• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.068 stemmen
Avatar
 
banner banner

Il Était une Fois le Diable - Devil Story (1985)

Horror | 72 minuten
2,66 16 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 72 minuten

Alternatieve titels: Devil Story / Devil's Story

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Bernard Launois

Met onder meer: Véronique Renaud, Marcel Portier en Catherine Day

IMDb beoordeling: 3,7 (960)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Il Était une Fois le Diable - Devil Story

De motor van de auto van een pasgetrouwd stelletje begeeft het. De regen en de storm dwingt hen te overnachten in een oud huisje van een oude man, die een obsessie voor geweren blijkt te hebben. Ze worden door hem gewaarschuwd voor een vieze oude zigeunervrouw en haar zoon Gargoyle...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van brucecampbell

brucecampbell

  • 3315 berichten
  • 7368 stemmen

Als je denkt dat je al veel films gezien hebt uit de diepste riolen van de cinema kom je er toch weer één tegen die nog dieper ligt.

Deze film moet in zijn geheel één van de grootste wtf momenten zijn die ik ooit gezien heb op film.

Het slaagt allemaal nergens op, maar toch heb ik me geen moment verveeld.

Verschillende scènes passeren de revue waarvan je mond openslaat en bij jezelf denkt hoe ze er toch zijn bijgekomen of waarom ze überhaupt gefilmd zijn.

Je zou denken dat het een beginnende regisseur is die "iets" uitprobeert, maar hij was toch al boven de vijftig als hij deze film gemaakt heeft.

De korte tijdsduur speelt gelukkig wel in het voordeel.


avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7268 stemmen

Het liep helemaal niet zo lekker met de horror in Frankrijk in de jaren 80. Toch meende een verder volslagen onbekende regisseur in 1985 met deze Devil Story te moeten aankomen. Iets met een gargoyle in SS-uniform, een piratenlegende, een duivels paard en een mummie .... of zoiets .... of eigenlijk wist de regisseur het ook niet .... en helemaal niemand waarschijnlijk.

Inspiratie zou Jean Rollin kunnen zijn of Bad Taste of gewoon goedkoop incashen op de horror-video-rage. Bij vlagen intrigeert het nog wel eens, hele dialoog is nog geen 10 zinnen, we zien minutenlange durende sterfscenes, minutenlang schieten in een wei, 20 mensen met autopech en dat is het dan ook wel zo'n beetje. De bloederige FX zijn wel grappig en de soundtrack van ene J.S. Bach kan er mee door.


avatar van Basto

Basto

  • 11938 berichten
  • 7406 stemmen

Komt eind oktober uit op blu ray bij Vinegar Syndrome


avatar van Basto

Basto

  • 11938 berichten
  • 7406 stemmen

Ik heb vroeger (toen ik 18 was) ook zo’n soort film gemaakt. Veel leuke elementen, weinig cohesie en een geleende soundtrack. Geschoten op 8 mm.

Onnavolgbaar amateurisme!

Kennelijk is daar toch een markt voor. Maar goed, ik had geen bevallige blondine in negligee rondrennen.

2* voor de paar gekke momenten en beperkte speelduur. En de blondine natuurlijk.