The Five-Year Engagement (2012)
Genre: Komedie
Speelduur: 124 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Nicholas Stoller
Met onder meer: Jason Segel, Emily Blunt en Chris Pratt
IMDb beoordeling:
6,2 (104.854)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 28 juni 2012
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Five-Year Engagement
"A comedy about the journey between popping the question and tying the knot."
Het verhaal over twee mensen die verliefd worden op elkaar maar na vijf jaar nog steeds verloofd zijn. Door de dagelijkse drukte (hoofdzakelijk op het werk) ontstaat er behoorlijke stress, en niet alleen bij henzelf, maar ook bij de familieleden. Zal dit koppel evengoed ooit gaat trouwen?
Externe links
Acteurs en actrices
Tom Solomon
Violet Barnes
Winton Childs
Alex Eilhauer
Suzie Barnes
Sylvia Dickerson-Barnes
George Barnes
Pete Solomon
Carol Solomon
Vaneetha
Video's en trailers
Reviews & comments
SnakeDoc
-
- 4687 berichten
- 2243 stemmen
Leuke trailer, alleen lijkt het mij alsof ze een beetje overdreven in de make-up zitten allemaal. Of zie ik het verkeerd?
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Emily Blunt is al reden genoeg om deze film te kijken. Wat een uberschattige meid is dat toch.
streeter
-
- 1436 berichten
- 6799 stemmen
Erg leuk, maar misschien is mijn hoge waardering ten dele omdat Jason Segel en Emily Blunt mij hebben geholpen mijn vriendin ten huwelijk te vragen gisteravond bij een speciale screening. Video volgt maandag.
jarno1975 (moderator series)
-
- 10972 berichten
- 2791 stemmen
streeter
-
- 1436 berichten
- 6799 stemmen
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5982 stemmen
soom
-
- 24919 berichten
- 2751 stemmen
Wat een mooi aanzoek streeter, gefeliciteerd met jullie aankomende huwelijk!
.
fotzenbikkel
-
- 117 berichten
- 69 stemmen
Deze film in sneak preview gezien. Dacht de eerste tien minuten te zijn beland in een langdradig zoetsappige romantiek/drama, maar niets was gelukkig minder waar.
Wat een ontzettend grappige film is dit, met sterke acteerprestaties van o.a. Jason Segel en Emily Blunt (wat is dit toch een klassieke schoonheid ). Kortom; erg gelachen bij deze feel good movie met dramatische momenten.
Oftopic: Bij dezen gefeliciteerd met je aanstaande huwelijk streeter! Origineel aanzoek.
wwelover
-
- 2605 berichten
- 3961 stemmen
Stoller en Segel staan beide garant voor een leuke film dat is wel duidelijk. Segel is zowel als schrijver als acteur echt een held. Het is absoluut geen zoetsappige film, ondanks enkele voorspelbare aspecten. Maar dat stoort echt niet. Het acteerwerk van Blunt (schitterende vrouw) en Segel is goed. En de film kent enkele hele leuke bijrollen zoals Chris Parnell (die mij de laatste tijd heel erg opvalt), Chris Pratt en Alisson Brie van Community.
4*
John Lee Hooker
-
- 14934 berichten
- 1625 stemmen
Leek aanvankelijk best mee te vallen met verschillende droge momenten waaronder het youtube filmpje van een oranje kat die een jong poesje besprong, het hert dat van de auto viel en de opmerkelijke zangkwaliteiten van Alex. Echter na ongeveer de helft begon de dramatiek te overheersen en kon ik er werkelijk helemaal niets grappigs meer uithalen. Onwijs goedkoop concept ook om de tortelduifjes uit elkaar te halen en ze allebei aan iemand anders te koppelen terwijl je met zekerheid al kunt zeggen dat ze bij elkaar terug zullen komen. Zo is het vermoeiend om deze uitgekauwde route aan te moeten zien en als blijkt dat er nog een uitgebreide trouwerij op het programma staat wordt mijn geduld op de proef gesteld. Dat hele werk van Violet kwam ook niet bepaald soepel over en het idee van die donuts sloeg nergens op. Net als die stomme koekiemonster scène. Bijrollen zijn ronduit idioot en de begrafenissen vormen een terugkerend verschijnsel om de boel nóg droeviger te maken. Jammer dat er na zo'n aardig begin toch weer een vreselijk achterhaald pakket naar boven komt die voornamelijk leunt op relatie-issues.
cordiacovens
-
- 1526 berichten
- 1447 stemmen
Leuke en ook vrij goede film,
Leuke acteurs en er zitten veel leuke momenten in de film, misschien een ietsjes lange speelduur..maar zit verder prima in elkaar.
Rianneke_Dan
-
- 14194 berichten
- 2563 stemmen
Bubblez
-
- 2060 berichten
- 2502 stemmen
Ik vond het een verschrikkelijke, langdradige film. Het begin beloofde nog wel wat, maar op het midden van de film zakte mijn hoop in de schoenen; drama alom, nergens meer grappig. Bah.
Hectometerpaal
-
- 722 berichten
- 964 stemmen
Heel, heel slecht.
Is dit werkelijk het heden en toekomst? Hetzelfde slappe thee scriptje met een ander onderwerpje om weer een flick op de schappen te kunnen leggen?
Ik ben he-le-maal geen elitair figuur, maar het is echt rampzalig dat het hele volk hier massaal voldoende's voor geeft.
Waardeloze film.
gauke
-
- 9852 berichten
- 13069 stemmen
Een pure, in het algemeen gelukte romantische huwelijkskomedie over de ups en downs van een relatie, voorzien van leuke, grove humor en absurde personages. De film is wel wat aan de lange kant en vooral de slapstick-achtige grappen komen geforceerd over. Jason Segel en Emily Blunt (een vrolijk paar) spelen goed en tussen hen bestaat chemie en dat is al heel wat voor een komedie.
zyntex
-
- 139 berichten
- 1314 stemmen
Hij duurde inderdaad erg lang maar je hoeft hem niet in 1 keer af te kijken....
Leuke film
Koen87
-
- 437 berichten
- 1244 stemmen
Typische Segel & Stoller film. Niet hun sterkste werk, maar wel erg vermakelijk.
LOTR-lover
-
- 937 berichten
- 908 stemmen
Vond het wel een leuke film eigenlijk. Ben niet zo'n komedie fan, dus verwacht er nooit heel veel van maar heb bij deze film wel een aantal keren hardop moeten lachen. Die romantische komedies kennen we zo onderhand wel maar dat hou je altijd. Daarom is het nergens vernieuwend maar op zich maakt dat niet uit zolang de grappen redelijk geslaagd zijn over het algemeen en het acteerwerk in orde is. Dat is bij deze film absoluut het geval. Prima filmpje voor even tussendoor.
3*
NERD
-
- 1720 berichten
- 1431 stemmen
Wisselvallige komedie met enkele zeer geslaagde grappen. Voor mij viel de film eigenlijk uiteen in 3 delen. Het erg sterke en soms hilarische eerste deel (4 sterren), het compleet ontspoorde middenstuk (2 sterren), en het redelijke einde (3 sterren). Toch raad ik de film wel aan, de eerste 30-40 minuten zijn gewoon erg leuk.
GGG
-
- 523 berichten
- 586 stemmen
Waardeloze trage film. Kijk naar de trailer en niet naar de film als je wil lachen...
Sergio Leone
-
- 4412 berichten
- 3095 stemmen
Matig.
Het eerste uurtje is veruit het beste. De humor is dan nog vrij volwassen en ook rijkelijk aanwezig.
Helaas blijkt The Five-Year Engagement weer zo'n typische romcom. Verrassingen blijven uit, de verdere speelduur wordt volgens het boekje afgewerkt - en wordt bijgevolg langdradig en zelfs ongemakkelijk.
Jason Segel en Emily Blunt zijn vrij getalenteerde acteurs en doen het hier goed genoeg, maar worden uiteindelijk ook beperkt door het zwakke script.
De bijrollen van oa Rhys Ifans en Allison Brie zijn nog net vermakelijk.
Vlot eerste uur, dan neemt de voorspelbaarheid de overhand en is 124 minuten uiteraard veel en veel te lang. Spijtig.
2,5
Het laatste nieuws

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen

Spionageserie 'Kleo' valt in de smaak bij MovieMeter-kijkers: 'Overtrof alle verwachtingen'

Wacht je op nieuwe afleveringen van Netflix-hit 'Bridgerton'? Drie tips om in de tussentijd te checken
Bekijk ook

50/50
Drama / Komedie, 2011
288 reacties

We Bought a Zoo
Komedie / Drama, 2011
192 reacties

Bébé(s)
Documentaire, 2010
12 reacties

My Summer of Love
Drama / Romantiek, 2004
86 reacties

The Adjustment Bureau
Romantiek / Mystery, 2011
325 reacties

Behind the Candelabra
Drama / Biografie, 2013
152 reacties
Gerelateerde tags
sekssan francisco, californiërestaurantjachtoffer engagementliefdepsychologistbruiloftproposal chefceremonyenglishwoman ringunemployed
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






