• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.396 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.649 acteurs
  • 199.109 gebruikers
  • 9.378.082 stemmen
Avatar
 
banner banner

La Sirène Rouge (2002)

Actie / Thriller | 118 minuten
2,99 39 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 118 minuten

Alternatieve titel: The Red Siren

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Olivier Megaton

Met onder meer: Jean-Marc Barr, Asia Argento en Alexandra Negrão

IMDb beoordeling: 5,2 (1.429)

Gesproken taal: Engels, Portugees en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot La Sirène Rouge

Het 12-jarige meisje Alice vertelt de Parijse politie dat haar moeder een moordenaar is. Ze heeft geen bewijs; haar moeder ontloopt elke aanklacht. Alice loopt weg, vastbesloten haar vader te vinden die volgens haar in Portugal woont. De politie gelooft dat hij dood is en dat Alice de waarheid ontkent. Desondanks sturen ze Anita, een Italiaanse politieagente die tijdelijk bij de Franse politie werkt, eropuit om Alice te vinden en terug te halen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

Was toch weer een aardig goede Franse Actiefilm. Maar dan helemaal in het Engels gesproken. En ik dacht dat Fransen totaal geen Engels konden. Maar evengoed was dit wel een vermakelijke Euro-Roadmovie actiefilm. Deed soms ook een beetje aan Leon denken. Jean-Marc Barr kon wel steengoed spelen als huurmoordenaar aka oorlogsveteraan. Daarnaast vond ik die moeder er best griezelig uitzien en Asia Argento was best wel mooi als agente. Ook vond ik Alexandra Negrão als Alice een lief kind. Verder vond ik de actiescenes (vooral die langdurige Motel-Shoot Out) ook helemaal mooi en ook opnieuw op de intense Franse wijze gemaakt. De Portugal locaties waren ook erg mooi. En ik heb trouwens nergens kunnen zien dat deze in Nederland is opgenomen, wat op Imdb staat.

Voor de rest een mooi tussendoortje.

3,5*