• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.350 stemmen
Avatar
 
banner banner

Piranhaconda (2011)

Horror / Sciencefiction | 82 minuten
1,47 36 stemmen

Genre: Horror / Sciencefiction

Speelduur: 82 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jim Wynorski

Met onder meer: Michael Madsen, Rachel Hunter en Shandi Finnessey

IMDb beoordeling: 2,9 (4.151)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Piranhaconda

"Part Snake! Part Fish! All Killer!"

De filmcrew van de low budget horrorfilm 'Head Chopper 3: Deadly Decapitation' wordt tijdens opnames in het Amazoneregenwoud gegijzeld door een groep kwaadwillende ontvoerders. De situatie wordt voor de crew nog penibeler als ze ook nog wordt aangevallen door een monster, dat een kruising is van een anaconda en een piranha.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van filmfan1967

filmfan1967

  • 117 berichten
  • 66 stemmen

Het is niet zo moeilijk om deze film de grond in te boren. Vergelijk de film met de grootse klassiekers, Oscar-materiaal, en je komt zo op 0,5 sterren uit. Heb je wel weer anderhalf uur van je leven verspild aan rommel. Bespaar je dus de moeite.

Maar als je juist een beetje lol beleeft aan low budget B-films, dan kun je je met Piranhaconda misschien juist goed vermaken. Dan zie je de lol van de filmcrew die een B-horrorfilm aan het opnemen is en geconfronteerd wordt met een echt monster en zie je de vergelijking tussen de geacteerde regisseur en de werkelijke regisseur Wynorksi (als je tenminste de documentaire Popatopolis kent; in plaats van "cut" zegt hij "I hate it, I hate it, I hate it"). En dan vind je het leuk om al die rondborstige actrices opgegeten te zien worden door de piranhaconda (die een duidelijke voorkeur heeft voor silicone), actrices die we uit diverse andere films van Wynorski kennen. Voor een Syfy film prima vermaak.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Beste syfy flick sinds Sharktopus. Ben geen vaste kijker, maar pik er altijd graag een stel mee. Dit keer is het vooral dankzij de setting raak. Een filmcrew in het regenwoud, omringt door zeer aardige eye candy. Kan bijna niet meer stuk. Teri Ivens overtuigde al vrij snel en kreeg toevallig van haar een gezellige foto toegestuurd op Twitter. Deze geeft goed aan waar de kracht van dit soort projecten nou eigenlijk ligt. Dicht bij de (schare) hoeveelheid fans staan en er zichtbaar veel plezier aan beleven. Blijft toch echt mijn hoekje dit, love it


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Look out, look out, I said look out!

Pi-Ran-Ha-Con-Da

Geniale theme-song als opening voor dit wederom verheffende SyFy-werkje. Michael Madsen is toch wel de enige acteur die minder overtuigend een professor kan spelen dan Steven Seagal. Voor hen die nog twijfelen zet hij zijn hoed af om een paarse bandana te showen. Inmiddels wordt de ene na de andere schaarsgeklede dame vermorzeld door het beest dat toch groot genoeg moet zijn om ook buiten de directe omstaanders redelijk op te vallen, maar afijn. Soms iets te zelfbewust parodiërend, maar de film serveert de wansmaak met redelijke allure.

Shoot them in the asses! 2*.


avatar van xxERWINxx

xxERWINxx

  • 1876 berichten
  • 985 stemmen

Vandaag bekeken, moet zeggen dat de film niet verkeerd was, leuk verhaal met een crew die eigenlijk een horrorfilm aan het opnemen zijn, maar ondertussen in een echte film zijn beland, ze komen ook nog een ander groep mensen tegen en nog iemand die het ei wil hebben van de slang en deze de hele tijd meedraagt.

Leuk om gezien te hebben, de Piranhaconda was redelijk gemaakt, beetje nep, maar niet storend!

Helaas kwam er geen naakt in voor wat je normaal wel veel ziet in dit soort films.