• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.366 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.101 gebruikers
  • 9.377.684 stemmen
Avatar
 
banner banner

Step Up 3D (2010)

Drama / Muziek | 107 minuten
2,98 590 stemmen

Genre: Drama / Muziek

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titel: Step Up 3-D

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jon M. Chu

Met onder meer: Rick Malambri, Sharni Vinson en Adam Sevani

IMDb beoordeling: 6,2 (62.131)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 5 augustus 2010

Plot Step Up 3D

"Two Worlds. One Dream."

Een hechte groep vrienden, waaronder Luke en Natalie, gaan samen met eerstejaars student Moose de strijd aan met 's werelds beste hip-hop dansers in een danswedstrijd die hun levens voorgoed zal veranderen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van GrimReaper

GrimReaper

  • 128 berichten
  • 0 stemmen

Zal wel enorm hip en swingend zijn allemaal, een film met zo'n wijven verhaal kan mij gewoon niet boeien.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Beste einddans blijft deel 2 natuurlijk maar dit viel wel mee, beter dan deel 1 want die kan ik me zelfs niet meer herinneren


avatar van Mevrouw

Mevrouw

  • 4 berichten
  • 5 stemmen

Tot nu heeft deze film de beste 3d effecten (zelf the last airbander en piranha nog niet gezien). Het komt allemaal goed dichtbij en heeft dus niet alleen diepte. Ook is het een vlotte film, zit humor in en de dans is natuurlijk geweldig, maar dat is het altijd. Hele leuke film


avatar van SpooXxX

SpooXxX

  • 122 berichten
  • 124 stemmen

Voor de dansscenes & muziek; vette score..... De muziek was goed gekozen en zorgde samen met de dans voor een goed en energiek gevoel. Waardoor ik de hele tijd zin had om op te springen en gewoon te bewegen ( ik kan niet dansen namelijk )

Toch vond ik de muziekkeuze van deel 2 iets beter, maar dat is omdat ik vind dat Timbaland gewoon vette beats kan maken!

Het 3D element had niet super veel te bieden maar het was gelukkig niet een stoorzender. Krijg er ook altijd hoofdpijn van. Tussen de dansscenes door deed ik gewoon effe de oogjes dicht, wat rusten en dan is hij als geheel goed te pruimen.

Ik vond dat de 2 dansroutines vóór de finale echt 10x beter waren dan de dans in de finale.... ( niet de tango routine uiteraard ) Dat is jammer omdat het een momentum aan het opbouwen is maar uiteindelijk 'de climax' met een spreekwoordelijke sisser laat aflopen....

Tot nu de beste in dit genre puur en alleen op gebied van moves en muziek. ( heb 'em al 3 x in de bios gezien.... Lang leve PUC )


avatar van amanda22

amanda22

  • 144 berichten
  • 152 stemmen

Beetje een tegenvaller!

Had er niet heel veel van verwacht maar hoorde om me heen dat hij beter is dan deel 1 en 2 bij elkaar!

Ik vond de hoofdrolspelers bagger acteren en ook niet geweldig dansen (op Moose na, die is geweldig) verder vond ik de overige acteurs wel heel goed dansen! Het verhaal sloeg, net als deel 1 en 2, nergens op! Wat 3D betreft, totaal geen toegevoegde waarde!

Ik hoop dat dit het laatste deel is!

2*


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Nee! More Moose please.


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Vond deze film qua dans en muziek vele malen beter dan de eerste 2 delen!

Want een geweldige dansen zitten er in deze film!!! En ook echt mega veel dansbattles.... heerlijk!

Voor het verhaal hoef je em niet te kijken want deze is erg standaard.

Maar wat een muziek en bewegingen! Super

3,5*


avatar van Najade

Najade

  • 226 berichten
  • 308 stemmen

Ik vond deze de beste van de 3, overduidelijk. Lekker veel dansscenes, apart verhaaltje en het acteerwerk viel ook mee. Zo hoort een dansfilm eruit te zien! Toppie! Ik heb mij prima vermaakt en iedereen die van dit genre houdt, is het echt een aanrader voor.


avatar van erpunited

erpunited

  • 647 berichten
  • 2591 stemmen

Vermakelijke film. Leuk om te kijken maar niets aparts


avatar van Magru

Magru

  • 65 berichten
  • 0 stemmen

Najade schreef:

Ik vond deze de beste van de 3, overduidelijk. Lekker veel dansscenes, apart verhaaltje en het acteerwerk viel ook mee. Zo hoort een dansfilm eruit te zien! Toppie! Ik heb mij prima vermaakt en iedereen die van dit genre houdt, is het echt een aanrader voor.

de beste van de 3?!?!?! hoop dat je een grapje maakt...

dit was duidelijk de minste van de drie,, mindere moves, engels ipv amerikaans vind ik minder en de acteurs kon ik me ook aan ergeren.

Het blijft een vermakelijke film, maar in mijn ogen verdiend hij de titel step up niet..


avatar van Davidus

Davidus

  • 648 berichten
  • 947 stemmen

Is totaal niet mijn genre, maar door de bioscoopbeleving heb ik toch genoten van deze film. Mijn verwachting was nul (had dl 1 en 2 niet gezien) en verwachtte een soort breakdance Fame (vond ik geen zak aan). Maar ik werd aangenaam verrast, De 3D effecten waren goed (had er welliswaar iets meer van verwacht), de muziek knalde er goed uit en het dansen was energiek en de dancebattles waren leuk om te zien . Heb me goed vermaakt en het ontbreken van een goed verhaal werd ruimschoots goed gemaakt door de audiovisuele en 3d effecten. Zou je deze film thuis op tv zien zal hij 75% minder kunnen boeien.

Heb me 1,5 goed vermaakt.


avatar van Davidus

Davidus

  • 648 berichten
  • 947 stemmen

Heb gelijk maar even dl 1 gekeken, maar wat ben ik blij dat ze bij dl 3 niet geprobeerd hebben er een verhaal in te krijgen. Want het zogenaamde verhaal bij 1 is echt slecht en irritant en zelfs het dansen vond ik minder. Bij dl 3 wordt er niet gepretendeerd dat er een goed verhaal is of dat er goed geacteerd wordt, het gaat daar om het dansen, het spektakel en meer niet.

Begrijp de recensies niet die dl 1 beter vinden qua verhaal, en acteerprestaties.


avatar van Davidus

Davidus

  • 648 berichten
  • 947 stemmen

dl 2 : ook boring; conclusie dl 3 is by far de best


avatar van Dinja

Dinja

  • 10 berichten
  • 31 stemmen

Vond hem erg tegenvallen. Zat niet echt een verhaal in en ging vooral om de 3D.


avatar van Davidus

Davidus

  • 648 berichten
  • 947 stemmen

Dinja schreef:

Vond hem erg tegenvallen. Zat niet echt een verhaal in en ging vooral om de 3D.

Haha, daar gaan dit soort films toch alleen maar over: dansen, muziek, energie, uit je dak gaan...


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

Zeer goede film. Ik heb ze nu alle 3 achtereen gezien. Ik vind het wel tof dat ze een beetje volgen op elkaar. Ik vind ze ook alle 3 even goed. Hier was iets minder verhaal en meer dans. Goede acteurs , toffe dansen.


avatar van brigittedam

brigittedam

  • 78 berichten
  • 504 stemmen

GEWELDIGE cheografie!!! Onvoorstelbaar, echt super!!! Applaus voor de choreografen! Verhaallijn was wat aan de zwakke kant. Moose was heel bijzonder! Leuke acteur, goede danser. Al met al een echte aanrader, zeker voor de dansliefhebbers onder ons.


avatar van FullMoon

FullMoon

  • 308 berichten
  • 2456 stemmen

Het enige wat goed is aan deze film zijn de dans moves en daarmee is alles ook gezegd.

Oh ja... het nummer van Jazmine Sullivan met Bust Your Windows was top.


avatar van vph1272qm

vph1272qm

  • 220 berichten
  • 147 stemmen

gave dans scene's, de mooiste vond ik die in de straat, 1 shot van 2-3 minuten....


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23446 berichten
  • 76940 stemmen

Film heeft niks meer met het orgineel te maken en de delen worden minder en minder , wat er overblijft zijn de dansscenes en die zijn er alleen voor de liefhebbers.


avatar van sarah--

sarah--

  • 30 berichten
  • 203 stemmen

Nou, ik vond hem vet. Vooral met wat wijn in m'n maag!


avatar van Xen0n

Xen0n

  • 732 berichten
  • 859 stemmen

Wijn? Blergh, dat laat ik aan anderen over

De film? Het was weer genieten! Geweldig weer die dansscénes, en dat is toch waar deze films om draaien. Het verhaal dat is iets wat je links moet laten liggen hier.. Vette dansscénes, een leuk groepje hoofdrolspelers, wat romantiek tussendoor.. Normaal zijn dit niet de films die ik zal uitkiezen, maar wanneer er een Step Up uitkomt.. Genieten was het weer, precies zoals bij de andere 2!


avatar van ace leader

ace leader

  • 3343 berichten
  • 0 stemmen

Erg vermakelijke film met een ABSURD goede soundtrack...


avatar van hstippie

hstippie

  • 53 berichten
  • 29 stemmen

Niet echt mijn ding, toch heb ik hem af moeten kijken omdat mijn vrouw de film wel leuk vond.

Damn you wife


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Je hebt het op een gegeven moment wel gezien met dit soort films. Het is nooit echt vernieuwend of origineel, ook niet qua verhaal en personages. Maar dit deel onderscheid zich wel met de eerste twee en dat is namelijk door de muziek en door de dans. Vooral de laatste battle is goed gedaan met al die lichtjes, zag er visueel wel mooi uit. Voor de rest is het verhaal (zoals verwacht) erg voorspelbaar, vond de relatie tussen Luke en Natalie totaal niet boeiend, er was ook totaal geen chemistry tussen die twee. Dat was dan wel weer anders tussen Moose en Camille. Leuk stel en de aantrekkingskracht tussen hun, kwam op beeld veel realistischer over, natuurlijk zag je het van veraf al aankomen hoe het tussen hun zou gaan eindigen, maar bij zo'n film heeft dat ook wel wat. Als het maar goed gebracht word, en dat viel bij Luke nogal tegen. Niet zo'n goed acteur die Rick Malambri, scheelt wel dat hij zijn uitstraling mee heeft.

De overige personages vond ik ook wel aardig, behalve die tweeling, zo irritant en totaal niet grappig. Terwijl de humor in de rest van de film wel redelijk was. Wat ik trouwens erg aandoenlijk vond was de scene tussen Moose en Camille, dat ze samen op straat dansen, leek wel gestolen uit een oude romantische zwart wit film, cute!

Dus ondanks het flinterdunne verhaal en vlakke personages was dit deel uit de Step Up reeks best vermakelijk, mede dankzij de muziek, dans, en Moose.

3*


avatar van devidia

devidia

  • 203 berichten
  • 314 stemmen

enorm slechte film.

de 3d is overbodig hier, het vehaal is ronduit belachelijk (ze worden uit hun huis gezet omdat ze niet betalen, wat een schande van de huiseigenaar!), de acteerprestatie zijn sleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecht.

Ok, niemand gaat naar deze film voor een sterk verhaal, maar voor het dansen. maar het moet gezegd, het dansen hier laat ook dik de wensen over.

1*


avatar van hedrick

hedrick

  • 126 berichten
  • 107 stemmen

Sluit me aan bij devidia, want de acteerprestaties in deze film zijn echt dramatisch, dus ik

zou alleen al een 0.5* daarvoor geven. De verhaallijn ook flinterdun en kom ik ook niet verder dan een 0.5*. De dansen in deze film zijn echt amazing goed en zeker een 5* waard en het zou de film tekort doen alleen al door deze dansen een 1* te geven. Alleen al door die dansen schroef ik mijn waardering naar 2.5* en dan vind ik mezelf nog gul. Ben overigens wel benieuwd hoe die score op

Moviemeter tot stand komt, want die lijkt me way too overrated.

Tenslotte, de eerste step up blijft toch de beste, qua de combinaties van acteerprestaties, verhaallijn en dans.


avatar van hstippie

hstippie

  • 53 berichten
  • 29 stemmen

Als je dansen wilt zien kun je dat gewoon op de tv zien, daar heb je ook van die malloten die thuis geen wii hebben met zo een dansmatje, maar het ergste komt nog mijn vrouw vond hem zo leuk dat ze hem besteld heeft bij bol.com en dan ook weer in 3D.

GENIETEN


avatar van arwenevenstar

arwenevenstar

  • 23 berichten
  • 593 stemmen

2.5 voor moose, en dan ook alleen voor moose want alle scenes waar hij niet in zat waren vreselijk. Ik vond die Luke en Natalie echt niet om uit te staan, dus deze film heeft alleen de geweldige dansen mee, met als toppunt de dans in een laagje water.


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2780 berichten
  • 1741 stemmen

Alleen door de plotomschrijving te lezen val ik al in slaap. Wat een uitgemolken zooi zijn die dansfilms geworden zeg.