- Home
- Films
- What's Your Number?
- Filtered
Genre: Romantiek / Komedie
Speelduur: 106 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Mark Mylod
Met onder meer: Anna Faris, Chris Evans en Ari Graynor
IMDb beoordeling:
6,1 (91.436)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 27 oktober 2011
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot What's Your Number?
"Ally's looking for the best ex of her life."
Ally Darling (Anna Faris) is een vreemde jonge vrouw die het magische aantal van twintig verschillende vriendjes heeft bereikt. Ze besluit om al haar ex-vriendjes opnieuw te bezoeken, in de hoop dat een van hen de ware liefde is. Ze krijgt hierbij hulp van haar buurman, de rokkenjager Colin (Chris Evans).
Externe links
Acteurs en actrices
Ally Darling
Colin Shea
Daisy Darling
Ava Darling
Mr. Darling
Eddie Vogel
Eileen
Sheila
Katie
Jamie
Video's en trailers
Reviews & comments
StevenDB
-
- 5 berichten
- 8 stemmen
Typische vrouwenfilm. Weinig verhaal in. Wel soms goede humor op het gepaste moment. Toen ik las waarover de film ging wist ik al meteen het einde. Geen film waar je veel bij moet nadenken. Gewoon een leuk, luchtig tussendoortje. Goede acteurs!
Number23
-
- 8638 berichten
- 5682 stemmen
Niemendalletje. Faris doet haar best, Evans is nog best leuk en een paar leuke bijrolletjes maken deze film nog beetje grappig. Voor de rest geldt; voorspelbaar
cynta
-
- 24 berichten
- 2495 stemmen
Kijkt lekker weg. Wel voorspelbaar maar de vaart zit er goed in, waardoor het niet vervelend wordt. Leuk voor tussendoor.
wwelover
-
- 2605 berichten
- 3963 stemmen
Een film als zovelen, voorspelbaar ook natuurlijk, maar het is een genre die ik wel kan waarderen. En deze film kent de nodige humor waar ik erg om kon lachen, vaak wat flauw maar ja dat mag ook zo nu en dan. Faris is altijd wel geestig en ik moet zeggen dat Evans erg goed in zijn rol zat. En de aanwezigheid van enkele bijrollen maakte het nog grappiger, vooral Samberg als poppenspeler.
Net aan 3.5*
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Ik vind Anna Faris schattig. Sinds de Scary Movie reeks ben ik altijd wel benieuwd naar andere films waar zij in speelt, en een rol als deze in 'What's Your Number' is haar op het lijf geschreven. Een spontaan, gek en toch schattig meisje (ofja, vrouwtje eerder) die het niet altijd even handig aanpakt maar wel goede bedoelingen heeft.
Ze had duidelijk chemie met Evans, die trouwens toch ook wel behoorlijk cute is, al vond ik zijn personage dan wel ietsie minder, maar dat komt puur en alleen omdat ik niet zo hou van die kerels die er maar op los eh... gaan. Faris deed dat ook, maar met andere intenties. De zoektocht naar Mr. Right. En uiteraard, je weet vanaf de eerste minuut dat het gaat gebeuren, is die persoon misschien wel dichterbij dan ze dacht.
Het verhaal is enorm cliché en voorspelbaar maar wel genietbaar, en dat vind ik bij een film als deze het belangrijkste.
Enkele leuke scènes, zoals bijvoorbeeld de dans scène terwijl Evans op de gitaar 'Three times a lady' speelt, heerlijk om Faris zo uitbundig en vrolijk te zien. Laat haar maar lekker de maffe rollen blijven spelen, ik vermaak me er prima mee.
DonOswaldo
-
- 6430 berichten
- 1931 stemmen
Leuke romcom die het bekende lijntje volgt maar waar toch wel leuke personages zijn toegedragen aan Anna Faris en Chris Evans, die het ook zeer degelijk dragen. Ook qua muziek een paar leuke uitspatters. Verder niet al te veel drama, dus een lekker vlot wegkijkertje. 3,5*
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Best wel een flauw romantische komedie die gelukkig dankzij Anna Faris en Chris Evans nog enigszins te doen is. Vooral door de eerste die voor dit soort rollen ook uitermate geschikt is. Het verhaal (best onnozel eigenlijk) stelt weinig voor en echt veel te lachen valt er eigenlijk ook niet. De uitvoering was wel aardig en dan vooral dankzij Anna Faris. De meest leuke scenes in de film waren nog de flashbacks met de exen en sommige ontmoetingen van hun. De scene waarbij ze met een achterlijk Engels accent begint te praten was wel goed. Het is eigenlijk wel jammer dat Anna Faris zo preuts is want ze ziet er best fraai uit en haar decolleté mag er ook wel wezen. In deze film waren zat van mogelijkheden waarbij Anna Faris uit de kleren had kunnen gaan. Maar met de mogelijkheden werd te weinig gedaan waardoor het een gemiste kans is. Ze gaat wel uit de kleren maar meer dan een fraaie blote kont valt er niet te zien. Voor een simpele komedie als deze is de duur eigenlijk ook veel te lang met bijna 2 uur (ik heb de unrated versie gezien van). Na ruim een uur heb je het wel een beetje gehad met deze film en dan moet je nog bijna een uur kijken (dan begint eigenlijk het romantische gedeelte en de cliché bullshit).
mr_erp
-
- 163 berichten
- 1756 stemmen
Vermakelijk filmpje.
Maar de film weet er voor mij binnen het genre van de romcoms toch niet echt uit te springen.
Met een vriendin langs me op de bank had ik de film waarschijnlijk beter kunnen waarderen. Maar ja, die is er op het moment niet.. 
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
What's Your Number is een erg humoristische film met een grappige Faris en Evans met goede humor en lekker luchtig. Vooral de scenes met "Disgusting Donald" zijn inderdaad erg grappig.
Helaas wordt er behoorlijk geknoeid in het script en verliest het de geloofwaardigheid richting het lang uitgerekte einde. Vooral de keuzes van Faris haar personage zijn gewoon vervelend te noemen.
Verder een voorspelbaar zooitje en dat telefoontje op het einde werkte helaas ook niet. Ik dacht vanaf het begin al dat ze eigenlijk niet had geneukt met Joel McHale(Community) omdat ze beide bezopen waren, helaas kiezen de makers van de film dan ook weer om een anonieme ex te laten bellen en te zeggen dat ze niet seks met elkaar hadden gehad. Mijn theorie was logischer geweest 
2,5*
aspers
-
- 166 berichten
- 164 stemmen
Heel cliché en ook voorspelbaar inderdaad, maar desondanks een verrassend leuke film! Je moet wel een beetje van de stijl van Faris houden (kan mij voorstellen dat mensen zich hier ook aan storen). Maar als je haar wel kunt waarderen is dit gewoon een hele leuke film.
Vooral de chemie tussen Faris en Evans verdient een dikke pluim! Heel aanstekelijk en overtuigend!!! Had dit van te voren niet verwacht (heb deze film lang aan de kant laten liggen) maar absoluut de moeite waard. Gewoon een hele leuke film!
Geen diepgaand verhaal, en deze film zal ook vast geen Oscar winnen.... maar wij hebben ons erg vermaakt. Dus vandaar... 4*
Rianneke_Dan
-
- 14194 berichten
- 2563 stemmen
Leuke film! Ik kan Faris altijd wel waarderen en Evans is gewoon een lekker ding! De chemie tussen die twee is erg goed, en ik kon de humor en wat grovere taalgebruik ook wel waarderen. Het was niet zo netjes als in de meeste romantische komedies en dat gaf net even wat vernieuwing. Verhaal stelt niet veel voor maar het word erg leuk gebracht dus daar kon ik me niet aan storen. Was gewoon heel leuk om eens te kijken 
3.5*
Jessen0wnt
-
- 3199 berichten
- 2582 stemmen
Alles met Anna keur ik goed. Ik weet niet wat er met deze vrouw is, ik kan gewoon echt goed lachen om deze vrouw. Ik vind alles wat ze zegt en doet grappig waardoor een enorme flauwe, voorspelbare en eigenlijk gewoon domme film als deze enorm lekker weet te scoren. De Engels-accent-grap was dan waarschijnlijk wel het hoogtepunt, maar echt: humoristische vrouw. En het ergste is nog dat ze er waarschijnlijk niet eens veel voor hoeft te doen. Forever blond. Al met al dus leuk vermaakt, maar de film stelt natuurlijk niks voor, wat iedereen denk ik al bij voorbaat weet. Leuk voor een keertje, en zeker als je Anna Faris kent en waardeert. 3 sterren
Jolienepien
-
- 153 berichten
- 738 stemmen
Viel me erg mee. Ik moest regelmatig hardop lachen zoals wanneer Ally een uitstruikje krijgt van haar ex en hij haar aan haar vagina herkent
. Het is natuurlijk wel te voorspellen hoe het afloopt, maar dat kon de pret niet drukken.
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8159 stemmen
Standaard romkomverhaaltje, die behoorlijk voorspelbaar is, maar dankzij de twee hoofdrolspelers nog wel enigszins genietbaar is.
Anna Faris is sowieso een vrouw, waar ik een licht zwak voor heb. Ze kan op zo'n droge manier onnozel doen, dat ik in haar vaak een soort vrouwelijke versie van Leslie Nielsen herken. Ook in deze komedie, weet ze door haar komische timing van een aantal scenes toch weer iets leuks te maken. Verder viel Chris Evans mij ook erg mee. Als superheld heeft hij maar weinig uitstraling, maar zijn komische timing is best goed.
Het is dan ook aan hen te danken, dat deze What's Your Number nog prima kijkbaar is. Het verhaaltje zelf en de grappen zijn bijzonder slap en missen duidelijk scherpte. Op dat gebied is het dan ook duidelijk geen aanrader. Alleen voor de fans van Faris en Evans zullen we maar zeggen.
kleine 2,5*
scorsese
-
- 13169 berichten
- 11078 stemmen
Tegenvallende film waarin een vrouw haar twintig ex-vriendjes terug zoekt, om te kijken of de ware er niet tussen zit. Te lang en te voorspelbaar (zelfs voor een standaard romcom als deze). Ook is het geheel te geforceerd grappig, zoals de flashbacks van de ex-vriendjes. Anna Faris is soms leuk en soms irritant.
ibendb
-
- 5038 berichten
- 3221 stemmen
Grappige film!
Ik heb ooit eens geprobeert om deze film te bekijken, maar ik ben toen in slaap gevallen. En aangezien er niks anders te zien was, keek ik maar deze romcom. Anna Faris zie ik erg graag spelen. Vooral in rolletjes als deze. Ze heeft zo'n sullige uitstraling waardoor ik steeds moest glimlachen. De film zelf heeft een erg voorspelbaar verhaal, maar toch blijft het verdraagbaar. De leuke grapjes tussendoor zorgden voor wat luchtigheid. 3*
Aapje81
-
- 2227 berichten
- 5187 stemmen
Middelmatige komedie die aan elkaar hangt van stompzinnige oppervlakkigheid. Pakweg de eerste twintig minuten is dit nog leuk om naar te kijken maar daarna wordt het toch wel vermoeiend.
Incidenteel heb ik kunnen lachen om de nogal ordinaire Anne Faris maar zij is als actrice niet goed genoeg om een film te kunnen dragen en Chris Evans vond ik bloed irritant.
Matig.
boozebelly
-
- 1428 berichten
- 1908 stemmen
Standaard "vrouwenfilm" voor een stel vriendinnen die een avondje alleen thuis zijn en melig willen doen of voor van die typische, alleenstaande, zogenaamd jonge vrouwen van een jaar of 45 in de midlifecrisis, dikwijls met een kano die door de jaren heen meer bezoekers heeft getrokken dan het Anne Frank huis, die graag bevestigd willen zien hoe moeilijk het "gedoe" met mannen allemaal wel niet kan zijn.
Mocht er onverhoopt toch eens een kerel (net zoals ik
) in de situatie komen dat je wel moet kijken, dan is er ter compensatie voldoende oogstrelend vrouwelijk bloot aanwezig en voor de vrouwen zijn er uiteraard mannen met wasbordbuikjes, die gek genoeg ook nog eens tegelijkertijd uiterst begripvol en romantisch zijn ingesteld... 
Het verhaal zelf is zogezegd oppervlakkig, standaard, voorspelbaar en grenst tegen het hersenloze aan.
1,5*
Collins
-
- 7301 berichten
- 4315 stemmen
Het staat geschreven in een tijdschrift voor vrouwen en dus is het waar. Het gaat in deze film over een raar onderzoek dat aangeeft dat de gemiddelde vrouw in haar leven 10,5 sekspartners heeft. Van de vrouwen die meer dan 20 partners hebben gehad is 96% niet in staat een echtgenoot te vinden. In 2006 schreef ene Karyn Bosnak een succesvolle roman gebaseerd op deze bizarre studie. Het succes van dat boek was weer de reden om het boek te verfilmen, wat resulteerde in deze matige romcom.
Het scenario is niet verrassend en verloopt volgens het schema dat bijna elke Amerikaanse romantische komedie volgt. Vanaf het begin is in grote lijnen al wel duidelijk hoe de komende 106 minuten ingevuld gaan worden. Hoofdpersoon Anna Faris is op zoek naar een echtgenoot en hoopt die te vinden tussen 20 ex-vriendjes die zij poogt op te sporen. Ze krijgt daarbij hulp van haar aantrekkelijke buurman die toevallig goed is in het opsporen van personen. Nou ja, vul maar in...
Ondanks het clichématige verhaal bevat de film wel een paar grappige momenten. Grappig dankzij de herkenbaarheid, een paar aardige bijrollen en soms ook wel een beetje door Anna Faris. Maar toch. Wat vooral overheerst is het gevoel het allemaal al eens gezien te hebben. Aan het eind kun je alleen nog maar vermoeid constateren dat er niets is dat de film boven de doorsnee romantische komedie doet uitstijgen.
Sergio Leone
-
- 4412 berichten
- 3095 stemmen
Goh ja.
Niet dat ik iets anders verwachtte dan deze cliché romcom. En gelukkig maar. Of Chris Evans ná z'n Avenger-periode nog in dit soort film zou opdraven is maar de vraag. Vlak voor z'n carrière als Captain America was dat dus wel het geval. En waarom? Met een tegenspeelster als Anna Faris is het dweilen met de kraan open. Die vrouw is echt een ramp in dit soort film (of films tout court). Leuke scènes heb ik niet direct gezien. De film duurt ook nogal lang, want je weet zo wat je als kijker te wachten staat. En dat wordt dan uiteindelijk gewoon bevestigd natuurlijk.
1,5
Het laatste nieuws

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie
Bekijk ook

(500) Days of Summer
Komedie / Romantiek, 2009
662 reacties

Gifted
Drama, 2017
72 reacties

Puncture
Drama, 2011
42 reacties

On the Count of Three
Komedie / Drama, 2021
2 reacties

Copenhagen
Avontuur / Drama, 2014
15 reacties

Starbuck
Komedie, 2011
26 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






