• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.407 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.116 gebruikers
  • 9.378.340 stemmen
Avatar
 
banner banner

New Year's Eve (2011)

Komedie / Romantiek | 118 minuten
2,62 717 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 118 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Garry Marshall

Met onder meer: Halle Berry, Jessica Biel en Jon Bon Jovi

IMDb beoordeling: 5,6 (92.615)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 8 december 2011

Plot New Year's Eve

"The one night anything is possible."

De film gaat over de verstrengelde verhalen van een groep New Yorkers die hun weg naar romantiek proberen te vinden in de loop van Oudejaarsavond. We volgen onder andere een verbitterde stervende man in een ziekenhuis (De Niro), een gefrustreerde directiesecretaresse (Pfeiffer) die eindelijk haar onvervulde dromen probeert waar te maken, een vrouwelijke producer (Swank) van de befaamde Times Square Oudejaarsavond-show en een jongeman (Kutcher) die een hekel heeft aan Oudejaarsavond.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Geweldige film, wat ik ook al verwacht had. Die cast alleen al, dat kon gewoon niet mis gaan, en dat is dus ook zo. New Year's Eve is geen film waar je veel van moet verwachten qua verhaallijn, nee gewoon verstand op nul en genieten maar van de cast en de mierzoete sfeer, heerlijk!

Grote plus was natuurlijk Efron, heerlijke vent die ook nog eens een ontzettende leuke rol heeft in deze film. Super schattig samen met Pfeiffer. Was dan ook gelijk één van de leukste verhaallijnen. Daarbij vond ik het ook geweldig om Heigl en Michele te zien. Twee van mijn favoriete actrices en wederom erg leuk. Voor de rest ga ik geen namen noemen, de hele cast is gewoon leuk maar die vier sprongen er gewoon bovenuit.

Sommige verhaallijnen waren wat minder interessant en hadden ze er ook wel uit mogen laten van mij. Dan hadden de andere verhalen net iets meer ruimte gehad en kon je als kijker ook net iets meer sympathie krijgen voor de personages. Dat had ik nu niet heel erg. Maar als je dat als kijker niet verwacht, kan dat ook niet tegenvallen.

Heerlijk sfeertje ook in NYC, iets waar ik toch wel jaloers op kan zijn. Al heb ik persoonlijk meer met Kerst dan met Oud & Nieuw, maar toch heb ik hier ook erg van genoten. Film was dan ook zo voorbij, speelduur, al lijkt het best lang, voelde helemaal niet lang, was echt zo voorbij. En dan na de film krijg je ook nog geweldige bloopers, dat was stiekem nog het leukst om te zien!

4.5*


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3963 stemmen

Dit soort films brengen gewoon wat je verwacht, het is voorspelbaar (op enkele dingetjes na) en gewoon fout cliché af en toe. Maar toch vind ik het wel leuk om te zien, het is vaak gewoon de vibe die zo'n film weerspiegeld die me trekt, want het is gewoon een film waar je vrolijk van word, tenzij je er kritisch naar kijkt natuurlijk. Qua verhaallijnen vond ik het wel een beetje te veel, dat is ook het grote verschil met Love actually, daar zijn de verhaallijnen interessanter. Maar het stoorde nu niet verder. Ik genoot vooral van de strijd tussen Til Schweiger en Seth Meyers.

3.5*


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

vandaag met school in bios gezien

kvond er niet zo veel aan, er staat comedy/romantiek maar ik vond het eigelijk alleen maar romantiek.

gewoon een redelijke film om een keer te zien. meer niet

2,5*


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Naomi Watts schreef:

Ook erg fijn dat één van mijn favoriete nummers (Tom Waits) voorbij gekomen en dan nog deels gezongen door het engelenstemmetje van Michele.

. John Hiatt bedoel ik natuurlijk. Hoe kom ik nou weer bij Waits .


avatar van Mlis

Mlis

  • 214 berichten
  • 188 stemmen

Heerlijk!! Precies zoals de film moet zijn. Verwacht geen super verhaal, maar het is wel leuk.

Ik heb vaker hardop moeten lachen. Snap de slechte beoordeling hier echt niet.

De acteurs deden het erg leuk, en het is echt mijn type film.


avatar van pfan

pfan

  • 262 berichten
  • 172 stemmen

Mlis schreef:

Heerlijk!! Precies zoals de film moet zijn. Verwacht geen super verhaal, maar het is wel leuk.

Ik heb vaker hardop moeten lachen. Snap de slechte beoordeling hier echt niet.

De acteurs deden het erg leuk, en het is echt mijn type film.

Och, waarschijnlijk hebben een aantal mensen een gebrek aan gevoel voor romantiek.


avatar van Machete23

Machete23

  • 75 berichten
  • 688 stemmen

niet veel bijzonders. Een aardige film door het overgeweld aan sterren, maar des te meer een reden dat ze het te graag willen. Ik vind een film vol met bekende mensen meestal nooit een succes omdat de kracht van de film vaak daar op gebaseerd word.


avatar van movie-edje

movie-edje

  • 498 berichten
  • 0 stemmen

Een heerlijke Feel-Good-Movie, voor deze dagen!

Verstand op nul, en heerlijk genieten,

vond de karakters van deze cast niet storend, of vervelend.

gewoon een heerlijk filmpje!


avatar van Parisa

Parisa

  • 605 berichten
  • 925 stemmen

Ik vond de film leuk en hij was zeker niet te zoet. De karakters zijn voor hun korte speeltijd echt genoeg te noemen.

We hebben geregeld zitten lachen om verschillende verhaallijnen. De film is een goede sfeerbouwer voor de komende dagen.

Dit was de 3* wel waard.


avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Ik hou niet van dit soort volgepropte films. Geef mij echt maar liever een filmpje die zich richt op één koppel, daar kan ik echt veel meer mee. De inleving is er wel hoor, maar ik heb toch gewoon liever een meer sterk geschreven rol dan een paar halfslachtige acteurs, die niet daadwerkelijk interessant zijn. Er springen altijd mensen bovenuit namelijk, en de rest die in zo'n raamwerkje speelt, komt er voor mij bekaaid vanaf. Want oh, wat had ik de rol van SJP graag willen skippen. Ik kan haar gewoon niet uitstaan. Ze zal best leuk zijn (?), maar ik zie het gewoon totaal niet.

Wie vond ik wel leuk? Hilary Swank, Zac Efron (!), Michelle Pfeiffer, Robert de Niro, Ashton Kutcher, Katherine Heigl, Lea(h) Michele, Abigail Breslin... Minder leuk waren toch wel Halle Berry, Josh Duhamel, en Hector Elizondo, die pasten er toch niet echt bij imo, net als Jessica Biel en haar filmman. Niet dat Jessica zo slecht was, maar ik zie haar liever in een film als the Illusionist of the Texas Chainsaw Massacre, daar komt ze veel beter tot haar recht dan hier. Verder een groot minpunt voor het einde met Josh en SJP, ik had veel meer gehoopt dat het uiteindelijk Claire zou zijn, dat was imo ook wel de mooiste afloop geweest.
Achja, ik ben nu eenmaal heerlijk maf, en ik zoek in een film ook beslist naar de net iets leukere momenten, die uiteindelijk de film tot een bepaald niveau tillen.

Zangstukje van Leah, staand op het podium, Ingrid die op een bepaalde manier uitspreekt dat ze heeft opgevangen dat ze vreemd is... Echt stukjes die eruitspringen en de film dus tot een solide cijfer brengen. Want ik vond die scenes prachtig.

Ja, misschien toch wel iets beter dan Valentine's Day. Misschien omdat ik uiteindelijk toch meer heb met oud en nieuw dan met zo'n commercieel opgelegde dag, hoewel het allemaal wel commercieel is natuurlijk.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Haha jeej, nog iemand die hetzelfde denkt over SJP. De meeste meiden die ik ken lijken haar zo geweldig te vinden, mede door haar SATC rol, die ik dus afschuwelijk vind.

Leuk stukje soom!


avatar van soom

soom

  • 24920 berichten
  • 2752 stemmen

Elineloves schreef:

Leuk stukje soom!

Dank je wel Eline .


avatar van coopo

coopo

  • 32 berichten
  • 101 stemmen

Vond deze film een typisch Amarikaanse feel good film, en dan met slecht acteerwerk en een matig verhaal. Ze proberen kennelijk een soort Love Actually neer te zetten, maar die Britten hebben gewoon veel meer stijl. En kennelijk een betere cast. Jammer dat een grootheid als De Niro en goede acteurs als Swank enPfeiffer zich lenen voor dit soort films. Laat dit soort films gewoon over aan Efron, Biel, Heighl(wat is die irritant in deze film) en andere B acteurs. Het verhaal had ik in 2 minuten kunnen bedenken, een bal die omlaag moet, en dat lukt uiteindelijk ook. Nou hallelujah!


avatar van kos

kos

  • 46697 berichten
  • 8853 stemmen

Elineloves schreef:

Haha jeej, nog iemand die hetzelfde denkt over SJP.

Ik moet altijd aan deze foto denken. Young Scarlett Johansson and Sarah Jessica Parker - Imgur


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Arme vrouw eigenlijk, zij heeft zichzelf ook niet gemaakt. En ik ken lelijkere vrouwen, maar toch. Vind haar uitstraling niks.


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Vind al die grapjes over Sarah Jessica Parker een beetje oud worden. Ik ben ook geen fan van haar en het is geen schoonheid, maar zo zijn er meerdere en ik heb toch respect dat zij zich niet om laat bouwen ondanks dat ze zo vaak voor lelijk word uitgemaakt. En meestal vind ik haar ook niet zo leuk, maar in deze film viel het best wel mee.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Het zijn geen grapjes hoor. Het is echt een trol.

Bij sommige mensen baal je dat ze zich verbouwen en bij sommige mensen baal je dat ze het niet doen


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

kos schreef:

(quote)

Ik moet altijd aan deze foto denken. Young Scarlett Johansson and Sarah Jessica Parker - Imgur


avatar van Mlis

Mlis

  • 214 berichten
  • 188 stemmen

pfan schreef:

(quote)

Och, waarschijnlijk hebben een aantal mensen een gebrek aan gevoel voor romantiek.

Hahaha dat zou kunnen natuurlijk!


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Rianneke_Dan schreef:

Vind al die grapjes over Sarah Jessica Parker een beetje oud worden. Ik ben ook geen fan van haar en het is geen schoonheid, maar zo zijn er meerdere en ik heb toch respect dat zij zich niet om laat bouwen ondanks dat ze zo vaak voor lelijk word uitgemaakt. En meestal vind ik haar ook niet zo leuk, maar in deze film viel het best wel mee.

Allemaal wat overtrokken en de grappen zijn ook wat makkelijk. Geen knappe vrouw maar daar is ook alles mee gezegd. Prima actrice, haar rol in SatC is niet minder dan grandioos, veel karakter en helaas te vaak niet echt leuke film keuzes maar goed.


avatar van Kippie.

Kippie.

  • 426 berichten
  • 1018 stemmen

Vreselijk. Vlakke en onsympathieke karakters, geen interessante verhaallijnen, niet mooi geschoten, zeer matig acteerwerk en 2 uur pure verveling. Dat zal ik voortaan associëren met New Year's Eve. Ik heb normaal gesproken absoluut geen moeite met romcoms waarin vlakke personages en dito verhaallijn de boventoon voeren, maar dit werd me echt teveel van het goede. Ik kreeg hier ook absoluut geen goed gevoel van.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Ik heb de hoop opgegeven dat er nog een romantische film komt a la Love Actually die dat niveau kan benaderen, laat staan evenaren. Valentine's Day is het niet gelukt en deze New Year's Eve ook niet, ondanks dat deze wel weer net wat beter dan Valentine's Day is.

Ik vind het wel een leuk concept, de levens van veel verschillende mensen tegelijk volgen en dan kijken hoe alles in elkaar over loopt. Maar als je zoveel verschillende mensen gaat volgen, zorg dan wel dat de verhalen de moeite waard zijn. New Year's Eve kent echt bizar veel verhaallijnen. Eigenlijk veel te veel, want een aantal personages hebben niet de screentijd gekregen die ze wel verdienden. Persoonlijk vond ik het verhaal van de stervende Robert De Niro het beste, maar eigenlijk zag je te weinig van zijn verhaal. Het verhaal rondom Sarah Jessica Parker (ondanks dat ik het een erg lelijke vrouw vind) en haar dochter was ook sympathiek. Iemand als Sofia Vergara, Michelle Pfeiffer of Halle Berry had ook wel meer tijd verdiend. Het is natuurlijk commercieel aantrekkelijk om half Hollywood in 1 film te krijgen, het is ook leuk om zoveel bekende koppen te zien, maar je kan het overdrijven.

Ik vond de film daardoor erg rommelig, tot pakweg een half uur voor het einde. Het slot vond ik weer zeer de moeite als verhaallijnen eindigen of samenkomen bij het oud en nieuw moment zelf. Valentine's Day had voor mij een suf thema, want die dag vind ik niet bijzonder. Commercieel leuk voor de winkels, maar meer niet. Oud en Nieuw is natuurlijk wel mooi en wekt ook meer spontane liefde op. Die sfeer zat er best wel in, zeker op het einde toen het nummer live gezongen werd. Toch is het jammer dat er niet meer uitgehaald is.

New Year's Eve is zeker niet slecht, maar blijft ook mijlenver achterliggen op Love Actually.

3*


avatar van schumacher

schumacher

  • 4579 berichten
  • 4280 stemmen

Dit is gewoon een normale film, meer niet.

Deze is niet slecht maar ook niet top. Tis geen film die je zal bij blijven.

Verhaallijn was er alleen op het einde vond ik.

Er zaten er een paar leuke momenten in maar veel te weinig vond ik.

Leuk om vele bekende acteurs te zien maar der sprong niemand uit, twas allemaal maar gewoontjes.

Uiteindelijk heb ik nog het meeste genoten van de meerdere schoon vrouwen die erin mee speelden ( behalve jessica parker want die vind ik spuuglelijk, kan nie op haar mottige kop zien).

In feite geene film om je geld in de cinema aan te hangen.

Ik denk wel er betere films spelen.


avatar van JustB

JustB

  • 35 berichten
  • 63 stemmen

Michelle Pfeiffer is de geniaal in deze film. Ik wou dat ze daar een hele film aan hadden besteed. Daarom extra waardering en het gaf me ook een heerlijk gevoel na het kijken van deze film. Goeie film voor de periode Kerst/Nieuw jaar.


avatar van SuperSideSwipe

SuperSideSwipe

  • 4464 berichten
  • 2890 stemmen

Op de valreep van 2011 toch nog een leuke film in de bios gezien.

Het was een jaar vol tegenvallers, waarbij ik geen enkele topper tegen ben gekomen.

New Years Eve brengt gelukkig precies wat ik had verwacht, een luchtige vrolijke feel good movie met sterrencast.

Weinig origineel of spectaculair, maar heerlijk om van te genieten zo in de laatste week van het jaar.

Degelijke sterrencast, aandoenlijke momenten en een alom happy gebeuren.

Zeker aan te raden om in een december maand te bekijken.

3,5*


avatar van booyo

booyo

  • 646 berichten
  • 1678 stemmen

Wat doe je als je na een avond flink stappen langs een bioscoop loopt? Dan wil je naar de film. En wat doe je als je dan alleen naar New Year's Eve kan? Dan geef je die een kans. Huilen met de pet op, nooit moeten doen. Wat een ongelofelijke baggerfilm! Zelden zo'n grote cast gezien, denk wel 10 van de meest pietluttige verhaallijnen. En dan vooral die van Halle Berry, wat was in hemelsnaam haar toevoeging aan de film? Ineens had ze een sexy jurkje aan en ging ze skypen met haar vrind die ergens legertje aan het spelen is, waar geen moment eerder naar gerefereerd is in de film. Typisch een product van 'zo veel mogelijk sterren bij elkaar proppen, draai er een filterdun verhaal omheen en het liefst in de feestdagen sfeer om zo in zo min mogelijk tijd zo veel mogelijk geld te verdienen'. Maar ik ben mild en geef het een halfje extra, dit omdat de tienermeisjes regelmatig moesten lachen in de zaal, dus waarschijnlijk doet de film het bij haar doelgroep goed.

1*


avatar van NERD

NERD

  • 1720 berichten
  • 1432 stemmen

Bij elkaar gepropt sterren-ensemble, wat totaal niet werkt. Copy/paste vanuit Valentine's Day dus, en ook al was dat geen hoogvlieger, deze brengt het er nog veel minder vanaf. Bagger verhaal waarin soms de verhaallijnen om de meest onlogische en ongeloofwaardige manieren bij elkaar komen. Irritant op het ondoenlijke af.

Nu wachten op de volgende film van Marshall waarin hij laat zien hoe magisch de Amerikaanse feestdagen wel niet zijn, misschien Memorial Day, Labor Day Eve, Inauguration Day Morning...

1 ster


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Heerlijke feel good movie.

Had tot aan het einde geen idee, wie er om 12 uur op de hoek bij een restaurant zou arriveren.

(man was duidelijk, vrouw niet)

Film heeft me goed vermaakt, verhaal niet heel bijzonder, maar keek lekker weg.

3,5*

Leuk maar niet voor in de bios


avatar van disneystore

disneystore

  • 1760 berichten
  • 0 stemmen

Doet me denken aan de film Valentine's Day Is dit er een vervolg op? Gewoon allemaal bekende acteurs/actrices in één film proppen zodat het zoveel mogelijk bezoekers trekt.

Edit: Ik zie het al, dezelfde regisseur.


avatar van Hildee123

Hildee123

  • 15 berichten
  • 34 stemmen

Heerlijke film! Word je vrolijk van

Ik heb de film in de bioscoop gezien en heb er geen spijt van.