• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.323 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.091 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ordinary World (2016)

Komedie / Drama | 86 minuten
2,22 9 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lee Kirk

Met onder meer: Billie Joe Armstrong, Selma Blair en Judy Greer

IMDb beoordeling: 5,5 (3.431)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ordinary World

"It's time to face the music"

Perry (Billie Joe Armstrong) is een gelukkig getrouwde vader van twee kinderen die een comfortabel maar zeer rustig leven leidt in de buitenwijken. Ter gelegenheid van zijn veertigste verjaardag wil hij nog even de vroegere tijd herbeleven als zanger van een populaire punkgroep. Hij houdt een extravagante party in de presidentiële suite van het Drake hotel. Maar de realiteit van zijn middelbare leeftijd botst al snel met de uitspattingen van zijn jeugd.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mcgraig

mcgraig

  • 115 berichten
  • 378 stemmen

Ik zag een interview met Billie Joe Armstrong waarin hij eigenlijk al liet doorschemeren dat dit voor hem vooral een acteerles was. Misschien gewoon een eufemisme voor waardeloze film. Ik kon er naar kijken omdat er wat aardige momenten voor de muziekliefhebber voorbij komen. (oa het dochtertje van de hoofdpersoon die een nummer van The Replacements speelt). Verder is het een slecht gemaakt niemendalletje vol flauwe clichés en een dikke moraal. Overigens slaat Armstrong als acteur lang geen slecht figuur. Nu nog een rol in de juiste film


avatar van steffv1

steffv1

  • 63 berichten
  • 57 stemmen

billie joe armstrong :eek:


avatar van Pazmaster

Pazmaster

  • 2776 berichten
  • 5882 stemmen

Een veel te brave film met een simpel, clichématig verhaal dat maar niet uit de verf komt. De humor is niet leuk net als de personages, er wordt niet eens zo heel slecht gespeeld maar het is allemaal behoorlijk futloos, net als het feest wat er gehouden wordt. Geen voldoende waard.