• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.496 films
  • 12.240 series
  • 34.026 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.139 gebruikers
  • 9.379.584 stemmen
Avatar
 
banner banner

Narc (2002)

Misdaad / Thriller | 105 minuten
3,44 889 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 105 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada / Duitsland

Geregisseerd door: Joe Carnahan

Met onder meer: Ray Liotta, Jason Patric en Chi McBride

IMDb beoordeling: 7,1 (45.180)

Gesproken taal: Engels, Pools en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Narc

Wanneer een undercoveragent komt te overlijden raakt een drugsonderzoek in het slop. De politie van Detroit roept Nick Telles terug in dienst, die achttien maanden eerder ontslagen is toen één van zijn kogels een zwangere vrouw raakte. Tellis werkt samen met Henry Oak, een vriend van de dode agent, en samen gaan ze op zoek naar wat er met hem gebeurd is.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Det. Sgt. Nick Tellis

Det. Lt. Henry Oak

Captain Cheevers

Audrey Tellis

Octavio Ruiz

Darnell 'Big D Love' Beery

Michael Calvess

Kathryn Calvess

Medical Examiner Art Harlan

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Melvin Udall

Melvin Udall

  • 536 berichten
  • 0 stemmen

Een sterke copthriller die in een zeer naargeestige setting is gedraaid.

Kleurgebruik en camerwerk zijn behoorlijk rauw, vooral het begin in handheld stijl sprak me erg aan en doet je meteen denken aan de laatste 2 Bourne films.

Het verhaal is onderhoudend en Liotta past perfect bij het opgefokte personage dat hij neerzet.

Patric is ook in vorm , wat mij betreft het beste wat ik tot dusver van hem gezien heb.


avatar van Chuck Taylor

Chuck Taylor

  • 1269 berichten
  • 1953 stemmen

Simpel filmpje, maar keek wel lekker weg. De scene met de biljartbal is natuurlijk leuk


avatar van maerk

maerk

  • 4249 berichten
  • 2702 stemmen

De openingsscene van Narc is geweldig. De toon wordt meteen gezetals Nick (Patric) achter iemand aan sprint. De camera schudt en zwenkt alle kanten op. Het beeld is erg grauw en je weet meteen dat het niet een al te vrolijke film is . Het geluid van het pistool was erg goed en je kon de impact ervan als het ware voelen. Erg knap was dat ze met zo'n hevig schuddende camera alles toch nog perfect in beeld konden krijgen. Meestal wordt er bij een achtervolgingsscene teveel geschud waardoor je helemaal niets ziet. Of juist andersom, ze willen het goed in beeld brengen maar toch dat schudden erin houden waardoor het een beetje soft overkomt. Maar hier was het gewoon perfect ! Van hier af aan ontpopt Narc zich tot een erg grauwe film.

Jason Patric speelt een overtuigende, ingetogen rol van een agent waar het niet al te best mee gaat. Het is een beetje cliché maar dat boeide me eigenlijk helemaal niets. Ray Liotta doet het ook goed als zijn labiele partner. Vooral de scenes waarin hij doordraait zijn erg mooi.
Het verhaal is goed, maar het heeft tijd nodig voordat je het helemaal begrijpt. Dat is wel de bedoeling van de film maar als je veel documenten met tijdstippen, namen en handschriften voorbij ziet flitsen wordt het soms een beetje te veel. Aan het einde valt alles mooi in elkaar maar het middenstuk van de film wordt hierbij een ietsiepietsie zwakker omdat je gewoon geen flauw idee hebt wat er allemaal aan de hand is. Het einde is heel mooi. Je weet tot de laatste paar minuten niet wie die agent heeft vermoord. Je gelooft Liotta, maar als de junkies hun verhaal doen klinkt het ook weer overtuigend! Uiteindelijk wordt alles duidelijk en is het een soort van tussenoplossing.

De actie is erg rauw en realistisch. De sfeer is zowiezo erg grauw de actiescenes zijn echt geweldig. De scene waarin iemand ondervraagd werd was echt heel mooi. Zonder pardon wordt die vent zijn hoofd tegen de muur gesmeten en hij wordt geslagen. Erg hard De vuurgevechten zijn ook noemenswaardig. Ze komen heel geloofwaardig over en zijn mooi geschoten. Applausje voor Carnahan . Het camerawerk is (met uitzondering van de actiescenes) erg rustig en overzichtelijk. Het onderzoekwerk van Patric wordt afgewisseld met mooie flash-backs.

Mooie film, Carnahan laat zien dat hij talent heeft. Jammer dat hij in zijn andere film (Smokin' Aces) teveel overdreven actie en humor heeft gestopt. Narc ligt trouwens voor €1,50 bij de blokker! Binnenkort maar eens aanschaffen .

4*


avatar van MovieEter

MovieEter

  • 256 berichten
  • 0 stemmen

Sterke misdaadfilm. Het rauwe camerawerk en kleurgebruik past uitstekend bij deze film. Qua acteren vond ik 't ook dik in orde.


avatar van perrush

perrush

  • 14 berichten
  • 8 stemmen

ik hou er wel van wanneer het plot op het einde zo'n 'twist' heeft die ik niet voorzien had )

Vond hem ook wel speciaal mbt camerawerk en montage.

dus ja, ik heb me niet verveeld )


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7288 stemmen

Ik geem hem tijdelijk geen sterren. Zat toentertijd te denken aan 3 of 3,5. Kan omhoog kan omlaag, maar nogal een tijdje geleden gezien en er staat mij bij dat er een behoorlijke fout zit aan het eind. Alle berichten hier doorgespit, maar schijnbaar niemand is het opgevallen. Ik geloof echt dat het een behoorlijke grove fout/plot-hiaat of storende goof was danwel een zeer slechte montage oid. Iemand iets? Alsof iemand een emmer water over me heen donderde tijdens het liefdesspel der cinema

Weet nog dat ik me hierdoor behoorlijk verneukt voelde vanwege het feit dat ik de film tot dat punt enorm waardeerde. De eventuele fout zit in de laatste 10 minuten, me dunkt. Het speelde zich af dacht ik ten tijde van de scene waarin Busta Rhymes in een ruimte vastzit en Liotta naar buiten gaat of zoiets .

Anyway, als niemand t weet zal ik hem gaan herzien en checken of ik het mis heb of niet.


avatar van The Scorcher

The Scorcher

  • 194 berichten
  • 0 stemmen

Vrij saaie film, behalve het einde van deze film was wel enorm sterk.


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Zinema, ga die film gerust nog eens een keer kijken. Ben wel benieuwd naar wat er volgens jou (vermoedelijke) niet klopt.


avatar van 606

606

  • 23879 berichten
  • 12278 stemmen

Zinema schreef:
Het speelde zich af dacht ik ten tijde van de scene waarin Busta Rhymes in een ruimte vastzit en Liotta naar buiten gaat of zoiets .Anyway, als niemand t weet zal ik hem gaan herzien en checken of ik het mis heb of niet.


Je weet niet meer zeker waar het over ging.


avatar van Phobophile

Phobophile

  • 130 berichten
  • 97 stemmen

Een film met sterke kanten, maar toch niet boeiend genoeg om een hoge score te rechtvaardigen.

Er zitten teveel licht sentimentele familiescenes in. Zal wel bedoeld zijn om de karakters wat meer diepte te geven, maar bij overdaad ligt de verveling al snel op de loer. Anderzijds werden enkele clichees die ik meende te zien aankomen toch vermeden.

Het einde was absoluut sterk en wist me te verrassen, hoewel ik dacht dat ik al snel doorhad hoe de vork in de steel zat.

Ik zit sterk te twijfelen tussen 3 en 3,5 sterren. Dit komt waarschijnlijk doordat het niveau in de film nogal fluctueert.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7288 stemmen

@ neo & 606,

Zal 'm idd ergens opsnorren, er zit niets anders op.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7288 stemmen

Domme fout.

Zoals ik al eerder meldde, er zit een fout in. Helemaal op het eind. En dat is jammer want tot dan is de film er een die ik met 3,5 sterretjes (zeer goed) wilde beoordelen. Liotta en Patric zijn namelijk uitstekend, er is een puike balans tussen het geweld en de drama, plus dat e.e.a. spannend is.

Wat is dan de fout? Wel hier is hij dan, een klein maar irritant foutje:
Wanneer de twee boefjes, waaronder Rhymes, vastgeketend zitten aan elkaar en Patric de kofferbak heeft doorzocht, vindt Liotta het moordwapen. Hij haalt hem eerst IN DE KOFFERBAK, ONZICHTBAAR voor de boefjes én Patrick uit een bruine papieren zak. De zak is alleen zichtbaar geweest voor ons, de kijkers. Spoel het moment maar terug. There's no way in hell dat iemand anders heeft gezien dat het wapen überhaupt in een zakje zat. In die zak heeft Liotta het wapen waarschijnlijk bewaard in zijn jas. Hij confronteert de boefjes met het moordwapen. Dezen ontkennen en zeggen dat Liotta hem heeft geplaatst in de kofferbak. Ze worden gemept enzovoorts. Liotta gaat vervolgens even het gebouw uit en komt later terug. Plots roept het kale boefje: "We no nothin' 'bout no gun in no brown paper bag!".

Inspector Columbo zou nu zeggen: " Ik heb nooit gezegd dat er sprake was van een bruine papieren zak, meneer. Hoe wist u dat?". Helaas betreft het hier geen TV-episode met Peter Falk, anders hadden we dit raadsel hoogstwaarschijnlijk opgelost gezien.
Het betreft hier een goede film, waarbij een domme fout door de mazen heen is geglipt. Echter wel een opvallende fout die bij mij, wederom, heel even teleurstelling bracht.

Wat overblijft, als je de makers deze error wilt vergeven, is een onderhoudende en sfeervolle film met sterke acteerprestaties (Liotta schmiert een beetje, maar zelfs dat is prettig). Ikzelf ben in dit geval vergevingsgezind.

Drie sterretjes dan maar. Oftewel goed. Maar nooit weer doen meneer Carnahan!


avatar van Ricky Roma

Ricky Roma

  • 302 berichten
  • 26 stemmen

Zo kun je bij elke film wel iets vinden.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7288 stemmen

Ricky Roma schreef:

Zo kun je bij elke film wel iets vinden.

Volslagen onzin, Ricky-die-elke-film-5-sterren-geeft. Laat me niet lachen.


avatar van Ricky Roma

Ricky Roma

  • 302 berichten
  • 26 stemmen

Wat heeft dat met mijn stemlijst te maken? Ik heb al mijn stemmen verwijderd en gewoon mijn favoriete films een 5,0* gegeven.

Je zou beter wat aan je reviews werken ipv te lullen tegen mij want ze trekken op niks.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7288 stemmen

Ricky Roma schreef:

Wat heeft dat met mijn stemlijst te maken? Ik heb al mijn stemmen verwijderd en gewoon mijn favoriete films een 5,0* gegeven.

Je zou beter wat aan je reviews werken ipv te lullen tegen mij want ze trekken op niks.

a) Het is volslagen onzin om te stellen dat je dan wel altijd iets in films vind, omdat ik een fout vond in deze film. Er zijn genoeg films waar geen fout in zit.

b) Iemand die alleen maar 5jes uitdeeld lijkt me sowieso niet echt serieus te nemen. Een 5 is een perfecte of geniale film, danwel een meesterwerk.

c) Iemand die al zijn andere stemmen verwijdert heeft op zijn minst iets te verbergen. Pardon, heeft iets verborgen. Ikzelf tracht 90% uit te leggen in een recensie, ook als ik films ruk vind. .


avatar van Ricky Roma

Ricky Roma

  • 302 berichten
  • 26 stemmen

Zinema schreef:

(quote)

a) Het is volslagen onzin om te stellen dat je dan wel altijd iets in films vind, omdat ik een fout vond in deze film. Er zijn genoeg films waar geen fout in zit.

b) Iemand die alleen maar 5jes uitdeeld lijkt me sowieso niet echt serieus te nemen. Een 5 is een perfecte of geniale film, danwel een meesterwerk.

c) Iemand die al zijn andere stemmen verwijdert heeft op zijn minst iets te verbergen. Pardon, heeft iets verborgen. Ikzelf tracht 90% uit te leggen in een recensie, ook als ik films ruk vind.

Kan ik van jou net hetzelfde zeggen. Jij geeft je favoriete films zelfs geen 5,0*, waarom niet? Kick je op een laag gemiddelde? En ik heb mijn stemmen gewoon verwijderd omdat ik bij 95% van de films waar ik een stem op heb uitgebracht altijd aan het twijfelen was of het wel de juiste beoordeling was. Iets te verbergen, laat me niet lachen .


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7288 stemmen

Ricky Roma schreef:

(quote)

Kan ik van jou net hetzelfde zeggen. Jij geeft je favoriete films zelfs geen 5,0*, waarom niet? Kick je op een laag gemiddelde? En ik heb mijn stemmen gewoon verwijderd omdat ik bij 95% van de films waar ik een stem op heb uitgebracht altijd aan het twijfelen was of het wel de juiste beoordeling was. Iets te verbergen, laat me niet lachen .

Jawel hoor, iemand die alleen maar 5jes geeft, vindt elke film perfect (en dus zonder fouten). Het feit dat mijn hoogste score op 4,5 zit geeft aan dat ik de perfecte film zelf nog niet ben tegengekomen. Wel meerdere meesterwerken overigens. (Ik geloof niet dat ik enig scheldwoord heb gebruikt).

Beetje jammer dat ik dit twee keer moet uitleggen, nu is het misschien wat duidelijker en snap je waarom ik de link maak met je stemgedrag. Valt het kwartje al?


avatar van Phobophile

Phobophile

  • 130 berichten
  • 97 stemmen

Zinema schreef:


Wat is dan de fout? Wel hier is hij dan, een klein maar irritant foutje:
Wanneer de twee boefjes, waaronder Rhymes, vastgeketend zitten aan elkaar en Patric de kofferbak heeft doorzocht, vindt Liotta het moordwapen. Hij haalt hem eerst IN DE KOFFERBAK, ONZICHTBAAR voor de boefjes én Patrick uit een bruine papieren zak. De zak is alleen zichtbaar geweest voor ons, de kijkers. Spoel het moment maar terug. There's no way in hell dat iemand anders heeft gezien dat het wapen überhaupt in een zakje zat. In die zak heeft Liotta het wapen waarschijnlijk bewaard in zijn jas. Hij confronteert de boefjes met het moordwapen. Dezen ontkennen en zeggen dat Liotta hem heeft geplaatst in de kofferbak. Ze worden gemept enzovoorts. Liotta gaat vervolgens even het gebouw uit en komt later terug. Plots roept het kale boefje: "We no nothin' 'bout no gun in no brown paper bag!".


Oké, zoals je ziet aan mijn beoordeling ben ik het in principe met je eens over de kwaliteit van deze film. Maar dergelijke foutjes zitten in ontzettend veel films. Kijk maar eens op IMDB. Zelfs iemand als Stanley Kubrick maakte dit soort foutjes.

Niet interessant wat mij betreft.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10276 berichten
  • 7288 stemmen

Phobophile schreef:

(quote)

Oké, zoals je ziet aan mijn beoordeling ben ik het in principe met je eens over de kwaliteit van deze film. Maar dergelijke foutjes zitten in ontzettend veel films. Kijk maar eens op IMDB. Zelfs iemand als Stanley Kubrick maakte dit soort foutjes.

Niet interessant wat mij betreft.

Tuurlijk, je hebt volledig gelijk. Goofs, plotholes en andere, wat kleinere foutjes, komen regelmatig voor. Maar niet in elke film, geloof me.

Alfred Hitchcock maakte nooit van dit soort foutjes (wel goofs) bijvoorbeeld, en zo zijn er nog vele anderen. Een goof vind ik niet zo heel erg. Bijvoorbeeld een glas dat eerst links op de tafel in de achtergrond staat, staat de volgende scene tien centimeter naar rechts. I don't care. Maar dit soort fouten, als in Narc, vind ik wel erg slordig en vervelend en kom je gelukkig niet zo vaak tegen.


avatar van Zandkuiken

Zandkuiken

  • 1747 berichten
  • 1432 stemmen

Stevige politiefilm die ik toch ietsje minder speciaal vind in vergelijking met veel anderen hier. Vooral erg degelijk, maar een onvervalste genre-topper herken ik er niet in.

Op visueel vlak bijvoorbeeld is Narc nogal onevenwichtig in mijn ogen. Er wordt veel geprobeerd, maar enige lijn lijkt er niet echt in te zitten: de bedoeling van de split-screens is mij hier niet helemaal duidelijk, en de wazige, (te) schokkerige momenten werken voor geen meter. De grimmige (met behulp van een blauwe filter tot stand gekomen) look mag er nochtans wezen, maar oogt net wat te goedkoop om te imponeren. Ook de score is niet overdonderend.

Verder wel een potige policier met solide acteerprestaties: vooral Jason Patric charmeerde me maar ook Ray Liotta overtuigt. Sterk verhaal ook, hoewel het laatste half uur naar mijn gevoel beduidend minder is.


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Voortreffelijke openingsscène, dat staat vast. Visueel erg interessant en je zit meteen midden in de film én op het puntje van je stoel. Wat volgt na deze introductie is overigens ook prima, maar echt speciaal wil ik Narc toch niet noemen. Het uitgangspunt (een geschorste agent moet samenwerken met een ouwe, ietwat excentrieke rot om een moord op te lossen) is de eenvoud zelve en ook het script wordt nergens echt bijzonder. Nee, wat dat betreft moet Narc het vooral hebben van het sterke acteerwerk van de twee hoofdrolspelers (met name Patric is voortreffelijk) en de interessante visuele stijl van regisseur Carnahan. Wat dat betreft is Narc een uitstekende en vooral goed verzorgde misdaadthriller, die zeker niet weet te vervelen. Maar niet eentje die erg lang in het geheugen blijft ronddwalen.

Kleine 3,5 sterren.


avatar van Dutchero

Dutchero

  • 322 berichten
  • 331 stemmen

Narc, een film die mij niet lang zal heugen.

Want het is eigenlijk wel erg mat. Om het af te doen als een aflevering van een willekeurige politieserie op tv gaat me te ver, maar de film wordt nooit echt interessant.

Het plot is heel eenvoudig en goed voorspelbaar, en dat neemt al een flinke portie spanning weg. De film blijft ook vaak steken bij onnodig lang gerekte scenes waar niemand wat aan heeft. Ik vond de film dan ook vrij lang duren voor de 102 minuten die hij duurt.

Toch was er best wel wat te genieten. De visuele trucjes van Carnahan zijn best leuk, zoals de scene waarbij het beeld in vieren was gedeeld en dezelfde scene op ieder deel apart werd gespeeld uit verschillende perspectieven, maar niet synchroon. De eerste scene was uitstekend.

Al met al geen topfilm, die af en toe zelfs saai is. Toch hier en daar wel wat leuks gezien.


avatar van Ramie

Ramie

  • 120 berichten
  • 1364 stemmen

Inderdaad: een heerlijke (wel harde!) openingsscene! Dit was veelbelovend voor de rest van de film.

Helaas vond ik het verder nogal tegenvallen.... ik heb de film deze week gezien maar kan mij er eigenlijk vrijwel niets meer van herineren; dat kan toch niet goed zijn...

Vrij standaard filmpje, niet zo boeiend:

2.5*


avatar van joostus

joostus

  • 466 berichten
  • 288 stemmen

Ik vond achteraf het verhaal wel goed dat je zat van 'zoo zat het zo'. Maar ik vind het neit zo goed verfilmd. Ik zie het eerder als een soort aflevering bij een politieserie dan als echt een film.

Wat ik zo raar vind in deze film is dat de hoofpersoon uiteindelijk echt een een domme knuppel is. Dat hij in het begin van de film dus niet kan schieten, en daardoor die vrouw raakt. En aan het eind vermoord hij dus iemand, terwijl die het daarna bleek helemaal aan het verkeerde einde had En tussedoor nog met ze vrouw gezuer enz. Dus al met al is komt de HOOFDPERSOON nu over als een soort domme mislukte politieagent


avatar van joostus

joostus

  • 466 berichten
  • 288 stemmen

Wat ik ook toch nog wel ff wilde zeggen:

Ik kan me soms zo storen bij films waar zo veel gevloekt en gescheld word. Ik vind dat toch zo'n grote onzin. Het klinkt en staatzo stom, en het is helemaal nergens voor nodig. Het maakt de film echt niet beter. Ik vind het heus niet erg als er is een scheldwoord in een film voorkomt. Maar dit sloeg echt nerges op

Omdat de film me dus niet heel erg boeide ben ik na irritatie van het onnodig vele ge 'fuck' het aantal 'gefuck' eens gaan tellen. Dat heb ik echt serieus gedaan. Ik ben toen maar gestopt bij het aantal 75 ! En dat was in een tijdsbestek van serieus 20 minuten. En toen was de film al een uur bezig en was er al weet ik niet hoeveel gefuck geweest. Dus in de hele film is het hondereden keren voor gekomen.

Nou dat vind ik dus egt 'Fucking bullshit'


avatar van Zizzo

Zizzo

  • 456 berichten
  • 1547 stemmen

De film begon sterk, maar na 10 minuten begon het al wat saai te worden, en boeide me niet meer zo. Het verhaal is wel aardig, en de cast is leuk, Viel me op dat er enorm veel geschreeuwd word. De laatste 20 minuten maakte veel goed, spannend en goed geacteerd. Maar voor mij niet een herhaling waard.


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Uitstekend begin, over het geheel een markant naargeestig sfeertje, maar de film verliest zich op een gegeven moment in het clichématig verhaaltje en vooral de veel te uitleggerige en uitgesponnen climax. Ook Liotta's overacting gaat op een gegeven moment irriteren. Bijzonder jammer allemaal, want Narc overtuigt wel op audiovisueel vlak, iets wat je niet vaak ziet bij dit type film.

2,5


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Niet voor mij.

Begint met heel onrustig camerawerk dat ontzettend stoort (later komt dat camerawerk nog terug en zijn ook de 'verhoren' te onrustig wat ook op me zenuwen werkt).

Later nog wat rare fratsen met dingen snel in en uit beeld halen en belangrijke teksten half en snel in beeld laten komen. Stond me ook niet aan..

Ook het bekende subplotje van de thuissituatie ergerde me mateloos. En een aantal dialogen hadden ook wat gebreken.

Ray Liotta was aardig op dreef, Jason Patric daarentegen viel me wat tegen.

Kortom: een film met storend camerawerk en vervelend kleurgebruik en een vervelende introductie waardoor ik er nooit echt goed in heb gezeten met daarnaast nog wat andere defecten. Matig 2,5*


avatar van _Casper_

_Casper_

  • 1244 berichten
  • 1692 stemmen

ondanks alle goeie recensies vond ik em erg tegenvallen

vond hem niet echt heel spannend en een beetje voorspelbaar einde

beetje standaard verhaal.. vandaar ook 2 sterren