Michael Stahl-David. Zonder samen in een scène te zitten, zijn de wisselwerking en de chemie tussen hen beiden van een hoog niveau. De knappe regie van Brin Hill is daar mede debet aan. Een bijzonder aangename verrassing.
P.S. Bij de genreaanduiding wordt de film mede geklasseerd als science fiction, maar met dat genre heeft deze film absoluut niets van doen.
Zwolle84
-
- 8022 berichten
- 0 stemmen
Bij de genreaanduiding wordt de film mede geklasseerd als science fiction, maar met dat genre heeft deze film absoluut niets van doen.
Ligt eraan hoe je science fiction definieert. De film draait om bovennatuurlijke zaken die niet wetenschappelijk bewezen zijn. Ik neem de definitie altijd breder dan alleen space-achtige settings.
Sluit me overigens helemaal bij je mening aan: zeer verrassend klein pareltje. Nu vertedert Zoe Kazan me sowieso keer op keer tot op het bot. Ongelooflijk, wat kan zij goed rollen neerzetten. Dit is na Ruby Sparks en What If al de derde keer dat ik het gevoel heb dat ik haar personage al járen ken.
Daardoor werd ik na een aanvankelijk skeptische houding al snel de film ingezogen. Het is allemaal erg vergezocht, maar toch wil je vol overgave in dit prachtige sprookje (met fijne muziek) geloven. Wat dat betreft vergelijkbaar met Upside Down, ook zo'n film om heerlijk bij weg te dromen terwijl je alle onlogische zaken voor lief neemt.
Geen absolute topper, maar wel zo'n film waar je met een tevreden lach op het gezicht de credits door het beeld ziet rollen.
missl
-
- 3866 berichten
- 5796 stemmen
Mooi en lief drama over 2 mensen die elkaar op een vreemde manier leren kennen. In het begin vond ik het vreemd om te zien, echter spelen de acteurs zo goed dat het steeds beter wordt. Ondanks dat ze niet in dezelfde scene zitten hebben ze toch chemie. Film heeft me aangenaam verrast.
scorsese
-
- 13155 berichten
- 11068 stemmen
Redelijke film waarin een man en vrouw met ieder hun eigen leven erachter komen dat ze een telepathische connectie hebben. Een romantische film met een origineel, bovennatuurlijk gegeven dat deels goed uitgewerkt is. Het verhaal wordt snel wat eentonig en het blijft allemaal wat oppervlakkig. Wel een aantal prima scenes en Zoe Kazan doet het ook leuk. De foute seks-scene had beter geschrapt kunnen worden.
SmackItUp
-
- 3502 berichten
- 2622 stemmen
Daardoor werd ik na een aanvankelijk skeptische houding al snel de film ingezogen. Het is allemaal erg vergezocht, maar toch wil je vol overgave in dit prachtige sprookje (met fijne muziek) geloven. Wat dat betreft vergelijkbaar met Upside Down, ook zo'n film om heerlijk bij weg te dromen terwijl je alle onlogische zaken voor lief neemt.
Geen absolute topper, maar wel zo'n film waar je met een tevreden lach op het gezicht de credits door het beeld ziet rollen.
Precies. Visueel is Upside Down amper te overtreffen, maar de heerlijke dromerige sfeer is ook hier weer geweldig aanwezig. Een van de betere romantische films van de laatste tijd.
arno74
-
- 8700 berichten
- 3342 stemmen
Fraaie romcom/drama/scifi over twee mensen die telepatisch met elkaar zijn verbonden. Hoewel het aanvankelijk voorspelbaar lijkt weet het toch nog wat te verrassen. De film oogt origineel en fris. In de verte deed het me denken aan Los Amantes del Círculo Polar (1998) en de frisheid van (500) Days of Summer (2009). Leuke film, 3,5*
wibro
-
- 11590 berichten
- 4098 stemmen
Deze film proberen af te kijken maar helaas moest ik er na 35 minuten - de aantrekkelijke Zoe Kazan ten spijt - de brui aan geven. Ik vond het verhaal zo onzinnig dat ik dacht, wat moet ik hier nu in godsnaam mee? Voor dit soort onzin ben ik waarschijnlijk te nuchter of ik ben gewoon te filosofisch ingesteld. In zoverre er sprake is van telepathie, dan kan dat nooit via de taal uitgedrukt worden. Alleen door het gevoel en daar hoort een diep zwijgen bij. Ga je het verwoorden, dan komt er alleen maar onzin uit.
Kippie.
-
- 426 berichten
- 1018 stemmen
Het gegeven van de film is interessant en blijft ook boeien, maar wat een ongeloofwaardigheden. Vooral tegen het einde aan.
jippie2010
-
- 2612 berichten
- 8080 stemmen
Het geheel komt traag op gang en geeft in eerste instantie een low-budget indruk.
En hoewel de geloofwaardigheid te betwijfelen valt word je toch meegenomen in hun beide werelden.
Het levert uiteindelijk een vertederend en romantisch plaatje op die uitstekend past bij een regenachtige zondagmiddag. Een hoogvlieger is het niet, maar onderhoudend genoeg om een voldoende te geven. *3.0
Zwolle84
-
- 8022 berichten
- 0 stemmen
Blijft een lief eigentijds sprookje, doet me qua feeling een beetje denken aan The Age of Adaline. Kazan is ook steevast leuk in dit soort kleine films. Tegen het einde werd het me wel iets te sentimenteel toen de drama erbij kwam, maar al met al blijft hij leuk.
IH88
-
- 9725 berichten
- 3182 stemmen
“This is going to be so weird.”
Prima film over twee personen die door telepathische gaven met elkaar verbonden zijn, en daardoor elkaars leven kunnen zien, voelen en ervaren. Het klinkt wat vergezocht, maar het levert best wat grappige momenten op en vooral Zoe Kazan is weer uitstekend op dreef. Stahl-David is wat suf en Dylan’s leven is ook niet al te interessant om te volgen.
Dat de band tussen beide steeds hechter wordt en dat er wat dramatische ontwikkelingen zijn is geen verassing, maar regisseur Brin Hill en de acteurs zorgen er wel voor dat In Your Eyes een fijne film blijft om naar te kijken. Dat één van beide in een psychiatrische inrichting zou belanden is dan weer geen verrassing. Als je de hele tijd in jezelf loopt te praten waar iedereen bijstaat is dat te verwachten…
Psycho-M
-
- 323 berichten
- 272 stemmen
Nooit geweten dat Joss Whedon ook een leuk romantisch verhaal had geschreven.
Maar zie daar In your eyes.
Een bijzonder concept dat ook nog eens leuk uitgewerkt wordt met 2 hoofdpersonen die mijn sympathie snel kregen.
Richting het einde, als hij besluit naar haar toe te gaan, wordt het allemaal iets minder, maar de rest van de film vond ik heerlijk dromerig met leuke situaties.
Jammer van het einde anders had ik er 4 sterren voor gegeven.
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2550 stemmen
"Sometimes you just look at everything and it's all just different. Do you know?"
Verrassend dat Joss Whedon deze film heeft neergepend.
Rebecca en Dylan zijn twee tegenpolen, maar via een soort telepathische connectie zijn ze onlosmakelijk met elkaar verbonden. Waar Rebecca een getrouwde vrouw is die op het eerste gezicht een zeer comfortabel leven lijkt te leiden, is Dylan een ex-gedetineerde die aan de andere kant van het land woont. Op deze manier wordt er een opmerkelijk uitgangspunt gecreëerd.
Je moet het als kijker maar over je heen laten komen, want de bijzondere band tussen Rebecca en Dylan wordt voor de rest niet uitgelegd. In plaats daarvan levert het wel een aantal mooie momenten op. Het is vertederend om te zien hoe de twee met elkaar communiceren en hun levens langzamerhand met elkaar verweven.
Het meest knappe is dat Zoe Kazan en Michael Stahl-David een uitstekende wisselwerking lijken te hebben, ondanks het gebrek aan fysiek samenspel. Dit is met name te danken aan de gedegen regie en montage. Des te jammer dat 'In Your Eyes' nogal gehaast aanvoelt tegen het einde, waardoor het gebeuren enigszins ontspoort.
Al met al een vermakelijke film, zolang je de geloofwaardigheid maar laat varen.
3,0 Sterren.
Het laatste nieuws

'The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes' weg bij Netflix en nu een succes op Videoland

Goed beoordeelde dramaserie 'Rivals' krijgt een tweede seizoen dit jaar: wat weten we erover?

HBO Max-kijkers vol lof over eerste aflevering 'A Knight of the Seven Kingdoms'

Netflix breidt komend jaar het Koreaanse aanbod flink uit
Bekijk ook

Al Final del Túnel
Misdaad / Thriller, 2016
11 reacties

Flipped
Romantiek / Drama, 2010
174 reacties

Great Expectations
Drama, 1999
6 reacties

The Way
Drama, 2010
106 reacties

I Origins
Drama / Sciencefiction, 2014
79 reacties

Copenhagen
Avontuur / Drama, 2014
15 reacties
Gerelateerde tags
telepathynew mexicoeenzaamheidex-gevangenevrouwelijke regisseursolitudeoffbeat desperate
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

