Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 101 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Stewart Hendler
Met onder meer: Briana Evigan, Leah Pipes en Rumer Willis
IMDb beoordeling:
5,2 (33.846)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 22 oktober 2009
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Sorority Row
"The Sisters of Theta Pi Are Dying To Keep a Secret."
Wanneer vijf meisjes van een studentenvereniging de moord van één van hun zusters veroorzaken door een uit de hand gelopen grap, spreken ze af, om de zaak niet naar buiten te brengen, zodat ze verder kunnen met hun leven. Dit lijkt makkelijker gezegd dan gedaan, wanneer na het afstuderen een mysterieuze moordenaar achter de vijf en iedereen die hun geheim kent, aangaat...
Externe links
Acteurs en actrices
Cassidy
Jessica
Ellie
Claire
Andy
Chugs
Mrs. Crenshaw
Megan
Garret
Mickey
Video's en trailers
Reviews & comments
Friday the 13 th
-
- 2558 berichten
- 2023 stemmen
Het is typisch zo'n film als "I know what you did last summer"
En dat is daarom slecht? Mooie onderbouwing hoor!
Gothica
-
- 39 berichten
- 34 stemmen
Prima film en heb er met plezier naar gekeken. Het verhaal liep toch anders dan ik dacht, want degene die wraak nam was ook nog gewoon in leven, in plaats van dat er weer een dooie op staat zoals je vaak ziet bij dit soort verhalen. Het acteerwerk was in orde.
Threeohthree
-
- 5557 berichten
- 2933 stemmen
En dat is daarom slecht? Mooie onderbouwing hoor!
Precies daarom is hij slecht inderdaad. Misschien heeft hij het wat kort verwoord, maar de film is voorspelbaar, simpel, cliché, idiot-plotting en saai acteerwerk. Het enige pluspunt van dit soort films is dat ze simpel weg te kijken zijn.
Gewoon 13 in een dozijn popcorn vermaak, meer niet.
Joonnass
-
- 18 berichten
- 16 stemmen
Aan de reacties hier te zien vinden sommige het mooi, en sommigen niet, ik ben dus heel benieuwd, want ik ga vanavond eens kijken.
essepluisje
-
- 214 berichten
- 177 stemmen
In zijn genre een hele leuke film!
Erg vermakelijk en ik was aangenaam verrast door Rumer.
megan fox
-
- 7 berichten
- 0 stemmen
Zeer spannende film.
Zeker een aanrader!
Stewie Griffin
-
- 103 berichten
- 115 stemmen
Zeer goeie film!
Spannend tot het laatste moment!
Een aanrader! 
Chaos Industry
-
- 65 berichten
- 1015 stemmen
Had al meteen door wie de dader was.
Zat totaal geen spanning in voor me...
Nee, onvoldoende wat mij betreft.
Gang_Star
-
- 6837 berichten
- 3401 stemmen
De zoveelste tiener slasher. Maar gelukkig van een beter niveau als die standaardfilms ervan. Leuke moorden, spanning. Het biedt genoeg interessante momenten om dit toch een geslaagde slasher te noemen.
Een standaard 3* voor deze standaard, maar wel stabiele slasher.
jorrie055
-
- 34 berichten
- 25 stemmen
het is een film kan er wel mee door.
lijkt ook overigens wat vele mensen hier zeggen heel veel op i know what you did last summer.
het mooiste aan de film vindt ik tog de meiden.
zitten 2 hele mooie brunettes tussen;)
en 1 rooie de dochter van bruce willis
mijn stem2*
Zizzo
-
- 456 berichten
- 1547 stemmen
Een standaard Slachermovie, zoals er al zoveel zijn, niks bijzonders dus. +1.0 voor de mooie dames, en +0.5 voor de dochter van Bruce Willis. En +0.5 voor de rest van de film, meer kan ik er niet van maken.
orbit
-
- 12092 berichten
- 0 stemmen
Behoorlijk slecht filmpje, maar je verwacht natuurlijk ook niet anders van zo'n doodgemolken genre als dit.
Aapje81
-
- 2227 berichten
- 5186 stemmen
Cliché slasherfilmpje, vol vermoeiend slachtvee. Alleen geschikt voor beginnende horrorfilmkijkers.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
vol vermoeiend slachtvee
Oneens. Perfect slachtvee, geen intelligentie en mooi. Zoals het hoort.
Wat een onzin, prima remake trouwens. Ik kan hier wel van genieten, ook omdat ik het origineel heel goed vindt. En best toch wel een gerenommeerd horror kijker. Dit vind ik eerder een conclusie voor beginnende horror kijkers.
slam1975
-
- 283 berichten
- 300 stemmen
het leek idd wel erg op I know what you did last summer, alleen waren de acteurs nu meer plastic phantastic. Ben bij het einde in slaap gevallen. Maar goed lekker een film waar je niet echt bij hoeft na te denken en dat is ook weleens lekker.
Pim1993
-
- 657 berichten
- 849 stemmen
tsja, wat moet je hier van zeggen.
Ik ben altijd wel lichtelijk fan geweest van dit soort films maar deze is toch wel zwak. Onzinnig verhaal en niet origineel. Hij is veel te veel gebaseerd op andere bekende horrors.
Ik ga de kritiek even in de spoiler zetten.
Waar ik me aan ergerde is het feit dat je hoogstwaarschijnlijk zowat de hele film al weet wie de moordenaar is en dat je er op een onnozele manier moet achterkomen. Zeer zwak en vaag eind en een totale chaos.
Niet het kijken waard maar wat mijn voorganger al zegt: 'Een filmpje waar je niet echt bij hoeft na te denken is ook wel eens lekker'. Groot gelijk!
1,5*
Aapje81
-
- 2227 berichten
- 5186 stemmen
Oneens. Perfect slachtvee, geen intelligentie en mooi. Zoals het hoort.
Wat een onzin, prima remake trouwens. Ik kan hier wel van genieten, ook omdat ik het origineel heel goed vindt. En best toch wel een gerenommeerd horror kijker. Dit vind ik eerder een conclusie voor beginnende horror kijkers.
Hey daar hebben we Naomi weer eens. Ik denk dat dit herhaling van zetten gaat worden.
Inderdaad het orgineel is een aardige horrorprent.
Deze versie maakte op mij echter totaal geen indruk. Qua verhaaltje is dit de zoveelste in een lange rij van horrorfilmps die niets toevoegd aan het genre. Nu weet ik natuurlijk ook wel dat dit niet altijd hoeft maar is het nu echt nodig om alles zo schaamteloos te herkauwen.
Met het uiterlijk van de vrouwen heb ik natuurlijk geen problemen maar enig acteertalent of sympathieke trekjes zou ze niet misstaan. Alleen Margo Harshman als Chugs had wel iets. Misschien was voor mij deze film beter geweest als zij de hoofdrol had. Ik vind het prettig om naar een horrorfilm te kijken waar ik interesse op kan brengen voor de personages, dat had ik hier totaal niet en dan wordt het voor mij al snel erg saai.
Speechless
-
- 9 berichten
- 65 stemmen
Vond dit niet zo een goeie film.. Slecht verhaal, en allemaal heel onrealistisch. Er zijn veel betere films binnen dit genre.
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Best redelijk.
Sterkste punt zit hem vooral in de inventieve kills en dat je nog best lang moet wachten voordat je zeker weet wie het gedaan heeft, tenminste dat vonden wij hier. Anderen zullen dit wel voorspelbaar noemen, maar dat vond ik bij deze wel wat meevallen.
Leuk om Carrie Fisher met een shotgun te zien zwaaientrouwens.
2.5*
kim polletjeu
-
- 9 berichten
- 4 stemmen
als er 1 ding is waar ik van hou zijn het films zoals scream, i know what you did last summe,urban legends enzu
het zijn nu eenmaal een genre op zich
waar je op je gemak de hele film lang kan raden wie zou de moordenaar zijn simpel en met genoeg goor
sublime film wel had hij juist IETS te veel mee van i know what you did last summer maar buiten dat zeeeeker de moeite
VierkanteOogjes
-
- 254 berichten
- 1661 stemmen
GE-WEL-DI-GE film!!!! i love it!!!
Wat vond je er zo fantastisch aan dat je deze film een perfecte score geeft? Enne...helemaal eerlijk: als je Scream 1 t/m 3 in je top 3 hebt staan voor beste films allertijden...neem ik die 5* voor deze (draak van een) film helemaal niet serieus! 
Achilles
-
- 1049 berichten
- 218 stemmen
Vond hem tegenvallen. IKWYDLS was toch wel stukken beter..
Sommige kills waren best leuk, maar de hele film was het net niet. Daarbij irriteerde ik me hier aan onlogische keuzes (ondanks dat je weet dat ze er inzitten). Acteren was bij slechts bij sommigen redelijk. Motief van de dader was erg zwak.
Hoop niet dat Garret op "revenge" pad gaat. Oftewel, deel 2 hoeft van mij niet te komen
2,5 *
emporio
-
- 26 berichten
- 48 stemmen
aardige film, vermakelijk om een keer te zien, en de dames waren niet echt verkkerd om naar te kijken
tal1b
-
- 2596 berichten
- 2329 stemmen
best ok deze film
goed geacteerd, voor de rest standaard, maar vermakelijk
notorious_kim
-
- 910 berichten
- 1168 stemmen
Geen slechte film, misschien iets teveel een rip-off van I know what you did last summer, maar dat stoorde me eigenlijk niet. Wat me wel een beetje stoorde is dat het nogal lang duurt vooraleer de meisjes weten dat er gemoord wordt, dus die hebben geen schrik, enkel maar wanneer dan de moordenaar ineens vlak voor hen staat. Dat opjaageffect is volledig verloren gegaan, en dat haalde de spanning er een beetje uit.
Voor de rest wel enkele keren dat de spanning goed werd opgebouwd, met natuurlijk het cliché geluid van het moordvoorwerp tegen de muren
, was voor mij terug totaal niet storend, het zijn goede clichés voor iets.
De moorden worden goed in beeld gebracht, soms a little bit gore, but ... me like
.
Er zijn ook enkele serieus zware fouten in gemaakt, dingen die gewoon onlogisch zijn of dat ze een heel stuk overslaan waardoor je denkt: tiens, hoe komen ze nu daar weer. Dat stoorde me dan weer wel.
Plot zat goed, en ik heb echt tot op het einde kunnen blijven raden wie de moordenaar was, wat ik wel leuk vond, want meestal heb ik dat wel snel door.
Cast zat goed, geen hoogvliegers van acteurs, maar wel overtuigend in hun rol.
Aanrader? Niet echt, wel leuk als je van het genre houdt.
Fran
-
- 1953 berichten
- 1732 stemmen
De film begon wel goed. Leuk gefilmd in de eerste scene, als een soort toeschouwer die door het feest heen liep. Ook de eerste oorspronkelijke moord was wel spannend om naar te kijken. Helaas vond ik het daarna bergafwaards gaan.
Er werd op een bepaalde spannende momenten naar een climax gewerkt maar puntje bij paaltje werd daar zo laconiek op gereageerd door de acteurs dat het eigenlijk een soort anticlimax werd.
Bijvoorbeeld die Buck die vermoord werd terwijl hij ondersteboven in een soort van schacht hing met een mes die door de muur heen door zijn keel stak. Het was op zich allemaal heel spannend en op zich lijkt het me een gruwelijke ontdekking als je zoiets ziet. Maar die twee meiden die hem vonden hadden echt zoiets van ach ja .... Wat mij betreft niet echt lekker uitgewerkt.
Jammer dat Chugs zo vroeg werd vermoord want die vond ik wel het interesantst van al die meiden. De dader zelf was ik nou ook niet echt van onder de indruk. Ik werd er niet warm of koud van in ieder geval. Jammer, deze film begon goed maar helaas ......
frenny
-
- 10 berichten
- 15 stemmen
Een 'mwah' film.
Leuk om een keer te zien, maar het hoeft voor mij niet vaker.
Het laatste nieuws

'Kidnapped: Elizabeth Smart' gezien? Op Netflix kijk je ook deze vergelijkbare docu's

'The Lost City' met Daniel Radcliffe morgen te zien op televisie

Wat zijn de beste releases van deze week? Alle nieuwe films en series op streaming

Netflix-kijkers reageren op 'Kidnapped: Elizabeth Smart': 'Moeilijk om naar te kijken'
Bekijk ook

The Last House on the Left
Horror / Thriller, 2009
610 reacties

The Skeleton Key
Horror, 2005
469 reacties

The Girl Next Door
Drama / Horror, 2007
258 reacties

Thunder on the Hill
Drama, 1951
5 reacties

Mirrors
Horror / Thriller, 2008
629 reacties

Dead End
Horror / Thriller, 2003
323 reacties
Gerelateerde tags
axgraduationremakeseriemoordenaarbloedslasheraccidental deathmoordenaarsorority house ax
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



