• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.652 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Unborn (2009)

Horror / Thriller | 87 minuten
2,57 929 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 87 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David S. Goyer

Met onder meer: Odette Annable, Cam Gigandet en Gary Oldman

IMDb beoordeling: 4,7 (54.606)

Gesproken taal: Engels en Hebreeuws

Releasedatum: 26 maart 2009

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Unborn

"Evil will do anything to live."

Haar hele leven heeft Casey Beldon (Odette Yustman) haar moeder gehaat, vanwege het feit dat ze haar op jonge leeftijd heeft verlaten. Maar als Casey geteisterd wordt door nachtmerries en achtervolgd wordt door geesten begint ze langzamerhand te begrijpen wat de reden was van haar moeder om dit te doen. Langzaam maar zeker komt ze erachter dat een geest haar lichaam aan het overnemen is en moet ze alles doen om dit te stoppen. Haar enige redding lijkt een man genaamd Sendak (Gary Oldman)...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Casey Beldon

Mark Hardigan

Rabbi Joseph Sendak

Arthur Wyndham

Gordon Beldon

Romy Marshall

Janet Beldon

Matty Newton

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Malibu Stacy

Malibu Stacy

  • 273 berichten
  • 294 stemmen

Saaie film vol clichés. Wat Gary Oldman in deze film doet is mij een raadsel!


avatar van Meneer Bungel

Meneer Bungel

  • 13163 berichten
  • 0 stemmen

OldMAN, hoe leuk het misschien ook geweest was om Will (Bonnie 'Prince' Billy) Oldham hier een joodse rabbi te zien spelen.


avatar van maithekke

maithekke

  • 268 berichten
  • 0 stemmen

Erg slechte film, vol cliches. En er zijn echt van die scene's die ik echt gewoon niks toe vond voegen en erg geforceerd voor me over kwamen. Bijv, dat ze de spiegels kapot moet maken. Het kwam zo slecht over, zo geforceerd Het begin was ook al verschrikkelijk vergezocht. Vond sommige zogenaamde dramatische scene's eerder lachwekkend. Acteerwerk deed het voor mij ook niet echt goed.
Er bleef verder niet veel over van de film, niks wat ik enigzins goed vond iig. Hooguit een keer geschrokken denk ik zo.
Vond er helaas niet zoveel aan.

* 1 ster.


avatar van Koike88

Koike88

  • 117 berichten
  • 115 stemmen

Ik ben geen horrorliefhebber, maar kan een goede horror wel waarderen.

Dit leek nergens op. Acteerwerk was ontzettend slecht, personen waren verkeerd gecast, teveel clichés zoals al gezegd. EN inderdaad erg geforceerd.

Heb deze film met z'n 4en gekeken, waarvan er geen één "bang" werd.

De trailer was spannender dan de hele film bij elkaar.

Het leek overigens alsof de acteurs bij een modellencastingbureau vandaan waren getrokken en 0,0 ervaring hadden als acteurs/actrices. Was allemaal net wat te gelikt.

Wat de film redt van 0,5 punt, is het mooie achterwerk van de hoofdrolspeelster. Die geeft er nog even een welverdiende 1 ster bovenop.


avatar van Minotaures

Minotaures

  • 7810 berichten
  • 2538 stemmen

Enige wat me hieraan leuk lijkt is het kijken naar Yustman.


avatar van bobbydigital01

bobbydigital01

  • 363 berichten
  • 0 stemmen

ik vind dit een topfilm goede schrikmomenten.

een yustman ...een lust voor het oog


avatar van supadragon8

supadragon8

  • 133 berichten
  • 698 stemmen

Ik ga niet raten, ik zie zelden horrorfilms en kan er niet veel over zeggen,

deze zag ik wel. Ik schrok wel nogal van de schrik momenten maar het voegde niet veel toe.


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Tja... dit heeft gewoon niets te bieden.

Alles wat je hier ziet is al eerder gedaan. Een meisje ontdekt een kwaadaardig bestaan, zoekt hulp, duikt in de boeken, surft op internet, zoekt troost bij haar vrienden en wordt uiteindelijk geholpen door een groep mensen voor de grand finale.

Yustman zelf zag er leuk uit maar acteerde niet geweldig, ze kwam een beetje eentonig over.

Geen enkele suprise, het blijft allemaal puur cliché en dus erg saai.


avatar van eavymetal

eavymetal

  • 397 berichten
  • 529 stemmen

Alles wat je in deze film ziet heb je al wel een keer eerder gezien, maar dat is geen reden om de film af te kraken, want Horrorfilms worden al tientallen jaren gemaakt waardoor je op een gegeven moment gewoon geen originele Horrorfilm meer kan maken.

Ik vind deze film gewoon goed, ondanks het feit dat alles wat je in deze film dus niet meer origineel is.


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

eavymetal schreef:

want Horrorfilms worden al tientallen jaren gemaakt waardoor je op een gegeven moment gewoon geen originele Horrorfilm meer kan maken.

Naar mijn idee is het wel degelijk mogelijk om iets origineels te verzinnen. Al zijn het octopussen die door de open haard naar binnen komen ten gevolge van een hevige orkaan van een paar dagen eerder.

Je kunt toch zoveel bedenken...


avatar van clockwork72

clockwork72

  • 2780 berichten
  • 1741 stemmen

Een opeenstapeling van clichés in deze film. Jezus hoeveel van dit soort films gaan we nog krijgen en wanneer bedenken ze eens wat nieuws? Echt zo'n film waar je na afloop niet eens meer aan denkt.


avatar van supadragon8

supadragon8

  • 133 berichten
  • 698 stemmen

Heb nog eens bekeken, hij is wel eng maar zo cliche!

ik zou een 1,0 geven maar ik doe toch een 2,0 omdat ik me rot schrok


avatar van mnrk

mnrk

  • 1876 berichten
  • 1733 stemmen

The doorway is open....

Het verhaal is niet zo bijzonder ( er is goed gekeken naar de andere horror films met dit thema ), maar daarom is de film nog niet slecht.

Odette Yustman ( Megan Fox look-a-like ) is een mooie verschijning in deze film en natuurlijk Gary Oldman. Had alleen wat meer van Oldman verwacht in deze film, de man kan een film zoveel beter maken.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2378 stemmen

Zouteloos samenraapsel.

Oersaaie Hollywoodhorror, troosteoos inspiratieloos. Het eerste stuk kenmerkt zich vooral door dat grietje, en dan met name de manier waarop ze in beeld gebracht wordt. De regisseur maakt er in ieder geval geen geheim van dat hij er op uit was de kijker zo veel mogelijk op te geilen. Was aardig genant om te zien, het voegde niks toe, en maakt het er geen betere film op.

Verder is de film schaamteloos gejat van allerlei andere films, zonder eigen stempel. Het is geen moment spannend of intrigerend en verloopt volledig by the book. Allerlei elementen worden gekopieerd, tot hele scenes aan toe. Hoe inspiratieloos kun je zijn, gewoon een scene letterlijk kopieren van The Excorsist. Dat was voor mij toch wel de druppel.

Dit alles is al genoeg voor een erg laag cijfer, maar de uit de kluiten gewassen kindacteurs maken het alleen nog maar pijnlijker om te zien. Vreselijk geacteerd. Extra triest om Oldman dan met schaamrood op de kaken wat dollars op te zien halen. Je vraagt je af wie je het meest kan verwijten.
Dan rest mij nog de vraag, was het ook nog een remake of dat nog net niet? Zelfs al zonder dat was het een van de grootste prullen die ik ooit heb gezien, maar het zou me helemaal niets verbazen mocht het gebaseerd zijn op een Aziatische horror.

1*


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Hij was wel leuk om een keer te zien, maar er zijn de laatste tijd te veel films met zo'n soort verhaal.

Het was zeker geen slechte film maar ook niet erg goed.

3,0*


avatar van ibendb

ibendb

  • 5038 berichten
  • 3225 stemmen

Oh my god, it smells like diarrhea in there => beste zin uit de film!

The Unborn is een horrorfilm vol voorspelbare schrikmomenten. Je kan echt raden wat er gaat gebeuren, waardoor het ook niet leuk meer is. De film is totaal niet origineel. Integendeel, hij heeft zelf een paar scènes van o.a. The Grudge, Drag Me To Hell en The Exorcist gestolen. Het acteerwerk is, van de meesten, niet zo goed. Er waren wel een paar dingen waar ik van schrok. Maar nergens wordt het echt eng. 2,5*


avatar van The Beast

The Beast

  • 182 berichten
  • 142 stemmen

Ik vond het juist wel een origineel horror verhaal, de schrikmomenten heel wat minder, ik ben 1 keer geschrokken en dat was het.

Ik haat het als in bijv horrorfilms de special effects nep eruit zien, dat was wel een plus punt in deze film, ze hadden het alleen beter moeten gebruiken in de film.

toen ik de trailer zag dacht ik best lage score voor een trailer die er goed uitziet, maar nu snap ik waarom, 2.5/3 is een goed cijfer voor deze film, zelf geef ik een 3, want ik kan niet zeggen dat ik me heb verveeld.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2567 stemmen

Leuke film om gezien te hebben!!

Bovendien is Odette yustman een lust voor het oog


avatar van pirlo444

pirlo444

  • 30 berichten
  • 10 stemmen

Wat hebben nazi"s met deze film te maken!!


avatar van Insignificance

Insignificance

  • 3220 berichten
  • 5588 stemmen

Lusteloos allegaartje dat zich vergaloppeert aan invloeden en opheldering. Er wordt nogal wat verteld in dit ding. Schrap de helft van de dialogen en het is een filmpje dat nog prima te volgen is. De backstory van de dybbuk had in z'n geheel verwijderd of vervangen mogen worden. Hoe dat in de film is gekomen, mag Joost weten. Bij Yustman is dat heel wat duidelijker, maar ze kan er helaas niet zo veel van.

De horror scoort al met al ook niet zo hoog. Donker met een blauw filtertje en dat is het wel zo ongeveer qua sfeer. Hier en daar een beetje creepy, dat is het al gauw met kids, maar vaak te flauw ingezet om een vuist te maken. Dat lukt in het slot ook niet meer. Het mag dan hectisch zijn, Goyer heeft veel te weinig duivelse fratsen in huis om de meubelen te redden. Een tam en ongeïnspireerd herkauwsel.


avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Redelijke goed, zeker niet saai.

Maar is een doorsnee horrorprent.


avatar van moviespotter

moviespotter

  • 21 berichten
  • 64 stemmen

Prima film, iedereen kan van alles en nog wat afkraken, maar het is een prima horrorfilm dus ik raad iedereen aan er lekker voor te gaan zitten !


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7600 berichten
  • 7509 stemmen

Voorspelbare film, aardig gemaakt, leuk om een keertje gezien te hebben.


avatar van ElkeX

ElkeX

  • 15 berichten
  • 78 stemmen

Doorsnee horror filmpje met de typische clichés, maar daarom niet persé slecht. Heb me een paar keer goed verschrokken en de scène in de wc was ronduit eng.
Had veel slechter verwacht dus was aangenaam verrast.
Kan nie echt beslissen of het een 2,5 of een 3 is....


avatar van moviemafketel

moviemafketel

  • 19752 berichten
  • 2118 stemmen

Waar zit ik nu naar te kijken? De Chinese versie of zo?


avatar van Marino96

Marino96

  • 24 berichten
  • 2100 stemmen

moviemafketel schreef:

Waar zit ik nu naar te kijken? De Chinese versie of zo?

Thaise film uit 2003. Ook al staat er op teletekst duidelijk dat ze deze film wouden uitzenden.


moviemafketel schreef:

Waar zit ik nu naar te kijken? De Chinese versie of zo?

Ik wilde hetzelfde plaatsen.Niet echt de premiere van de Amerikaanse film uit 2009 zoals hij overal aangegeven staat.Maar zou wel graag weten wat de naam van deze film is


avatar van Marino96

Marino96

  • 24 berichten
  • 2100 stemmen

karmatoburn schreef:

(quote)

Ik wilde hetzelfde plaatsen.Niet echt de premiere van de Amerikaanse film uit 2009 zoals hij overal aangegeven staat.Maar zou wel graag weten wat de naam van deze film is

The unborn (2003) niet hetzelfde verhaal


avatar van moviemafketel

moviemafketel

  • 19752 berichten
  • 2118 stemmen

Ok bedankt. Jammer want deze Thaise troep is tot nu toe niks aan.


Bedankt! Achteraf Misschien teveel gefixeerd op het zoeken naar een remake,terwijl ik beter op titel had kunnen kijken.Op die titel heeft RTL hem waarschijnlijk ook aangekocht ;-P.