Genre: Actie / Misdaad
Speelduur: 109 minuten
Alternatieve titel: Two Guns
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Baltasar Kormákur
Met onder meer: Mark Wahlberg, Denzel Washington en Paula Patton
IMDb beoordeling:
6,7 (236.112)
Gesproken taal: Spaans en Engels
Releasedatum: 26 september 2013
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot 2 Guns
"2 Guns, 1 Bank."
Een agent van de narcoticabrigade en een undercoveragent van de inlichtingendienst van de marine hebben de taak gekregen om een onderzoek naar elkaar in te stellen. Tot ze ontdekken dat ze in de val zijn gelokt door de maffia - dezelfde organisatie waarvan de twee mannen dachten dat ze geld stalen.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,7 / 236112)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- 2 Guns (MusicMeter)
- Kijk op Netflix
- Pathé Thuis: vanaf € 7,99 / huur € 2,99
- Kijk op meJane
Social Media
Acteurs en actrices
Robert 'Bobby' Trench
Michael 'Stig' Stigman
Deb
Papi Greco
Earl
Quince
Admiral Tuwey
Jessup
Chief Lucas
Dr. Ken
Video's en trailers
Reviews & comments
Shinobi
-
- 4305 berichten
- 2551 stemmen
"Make it rain."
Vanochtend in de bios zonder enige verwachtingen gezien en misschien maar beter ook, want echt bijzonder is deze film niet.
Qua verhaal wouden ze te veel dingen erin stoppen en lijken de plotwendingen en motieven van de verscheidene personages lukraak op de kijker afgevuurd te worden zonder enige moeite te doen om dit verder uit te leggen. Op een gegeven moment was ik dan ook enigszins de draad kwijt, het kwam iets te chaotisch over.
Gelukkig maakt het duo Denzel Washington en Mark Wahlberg veel goed. De twee delen een prima chemie met elkaar en de dialogen onderling zijn fijn. Het straalt ook van het doek af.
Daarnaast zit het met de actie in orde, ondanks dat het nergens al te bijzonder wordt. De shoot-out op het einde was wel nice.
Al met al een luchtige film om eens gezien te hebben, zolang je de verwachtingen maar laag houdt.
Kleine 3,0 sterren.
Wish
-
- 1 berichten
- 21 stemmen
Net in de bios gezien. Leuke schakeling tussen Denzel en Wahlberg. Er is zeker chemie. De draad humor is ook goed toegepast. Einde was ietswat mager maar zeker een aanrader deze film.
DownBusiness
-
- 109 berichten
- 148 stemmen
Geen trailer of iets er ook maar van gezien behalve een foto in de Spits.
Moet zeggen dat het gewoon een toffe film is. Niet bijzonder maar gewoon leuk naar de kijken. 2 erg goede acteurs, lekker wijf en een aantal goede support rollen.
3,5 *
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Best een leuk filmpje. Ik had er weinig van verwacht. Het leek me een standaardfilm, zo eentje die sterren als Washington en Wahlberg als tussendoortje doen. Origineel is dit niet, maar het is in ieder geval een film die de funfactor hoog houdt en Kormákur geeft zijn twee sterren tussen alle actie door goed de ruimte om verbaal met elkaar te sparren, waar de meeste lol vandaan komt. Het mist wat echt geïnspireerde grappen of werkelijk knappe actiescènes (hoewel ze allemaal vaardig zijn uitgevoerd), maar het blijft onderhoudend. Misschien had het verhaal ook wat simpeler kunnen zijn. We hebben hier maar liefst drie hoofdschurken, nota bene. Een wat simpelere aanpak werkt vaak wat effectiever bij een film als deze. Maar ach, ik heb me best vermaakt.
3*
John Lee Hooker
-
- 14934 berichten
- 1625 stemmen
Een luchtig tussendoortje waarin Wahlberg en Washington mooi samenspel leveren. Beide weten van geen ophouden en dit resulteert in vele verbale gevechten en onverwachte uitkomsten. Het plot draait hoofdzakelijk om geld, wraak en macht en dit is al vaker gebruikt voor zo'n productie op het grote scherm. Echter, er zitten wel degelijk wat genietbare scènes tussen en het is dit keer niet zo dat er alleen maar domkoppen zijn betrokken en alles volgens een standaard protocool verloopt. Herhaaldelijk voorspelbaar, dat wel, maar ik vond de uitwerking best leuk.
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13471 berichten
- 1308 stemmen
Vette poster,vette trailer,ik heb er zin in.
Al DeNiro
-
- 1664 berichten
- 105 stemmen
Goede film, maar wel beetje standaard. Verder vind ik die scene met de opgegraven kippen echt niet kunnen 
RimkoWolfs
-
- 59 berichten
- 66 stemmen
heerlijke film met humor zoals in Django Unchained. mooie chemie tussen Wahlberg en Washington. mooi acteerwerk en mooie maar niet overdreven actie-scenes.
wwelover
-
- 2605 berichten
- 3965 stemmen
Leuke film. Niet bijzonder, maar zeer vermakelijk. Een bioscoopfilm dus. Verhaal is geinig en boeiend genoeg. Actie was tof en goed geschoten. Maar het zijn de karakters die het interessant maken. Goede chemie tussen Marky Mark en Denzel Autopiloot. Humor was wel een belangrijk onderdeel van deze film.
3.5*
voskat
-
- 1026 berichten
- 1088 stemmen
Gewoon een uitstekende actiefilm met zat humor en karakter.
En hoe krijgt Denzel Washington het toch steeds klaar om met de lekkerste latina's in bed te belanden? 
edwinoudenes
-
- 112 berichten
- 544 stemmen
Wat mij vooral opviel was de sterke humor.. Die was erg goed!
Bakema NL
-
- 858 berichten
- 118 stemmen
Alweer een stripverfilming.....ze weten de comics tegenwoordig wel te vinden. Lijkt inderdaad een leuk tussendoortje.
avdj
-
- 225 berichten
- 1304 stemmen
Zeer vermakelijke actiefilm. Allereerst hebben de hoofdrolspelers een goede chemie wat altijd prettig is om naar te kijken. Ook de humor is goed in het verhaal gegoten, nergens wordt het irritant of over-the-top. Het plot stelt alleen niet veel voor en op een gegeven moment is iedereen verdacht waardoor het geheel soms rommelig overkomt.
Wel is de film mooi geschoten, geen hyperactieve montage zoals je dat zo vaak tegenkomt. De autoliefhebber komt ook aan z'n trekken: zou Dodge z'n portemonnee hebben opengetrokken?
Een leuk tussendoortje dat misschien niet in mijn Dvd-collectie hoeft te belanden maar in de bios uitstekend tot z'n recht komt.
3,5*
El ralpho
-
- 1481 berichten
- 1092 stemmen
Middenmotor
De kracht van 2 guns zit hem hier in de twee hoofdrolspelers; Mark Wahlberg en Denzel Washington zijn een sterk en komisch duo waar de chemie van af spettert. Het verhult eigenlijk alles wat deze titel verder niet is: een originele en sterke actie film. Want hoewel de hoofdrolspelers regelmatig je aandacht af weten te leiden lukt dit niet de gehele tijd en dan valt ook al gauw op hoe weinig originaliteit er hier over blijft.
De speelduur van 109 minuten had weliswaar slechter ingevuld kunnen worden, maar echt te onderscheiden weet deze actie/misdaad zich nooit. Daar kunnen de blote prammen van Paula Patton eveneens weinig aan veranderen.
3,0*
Amauri08
-
- 6 berichten
- 16 stemmen
3,5 alleen voor de chemie tussen de 2 acteurs en een goeie dosis humor
Nyazzin
-
- 129 berichten
- 381 stemmen
Leuke film met Wahlberg en Washington. De twee doen het goed samen en is een plezier om naar te kijken. Het verhaal zelf is niet heel dik, maar kijkt verder prettig weg.
jorn2611
-
- 24 berichten
- 49 stemmen
Vandaag in de bios gezien met vrienden. Zeker een leuke film. Vooral de combinatie van actie en komedie was goed gedaan. Lekker veel explosies en shootouts en super leuke humor. Maar verder niet te bijzonder. Ik zou m wel zeker aanraden om een avondje met vrienden erheen te gaan.
3.5/5*
7.5/10*
altijdcritic
-
- 94 berichten
- 57 stemmen
Wat een gedrocht. Als je de titel moet geloven zou dit een vette aktiefilm moeten zijn. Je komt bedrogen uit. Viel bijna in slaap. Het enige wat wahlberg afschiet is een paar kippen.
15Marc04
-
- 8 berichten
- 6 stemmen
gewoon een goeie film. beetje leathal weapon achtig. wahlberg en Washington vullen elkaar goed aan. wat mij betreft op naar deel 2
RipCurl
-
- 225 berichten
- 313 stemmen
Geweldig leuke aktie comedy. Goed gelachen en heerlijke aktie. Kom maar op met deel 2! 
SpinPSB
-
- 109 berichten
- 1754 stemmen
Standaard filmpje, niet bijzonder. Kijkt leuk weg maar geen tweede keer kijken...
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
Een film waar er al 234556 van zijn, maar toch wel aangenaam om naar te kijken. goede balans in actie en humor. twee kibbelende partners. ook veel gezien... Doorsnee film die de goede kant op rolt.... 3.5 **
Snorren
-
- 118 berichten
- 464 stemmen
Wel een aardige actiefilm, richting het einde werd het wat saaier en werd ik de aaneenschakeling van schietscènes wat zat, maar de eindscène maakte dat dan weer wel goed. Aardig tussendoortje inderdaad...
Kondoro
-
- 11524 berichten
- 2866 stemmen
2 Guns
Eindelijk snapte ik eens een keer een Verhaal in een film
En wat voor 1.
Het was een Goeie film, helaas wel minder dan ik had verwacht 
Genieten kon je in de film en hoe 
Er zaten aardig mooie actie stukken in.
Naar het einde toe werd het saaier, saaier en saaier.
Maar de eindscene was toch wel Wauw !
Ook weet ik niet... Was het alle laatste stukje nou een hint naar 2 Guns II? Of misschien wel 3 Guns of 4 guns. Wie weet 
3.0
Materny
-
- 10188 berichten
- 1026 stemmen
Markie Mark blijft toch wel een eindbaas met zijn constante gekakel en grofheid. Prima duo vormt hij met Denzel. Luchtig tussendoortje. 3.5*
james_cameron
-
- 7009 berichten
- 9793 stemmen
Regisseur Baltasar Kormakur wist me aangenaam te verrassen met zijn vorige film, de sfeervolle aktiethriller Contraband. Helaas is dit niet van hetzelfde laken een pak. De hele opzet en uitwerking van 2 Guns doet wat gedateerd en geforceerd aan. Nergens weet de film echt te boeien; echt grappig wil het ook maar niet worden. Dat de film toch het aankijken waard is, is voornamelijk te danken aan de chemie tussen Washington en Wahlberg. Zij weten er nog wel iets van te maken en tillen het geheel naar een iets hoger niveau met hun aanstekelijke spel. Kormakur is een degelijke regisseur en brengt alles spectaculair in beeld, maar met een dergelijk vlak script blijft het gewoonweg behelpen.
jippie2010
-
- 2613 berichten
- 8108 stemmen
Meer een actiekomedie, die redelijk het bekijken waard is.
Verstand op nul, en niet teveel op geloofwaardigheid letten.
Hoog tempo wat het interessant houdt. Niks mis mee *3,5
Alonzo
-
- 141 berichten
- 109 stemmen
Als grote Denzel fan vond ik deze film erg tegen vallen. Combinatie met Mark was niet echt een succes. Jammer. Ik was er klaar voor om een echte Denzel in actie te zien. Leuke film maar meer niet. Met pijn toch slechts 2 sterren. Ik denk ook niet dat ik deze film vaker ga zien zoals andere films van Denzel, die ik inmiddels tig x gezien heb. Dan maar wachten en mijn hoop vestigen op een nieuwe film van Denzel.
goldberg68
-
- 37 berichten
- 5 stemmen
Ik vond dit echt weer een goede film maar wat wil je twee top spelers.
De film is een goede aktie comedy met een goed eind.
mijn cijfer een 4.0
Het laatste nieuws

Eerste teaser en releasedatum onthuld van de goed beoordeelde horrorserie 'FROM'

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland
Bekijk ook

Man on Fire
Actie / Thriller, 2004
1.303 reacties

Captain Phillips
Biografie / Actie, 2013
479 reacties

Rush
Biografie / Sport, 2013
278 reacties

A Letter to Three Wives
Drama / Romantiek, 1949
21 reacties

The Last King of Scotland
Drama / Historisch, 2006
401 reacties

Lone Survivor
Actie / Oorlog, 2013
402 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








