• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.349 stemmen
Avatar
 
banner banner

Born Romantic (2000)

Komedie / Romantiek | 95 minuten
2,87 23 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: David Kane

Met onder meer: Craig Ferguson, Ian Hart en Jane Horrocks

IMDb beoordeling: 6,4 (1.694)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Born Romantic

"Love Isn't Dead...It's Just Not Very Well"

Drie mannen achtervolgen drie vrouwen dwars door Londen. Fergus probeert zijn ex-vriendin te vinden, de wat oudere maar charmante Frankie is op zoek naar de knappe Elanor, en de straatdief Jimmy probeert een van zijn slachtoffers Jocelyn, die op het kerkhof werkt op te sporen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van E V

E V

  • 1105 berichten
  • 3048 stemmen

Leuke film waarvan je een heerlijk feelgood gevoel krijgt!


avatar van Boenga

Boenga

  • 2628 berichten
  • 1532 stemmen

Drie verliefde mannen en drie vrouwen, en de hartstochtelijke pogingen en inspanningen van de mannen om vrouwenharten te veroveren: real life-situaties, gekaderd in een sprookjesachtig geheel, met de taxichauffeur als rode draad, als De Wijze Man Met De Wijze Raad.

Heel luchtig, verre van origineel, maar een portie Britse humor en zeven perfect gecaste acteurs zorgen voor een heel aangename zit die wat mij betreft best wel een uurtje langer had mogen duren.

Veel meer ontspannend dan dit kan een film niet zijn.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11900 berichten
  • 5305 stemmen

Prettige mozaïekfilm, een soort anti-Love Actually met een mooie sfeer en goede dialogen. Het kabbelt allemaal lekker voort en langer had het niet hoeven duren, maar het was fijn.

3,5*


avatar van jordorientje

jordorientje

  • 491 berichten
  • 431 stemmen

Geweldige film! Kan er niks negatiefs over zeggen. Snap niet dat deze zo "laag" beoordeeld is, hij is zoveel meer waard.

Goede sfeer en goed acteerwerk.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11900 berichten
  • 5305 stemmen

jordorientje Maar ook jij 'maar' 3,5*?


avatar van jordorientje

jordorientje

  • 491 berichten
  • 431 stemmen

BlueJudaskiss schreef:

jordorientje Maar ook jij 'maar' 3,5*?

Haha ja omdat ik die 2,90 als totaal score te laag vind. Zou het normaal een 7,5 geven, maar dat kan hier niet, vandaar een 7. Ik kon er niks negatiefs over zeggen, maar vond hem ook niet echt wauw. Wellicht bij herzien ooit dat ik hem naar een 8 haal