• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.467 films
  • 12.239 series
  • 34.025 seizoenen
  • 647.763 acteurs
  • 199.135 gebruikers
  • 9.379.410 stemmen
Avatar
 
banner banner

Scott Pilgrim vs. the World (2010)

Komedie / Actie | 112 minuten
3,26 1.955 stemmen

Genre: Komedie / Actie

Speelduur: 112 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk / Canada / Japan

Geregisseerd door: Edgar Wright

Met onder meer: Michael Cera, Ellen Wong en Mary Elizabeth Winstead

IMDb beoordeling: 7,5 (492.875)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 25 november 2010

Plot Scott Pilgrim vs. the World

"An epic of epic epicness."

Scott Pilgrim is een 23-jarige nonchalante goedzak uit Toronto, waar hij samenwoont met zijn beste vriend, de homoseksuele Wallace Wells. Scott speelt basgitaar in zijn eigen band 'Sex Bob-Omb' en date tot ieders afkeuring met de pas 17-jarige Chinese Knives Chau. Wanneer echter het meisje Ramona V. Flowers nieuw in de stad arriveert, is Scott tot over zijn oren verliefd. Maar om een afspraakje met haar te krijgen, moet hij de zeven kwaadaardige exen van Ramona verslaan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Scott Pilgrim

Knives Chau

Wallace Wells

Stephen Stills

Stacey Pilgrim

Julie Powers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van judgepaddy

judgepaddy

  • 550 berichten
  • 2513 stemmen

JacoBaco schreef:

Er is 1 ding wat je je niet tevaak moet afvragen bij deze film en dat is: ''Waarom''

Juist wel, en het antwoord is dan ook simpel: "Daarom!"


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen


avatar van judgepaddy

judgepaddy

  • 550 berichten
  • 2513 stemmen

Ik ga deze binnenkort met mijn zoontje van 10 kijken en dit word volgens mij zijn eerste "niet kinder film"

Ik ben benieuwd wat hij hiervan vind, gezien ook zijn affiniteit met games.

Er zit wel veel geweld in deze film, maar ik denk wel dat hij in kan zien dat het met een vette knipoog gebeurd. En zoals hierboven al is vermeld: Er komt geen spatje bloed in voor.

Als dat geen goeie opvoeding is,.....


avatar van SnakeDoc

SnakeDoc

  • 4687 berichten
  • 2243 stemmen

judgepaddy schreef:

Ik ga deze binnenkort met mijn zoontje van 10 kijken en dit word volgens mij zijn eerste "niet kinder film"

Ik ben benieuwd wat hij hiervan vind, gezien ook zijn affiniteit met games.

Er zit wel veel geweld in deze film, maar ik denk wel dat hij in kan zien dat het met een vette knipoog gebeurd. En zoals hierboven al is vermeld: Er komt geen spatje bloed in voor.

Als dat geen goeie opvoeding is,.....

In het ergste geval valt ie er (net zoals mij) bij in slaap!


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Hoe kan je hier nou bij in slaap vallen, hardstikke flitsend. Dat je het niet leuk vindt, oké...maar saai en slaapverwekkend? Zet dan maar een RTL4 drama op.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

JacoBaco schreef:

Volledig mee eens


avatar van piiiti

piiiti

  • 56 berichten
  • 530 stemmen

sorry hoor, wat een slechte film...

weet niet wat de maker dacht, maar alsjeblieft niet weer!

zelfs na het roken van een jointje werd ie nog niet leuk.

snap al die goeie cijfers ook niet, maarja zal wel aan mij liggen


avatar van Rosicky

Rosicky

  • 1436 berichten
  • 1709 stemmen

Je bent de zoveelste aan het wie het gevraagd wordt, maar ook aan jou het verzoek: Verklaar je alstjeblieft nader.


avatar van judgepaddy

judgepaddy

  • 550 berichten
  • 2513 stemmen

SnakeDoc schreef:

(quote)
In het ergste geval valt ie er (net zoals mij) bij in slaap!

Ah, oké

Dat weten we dan ook weer.

Tevens je zoveelste bericht dat je deze film bagger vind. Het word nu eens tijd dat je ook met argumenten komt waarom je deze film zo slecht vind (nog slechter dan Jaws 3D ) lijkt me?

quote: Film gaat echt helemaal nergens over, is absoluut niet grappig en buiten gewoon irritant!

Oké, best. Dat vind jij, maar ik ben nu ook wel benieuwd waarom deze film volgens jouw zo slecht is en maar 0.5 waard is.

rep_robert schreef:

(quote)
Volledig mee eens

Ik eigenlijk ook wel maar het was ook niet echt boeiend bedoeld.


avatar van Nonick2007

Nonick2007

  • 102 berichten
  • 658 stemmen

Vaag, ik kon de film wel afkijken, maar ik vond de film niet leuk.

Het was allemaal net niet terwijl ik normaal gesproken van dit "soort" films hou, maar om de een of andere reden vond ik de film niet grappig en werd hij inderdaad vrij snel "irritant".

Helaas!


avatar van Insignificance

Insignificance

  • 3220 berichten
  • 5588 stemmen

Clusterbom aan, nou ja, van alles. Ik zal de helft wel gemist hebben, maar goed. Flitsende montage met veel visuele en auditieve gein met allerlei verwijzingen naar wat oudere games en meer. Bij het Seinfeldje was mijn laatste restje weerstand wel gebroken, alhoewel de speelduur uiteindelijk niet helemaal meewerkt. Ondanks dat de film veelal in overdrive verkeert, is de houdbaarheid kennelijk toch wat aan de beperkte kant.

Toch veel van kunnen genieten. Cera mag dan vooral weer Cera zijn, zijn eerste reactie bij het zien van de muntjes ís dusdanig droog dat je het zelf moeilijk droog kunt houden. Wallace is een sterke sidekick en de Evil Exes leveren een paar leuke confronaties op. Niet dat elk grapje werkt (de drummers wel), maar Wright verdient de nodige lof voor de bravoure die hij hier aan de dag legt. Geinige film met een hoge herkijkwaarde. Denk ik.


avatar van Mischa

Mischa

  • 601 berichten
  • 2426 stemmen

Ik vond hem gewoon Top! Er werd leuk gespeeld, er zitten een hoop slimme geintjes in, en hij heeft absoluut vaart (en dan heb ik het niet over de montage). Voor mij vloog de twee uur eigenlijk om! Maar wat ik het nog het leukste aan de film vind is dat hij spot met zijn eigen genre-conventies. Wat dat betreft doet hij me aan kick Ass denken.

Toch wel bizar dat de meningen zo sterk verdeeld zijn. Misschien is het wel een noodzakelijk om een comics-fan te zijn, een andere verklaring heb ik er eigenlijk niet voor. Iemand anders misschien?


avatar van Anneniem

Anneniem

  • 40 berichten
  • 686 stemmen

Ik heb nog nooit een comic gelezen en ben ook niet echt een gamefan ofzo, maar dan nog vond ik de film erg grappig! Heel toffe film, ik heb vaak genoeg dubbel gelegen!


avatar van SnakeDoc

SnakeDoc

  • 4687 berichten
  • 2243 stemmen

Ah, oké

Dat weten we dan ook weer.

Tevens je zoveelste bericht dat je deze film bagger vind. Het word nu eens tijd dat je ook met argumenten komt waarom je deze film zo slecht vind (nog slechter dan Jaws 3D ) lijkt me?

Heb t al eerder uitgelegd hoor, maar wil nog best een kleine uitzondering voor je maken.

Nee echt,... ik vond het echt verschrikkelijk. Het verhaal ging echt nergens over, was absoluut niet interessant, alles behalve grappig en zwaar irritant. Vooral Michael Cera.

Het sloeg gewoon helemaal nergens op. Het hele geheel was gewoon compleet kansloos. Ik zie men hier af en toe de vergelijking maken met Kick-Ass, maar dit is natuurlijk iets totaal anders. Niet te vergelijken. (Vond Kick-Ass overigens BRILJANT)!

Misschien is mijn 0,5 wel erggg overdreven en hoort het gewoon een 1 te zijn. Maar tprobleem is dat ik 1tjes heb die ook echt beter waren dan dit.

Ik zal binnenkort nog is een keer een trailertje mee pikken om te kijken of ik m n gevoel ten aanzien van deze film wat kan opkrikken, maar ik vrees het ergste.

Zelden zoiets !doms! gezien!

Kan er ook niks aan doen!

Kun je leven met deze uitleg ?


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Mischa schreef:

Misschien is het wel een noodzakelijk om een comics-fan te zijn, een andere verklaring heb ik er eigenlijk niet voor. Iemand anders misschien?

De eentonigheid. De voorspelbaarheid. De overdrevenheid. De saaiheid.


avatar van Nakkie13

Nakkie13

  • 970 berichten
  • 265 stemmen

Leuk altijd die films waar het van 0,5 tot 5,0 gaat


avatar van judgepaddy

judgepaddy

  • 550 berichten
  • 2513 stemmen

SnakeDoc schreef:

(quote)

Heb t al eerder uitgelegd hoor, maar wil nog best een kleine uitzondering voor je maken.

Nee echt,..ETC.

Kun je leven met deze uitleg ?

Ja en nee.

Als je je zwaar irriteert aan een film dan moet je hem inderdaad een laag cijfer geven, doe ik ook, en dat de humor je niet ligt:Soit.

Maarrrr

Het kamera werk, de flitsende montage de perfect passende muziek (jij zegt dat je ook van rock houdt. is deze Stooges/Sonic Youth-achtige garage rock dan ook niet te pruimen?),het gebruik maken van game en comic elementen, het decor, de settings, de dialogen. Allemaal punten die ik in jou verhaal mis,.

Het verhaal is inderdaad niet van literair niveau, en het acteren is niet shakespeariaans,maar dat is ook totaal niet van belang.

Al vind ik het wel grappig dat het liefdes verhaaltje overgaat in het geweld met de exen, met een snufje coming of age, en de band die het probeert "te maken". En het acteren vind ik wel lekker fris en eigenzinnig.

Maar goed, als je deze film absoluut niet kunt luchten of zien, en de typische Edgar Wright

humor die een grote rol speelt in deze film jouw niet ligt, moet je vooral laag stemmen.

Ik ga zelf denk ik na de volgende kijkbeurt een stukje omhoog; Deze film blijft behoorlijk in mijn kop zitten


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

SnakeDoc schreef:

(quote)

Heb t al eerder uitgelegd hoor, maar wil nog best een kleine uitzondering voor je maken.

Nee echt,... ik vond het echt verschrikkelijk. Het verhaal ging echt nergens over, was absoluut niet interessant, alles behalve grappig en zwaar irritant. Vooral Michael Cera.

Het sloeg gewoon helemaal nergens op. Het hele geheel was gewoon compleet kansloos. Ik zie men hier af en toe de vergelijking maken met Kick-Ass, maar dit is natuurlijk iets totaal anders. Niet te vergelijken. (Vond Kick-Ass overigens BRILJANT)!

Misschien is mijn 0,5 wel erggg overdreven en hoort het gewoon een 1 te zijn. Maar tprobleem is dat ik 1tjes heb die ook echt beter waren dan dit.

Ik zal binnenkort nog is een keer een trailertje mee pikken om te kijken of ik m n gevoel ten aanzien van deze film wat kan opkrikken, maar ik vrees het ergste.

Zelden zoiets !doms! gezien!

Kan er ook niks aan doen!

Kun je leven met deze uitleg ?

Ik zie vooralsnog een hoop gebakken lucht in deze reactie hoor. Wat bedoel je met kansloos nou dan? Het verhaal gaat toch duidelijk ergens over. Een jongen krijgt met een meisje, maar om volledig met haar te kunnen daten moet hij haar zeven exen verslaan. Voer genoeg voor een totaal niet serieuze film. Dat je het verhaal afkraakt slaat dan ook als een lul op een drumstel, juist omdat het verhaal het kapstok is om zoveel mogelijk hilarische dingen op het beeldscherm te tonen. Net zozeer als het verhaal van Kick-Ass, het zijn gewoon films waar je van de lekkere nonsens moet kunnen genieten.

Als je een serieus goed verhaal zoekt ben je gewoon aan het totaal verkeerde adres. Ik zie zoveel positiefs in deze film, kan er met mn hoofd niet bij dat je dit als de grootste crap op aarde kan zien, vergelijkbaar voor jou met Paris Hilton rotzooi dus

Snap totaal niet wat je nou verlangt van deze film? Het is een film gebasseerd op een comic dat lekker al die elementen volgt. Maar reageer hier eigenlijk ook maar niet op, heb geen zin in een eindeloze discussie die nergens over gaat.


avatar van judgepaddy

judgepaddy

  • 550 berichten
  • 2513 stemmen

juist omdat het verhaal het kapstok is om,....

Shit, wou ik net nog even aan mijn eigen pleidooi toevoegen.

Maar goed, kan ik tenminste nu gaan pitten, ltrrrrr


avatar van SnakeDoc

SnakeDoc

  • 4687 berichten
  • 2243 stemmen

Snap totaal niet wat je nou verlangt van deze film? Het is een film gebasseerd op een comic dat lekker al die elementen volgt. Maar reageer hier eigenlijk ook maar niet op, heb geen zin in een eindeloze discussie die nergens over gaat.

Ja frustrerend he, als iemand het niet met je eens is.

Ik heb gewoon een saaie film gezien, echt heel erg saai, zonder spanning of grappige momemten. Bij Paris Hilton films valt vaak nog wat te lachen omdat het zo slecht is.

Hier zit alles wel prima in elkaar en je ziet wel dat Wright zijn best heeft gedaan maar er is gewoon niks aan. Niks, niks, niks. En dat heeft de film vooral te danken aan de totaal niet interessante personages en het onzinnige totaal niet boeiende verhaal.


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Lekker SnakeDoc, mee eens.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

Nou, moet je hem nu niet gelijk verlagen naar een 0,5 dan?


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Onbegrijpelijk hoe je dit saai kunt vinden.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

Ja, de beargumentering klopt ook van geen hout. Saai kan dit onmogelijk genoemd worden. Dan heb je wat mij betreft gewoon een waardeloos argument. Zeg dan gewoon dat het flitsende niet je ding is. Ze snappen de definitie van saai niet eens.

Maar ik weet inmiddels welke 2 het zeggen Ik vraag me inmiddels af of de 2 de film wel eens hebben gezien.


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Ik zag deze zelfs in de bioscoop. Ik had er echt veel van verwacht maar hij viel sirieus tegen. Echt een kinderachtig cliché zooitje met veel te veel special effects. Het verhaal zelf is allesbehalve interessant want het gaat om een stelletje exen, die elkaar niet eens sterk onderscheiden dus het blijft maar 'n beetje hetzelfde voortdraven. Grappig vond ik het ook absoluut niet.

Bovendien vond ik Michael Cera een ongelooflijke slome zak.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

Hier onderscheiden (over het algemeen) de echte filmliefhebbers zich van de mainstream filmliefhebbers.

Sorry John Lee Hooker, je hebt een hele mooie ''niet mainstream'' top 10!


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Deze film is dus bedoeld voor de mainstream filmliefhebbers.


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Ja, daarom is er ook zoveel promotie voor.


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Dat heb je toch vaak met die blockbusters...


avatar van El ralpho

El ralpho

  • 1481 berichten
  • 1092 stemmen

John Lee Hooker schreef:

(quote)

De eentonigheid. De voorspelbaarheid. De overdrevenheid. De saaiheid.

Dit noemt men nou de spijker op zijn kop slaan. Volledig mee eens.