• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.086 gebruikers
  • 9.376.689 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Other Woman (2014)

Komedie | 109 minuten
2,66 715 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 109 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Nick Cassavetes

Met onder meer: Cameron Diaz, Leslie Mann en Kate Upton

IMDb beoordeling: 6,0 (159.566)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 24 april 2014

Plot The Other Woman

"The oddest friends are about to get even"

Nadat een vrouw ontdekt dat haar vriendje getrouwd is, probeert ze haar leven opnieuw op de rails te krijgen. Maar wanneer ze per toeval de echtgenote die hij bedriegt ontmoet, beseft ze dat ze veel gemeen hebben, en haar gezworen vijand wordt haar beste vriendin. Wanneer nog een andere affaire aan het licht komt, besluiten de drie vrouwen samen te spannen om wraak te nemen op de leugenachtige overspelige echtgenoot.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10972 berichten
  • 2792 stemmen

Leuke still


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Kate Upton, queen of cleavage .


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

We should kick him in the balls.

Cuteness overload met Upton.

Bewbs.

Verder maar so-so.


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

Klinkt een beetje als First Wives Club.


avatar van schram101

schram101

  • 16684 berichten
  • 2293 stemmen

Grappig, maar vooral door de mooie vrouwen natuurlijk.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

Hallo Kate Upton.


avatar van leandra6

leandra6

  • 39 berichten
  • 305 stemmen

een erg leuke film. Gisteravond gezien, de tijd vliegt voorbij. Een zeer vermakelijke film. Leuk met vriendinnen


avatar van dualcia

dualcia

  • 953 berichten
  • 2311 stemmen

The Other Woman: Het is precies zo'n 'what you see is what you get'-film en dat moet je net liggen. Met films als deze kan ik me altijd prima vermaken en het was dus ook absoluut geen straf om de film uit te zitten. Maar meer dan een leuk tussendoortje is het ook niet.

Het duurt lang voordat het op gang komt, en het begint eigenlijk pas leuk te worden wanneer Diaz en Mann een beetje écht vriendinnen beginnen te worden op het punt dat ook Upton erbij komt (al moet ik zeggen dat Upton naast een prachtige verschijning bar weinig toevoegt). Het duurt echter veeel te lang tot dit punt komt, maar de tweede helft van de film is daardoor wél een stuk leuker. Diaz is te bitchy in het begin van de film en Mann is gewoon té raar. Meer naar het einde toe worden ze beide iets 'normaler' en dat is gewoon een stuk beter te pruimen.

Een krappe voldoende, omdat ik het wel leuk vond om een keer gezien te hebben, maar het duurt te lang voordat het op gang komt en het heeft gewoon te weinig om het lijf.

*2.5

Een shout out voor Nicki Minaj trouwens! Ik heb totaal niks met de beste dame, maar ik vond haar erg leuk in het rolletje dat ze had


avatar van Maximee92

Maximee92

  • 22 berichten
  • 2564 stemmen

Zojuist de film gezien en daarna de trailer bekeken. Ik ben blij dat ik het in die volgorde heb gezien, want de trailer verraadt werkelijk waar alles. Jammer. Wat ik ook jammer vond is dat de film zo langzaam op gang kwam. Het 'echte' verhaal begon pas halverwege de film naar mijn mening.

Toch geef ik de film 4*, omdat ik me uitstekend vermaakt heb. Natuurlijk zit de film vol met cliché's en, zoals eerder genoemd, is het 'what you see is what you get', maar de film bevat alles wat ik graag zie in een (romantische) komedie. Heerlijk filmpje, blijft nog wel even hangen denk ik. Ga deze zeker nog eens bekijken!


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

"Put the lawyer, the wife and the boobs together..."

Meer meegepakt in de bios voor Kate Upton, maar het viel me vies tegen zeg. Totaal niet wat ik ervan had verwacht.

De aanloop naar het hele wraakgebeuren duurt te lang en ondertussen gebeurt er niets noemenswaardig en/of grappig. Het blijft zich eigenlijk maar voortslepen. Al helpt het wel dat de onderlinge chemie tussen Cameron Diaz en Leslie Mann aardig overkomt, hoewel Mann op momenten iets te geforceerd bezig is; alsof ze zichzelf moet bewijzen.

Gelukkig maakt Kate Upton in het tweede uur eindelijk haar entree en gaandeweg besef je als kijker dat haar rol niets meer is dan 'the boobs'. Ze hangt er maar wat bij zonder daadwerkelijk iets toe te voegen. Hierbij heeft ze over het merendeel te verhullende kleding aan, dus echt veel valt er niet te genieten voor het mannelijk publiek.

Qua verloop is het dan ook al snel te voorspellen waar het geheel naartoe gaat, dit gaat gepaard met een hoop puberale plas- en poephumor. Wat dat betreft zitten er maar een paar redelijke situaties tussen die er net mee door kunnen, maar de grapdichtheid is simpelweg te laag voor een film die zo lang duurt.

Al met al een matige comedy die niets vernieuwend weet te brengen in het genre, ondanks de gegeven set-up.

2,0 Sterren.


avatar van Brooklyn

Brooklyn

  • 1144 berichten
  • 1402 stemmen

Komen Cameron Diaz, Leslie Mann en Kate Upton 'helemaal naar Amsterdam' met als resultaat 11 stemmen... tja.


avatar van thenr9

thenr9

  • 44 berichten
  • 224 stemmen

Mwah, 1x zien is genoeg. Sommige momenten leverden wel een glimlach op, maar niet meer dan dat....Vind Diaz en Mann altijd wel leuk om naar te kijken, vandaar een (krappe) voldoende.


avatar van Filmhoek.nl

Filmhoek.nl

  • 105 berichten
  • 0 stemmen

The Other Woman is een komedie die je zou moeten doen lachen, helaas gebeurt dat niet. Ik kan mij dan ook niet heugen dat ik of de rest van de zaal meer dan een enkele keer hebben gelachen. Deze langdradige film duurt honderdtien minuten en zit vol met flauwe grappen en clichés. Zo geeft Mark aan Carly een prachtig cadeau, gepaard met het gigantische cliché dat hij het zag en aan haar dacht. Mag ik even een teiltje? Fans van Leslie Mann zullen dit echter wel een leuke film vinden, aangezien ze in elke film precies hetzelfde typetje speelt. Ben je echter geen fan van haar, sla deze film dan alsjeblieft over. Dit is net als haar eerdere films: kind of boring. Het enige moment waar ik echt om moest lachen was toen iemand uit het raam geduwd werd. Sorry, leedvermaak werkt altijd goed bij mij. Dan is er nog slechts één positief punt en dat is de muziek. De liedjes passen perfect bij de verschillende scenes. Je hoort bijvoorbeeld Frank Sinatra’s New York als de meiden in New York arriveren, wat natuurlijk erg passend is. The Other Woman had potentieel een leuke film kunnen worden, maar door de overname van Leslie Mann is deze niet hilarisch en saai.

Recensie The Other Woman (Fabian van der Starre) - Filmhoek.nl


avatar van Tijdloos

Tijdloos

  • 6 berichten
  • 7 stemmen

Vermakelijke film, echter had ik er meer van verwacht. Om de flauwe grappen kon ik er niet om lachen bijvoorbeeld, wanneer de echtgenoot last krijgt van diarree of wanneer hij 'bijna' zijn neus breekt als hij tegen het glas aan loopt. Daarnaast had Kate Upton geen enkel toegevoegde waarde in de film, zo ontbrak de sterke connectie die Diaz en Mann wel met elkaar hadden.

Al met al is het voor een avondje wel leuk om te zien, maar zoals ik al zei had er meer van verwacht.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Ik had er net iets meer van verwacht gezien de trailer en dan vooral op het gebied van humor. Al moet ik zeggen dat ik lange tijd geen problemen had met deze chick-flick en de humor was wanneer het aanwezig was ook geslaagd. Toch had ik er iets meer van willen zien, juist om de mannelijke kijker ook wat te stimuleren.

Net wanneer het inkakte kwam Upton in beeld. Haar introductie is dan ook erg leuk, maar uiteindelijk wordt het weer net wat te klef en halen ze qua humor er lang niet alles uit. Dit zorgt voor een ietwat vermoeiend laatste gedeelte, dat gelukkig nog wel met wat gelach eindigt in het kantoor van Diaz.

Kan me voorstellen dat veel mannen dit niets vinden, want wanneer puntje bij paaltje komt is dit toch echt een vrouwenfilm.

2,5*


avatar van YAH87

YAH87

  • 230 berichten
  • 0 stemmen

Met namen als Cameron Diaz en Leslie Mann in de gelederen heeft regisseur Nick Cassavetes (o.a. John Q (2002), The Notebook (2004)) actrices die zich reeds bewezen over komisch capaciteiten te beschikken. Dankzij manlief Judd Apatow was Mann onder meer te zien in The 40-Year-old Virgin (2005) en Knocked Up (2007), terwijl Diaz in komische films als There’s Something About Mary (1998) en Bad Teacher (2011) te bewonderen is. Bundel deze talenten samen aan de hand van een ervaren regisseur en dit levert vast een leuke film op die geld in het laatje brengt moesten de producenten vast hebben gedacht.

The Other Woman is spijtig genoeg niet de leuke wraakkomedie geworden die het in potentie had kunnen zijn. Ondanks de aanwezigheid van Mann en Diaz heeft de film weinig op het lijf en is het bovendien niet bijster grappig. De film had leuk kunnen uitpakken met het gegeven om de drie verschillende vrouwen samen te laten werken zodat zij wraak kunnen nemen op de overspelige eikel van een vent, maar slaagt hier jammer genoeg niet in. Daarvoor is de komedie niet leuk genoeg voor, soms zelfs bizar, en werkt het personage van Mann zelfs op de zenuwen door haar absurde gedrag en teksten. Het idee om een hersenkamp op te richten en om haar erheen te sturen is enorm verleidelijk. Opvallend genoeg zijn de wildcards Kate Upton en Nicki Minaj lang niet slecht in hun rollen en zijn ondanks hun beperkte screentime verder prima. Een uiterst vergeetachtige film die weinig te bieden heeft.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11419 berichten
  • 9920 stemmen

Wanneer Carly [Cameron Diaz] haar grote liefde Mark [Nikolaj Coster-Waldau] besluit te verrassen met een bezoekje bij hem thuis, ontdekt ze dat hij getrouwd is! Met een smoes knijpt ze er tussenuit, maar kort na haar thuiskomst staat opeens Marks echtgenote Kate [Leslie Mann] voor de deur en die wil van geen wijken weten. Hoewel ze elkaar aanvankelijk amper kunnen uitstaan, groeit er toch een soort van vriendschap en nadat ze ontdekken dat Mark er nog een vriendin [Kate Upton] op na houdt, besluiten de dames wraak te nemen.

Er zit één enorm gat in het plot [hint: de afstand tussen Connecticut en New York City is 125 kilometer], maar je waardering van deze film hangt vooral af van je tolerantie voor Leslie Mann, die Kate aanvankelijk neerziet als een breekbare, huilerige zeurpiet. Sommigen zullen haar hilarisch vinden, ik vond haar onuitstaanbaar. Wanneer de dames besluiten te handelen in plaats van te jengelen, blijkt deze film toch over een aantal grappige momenten te beschikken, vooral door de chemie tussen de 3 hoofdrolspelers, waarbij fotomodel Kate Upton zich aardig staande weet te houden. Vooral een damesfilm, maar Kate Upton is ook voor mannen het bekijken waard!


avatar van soom

soom

  • 24919 berichten
  • 2751 stemmen

Na heus 4 keer Spiderman&Gwen te hebben bewonderd op het grote scherm (ik gok zo dat het wel iets is tussen Andrew&Em, want er knettert meer tussen hen.. Hoe onbelangrijk zulke zaken ook eigenlijk zijn), had ik na de indringende United 93 thuis gezien te hebben, wel eventjes behoefte om qua film wat te ontladen. Maar dan niet weer voor de 5e keer Spiderman, besloot ik. Divergent (2 keer meen ik) ook niet. Dus bleef bij JT deze over. Geen spijt van. Leslie Mann is eigenlijk degene die de film mega maakt, haar komische talent komt zo uit de doeken omhoog, dat ik eigenlijk vergat dat er meerdere acteurs meededen. Kate Upton is leuk opvulsel hoor, maar een Gemma Ward heeft meer uitdrukking en expressie dan zij in d'r nietszeggende teen. Cammie is helaas te verwaarlozen. Komt ook door haar glad gestreken Botox gezicht. Leidt wel af.

Leslie daarentegen is meer krachtig dan ooit tevoren, en ze blaast iedereen letterlijk van de camera weg. Het gegeven is dan ook misschien het meest absurde waar ze ooit mee gewerkt heeft.

Vergezochte onzin verder. Het is film, en was dat ooit realistisch? Sommige films lijken dat wel te zijn.. maar qua realiteit geeft het iig geen goed beeld. Ik kan me niet goed voorstellen dat dit scenario in het echt zou gebeuren. Anyhow, er is veel te danken aan Leslie. ( maar ook al speelde Cammie op de piloot en was Kate opvulsel, en was het vergezocht, toch meer dan genoten) Goede film.


avatar van Cygor

Cygor

  • 206 berichten
  • 307 stemmen

Net in de bios gezien.

Aardige film om eens te zien.

In begin dacht ik: ojee dit wordt een lange zit maar na een tijdje werd hij steeds leuker. leslie zette haar rol goed neer en upton ( wat een mooie verschijning ) was er eigenlijk als beeldvulling bij gehaald, al moet ik zeggen dat diaz ook niet onaardig is om naar te kijken


avatar van LucianoTrey

LucianoTrey

  • 3 berichten
  • 9 stemmen

Mwa film. Typisch een film voor vrouwen. 2.5


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3963 stemmen

Ben niet vies van romantische komedies maar deze is (zoals ik ook wel verwachtte) toch te vrouwelijk voor mij. Merkte het ook aan de zaal met voornamelijk vrouwen, die veel vaker dubbel lagen dan ik. Dat het voorspelbaar en cliché is neem ik altijd wel voor lief bij deze films dus dat was geen probleem. Vond het op zich ook wel een geinig concept en heb regelmatig kunnen lachen maar met Cameron Diaz heb ik gewoon weinig en dat helpt de film niet echt, amper om haar kunnen lachen. Leslie Mann daarentegen is wel heel erg grappig. En dan Kate Upton... Bloedmooi absoluut maar of ze echt kan acteren? Dat wordt niet duidelijk in deze film. Het duurt allereerst al eventjes voor ze in het verhaal komt en daarna krijgt ze amper tekst, laat staan een echte dialoog. Maar ja ik neem haar niks kwalijk. Oh en Nicky Menaj vond ik al vreselijk en dat is nu alleen maar erger geworden, wat een gedrocht en ontzettend slecht in deze film.

3*


avatar van 020-B

020-B

  • 2 berichten
  • 2 stemmen

Leuke film


avatar van Flat Eric

Flat Eric

  • 6443 berichten
  • 1026 stemmen

Ondanks de voorspelbaarheid van het verhaal en een zaal vol kletsende vriendinnen aan het begin van de film (ga naar een café als je wil roddelen ipv naar een film! ) heb ik me boven verwachting goed vermaakt en vind ik het echt een geslaagde comedy.

Eindelijk weer eens kunnen lachen bij bepaalde scenes in een comedy.

Het gestuntel van Diaz is altijd wel grappig in dat soort films.

En wat is Don Johnson oud geworden!!! De looks van Miami Vice zijn ver te zoeken.

Leuk feelgood tussendoortje! Ook voor mannen best te pruimen.


avatar van Bubblez

Bubblez

  • 2060 berichten
  • 2502 stemmen

The First Wives Club part II...

Jeetje, dit is wel écht een vrouwenfilm... Doorgaans heb ik daar niet zo'n moeite mee. Na een hoop gepeupel komen dan na een lange zit de zogenaamde bevredigende laatste tien minuten (het moment van wraak). Helaas maken ze weinig goed in het enorm voorspelbaar geheel; De toekomstige love-interests zie je van mijlenver aankomen en er is nergens een verrassing of spanning.. Zonde van de tijd.


avatar van preciious

preciious

  • 17 berichten
  • 20 stemmen

Leuke film alleen is het begin nogal langdradig en uiteindelijk wacht je op het eindverhaal. Wat gaat er nog gebeuren? Maar de film is vermakelijk.


avatar van juliegirlxoxo

juliegirlxoxo

  • 197 berichten
  • 734 stemmen

Niet meteen beste film maar als je 'net zoals mij' net uit een relatie komt waarin je ontdekt dat je vriend je bedrogen heeft is deze film perfect!


avatar van Dominootje

Dominootje

  • 564 berichten
  • 0 stemmen

Was toch benieuwd naar deze film en stelde niet teleur! Mooie lachmomenten en zoete wraak!


avatar van johnhendrikos

johnhendrikos

  • 650 berichten
  • 409 stemmen

Ja lijkt me leuke film , ik moet hem nog zien. Maar 1 ding snap ik niet hoor.

Sinds wanneer is vreemdgaan een probleem?


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2566 stemmen

Leuke wegkijker maar vooral een aanrader voor alle vrouwen onder ons.....bijna alle dan

Ik vond het een beetje langdradig worden...niet vanwege de speelduur maar het werd op een gegeven moment allemaal een beetje vlak.

Dus dames vooral kijken.