Genre: Drama / Horror
Speelduur: 91 minuten
Alternatieve titel: The Human Centipede 2 (Full Sequence)
Oorsprong:
Verenigde Staten / Nederland
Geregisseerd door: Tom Six
Met onder meer: Laurence R. Harvey, Ashlynn Yennie en Dominic Borrelli
IMDb beoordeling:
3,8 (47.169)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Human Centipede II (Full Sequence)
"100% medically INaccurate."
Een man raakt seksueel geobsedeerd door de DVD van horrorfilm 'The Human Centipede (First Sequence)' te bekijken. Hij gebruikt schuurpapier om zichzelf te bevredigen tijdens het bekijken van de film. Hij besluit een eigen "Human Centipede" te maken van 12 slachtoffers en zijn eigen 'centipede' te gebruiken om zijn eigen seksuele genot te bevredigen.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
sabsabsab
-
- 647 berichten
- 52 stemmen
Zo wat was dit een smerige film, wat een super groot verschil vergeleken zijn voorganger, deze is toch wel 10x zo malen erger.
Ook best wel tof dat het geregisseerd is door een nederlander, eindelijk een keer wat echte shockerende shit, ik begin me toch steeds meer te ergeren aan die geesten films.
Ik kon me nog herinneren die scene bij de uncut versie, dat die zwangere vrouw in de auto aan het bevallen is, en dat die baby tussen het gas pedaal komt, man dat was wel een van de meest smerige en gestoorde dingen die ik ooit in een film heb gezien
Ik ben zeer benieuwd na deel 3
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
Waar ik deel 1 nog enigszins interessant vond, kon deze mijn aandacht moeilijk vasthouden.
Het is gewoon deel 1, maar dan een paar kwadraat extremer.
Voor beide films zijn de "daders" wel goed gecast! Voor dit deel geldt dat zeker, wat een vies ventje zeg.
maar dit deel zal ik niemand aanraden. Deel 3 hoef ik dan ook niet meer te zien.
MeteoraXV
-
- 374 berichten
- 330 stemmen
Indrukwekkend moet ik zeggen, vergeleken hiermee is het eerste deel een gezellig familiefilmpje. De directeur wist echt de grenzen te verleggen en creatief te zijn en daar houdt ik nou van, ongeacht het genre.
Ik heb geen idee waar ze de acteurs en actrices vandaan hebben gehaald. Wie wilt hier nou aan deelnemen.
Guinea Pig: Mermaid in a Manhole blijft de nummer 1 ziekste film voor mij maar dit is zeker een nummer twee.
De eerste vijf sterren die ik sinds lange tijd heb gegeven. Over-the-top en dan nogmaals over-the-top.
MeteoraXV
-
- 374 berichten
- 330 stemmen
Ik heb het eerste deel een 1,5* gegeven omdat ik het vreemd genoeg niet zo interessant vond. Leuk maar ik begreep de ophef niet. Maar dit tweede deel heeft me laten realiseren hoe grondbrekend deze serie is. Het eerste deel toont het boeiende concept en dit tweede deel werkt het nog verder uit en in het aankomende derde deel gaat het allemaal tien keer over de top van wat ik erover heb gehoord. De hele serie steekt dus perfect in mekaar. En daarna hopelijk geen nieuwe HC films meer, zoals de directeur zelf heeft aangegeven, maar liever iets compleet nieuws. Ik hoop nog veel meer van meneer Six te kunnen zien, hij maakt meneer Cronenberg trots.
Lord Flashheart
-
- 6454 berichten
- 2375 stemmen
Choqueren om het choqueren.
Waar ik in deel 1 nog vaak kon lachen over die malle dokter en zijn vreselijke over acteren, kon dat hier veel minder. De hoofdpersoon zegt de hele film geen woord. Verder is de verrassing van het concept natuurlijk weg. Het wordt gecompenseerd met nog meer gore. De duizendpoot bestaat nu i.p.v. slechts drie uit wel tien mensen. Reden voor Six om de hoeveelheid ranzigheid flink op te voeren, al durfde hij een kleurenfilm niet aan.
Het is overigens lang wachten voordat je de duizendpoot te zien krijgt. Pakweg het eerste uur is opbouw. Je ziet hoe de walgelijke hoofdpersoon leeft bij zijn moeder, waar hij werkt en hoe hij zijn slachtoffers verzamelt. Fris is het allemaal niet, maar pas in het laatste half uur gaan de remmen echt los, als hij de duizendpoot gaat bouwen. Wat volgt zijn een aantal misselijkmakende scenes die echter impact missen, ja soms zelfs eentonig zijn.
Uiteindelijk ben ik ook niet bijzonder gecharmeerd van dit project. Deel 2 is een afstandelijke registratie van martelingen, die ik na een dag al vergeten ben. 2,5*
horned_reaper
-
- 386 berichten
- 269 stemmen
Ik heb niets tegen brute films... maar mensen die hier voor hun genot naar kijken hebben ze niet helemaal op een rijtje.
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
Ik heb niets tegen brute films... maar mensen die hier voor hun genot naar kijken hebben ze niet helemaal op een rijtje.
Amen! 
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Ik heb niets tegen brute films... maar mensen die hier voor hun genot naar kijken hebben ze niet helemaal op een rijtje.
Probeer eens niet alles zo serieus te nemen. Maakt het leven wat aangenamer.
erik1677
-
- 1787 berichten
- 0 stemmen
Helemaal met dutchtuga eens, niet valt toch absoluut niet serieus te nemen. Wel een geweldig staaltje ranzige horror! Maarja, zulke drammerds waren er al ten tijde van the exorcist!
Horned Reaper kan hier beter een disney- naam aan gaan nemen.
erik1677
-
- 1787 berichten
- 0 stemmen
en met zo'n geweldige black metal gerelateerde ''horned reaper'' naam kijk je wel behoorlijke kazige films. Ik raad je dus ook aan om die te veranderen in bambi ofzo
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
Wat lopen jullie nou te trollen? Hij heeft gewoon gelijk! Als je hier nog plezier uithaalt spoor je zelf gewoon niet... Dit 2e deel heeft totaal niks vermakelijks te bieden. Ik kan ook wel wat hebben, en vond deel 1 echt nog wel enigszins origineel, maar dit is gewoon walgelijk.
Als je geniet van babies die worden platgestampt, stront, verkrachting en kleine piemeltjes.. moet je toch echt bij jezelf te raden gaan...
daar heeft horned_reaper gewoon en punt!
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Sorry, maar als je het geweld in films als The Godfather en Pulp Fiction verheerlijkt door ze in je top 10 te zetten, dan ben je gewoon een gewelddadige sadist.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Beste Lennon, als jij mensen op zo'n laaghartige manier over één kam scheert (om nog maar te zwijgen over de verwerpelijke redenatie), dan kun je beter een langdurig kijkje in de spiegel nemen. Hopelijk lost het wat op..
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Het zegt vooral iets over jou, ben ik bang. Films niet van realiteit kunnen onderscheiden = een vreemd gebrek aan rationalisme. Daarnaast met diverse flauwe verwijten komen, gepaard met een verouderde angst voor de invloed van media en kinderlijke conclusies zoals ''jullie reageren...aldus voelen je aangesproken EN DUS is het zo''. Bespaar jezelf a.u.b de schaamte.. 
Maar ik hou het voor gezien. Ga even wat puppy's martelen en baby's van gebouwen afgooien, denk ik. Het is weer vrijdag!
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Erg eng als mensen niet in staat zijn films als deze te relativeren en sterker nog, mensen die een vorm van plezier uit deze films halen neerzetten als sadisten. Wat voor soort plezier denk jij dat wij uit The Human Centipede II halen? Dat we likkebaardend voor het scherm zitten en niet kunnen wachten het zelf uit te voeren of zo? Wat een kinderlijk eenvoudig brein heb je in dat geval. Probeer deze film eens met een andere bril op te bekijken, bijvoorbeeld een observerende of een zwart humoristische bril. Het vergt wat intelligentie om zaken als horrorfilms van deze categorie met wat meer afstand te bekijken, maar doe eens een poging.
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Probeer eens na te gaan wat voor type genot het is dat wij hier uithalen? Nuance kan een wereld van verschil maken. Sadisten bestaan inderdaad, maar ik denk eerlijk gezegd dat het merendeel met andere dingen bezig is dan film. Volgens mij is de inhoudelijke argumentatie van mensen als Halcyon en Jeroentjuh genoeg om te zien dat die wat meer inhoud hebben dat de mensen waar jij angst voor hebt, en zelfs dan is nuance ver te zoeken. Hoe simple minded kan een persoon zijn?
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Een film vergelijken met werkelijke gruwelijkheden als beelden van een vliegcrash gaat mij te ver. Je bevestigt je bekrompen brein en daarmee wens ik niet verder in discussie te gaan.
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Verander aub ook je avatar en username. Die suggereren namelijk wat meer inhoud.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
De grenzen liggen bij het feit dat het een film is. Wat dat betreft is deze discussie een gevalletje 1 + 1 = 2. De mens (of althans, het merendeel) heeft zich de laatste decennia ontwikkelt tot het punt waarop we media en hun invloed goed weten te relativeren (bijna non-existent in het geval van films en games). Als je daar geen onderscheid in kunt (of wilt) maken, dan ligt de fout niet bij de mensen die het kijken. Men haalt geen voorbeeld of - al dan niet seksuele of sadistische - genoegen uit dit type film. Film blijft escapisme en dit is een voorbeeld van een concept dat zó ver van realiteit is verwijderd (en met de nodige zwarte humor gepresenteerd) dat het hoogst vermakelijk in al z'n nonsense is.
Edit: and he's gone.. Eerst uitnodigen tot verdere discussie, en dan alles weghalen? Zonde.
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
Verander aub ook je avatar en username. Die suggereren namelijk wat meer inhoud.
Je weet t allemaal goed te vertellen... ik vond t een zinloze discussie, en heb daarom alles vweg gehaald.. zeker omdat jij dus bij elke post echt iets onaardigs meent te moeten zeggen...
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
Edit: and he's gone.. Eerst uitnodigen tot verdere discussie, en dan alles weghalen? Zonde.
Nee, nee ben er zeker nog, en blij met je je uitleg! Hier kan ik wat mee.
Ik snap wat je schrijft, maar wat er in deze film te zien is ontstijgt toch elke vorm van moraal? Wat die man allemaal doet is gewoon weerzinwekkend, om maar niet te spreken van die gore scenes met stront.
Ik zat gewoon te walgen van die scenes en kon er echt niet om lachen. Mijn punt is: als men nou een film maakt over een groepsverkrachting in India (bijvoorbeeld) en alles wordt tot in detail gefilmd.. daar ga je toch ook niet naar kijken? Ik kan daar niet zo goed bij.
na het zien van deze film heb ik besloten dat ik deel 3 echt niet hoef te zien.. En dat heeft niks met bekrompenheid te maken, want ik kan echt wel wat hebben.
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
En wat Zed doet in Pulp Fiction is niet weerzinwekkend? En is het normaal niets te voelen bij de talloze doden in actiefilms als Die Hard? Is het (als we het toch over moraal hebben) niet gezonder echt te walgen van walgelijke praktijken dan het verheerlijkt terug te zien?
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
En wat Zed doet in Pulp Fiction is niet weerzinwekkend? En is het normaal niets te voelen bij de talloze doden in actiefilms als Die Hard? Is het (als we het toch over moraal hebben) niet gezonder echt te walgen van walgelijke praktijken dan het verheerlijkt terug te zien?
Die Hard heb ik niks mee, kan ik dus niet over oordelen. En ja, wat Zed doet bij Pulp Fiction is ook walgelijk, maar het verschil naar mijn idee is, dat het bij Pulp Fiction om een scene gaat van hoogstens 3 minuten, en in deze film gaat het de hele film zo... als Pulp Fiction alleen maar zo was geweest als die scene, had ik het echt geen goede film gevonden namelijk.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Ik snap wat je schrijft, maar wat er in deze film te zien is ontstijgt toch elke vorm van moraal?
Nu kun je als tegenstander van dit soort films makkelijk betwisten in hoeverre dit 'kunst' is, maar ik zie in deze tweede Human Centipede o.a een hele sterke, grappige en bovendien kritische onderlaag die inspeelt op de verouderde conventies van critici (en ouders) die bovendien behoorlijk strak en doordacht geregisseerd is. Het is iet wat provocerend neergezet, ja, maar in hoeverre dat de kijker kleurt... ? Ik vind dat lastig hard te maken zonder in vooroordelen te vervallen... en vooroordelen zijn zelden voedzaam in een discussie 
Lennon
-
- 278 berichten
- 244 stemmen
Als ik terug kijk naar wat ik schrijf begrijp ik de kritiek enigszins wel. Het is wat ongenuanceerd neergezet. Excuses voor allen die zich daardoor aangesproken voelen, was niet mijn bedoeling.
Wat ik vergat er bij te vermelden was natuurlijk wel dat het gaat op welke manier je deze film bekijkt. Als je dit als pure genre liefhebber bekijkt, dan kan het natuurlijk zijn dat je dit toch fantastisch vindt. Om deze groep "niet sporen" te noemen is inderdaad wat kortzichtig, dus nogmaals.. sorry.
Als je deze film gaat bekijken en er enigszins opgewonden van wordt, heb ik toch zo mijn twijfels...
Maar goed, als ik fout zit, geef ik dat graag toe, en dat was hier het geval.
Nu kun je als tegenstander van dit soort films makkelijk betwisten in hoeverre dit 'kunst' is, maar ik zie in deze tweede Human Centipede o.a een hele sterke, grappige en bovendien kritische onderlaag die inspeelt op de verouderde conventies van critici (en ouders) die bovendien behoorlijk strak en doordacht geregisseerd is. Het is iet wat provocerend neergezet, ja, maar in hoeverre dat de kijker kleurt... ? Ik vind dat lastig hard te maken zonder in vooroordelen te vervallen... en vooroordelen zijn zelden voedzaam in een discussie
Provocerend is inderdaad het juiste woord voor deze film. Veel onderdelen worden gemeden in andere films, en Six pakt ze juist op. Slimme marketing truck natuurlijk, want alle aandacht is free publicity.
Mijn deed het in ieder geval niet uitnodigen om deel 3 te gaan kijken, want voor mij is de provocatie dus wel genoeg geweest.
Kondoro
-
- 11521 berichten
- 2865 stemmen
Was saai, en stom.
Het was irritant kijken omdat het Zwart - Wit is.
En het is een punt dat deel 1 een interessant verhaal had, vond ik dit simpel weg saai om te volgen..
Eind was ook weer geen zak an.
Neh, 1.0*
Pre- en sequels

The Human Centipede III (Final Sequence)
2015
97 reacties

The Human Centipede (First Sequence)
2009
591 reacties
Het laatste nieuws

Binnenkort in de bioscoop: horrorfilm 'Scream 7' te zien in IMAX

Vanaf vandaag kijk je op Netflix naar de misdaadserie 'Animal Kingdom'

Top 10 van Netflix: déze tien films worden nu goed bekeken

'Outlander'-serie 'Blood of My Blood' snel te streamen op HBO Max
Bekijk ook

Martyrs
Drama / Horror, 2008
2.820 reacties

Billie Eilish: The World's a Little Blurry
Documentaire / Muziek, 2021
17 reacties

The Cutting Edge: The Magic of Movie Editing
Documentaire, 2004
17 reacties

Grave
Horror / Drama, 2016
209 reacties

SM-rechter
Drama, 2009
88 reacties

Taxidermia
Drama / Komedie, 2006
75 reacties
Gerelateerde tags
insectsexual obsessionkindermishandelingverkrachtingsekssadisticbabyontvoeringexploitatiewoundsufferingvictimsadismemestools beroemdheidvervolgcontroversybedrogmoordsexploitationbloedvergietenmutebloedrape victimsexual violencemartelensadistcrueltyviolent deathwreedheidgeweldheld captivecaptiveobsessed fanextreme sadismcentipedemouthperverse sexonanismpervertedsexual sadismfecessandpaper appartementperverthumiliationdoodgeestesziekterapistbdsmsexual torturedefecationcrowbar evil maninfant death torture pornhell on earth very little dialoguefunneldiarrheaparaphiliaviletransgressive filmcoprophagiascatologydehumanization abusive motherbanned filmscrapbook
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








