• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.146 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.066 stemmen
Avatar
 
banner banner

Son Nom de Venise dans Calcutta Désert (1976)

Drama | 120 minuten
3,25 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 120 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Marguerite Duras

Met onder meer: Nicole Hiss, Michael Lonsdale en Delphine Seyrig

IMDb beoordeling: 7,4 (201)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Son Nom de Venise dans Calcutta Désert

Het verhaal speelt zich af in India in de jaren dertig. De vice-consul van Lahore is een gehaat man. Hij is hartstochtelijk verliefd op Anne-Marie Stretter, de mooie vrouw van de ambassadeur van Frankrijk en verkondigt dat ook op een feestje bij de ambassade in Calcutta. Het enige wat hij hiermee creëert is een schandaal.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Malick

Malick

  • 9142 berichten
  • 640 stemmen

Moet toch echt eens beginnen met het oeuvre van Marguerite Duras:

Haar bedwelmende sequentieshots leunen aan bij die van de Thaise cineast Apichatpong ‘Uncle Boonmee’ Weerasethakul. De bevreemdende sfeer – versterkt door de literaire dialogen en monologen en het bewuste onder-acteren – roept dan weer herinneringen op aan Marguerite Duras’ India Song (1975) en Son nom de Venise dans Calcutta désert (1976).