• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.210 series
  • 33.981 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.010 gebruikers
  • 9.371.913 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Wish List (2010)

Komedie / Romantiek | 88 minuten
2,55 11 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Kevin Connor

Met onder meer: Jennifer Esposito, David Sutcliffe en Mark Deklin

IMDb beoordeling: 6,2 (1.056)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Wish List

Sarah is een dertigjarige, wanhopige carrièrevrouw die het beu is om thuis te komen van weer eens een slecht verlopen afspraakje. Dat komt echter ook deels door de vele hoge eisen die zij aan haar gewenste zielsverwant stelt. Als ze tijdens het koffie drinken met vriend Fred de arts Erik ontmoet, denkt ze dat hij perfect in dat plaatje past. Fred probeert haar, voordat het meteen weer misgaat, te overtuigen om liefde bovenaan aan haar lijstje van criteria te zetten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

Leuke film, al acteert Jennifer Esposito erg magertjes. De barista is bij momenten wel erg grappig, de koppigheid van hem maakt het grappig.

Erg voorspelbaar uiteraard, maar dat kan je een low budget made for tv movie niet kwalijk nemen. Mooi moraal op het einde. Soms is het inderdaad niet slecht om eens van de standaard zaken afstand te nemen en voor verandering te gaan.