• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.481 films
  • 12.239 series
  • 34.025 seizoenen
  • 647.798 acteurs
  • 199.138 gebruikers
  • 9.379.506 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bad Teacher (2011)

Komedie | 92 minuten
2,54 1.744 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jake Kasdan

Met onder meer: Cameron Diaz, Justin Timberlake en Jason Segel

IMDb beoordeling: 5,7 (221.628)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 23 juni 2011

Plot Bad Teacher

"She doesn't give an F."

Sommige docenten doen maar wat. Elizabeth (Cameron Diaz), bijvoorbeeld. Ze is meedogenloos, onaangepast en vloekt er op los. Ze drinkt, wordt regelmatig high en wil niets liever dan een rijke man aan de haak slaan, zodat ze kan stoppen met haar flutbaan. Als ze gedumpt wordt door haar verloofde, zet ze alles op alles om een rijke, knappe vervanger (Justin Timberlake) voor zich te winnen. Elizabeth gaat de strijd aan met haar overenthousiaste collega Amy (Lucy Punch) en gaat niet in op de avances van een sarcastische, onfatsoenlijke gymleraar (Jason Segel).

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Elizabeth Halsey

Russell Gettis

Scott Delacorte

Amy Squirrel

Principal Wally Snur

Lynn Davies

Carl Halabi

Melody (Garrett's Mom)

Sandy Pinkus

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Zuvaluppa

Zuvaluppa

  • 40 berichten
  • 151 stemmen

Erg platte humor, zonde bios geld...


avatar van DSonnema

DSonnema

  • 40 berichten
  • 165 stemmen

Ik kon maar om 1 "grap" glimlachen.. en dat was aan het einde met Jason Segel..

Nee, viel erg tegen!

2.0*


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Opnieuw een komedie waarbij lachbuien uitblijven, maar een algemeen lollig gevoel heerst. Diaz blijft gru-we-lijk lekker en ook nog eens op geheel eigen wijze grappig en charmant. De ondersteunende cast is verder erg tof. Vooral Smith is enorm grappig, pakte altijd al d'r momenten in The Office. Verder is Segel natuurlijk op een grappige manier aanwezig en was Thomas Lennon sterk ongemakkelijk en droog.

Alleen Timberlake komt er hier helemaal niet uit. Hangt er heel los bij en heeft weinig feeling met z'n personage. Dat was wel anders in ''Friends with Benefits''. Jammer om dat zo te zien. Het is allemaal wel leuk dankzij de verschijningen (Gibbehhh uit iCarly ) en enkele grappige losse scenes. Maar als geheel is het slechts een vermakelijk tussendoortje en springt het op geen enkel vlak ergens bovenuit. Maakt niet uit, want meer verwachte ik eerlijk gezegd ook niet.


avatar van le-nnart

le-nnart

  • 27 berichten
  • 27 stemmen

wat een hilarische film zeg. Heb gisteravond in een deuk gelegen om deze film. Cameron als alcohol verslaafde lerares en mr Timberlake als ubernerd.

Zeker een leuke film voor een filmavondje.


avatar van Ceeda7

Ceeda7

  • 3544 berichten
  • 1381 stemmen

Clichématig niemandalletje. Je krijgt geserveerd wat je op voorhand verwacht. Ubersexy Diaz en nerd Timberlake proberen de boel nog te redden, maar tevergeefs. Kijk de trailer, en je hebt de film gezien.


avatar van Zandkuiken

Zandkuiken

  • 1747 berichten
  • 1432 stemmen

Deze film .

Bij momenten echt geweldig mee kunnen lachen. Vooral het eerste deel, dat eigenlijk een aaneenschakeling is van korte momenten die moeten aantonen hoe bruin Diaz ze bakt als lerares, vond ik soms ronduit hilarisch. Tweede deel is ietsje minder, maar het blijft toch erg vermakelijk.

Toch wat verbaasd over het lage gemiddelde hier, ik ga voor 3,5*.


avatar van henkula

henkula

  • 934 berichten
  • 4990 stemmen

ik wil zo graag een 3 geven vanwege Diaz.


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

henkula schreef:

ik wil zo graag een 3 geven vanwege Diaz.

Niet doen. het is het niet waard.


avatar van filmsz

filmsz

  • 72 berichten
  • 3327 stemmen

Veel mooier dan Diaz worden ze niet gemaakt wat mij betreft, verder prima mee vermaakt deze film en dan krijg je zomaar een 4* Wanna get wasted? Uh, yeahhh!!


avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1632 stemmen

Ik had echt heel veel zin in deze film. Toen ik deze film dan ook eindelijk kon bekijken, was ik helemaal vrolijk. Ik ging er goed voor zitten de film begon uiteindelijk.

Het begin vond ik minder, de cast moest volgens mij nog goed in komen en dat had ik ook bij Diaz. Het acteerwerk stelde me teleur, en ook het verhaaltje eromheen vond ik vrij slap. Na ongeveer een kwartier tot 20 minuten begon het leuk te worden. De cast was leuk, het verhaal was grappig hier en daar en begon me toch eindelijk te vermaken. Diaz is gewoon een erg leuke, mooie en goede actrice. Het is altijd wel leuk om naar haar te kijken. Ze brengt het iig altijd erg goed over aan het publiek. Ook Justin Timberlake was goed, maar hij steekt niet boven de rest uit. Zijn personage was dan ook niet echt boeiend. Zo vond ik Lucy Punch als Amy en Jason Segel als Russel veel beter en ook leuker om naar te kijken. Ook Phyllis Smith was op sommige momenten erg vermakelijk.

Er zaten een paar leuke momenten in, en heb me soms ook dood gelachen maar dat bleef niet heel de film hangen. Het begin was dus redelijk, daarna werd het alleen maar beter maar toch zit er een onaangenaam randje aan.

Toch wel een erg leuke komedie film met een goede cast en een leuk verhaal. Niet om heel vaak te bekijken, maar zo 1 keer op de avond of ochtend is prima.

Daarom geef ik een film toch nog een ruime 6.

3*


avatar van tevelenco

tevelenco

  • 790 berichten
  • 932 stemmen

Leuke en vermakelijke film.

Iets wat ik niet had verwacht gezien het wel erg lage gemiddelde hier op MM.

De film is natuurlijk erg over the top maar bezit toch genoeg leuke typetjes en grappige momenten om me te kunnen blijven boeien.

En het is natuurlijk ook geen straf om naar de nog steeds erg mooie en kortgerokte Cameron Diaz te kijken


avatar van pako

pako

  • 57 berichten
  • 45 stemmen

Had eigenlijk meer bad teacher in klaslokaal verwacht maar dat viel tegen. Trouwens hele film was minder dan ik had verwacht. Ja Cameron is leuk om te zien in kort rokje maar vergeet niet dat er veel op haar beentjes is gesmeerd om het zo uit te laten zien. Timberlake tja toch beter met zingen naar mijn idee. Alleen lucy punch kreeg glimlach op mijn gezicht.


avatar van kurWA

kurWA

  • 80 berichten
  • 120 stemmen

zoooo slecht

Heb me niet eens een keer betrapt dat ik spontaan lachte.

Cameron Dias is beter for Sex in the city movie ofwel Golden Girls en niet als "Cool vet" Lerares!


avatar van booyo

booyo

  • 646 berichten
  • 1678 stemmen

Dacht echt dat ik het helemaal niks zou vinden, maar Bad Teacher is me behoorlijk meegevallen. Vond de humor zeker aanwezig, lekker droog. Verhaal is natuurlijk niet heel bijzonder verder, maar prima vermaak.

3*


avatar van Dielos

Dielos

  • 3 berichten
  • 103 stemmen

Vond het een hele dikke tegenvaller deze film! Totaal geen leuke grappen en het verhaal als geheel kon me ook niet bekoren. Diaz is het enige lichtpuntje!


avatar van 4Runner

4Runner

  • 38 berichten
  • 139 stemmen

Simpel maar vond hem best grappig,: ' here hold my ball sack'


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Ondanks dat ik eigenlijk niet heb hoeven te lachen is deze film me toch nog meegevallen. Het verhaal stelt niet zo veel voor maar de uitvoering was best leuk gedaan. De film wordt eigenlijk compleet gedragen door Cameron Diaz en ze deed dat best leuk. Bovendien is het geen straf om naar haar te kijken want ze heeft nog een zeer mooi lichaam en ze liet het ook graag zien in deze film (o.a. bij de autowas scene). Omdat Cameron Diaz zo prominent aanwezig is stellen de andere rollen weinig voor waardoor de overige cast een beetje onderbelicht raakt. Van die cast deed Lucy Punch het eigenlijk nog best leuk. Jason Segel en Justin Timberlake komen er eigenlijk niet zoveel in voor. De vrijscene (met kleren aan) tussen Cameron Diaz en Justin Timberlake was overigens best leuk. Datzelfde geldt voor de scene waarbij Cameron Diaz naar de dokter gaat voor nieuwe borsten. Zeker de assistente met het fraaie decolleté mocht er wezen in die scene


avatar van kos

kos

  • 46702 berichten
  • 8857 stemmen

Wat een droevige ellende. Kan iemand me trouwens vertellen wat er zinvol is aan de hoofdrolspeelster haar huis binnen te laten lopen en te roepen 'hey baby, get ready, I am gonna suck your dick' .


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Roept je vrouw/vriendin dat dan niet als ze thuis komt


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

kos schreef:

Wat een droevige ellende. Kan iemand me trouwens vertellen wat er zinvol is aan de hoofdrolspeelster haar huis binnen te laten lopen en te roepen 'hey baby, get ready, I am gonna suck your dick' .

De gemiddelde pukkelige puberjongen zou een spontane ... krijgen bij het horen van die zin denk ik.


avatar van kos

kos

  • 46702 berichten
  • 8857 stemmen

Is dat de bedoeling van die scene???


avatar van Filmkonyn

Filmkonyn

  • 163 berichten
  • 1251 stemmen

kos schreef:

Wat een droevige ellende. Kan iemand me trouwens vertellen wat er zinvol is aan de hoofdrolspeelster haar huis binnen te laten lopen en te roepen 'hey baby, get ready, I am gonna suck your dick' .

Het is duidelijk dat zij bij hem is voor het geld... en hoe kan je een man beter overtuigen dan zoals zij het wil doen...


avatar van amanda3785

amanda3785

  • 82 berichten
  • 130 stemmen

Wat een leuke film . Cameron Diaz is steengoed zoals altijd. Wel een beetje voorspelbaar, maar maakt het niet minder leuk.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10047 berichten
  • 6182 stemmen

Vermakelijk filmpje waarbij de lachspieren misschien niet zo aan de orde komen, maar het geheel is gewoon leuk om te zien. Cameron Diaz steelt de show met haar performance als

over the top teacher 6,5/10


avatar van MovieHolic

MovieHolic

  • 1211 berichten
  • 2155 stemmen

Helaas... teveel van verwacht, slechte humor en irritante personages.


avatar van chandor013

chandor013

  • 180 berichten
  • 160 stemmen

leuke film waarvan Cameron Diaz de show steelt.

echt eeen komedie is het niet maar wel een goede leuke vermakelijke film.

deze film is nu door mij bekroond met 3 sterren.


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2810 stemmen

De film is eerder te koop dan te huur?


avatar van chandor013

chandor013

  • 180 berichten
  • 160 stemmen

brabusRUS schreef:

De film is eerder te koop dan te huur?

Je hoeft niet perse films te huren of te kopen om de film gezien te hebben hoor, je kan de film ook gewoon downloaden via newsserver of via andere mogelijkheden.

Maar ze wordt wel ouder. Dat kan je wel merken in deze film. Maar nog altijd ziet ze er niet verkeerd uit.


avatar van tsa_tsa

tsa_tsa

  • 70 berichten
  • 179 stemmen

Wat een bagger. Heb hem in het vliegtuig gekeken, thuis zou ik um al na 20 minuutjes afgezet hebben, maar had niks beters te doen tijdens het vliegen


avatar van JustB

JustB

  • 35 berichten
  • 63 stemmen

Een schurende Justin is altijd leuk, verder.. tsja..