• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.880 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.942 gebruikers
  • 9.369.514 stemmen
Avatar
 
banner banner

War Wolves (2009)

Actie / Sciencefiction | 90 minuten
1,74 37 stemmen

Genre: Actie / Sciencefiction

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michael Worth

Met onder meer: John Saxon, Tim Thomerson en Michael Worth

IMDb beoordeling: 2,8 (1.063)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot War Wolves

Op een missie in het Midden-Oosten, wordt een legereenheid in een klein dorpje aangevallen door de lokale bevolking dat besmet is met een onbekend virus. Een half jaar later zijn de soldaten terug in de Verenigde Staten en zijn ze allen hun eigen wegen gegaan. Het virus heeft hen echter niet onberoerd gelaten. Kapitain Jake Gabriel verdringt de pijn door te vluchten in het alcoholisme, terwijl Erika Moore de verandering juist omhelst. Zij heeft drie, ook gemuteerde, medestrijders om haar heen verzameld en samen willen ze Jake als de leider van hun groep. Ondertussen maken ex-generaal Ford en sergeant-majoor Bergman jacht op de half-wolven.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van 074

074

  • 147 berichten
  • 0 stemmen

dit lijkt me echt een film die ik maar oversla.


avatar van Draconian

Draconian

  • 243 berichten
  • 1394 stemmen

074 schreef:

dit lijkt me echt een film die ik maar oversla.

Groot gelijk. Ze kunnen er beter humor van maken.


avatar van fritsy

fritsy

  • 846 berichten
  • 7024 stemmen

lachwekkend.

of zullen al die honderdenduizenden amerikaanse verwaande tieners echt denken dat ze kunnen acteren.


avatar van badfans69

badfans69

  • 3958 berichten
  • 6124 stemmen

Wat een bout film zeg, het acteer nivo is zeer laag. Verhaal lijnen zijn slecht. Volgens mij komen de actrices rechtstreeks van het uitzendburo.


avatar van thoraxz

thoraxz

  • 3 berichten
  • 15 stemmen

Slechte film inderdaad, weinig over te zeggen, behalve dat ik hem niet aanraad.

Wat wel erg vreemd is dat Postbus7(gebruiker) zijn eerste stem gebruikt om een 5 voor deze film te geven. Is dit een geintje??


avatar van Denveen

Denveen

  • 355 berichten
  • 288 stemmen

Haha, hier ga ik geen woorden aan vuilmaken. De poster zegt al genoeg, na tien minuten uitgezet.


avatar van Jessel

Jessel

  • 48 berichten
  • 124 stemmen

Ik hou van dit genre, maar dit is echt een baggerfilm!!!


avatar van brave71

brave71

  • 200 berichten
  • 776 stemmen

Ja, ik kan ook niet positief zijn over deze film.

Is gewoon allemaal erg slecht


avatar van Iets83

Iets83

  • 7 berichten
  • 37 stemmen

een één voor het geluid! voor de rest drama!!


avatar van Legan

Legan

  • 18121 berichten
  • 4947 stemmen

Alweer een low budget SciFi productie wat staat voor een matig script, ondermaatse acteerprestaties, slappe effecten, e.d. maar tevens voor redelijk vermaak. En dat is ook hier het geval.

Het bevat een engiszins onevenwichtige mengelmoes van actie, humor, drama en horror en voor diepgang hoef je hier niet te zijn, ook al probeert men dat wel met o.a. PTSS (posttraumatische stressstoornis), een soort AA (Anonieme Alcoholisten) , keuze goed en kwaad, ...Wat dat betreft komt het verhaal (en de personages) niet verder dan standaard oppervlakkigheid.

Desondanks slaagt War Wolves er toch redelijk onderhoudend te zijn en dat is vooral aan de acteerprestaties te danken welke beter zijn dan men kan verwachten van soortgelijke producties. Maar als je dan kijkt naar de lineup, dan komt dat niet echt als een verrassing. Toch zijn Saxon en Thomerson mijns inziens te oud voor hun rol.

Een degelijke Sci-Fi productie. Niet spannend, wel onderhoudend.


avatar van miccla

miccla

  • 4 berichten
  • 99 stemmen

Trekt op niks.


avatar van wous33

wous33

  • 42 berichten
  • 107 stemmen

074 schreef:

dit lijkt me echt een film die ik maar oversla.

Ik doe met je mee


avatar van Noodless

Noodless

  • 10038 berichten
  • 6176 stemmen

Echt een verspilling van je tijd ! De make-up is bar slecht, zwakke acteurs, belachelijk verhaal, geen spanning, flauwe actie, geen bloedvergieten, weinig of geen humor, ....blijf eigenlijk niks meer over.

Dus een 0/10


avatar van bozman

bozman

  • 4 berichten
  • 2 stemmen

Heb hier ook geen trek in , gezien de reacties , die meiden horen in een ander soort film thuis denk ?


avatar van Nancy1980

Nancy1980

  • 302 berichten
  • 0 stemmen

slecht, niet het kijken waard


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7275 stemmen

Rotzooi.

Zowel het belachelijke verhaal, de matige acteerprestaties, de kloterige soundtrack en de beledigende make-up zijn erg vervelend. Ook is het erg jammer dat B-held Saxon in dit lelijk in beeld gebrachte prul opduikt.

Zonde van je tijd en niet eens van The Asylum.

Slecht.