• 13.689 nieuwsartikelen
  • 171.403 films
  • 11.362 series
  • 32.320 seizoenen
  • 633.715 acteurs
  • 197.067 gebruikers
  • 9.219.291 stemmen
Avatar
 
banner banner

Office Christmas Party (2016)

Komedie | 105 minuten
2,65 561 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 105 minuten

Alternatieve titel: Office Party

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Josh Gordon en Will Speck

Met onder meer: Jason Bateman, Olivia Munn en T.J. Miller

IMDb beoordeling: 5,9 (91.529)

Gesproken taal: Engels en Russisch

Releasedatum: 8 december 2016

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • iTunes Bekijk via iTunes
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Office Christmas Party

"Party like your job depends on it"

In 'Office Christmas Party' dreigt de CEO van een familiebedrijf de afdeling van haar feestende broer Clay te sluiten. Clay en zijn technisch directeur roepen hun collega's bij elkaar en organiseren een groots kerstfeest in een poging om een potentiële klant te trekken dat moet leiden tot een verkoop waarmee ze hun baan kunnen redden. Het feest loopt al snel uit de hand.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Social Media

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Noodless

Noodless

  • 9577 berichten
  • 5999 stemmen

Wat een zooitje is me dit.....maar wel een belachelijk leuk zooitje
Natuurlijk wordt het feestje uitvergroot tot een hilarisch, zuip en seksfeestje waardoor over the top scènes zich in een snel tempo op stapelen. En hier werkte het wel komisch dankzij de cast die hun personages leuk vertolken. Naar het einde toe wordt het wat minder omdat het verhaal ook afgerond moet worden en daar laat het wel wat steekjes vallen. Typisch een melige uitwerking dat alles e goed komt ( en dan bedoel ik alles ) , ook na zo'n crazy party. Maar ja, dat nemen we dan erbij. Gewoon een leuk tussendoortje tijdens deze kerstdagen. 6/10


avatar van egelhunter

egelhunter

  • 494 berichten
  • 650 stemmen

Heerlijke comedy. Leuke en grappige scenes op een feestje dat lekker uit de hand loopt.

Leuke acteurs die goed in hun rol zitten.

4*


avatar van mnrk

mnrk

  • 1876 berichten
  • 1733 stemmen

Vin Diesel ain't got shit on me!

Dit was gewoon een leuke komedie van Josh Gordon en Will Speck...

Het verhaal is natuurlijk niet zo bijzonder en best wel voorspelbaar maar door alle grappen en de sfeer die er is kijkt deze film gewoon lekker weg...

De gehele cast is in orde en vullen elkaar prima aan...


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87451 berichten
  • 12500 stemmen

Matig.

't Is dan een ook rare keuze om een party comedy te maken met mensen als Bateman, McKinney en Aniston in de hoofdrol. Bateman en Aniston zijn dan nog wel comedy-proof, maar echt niet in een films als deze, daarvoor hebben ze toch een iets te saai imago (waar ze trouwens ook in deze film niet vanaf komen).

Verder redelijk klassiek van opzet, met hier en daar een geslaagde grap, maar ook veel saaiere momenten en grappen die gewoon compleet in het water vallen. Gelukkig ook geen trailer gezien vooraf, dan is sowieso het beste al van een film als deze weg.

Vervelend einde ook. Film was dan al lang gedaan maar omdat er toch nog een happy einde aanmoet wordt er plots nog een hoop idiote bullshit verzonnen om het alsnog goed te doen aflopen. Niet dat het plot het belangrijkste is in een comedy, maar spendeer er dan ook niet zoveel aandacht aan, het maakt je film korter en leuker als je sommige zaken niet probeert uit te leggen of gewoon staalhard negeert.

Net genoeg voor een keertje, maar verder niet echt speciaal.

2.5*


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3391 berichten
  • 6507 stemmen

Met zo’n cast verwacht net even wat meer . En het geheel voelt niet erg nieuw aan .

Toch is het een amusante komedie , waarin Miller lekker los mag gaan ( altijd leuk ) .

Geen dijenkletser , maar genoeg leuke momenten om je aandacht er bij te houden .


avatar van Elchapo

Elchapo

  • 1008 berichten
  • 1925 stemmen

Leuke film die gezellig aanvoelt en lekker wegkijkt,3.5 stars.


avatar van Mescaline

Mescaline

  • 7047 berichten
  • 2962 stemmen

Best een vermakelijk filmpje, niks nieuws onder de zon maar tegelijkertijd ook niet heel vervelend.

Leuke rol voor Jennifer Aniston! Het einde had wat minder geforceerd gemogen, maar helaas.

Voor een keertje best te doen.

2,5*


avatar van Arri

Arri

  • 903 berichten
  • 334 stemmen

Zeer matig.


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5032 berichten
  • 2274 stemmen

Een kerstfilm over een groep werknemers die de kerstborrel iets te groots aanpakken, waardoor deze volledig uit de hand loopt. Het gegeven klinkt erg leuk en het grootste deel van de cast heeft zich inmiddels wel bewezen. Helaas is Office Christmas Party vooral heel erg flauw. Ik kan mij niet voorstellen dat hier niet meer in had gezeten. Het wil om de één of andere reden nooit echt grappig worden. Het had allemaal sowieso nog wat absurder gemogen, maar wat het vooral is: de personages werken niet. De meeste werknemers ben ik nu, slechts enkele dagen na het zien van de film, allemaal volledig vergeten. Enkel het viertal dat ik al kende, kan ik me nog kan herinneren en ook zij kunnen dit zooitje niet redden. Jennifer Aniston speelt dan ook een wel heel koud typetje hier. Een personage a la Rachel Green ligt haar beter en was hier volgens mij ook beter tot zijn recht gekomen. De film was al niet geweldig, maar bereikte een dieptepunt met dat belachelijke subplot tegen het einde waar Miller doordraait. Dat laatste halfuur vond ik tergend langdradig en het mierzoete einde komt niet tot zijn recht. Leuke poging om op het succes van The Hangover mee te liften, maar ik hoef dit niet nog eens te zien.

1,5*


avatar van macrobody

macrobody

  • 2232 berichten
  • 1850 stemmen

Neem twee acteurs uit twee hele grappige series en maak er een film mee. Absoluut geen garantie voor succes getuige deze film. Echt heel slecht. Voornamelijk door de tenenkrommende teksten die heel geforceerd grappig moeten zijn. Misschien dat die Amerikanen nog altijd voor de poep en pies humor vallen maar ik vind er niets aan. Met twee sterren ben ik echt in een goede bui.

Misschien dat het de leeftijd is maar een film die wel leuk was in deze categorie was Bachelor Party (1984) - MovieMeter.nl

Die kan ik me nog altijd herinneren als een film die wel grappig was.


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Gewoon een aardige film om rond de kerstdagen te kijken.

Het is allemaal niet zo bijzonder maar het keek prima weg. Hier en daar zeker wat leuke momenten maar toch het wel wat grappiger gemogen. wel een leuke cast bij elkaar.

2,5*

5,5/10


avatar van Antonev

Antonev

  • 1758 berichten
  • 1146 stemmen

Ik zie het al helemaal voor me. De makers/bedenkers van deze film komen samen om aan een grandioos project te werken. Op een groot whiteboard in het midden van de vergaderzaal staat met grote letters gekalkt: de leukste film van het jaar (uiteraard met een paar vette strepen onder de tekst). Er wordt vervolgens zo hard mogelijk gewerkt om zoveel mogelijk leuke dingen in anderhalf uur te proppen.

Wat is de uitkomst? Heel veel leuke dingen in anderhalf uur... Wat men gemaakt heeft is een film met een flinterdun verhaal, wat vervolgens opgetuigd is met veel grappige oneliners en gebeurtenissen. Helaas wordt het allemaal bij elkaar gehouden met plakband.

Toegegeven, er zitten leuke personages tussen (de HR dame kon me wel bekoren), maar ook minder leuke (Anniston valt wat uit de toon als harde tante die vervolgens ontdooit). Veel grappen zijn geslaagd, maar ook vele zijn goedkoop en makkelijk.

Als het verhaal het dan ook enigszins laat afweten, dan houd je een matig geheel over. Kort gezegd is het met vlagen wel vermakelijk, maar over de gehele speelduur komt het toch echt tekort.


avatar van Mitakcor

Mitakcor

  • 37 berichten
  • 717 stemmen

Wat een waardeloos verhaal. Maar dat was me het feestje wel!


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5569 stemmen

Het wordt nergens echt grappig maar toch vermakelijk.


avatar van Sylvia@vliss

Sylvia@vliss

  • 35 berichten
  • 836 stemmen

ik heb genoten

heerlijk ontspannen

zonder nadenken


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Niet bepaald een film om in de juiste kerstsfeer te komen, maar op sommige momenten best leuk. Te midden van de “normale” suikerzoete kerstfilms die dit weer eens wat anders. Ik heb mij redelijk vermaakt.


avatar van panax

panax

  • 856 berichten
  • 845 stemmen

leuke comedy

leuke cast

grappig genoeg !!


avatar van Rickyman

Rickyman

  • 1282 berichten
  • 2629 stemmen

Nee, dit was voor mij geen leuk kerstfeestje.


avatar van wvernooij

wvernooij

  • 112 berichten
  • 483 stemmen

Project X, maar dan kerst.


avatar van robertinho

robertinho

  • 1371 berichten
  • 2679 stemmen

Uit het leven gegrepen.


avatar van Rekoj

Rekoj

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Na een half uur uitgezet. Man man man wat een slechte film, grappen zijn niet eens op 1 hand te tellen. En die T. J Miller is gewoon niet grappig en vreselijk irritant om naar te kijken.


avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4548 berichten
  • 2063 stemmen

Tegen elke verwachting in een verrassend vermakelijke film.

Vooral de personages zijn leuk. De CEO is een beetje dom maar ook weer geen totaalmalloot. De pimp lijkt aardig maar blijkt een borderliner. De HR-dame is een stijve gereformeerde maar blijkt toch wat pit te hebben. Enz.

3 sterren


avatar van RoFFeL

RoFFeL

  • 259 berichten
  • 300 stemmen

Naar mijn idee wordt deze film hier wat ondergewaardeerd. Zeker een dikke 7, dus vanwege het lage cijfer hier, bij deze een 8 gegeven. Een verfrissende Xmas film in de berg van suikerzoete romantische kopieën. Mijn vrouw en ik hebben ons prima vermaakt.


avatar van Roger Thornhill

Roger Thornhill

  • 5834 berichten
  • 2338 stemmen

Melig en vet, maar Jason Bateman vind ik altijd wel leuk, Olivia Munn is hier oogverblindend en T.J. Miller mag naar hartelust improviseren, dus ik heb me wel vermaakt. En flink gelachen, eerlijk waar. Als ik de vele negatieve commentaren hierboven lees twijfel ik nog even, maar als ik de trailer bekijk herinner ik me weer de vele grappen en krijg ik vanzelf weer een glimlach op m'n gezicht. Ideale film voor deze "non-denominational holiday".


avatar van blurp194

blurp194

  • 4926 berichten
  • 3843 stemmen

Veel leuker dan ik gedacht had.

Van deze cast - en dan bedoel ik Aniston, Bateman, Corddry in ieder geval - heb ik al een heleboel nogal onleuke comedies gezien, dus is het een prettige verrassing als het een keer wel lukt. Misschien deels wel doordat de best grote cast een heleboel leuke kleine rolletjes heeft en daar ook genoeg ruimte voor krijgt. En het is allemaal leuk ver over the top, dat helpt ook wel.

Wel een gemiste kans met het einde, met een flauwe en onmogelijke twist die er een laffe boel van maakt. Dat had toch wel beter gekund met een beetje meer durf.


avatar van Roger Thornhill

Roger Thornhill

  • 5834 berichten
  • 2338 stemmen

Ik zat me achteraf nog te bedenken dat het enthousiasme van Jennifer Aniston voor dat filiaal misschien wel flink zal bekoelen wanneer ze ziet wat de feestgangers met het interieur hebben gedaan. Nou ja, is er meteen een goede bestemming voor de $300.000 van haar broer. En zag ik daar nou tijdens het feest een shot van een èchte penis die op de glasplaat van een kopieermachine wordt gelegd? Dat zie je toch niet zo vaak in een Amerikaanse mainstream-komedie.


avatar van Collins

Collins

  • 6841 berichten
  • 4076 stemmen

Office Christmas Party is een verzameling sketches rondom een aantal expressieve karakters. Excentrieke en luidruchtige personages zonder laag wier enige doel het is om de kijker te laten lachen. De film presenteert amper een verhaal en investeert amper in zijn personages. Gelukkig gaat de film voorbij aan een zaligmakende kerstboodschap die de kijker in kerstfilms altijd zo wordt opgedrongen. Samen met een paar geslaagde komische situaties zijn het helaas wel de enige positieve elementen in de film.
Office Christmas Party is geschapen om te vermaken. Ach, waarom ook niet. Op de zoveelste zoete kerstfilm met zoete boodschap zit ik ook niet te wachten. Prima insteek dus. Helaas kon de film mij nauwelijks bekoren. De film zet voornamelijk in op platte en kinderlijke humor. Ik vind die vorm van humor best leuk, maar dan niet als doel op zich. Ik vind platte humor leuk als onderdeel van een groter scala aan komedie. In deze film lijkt elke komische situatie of grap een banale link te hebben. Dat is overkill. Daar ben ik snel op uitgekeken.
Het is kerst. Overal hoor je feestelijke muziek. In een kantoorgebouw is een feest gaande. Uit de penis van een ijssculptuur komt likeur gedropen, waar volwassen mannen gretig aan likken. Nee, voor beschouwelijkheid is in deze film geen plaats. En dat hoeft voor mij ook niet. Voor andersoortige humor is in deze film echter ook weinig plaats. En dat hoeft voor mij weer wel.


avatar van wvernooij

wvernooij

  • 112 berichten
  • 483 stemmen

Fuck Home Alone, dit is de kerstfilm die je wilt zien. Als je van een beetje losgeslagen gekkigheid houdt, tenminste.


avatar van ibendb

ibendb

  • 4661 berichten
  • 2897 stemmen

Een film met zo'n dwaze titel als Office Christmas Party heeft geen recht om goed of zelfs maar de tijd waard te zijn.

En Office Christmas Party is zeker geen goede film. Maar het is wel een verdomd leuke film! Onverwacht heb ik best gelachen om sommige gags. Ze waren niet vernieuwend of zo, maar ze werkten wel. Nou ja, meestal wel.

Jason Bateman is niet mijn favoriete komiek, maar Olivia Munn was verrassend cool. Kate McKinnon liet me echt vaak hardop lachen. Fortune Feimster is ook best grappig. En natuurlijk zijn deze films perfect voor Jennifer Aniston.

De film is dom en totaal overbodig. Maar ik heb me er wel 100 minuten mee vermaakt.

3,5*


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4254 berichten
  • 2938 stemmen

Goh ja.

Een komedie die 'los' wil gaan door een uit de hand gelopen (bedrijfs)feest. Alleen zit de film dusdanig vast in de gebruikelijke genrestructuren dat het helaas nooit écht 'los' komt. Mede door de casting van Jennifer Aniston, voor mij zowat de belichaming van wat er fout is aan dergelijke komedies, is duidelijk dat het niets gaat worden. Ook een aantal andere gezichten lijken me niet echt in de juiste film te zitten. Hier en daar zit er wel eens een tof momentje in, dus helemaal kansloos is Office Christmas Party ook weer niet.

2,5


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 10184 berichten
  • 6094 stemmen

Regisseurs Josh Gordon en Will Speck doen een gooi naar het meest belachelijke komedieconcept ooit, met een aantal collega's die denken dat een escalerend kerstfeest hen aan machtige cliënten zal helpen. Een normaal denkend persoon zal hier waarschijnlijk niet mee instemmen, maar in de wereld van Office Christmas Party is het natuurlijk een geweldig idee. Uiteindelijk levert het gebeuren een aantal spectaculaire en relatief komische situaties op, maar ook een hoop totaal overbodige zijpaden. Zo wordt het feest dat uit de klauwen loopt uiteindelijk zelfs naar de achtergrond bewogen en ruimen Gordin & Speck het veld voor een of ander halfbakken misdaadplotje. Drie verschillende scenaristen schreven mee aan het plot, maar veel goede grapjes levert het niet op. Enkel Jason Bateman lijkt zijn rol een zekere flair mee te geven, want de overige leden wisselen van ongemakkelijk (Olivia Munn) naar pure irritatie (Kate McKinnon). Het is tegenwoordig moeilijk om nog fris uit de hoek te komen met een komediefilm, maar deze film levert wel heel weinig van die potentiële frisheid af.


avatar van JessicaD

JessicaD

  • 470 berichten
  • 540 stemmen

Office Christmas Party valt in de categorie kerstfilms die anders willen zijn, zoals onder andere The Night Before. In eerste instantie lijkt het een gewone kerstfilm te worden over een man die net is gescheiden, maar niets is minder waar. Immers het gaat om een kerstfeest op kantoor dat compleet uit de hand loopt. Niets is te gek in deze film. En gek genoeg? Het werkt prima. Mijn vriend en ik vonden de film vermakelijk. Het is echter geen kerstfilm die ik elk jaar op zal zetten, haha.