• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.310 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ask Tesadüfleri Sever (2011)

Drama / Romantiek | 118 minuten
3,61 57 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 118 minuten

Alternatieve titel: Love Loves Coincidences

Oorsprong: Turkije

Geregisseerd door: Ömer Faruk Sorak

Met onder meer: , Belçim Bilgin en Altan Erkekli

IMDb beoordeling: 7,2 (20.481)

Gesproken taal: Turks

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ask Tesadüfleri Sever

Het jaar 1977, een ochtend in Ankara. Yilmaz probeert zijn zwangere vrouw Neriman naar het ziekenhuis te rijden maar hij botst op de auto van Omer. Dit ongeval veroorzaakt bij de zwangere vrouw van Omer, Inci die op de achterbank zit, een vroeggeboorte. De beide baby’s komen op dezelfde dag ter wereld. Dit ongeval is de drempel van toevalligheden die Ozgur en Deniz ( de baby’s) uiteindelijk samenbrengt in het leven. Ze komen elkaar geregeld tegen tijdens hun kindertijd in Ankara. Elke samenkomst veroorzaakt ingrijpende veranderingen in hun leven. Ze worden elkaars eerste prille liefde en de veroorzaker van elkaars liefdesverdriet. Telkens verandert hun levenspad. Niet alleen dat van hun zelf, maar ook dat van hun families. Soms veroorzaken ze rampen, soms wonderen. Een feit is dat ze nooit samen kunnen zijn. Wat het ook is dat ze bij elkaar brengt, ze worden altijd van elkaar gescheiden door een doorzichtige muur. Totdat ze elkaar weer tegenkomen in Instanbul, 25 jaar later.

Externe links

Social Media

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Prachtige film, die het eerste anderhalf uur aanvoelt als een feel-good-movie, waarin de jeugdherinneringen van de twee hoofdrolspelers perfect in het verhaal ingelast zijn. Hoewel je het einde van de film lang van tevoren voelt aankomen, zorgt de allerlaatste plotwending toch nog voor een dramatische schok, die blijft hangen.

Schitterende vertolkingen van Mehmet Günsür en Belçim Bilgin. Omdat regisseur Sorak je bovendien laat kennismaken met het moderne Turkije is deze film uitermate toegankelijk voor een westers publiek. Onbegrijpelijk daarom dat deze film vooralsnog behalve in Turkije alleen is uitgebracht in de Lage Landen en Duitsland.

Een hoogstandje!


avatar van Movsin

Movsin

  • 8286 berichten
  • 8430 stemmen

Romantisch melodrama waarin het toeval (of is het voorbestemming) een enorme rol speelt en dat met scènes als wanneer de ene minnaar, onwetend, de andere halfdood van straat helpt en naar het ziekenhuis brengt en ondertussen de identiteit van zijn rivaal verneemt of het werkelijk intrieste slot hoogtepunten bereikt.
Na het naar mijn gevoelen flauw grappig begin, haalt de film wel een zeker niveau, voortdurend doorspect met tijdswisselingen, maar, al sta ik niet weigerig tegenover dergelijke films, deze lijkt mij toch te uitgesproken in zijn genre.
Keurig zijn wel meerdere beeldcomposities, ook de soundtrack en het acteerwerk over het algemeen, maar toch teleurgesteld.