Genre: Romantiek / Komedie
Speelduur: 93 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Stephen Belber
Met onder meer: Jennifer Aniston, Steve Zahn en Woody Harrelson
IMDb beoordeling:
5,8 (18.966)
Gesproken taal: Engels en Kantonees
Releasedatum: 9 juli 2009
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Management
"Some moments just feel right."
Een handelsreiziger, Sue Claussen (Jennifer Aniston), checkt in een motel in en krijgt van de zoon van de eigenaar (Steve Zahn) een fles wijn aangeboden. Hij geeft haar die fles omdat hij gevoelens voor haar heeft, die hij vervolgens de vrije loop laat door achter Sue aan te reizen. Die staat daar aanvankelijk onwelwillend tegenover.
Externe links
Acteurs en actrices
Sue Claussen
Mike
Jango
Jerry
Trish
Jed
Jack
Wally
Corporate Bliss Receptionist
Video's en trailers
Reviews & comments
LeeGer
-
- 176 berichten
- 328 stemmen
Het idee achter een romantische komedie is meestal weinig origineel en eigenlijk in grote lijnen hetzelfde. Toch is het de makers gelukt om daar bij deze film een originele draai aan te geven zonder van het genre af te wijken. Daarom verdient de film al een compliment. Als daarnaast de hoofdrolspelers prima acteerprestaties neerzetten, dan verdient de film wat mij betreft wel vier sterren.
macrobody
-
- 2232 berichten
- 1850 stemmen
Van alle films die ik nu met Jennifer heb gezien (en dat zijn er ondertussen redelijk wat) is dit niet de slechtste maar ook zeker niet de beste. Vanaf het begin denk je gelijk: nee, niet weer met een loser aanpappen en jahoor toch wel en natuurlijk speelt Jen ook weer de doorsnee huis- tuin en keukenmeid. Jammer. Verder is Woody Harrelson wel geloofwaardig en het verhaal boring, next...
bizhub
-
- 38 berichten
- 244 stemmen
gewoon een leuke film zonder moeilijke pretenties. goed acteerwerk van Anniston en Zahn
joyceny
-
- 25 berichten
- 27 stemmen
Gisterenavond de film gezien. Er betsaan nog steeds slechte films.
Slecht geacteerd en het verhaal is zeer kinderlijk. Slechte tekst.
Maar ja wanneer Jennifer Aston in een film speelt dan hoef je eigenlijk niet veel te verwachten.
rotem
-
- 188 berichten
- 917 stemmen
Het verhaal gaat van links naar rechts en weer terug. Vaag hoe bepaalde acties worden ondernomen. In het "echte" leven was dat vrijwel niet mogelijk geweest.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Tsja, na alle negatieve reacties en beoordelingen had ik deze film eigenlijk veel slechter verwacht.
Ondanks alle vreemde en bizarre acties van Zahn bleef het voor mij geloofwaardig, ik vind het juist mooi als iemand al het mogelijke eraan doet om een vrouw voor zich te winnen. Ok in het begin is het allemaal erg irritant, maar naarmate de film vordert begon ik er lekkerder in te komen, ik genoot zelfs van de film.
Komt natuurlijk ook wel door Aniston, sinds Friends ben ik verliefd op haar, zo slecht vind ik haar dus ook weer niet. Al is ze wel overduidelijk een genreactrice, met veelal dezelfde soort rollen. Ook Harrelson viel me weer positief op, hij heeft veel komische bijrollen de laatste tijd, ook hier is ie weer in vorm.
Verder gebeuren er natuurlijk een hoop onlogische dingen, maar het bedierf de pret niet voor mij. Leuk voor tussendoor!
3*
Amsterdammovie
-
- 9 berichten
- 71 stemmen
Film was zo leuk tat ik gewoon na 30 min in slaap was gevallen!!!
modinator
-
- 88 berichten
- 115 stemmen
ik dacht Jennifer A. Dat wordt lachen , maar dat viel reuze mee. Dat geldt trouwens voor de hele film...valt wel mee
soom
-
- 24920 berichten
- 2752 stemmen
Okay, you can touch my butt.
Vond Steve Zahn echt een tikkeltje overdreven, en Jennifer Aniston enigszins uit de toon vallen, maar er waren wel wat mooie momenten tussen hen, en dat maakt alles op zich goed. Het einde vond ik mooi genoeg, en dat trekt de film toch tot een 3*, mager maar het is niet anders.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ach gewoon een leuke romantische / komedie. Hij blinkt nergens in uit maar als tussendoortje is hij wel leuk. Vooral het eerste half uur vond ik aardig en toen heb ik ook het meeste moeten lachen. Om Jennifer Aniston viel er niet veel om te lachen maar op een of andere wijze zag ze er wel lief uit in deze film. Leuke rol trouwens van Steve Zahn.
savior
-
- 22 berichten
- 18 stemmen
was totaal geen humor in deze film, acteerwerk viel tegen, die steve zahn is een slome doeber, als jennifer aniston dan ook geen spectaculaire rol speelt, waar niks in gebeurt dan krijg je een hele saaie film. ik was niet eens overdonderd van de romantiek want ook dat viel tegen. echt super slechte film. geen aanrader.
Aapje81
-
- 2227 berichten
- 5188 stemmen
Langdradige en slaapverwekkende film met een nietszeggend scenario. Het enige dat deze film nog een beetje de moeite waard maakt is het acteerwerk maar ook dat hebben deze acteurs wel eens beter gedaan.
Zeer matig
Fran
-
- 1953 berichten
- 1732 stemmen
Een leuk, lief fimpje is het eerste wat in me opkomt. In het begin kon ik me wat moeilijk in Sue inleven want ik snapte niet hoe ze gecharmeerd kon zijn van zo'n sukkel.
Als je wat verder in de film bent leer je het karakter van Zahn beter kennen en dan hoop je toch dat de twee elkaar zullen vinden. Ik kon de rol van Anniston wel waarderen. Ze speelt vaak dezelfde rollen maar hier speelde ze een wat stijve en afwachtende rol en dat zette ze heel goed neer.
De film is niet heel erg grappig of heel erg romantisch maar het kijkt wel lekker weg. Gewoon even een lief filmpje tussendoor.
notorious_kim
-
- 910 berichten
- 1168 stemmen
erg saaie film, kon nergens echt mijn aandacht grijpen. Het verhaal kon me nergens aanspreken, of greep zelfs nergens eens mijn aandacht. De acteerprestaties vond ik ook maar ondermaats.
Friday the 13 th
-
- 2558 berichten
- 2023 stemmen
Niets speciaals, maar wel genietbaar.
Ik had bij momenten iets meer vaart en humor verwacht. Ook het constante on-off, opduiken - weggaan begint naarmate de film vordert zijn tol te eisen.
Toch begint hij heel erg leuk en valt hij gemakkelijk af te kijken. Steve Zahn ziet er in elke film wel een cute manneke uit en Jennifer Aniston is altijd al een goede actrice geweest. Al moet ik zeggen dat ook de ouderdom bij haar zichtbaar begint te worden. Maar dat komt waarschijnlijk omdat ik de 'friends' afleveringen aan het herbekijken ben en dan zo het verschil nu wel opvalt.
Het einde van de film is op een clichévolle manier mooi gebracht. De hele film kan je onder de categorie 'lief' plaatsen.
Maar zoals ze in de film al vermeld hebben: "enkel lief zijn is niet voldoende". Maar toch nog 3 dikke sterren hoor.
Fast Eddy
-
- 198 berichten
- 376 stemmen
Een leuk, lief fimpje is het eerste wat in me opkomt. In het begin kon ik me wat moeilijk in Sue inleven want ik snapte niet hoe ze gecharmeerd kon zijn van zo'n sukkel.
Als je wat verder in de film bent leer je het karakter van Zahn beter kennen en dan hoop je toch dat de twee elkaar zullen vinden. Ik kon de rol van Anniston wel waarderen. Ze speelt vaak dezelfde rollen maar hier speelde ze een wat stijve en afwachtende rol en dat zette ze heel goed neer.
De film is niet heel erg grappig of heel erg romantisch maar het kijkt wel lekker weg. Gewoon even een lief filmpje tussendoor.
Hierbij kan ik me volledig bij aansluiten
lizzy123
-
- 93 berichten
- 1802 stemmen
De film was best leuk om te zien. Er zaten een paar grappige scene´s tussen.
cm_punk
-
- 369 berichten
- 1009 stemmen
De enige echte sterke scene was die in de kelder. Waarbij Aniston opbiecht dat ze gaat trouwen omdat ze zwanger is
aburex
-
- 843 berichten
- 2189 stemmen
Had veel verwacht van deze film, maar is tegen gevallen. Van humor is er in deze film weinig sprake. Een romantisch drama zou beter zijn. Zahn speelt een kerel die in zijn leven nooit veel liefde heeft gekent en Annston de doordeweekse huisvrouw. Toch nog 3,5* voor de acteerprestaties
flip1
-
- 23 berichten
- 424 stemmen
In het begin lijkt het wel wat te worden, maar dan op de helft slaat het opeens om naar zo'n 'slechte' komedie. Vond hem wel grappig eigenlijk. Een hart van leer haha
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Mwoah.
Ik zie Zahn graag, ik zie Aniston graag. Ik heb ze gezien, en eigenlijk is daar alles mee gezegd. Aniston doet wat ze altijd doet, hetzelfde rolletje spelen, en Zahn kruipt in de rol van een weirdo. Een goedzak, maar een weirdo.
Sommige scènes voelen vermoeiend aan, je kunt er helemaal niks mee, maar dan gebeurde er weer iets wat enigszins aardig was. De 'onhandige' seksscène haalde zelfs vaart uit de film, iets wat we al in veel films hebben gezien.
Weinig humor, terwijl ik normaal wel om Zahn kan lachen. Jammer. Maar ach, het is natuurlijk wel heel schattig wanneer een man zoveel moeite doet voor een vrouw. Dat het boordevol clichés zit vergeten we dan ook maar even voor het gemak.
Middelmatig.
pos
-
- 14 berichten
- 30 stemmen
Ach zonder verwachtingen gisteren gekeken. Het viel me best mee. Gewoon een simpel liefdesverhaaltje, beetje ongeloofwaardig, maar redelijk geacteerd.
Madeliefje
-
- 180 berichten
- 705 stemmen
Tsja, na alle negatieve reacties en beoordelingen had ik deze film eigenlijk veel slechter verwacht.
Ondanks alle vreemde en bizarre acties van Zahn bleef het voor mij geloofwaardig, ik vind het juist mooi als iemand al het mogelijke eraan doet om een vrouw voor zich te winnen. Ok in het begin is het allemaal erg irritant, maar naarmate de film vordert begon ik er lekkerder in te komen, ik genoot zelfs van de film.
Komt natuurlijk ook wel door Aniston, sinds Friends ben ik verliefd op haar, zo slecht vind ik haar dus ook weer niet. Al is ze wel overduidelijk een genreactrice, met veelal dezelfde soort rollen. Ook Harrelson viel me weer positief op, hij heeft veel komische bijrollen de laatste tijd, ook hier is ie weer in vorm.
Verder gebeuren er natuurlijk een hoop onlogische dingen, maar het bedierf de pret niet voor mij. Leuk voor tussendoor!
3*
Mee eens. Daarnaast vond ik de muziek ook heerlijk, paste goed bij de sfeer. Waarom dat monniken-gedoe erin zat is mij trouwens een raadsel, hadden ze makkelijk weg kunnen laten.
Bertje Pacino
-
- 13 berichten
- 4 stemmen
Als je last van opstoppingen hebt dan moet je deze film op zetten. Dan komt het vanzelf wel weer op gang.
Te slecht om te ranken. Net als 99,99% van alle comedys.
Jeremiah1989
-
- 164 berichten
- 3122 stemmen
Gisterenavond de film gezien. Er betsaan nog steeds slechte films.
Slecht geacteerd en het verhaal is zeer kinderlijk. Slechte tekst.
sluit me hierbij aan
stipstap
-
- 157 berichten
- 192 stemmen
Dit is de tweede film waarin Aniston weet te overtuigen voor mij persoonlijk dan toch. Ik vond dit een hele vlotte, hilarische en leuke film. Het is misschien wel allemaal voorspelbaar naar het einde toe, maar toch vind ik niet dat deze film een standaard film is geworden daarvoor bevat de film inhoudelijk te veel.
stipstap
-
- 157 berichten
- 192 stemmen
Het einde van de film is op een clichévolle manier mooi gebracht. De hele film kan je onder de categorie 'lief' plaatsen.
Maar zoals ze in de film al vermeld hebben: "enkel lief zijn is niet voldoende". Maar toch nog 3 dikke sterren hoor.
Daar ben ik het helemaal niet eens met jou! Lief, is mss wel het allerbelangrijkste? Of hoe bedoel je enkel lief is niet voldoende? Ik weet dat dit ook in de film werd gezegd, maar uiteindelijk blijkt dat wel voldoende is of niet?
Noodless
-
- 10047 berichten
- 6182 stemmen
Laat het los...ga verder met je leven
Ach, ondanks de heel wat ongeloofwaardige momenten , de vele clichés en scènes die gemakkelijk konden weggelaten worden ( zoals het monnikengedoe) vond ik de film nog best te pruimen. De reden is vooral dat het verhaal toch een bepaalde inhoud heeft en dat beide hoofdrolspelers zorgen voor een liefdevolle chemie tussen hen en de kijker.
6/10
Het laatste nieuws

Eerste teaser en releasedatum onthuld van de goed beoordeelde horrorserie 'FROM'

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland
Bekijk ook

Derailed
Drama / Thriller, 2005
350 reacties

Everybody's Fine
Drama / Komedie, 2009
135 reacties

Role Models
Komedie, 2008
295 reacties

Country Strong
Drama / Muziek, 2010
28 reacties

The Joneses
Drama / Komedie, 2009
227 reacties

Love and Other Impossible Pursuits
Drama, 2009
44 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.


