• 13.924 nieuwsartikelen
  • 171.920 films
  • 11.458 series
  • 32.519 seizoenen
  • 635.138 acteurs
  • 197.284 gebruikers
  • 9.234.951 stemmen
Avatar
 
banner banner

Santa Buddies (2009)

Familie / Komedie | 88 minuten
2,53 99 stemmen

Genre: Familie / Komedie

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada

Geregisseerd door: Robert Vince

Met onder meer: George Wendt, Christopher Lloyd en Danny Woodburn

IMDb beoordeling: 4,5 (3.506)

Gesproken taal: Engels en Hongaars

  • On Demand:

  • Disney+ Bekijk via Disney+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Santa Buddies

"The Buddies are coming to town!"

Puppy Paws, het zoontje van Santa Paws, is de Noordpool nogal zat en gaat op zoek naar andere hondjes, zodat hij kan leren om normaal te zijn en hij ontmoet Budderball. Maar dan begint de magische kerst ijspegel te smelten en mensen vergeten langzaam maar zeker de echte gedachte rondom deze feestdagen. Het is nu aan Puppy Paws en zijn nieuwe vriendjes om kerst te redden.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Puppy Paws (stemrol)

Budderball (stemrol)

B-Dawg (stemrol)

Buddha (stemrol)

Rosebud (stemrol)

Mudbud (stemrol)

Eddy the Elf Dog (stemrol)

Tiny (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11756 berichten
  • 5150 stemmen

Christopher Lloyd. U weet wel, uit Back to the Future...


avatar van BS

BS

  • 853 berichten
  • 673 stemmen

imdb zegt een gigantische 1,9

hier is het nu 4,75

???


avatar van MovieHolic

MovieHolic

  • 1193 berichten
  • 2111 stemmen

BS schreef:

imdb zegt een gigantische 1,9

hier is het nu 4,75

???

Kijk eens wie er gestemd hebben

Er is gewoon 2 of 3 keer door dezelfde persoon gestemd maar ondere andere namen


avatar van Dooz

Dooz

  • 120 berichten
  • 11 stemmen

Wel grappig, echt zoetsappig kerstfilmpje.


avatar van tcdaizz

tcdaizz

  • 97 berichten
  • 137 stemmen

heerlijke kerstfilm voor de hele familie


avatar van henkula

henkula

  • 934 berichten
  • 4990 stemmen

Norm!!! Nou die deed pas slecht in deze film, hij heeft de omvang, maar verder leek het of hij een pint te veel op had en zijn tekst vergeten.

Tja, zo'n image raak je moeilijk kwijt.

Verder konden mij die honden weinig boeien, misschien Rosebut's, waar ken ik die naam toch van, kontje.


avatar van taborano

taborano

  • 66 berichten
  • 115 stemmen

Slecht, slechter, slechtst, en dan dit gedrocht.

Als mijn kinderen het al nep en zoetsappig vinden, zegt dit wel genoeg.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 22907 berichten
  • 75870 stemmen

Meer voor kinderen van een jaar of 5.


avatar van Norma

Norma

  • 3463 berichten
  • 5088 stemmen

Na het vreselijke Beverly Hills Chihuahua heb ik gezworen geen films met in kleding gestoken pratende hondjes te kijken. Maar toen werd het bijna kerst, en waren er die schattige puppies met kleine rode kerstmutsjes op, dus ach…

Dom, dom dom. Een warrig en on-origineel verhaal, het praten van de honden is erg lelijk gedaan en de noordpool ziet er werkelijk niet uit. In deze ongetwijfeld schattig bedoelde film ontbreekt elke vorm van charme. Nou ja, op die van de puppies na dan.


avatar van luckiie

luckiie

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

JEMUG MENSE...

ik vind het een beetje asociaal hoe jullie de film lopen af te kraken,

ik heb de film in het engels bekeken, en daar vond ik het teminste een super film, de stemmen zijn er leuk, en vooral ''tiny'' het kleine hondje smelt je bij weg als ze het liedje zingt.

mn broer (en hij is aardig macho) vond de film int engels leuk

ik ken snow buddies ook en die is in het nederlands niks

maar in het engels vind ik hem leuker

ik vind het een top film, en het is een familie film, vooral voor de kindere,

dus als je zo graag commentaar geeft als volwassenne over deze film, kijk dan ook eens door de ogen van het kind

ik vond de film geweldig


avatar van martinovitch

martinovitch

  • 609 berichten
  • 291 stemmen

Ik vond het een geweldig leuke kerstfilm!

Ideaal voor een fijne kerst namiddag!

Kei leuke hondjes. En heel leuk kerstverhaal

Ik snap ook de slechte reacties niet het is een kinderfilm maar wel een verdomd leuke! En zoals luckiie zegt in het Engels is de film het fijnste!

Ik vind ook dat de hondjes zeer leuk zijn. En de film heeft ook een goede boodschap!

4 *


avatar van SpikeR

SpikeR

  • 143 berichten
  • 620 stemmen

De slechtste kerstfilm van het jaar.

zelfs mijn jongste dochter keek raar op tegen de slechte computeranimaties bij enkele momenten.

het lijkt me ook sterk dat deze in Amerika aanslaat, omdat ze daar veel meer met kerst(mannen) bezig zijn.

Opmerkelijk is hoe er wordt gedaan alsof kerstman altijd een hond heeft gehad (santa paws)

de Nederlandse vertaling is beneden alle pijl!

snow buddy's kon ik nog wel waarderen, maar deze versie is zeer zwak


avatar van kos

kos

  • 46512 berichten
  • 8703 stemmen

SpikeR schreef:

de Nederlandse vertaling is beneden alle pijl!

.


avatar van deventer-b

deventer-b

  • 8 berichten
  • 25 stemmen

We hebben alle delen van de buddies

maar deze is toch wel de leukste

de kinderen vonden hem ook geweldig


avatar van ags50

ags50

  • 778 berichten
  • 7426 stemmen

SpikeR schreef:

de Nederlandse vertaling is beneden alle pijl!

... en dan mogen we nog blij zijn dat ze niet jou hebben gevraagd de vertaling Engels-Nederlands te maken ...

Het is toch echt: beneden alle peil !

Van de "buddies" films vind ik deze helaas wel de minst leuke, maar dat kan ook liggen aan mijn niet aanwezige belangstelling voor kerst (en alles dat daarbij hoort).


avatar van SpikeR

SpikeR

  • 143 berichten
  • 620 stemmen

ags50 schreef:

(quote)
... en dan mogen we nog blij zijn dat ze niet jou hebben gevraagd de vertaling Engels-Nederlands te maken ...

Het is toch echt: beneden alle peil !.

Mensen maken wel eens fouten in hun tekst, ik bedoelde inderdaad de Engelse vertaling naar het Nederlands en dat was trouwens al opgemerkt

pijl, peil - tomato tomorrow

Om dit nog eens aan te halen is zinloos, meld dit maar op het forum waar ze zich zo druk kunnen maken wie welke verkeerde spelling gebruikt


avatar van missy85

missy85

  • 210 berichten
  • 76 stemmen

Een leuke kerstfilm met super schattige hondjes. Daar zwijmel je van weg, als je althans van die leuke wollige hondjes houd. Aanrader, leuke familiefilm


avatar van david bohm

david bohm

  • 3032 berichten
  • 3376 stemmen

Film die inspeelt op de gevoelens die vooral kinderen koesteren voor puppies.
De clichés worden niet geschuwd. De liedjes vormen samen met het religieuze geneuzel dieptepunten. Met de scene dat het gezin met de hondenlokker voor het kerstmaal in gebed gaat als kers op de bedorven slagroomtaart.
1 kerststerretje


avatar van Spetie

Spetie

  • 38830 berichten
  • 7418 stemmen

Een zeer matig filmpje, dat echt alleen leuk is voor de allerkleinsten, want voor de anderen valt er niet echt veel te genieten. Wat vooral opvalt is de ontzettend slechte CGI. De noordpool en de rendieren zien er echt ontzettend nep uit.

Verder is het verhaal zo standaard als maar zijn kan, mierzoet en vol vervelende muziek en ander geneuzel. Het is dat we de film 's middags met zijn allen hebben gekeken. Was het avond geweest, dan was ik er ongetwijfeld bij in slaap gevallen.

1,0* voor de hondjes


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2214 berichten
  • 5142 stemmen

Als hondenliefhebber kan ik hier niet omheen. Ik weet wel dat dit een slechte film is maar ik ben nu eenmaal gevoelig voor dit soort schattigheden en dan vergeet je het moralistische geneuzel meteen.

Koddig filmpje


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7245 berichten
  • 7159 stemmen

Deze was een stuk minder grappiger dan de voorgaande delen, alleen de laatste 20 minuten zijn nog de moeite waard.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11040 berichten
  • 760 stemmen

Het begin is wel wat matig en erg kind gericht met breakdance en modetaal en ik dacht miskoop maar wordt daarna wel beter alleen gaan ze er te lang mee door waarom het einde ook wat minder is.

Kerst lijkt alleen maar om cadeaus te gaan en lijkt verder vergeten. Zelfs de zoon van de hulphond van de Kerstman lijkt er geen aandacht meer voor te hebben. Maar dankzij de Buddies komt het toch weer goed en nemen zelfs de plaats van de rendieren in.

De hondenvanger is wel wat achterhaald maar misschien vanwege de Kerstgedachte die erachter zit, het gaat niet alleen om cadeaus maar de betekenis van Kerst. Lijkt snel in elkaar geflanst maar tegelijkertijd oogt het ook wel weer dat er flink wat tijd in is gestopt, vooral met de CGI. Minder dan Air Buddies maar best aardig.


avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4557 berichten
  • 2064 stemmen

Mijn kinderen kijken hier nu naar maar ik ga even de afwas doen want dat geeft meer plezier.

Wel zie ik gigantisch lelijke CGI en mensen met dwerggroei getypecast als kerstelf. Niet best.