• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.366 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.048 stemmen
Avatar
 
banner banner

Personal Effects (2009)

Drama / Romantiek | 110 minuten
3,08 219 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Duitsland

Geregisseerd door: David Hollander

Met onder meer: Michelle Pfeiffer, Ashton Kutcher en Kathy Bates

IMDb beoordeling: 6,2 (9.468)

Gesproken taal: Frans, Engels en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Personal Effects

"The space between loss and love."

Nadat zowel Andrew (Ashton Kutcher) als Linda (Michelle Pfeiffer) dierbare familieleden hebben verloren, zoeken ze rust om hun verlies te verwerken. De dood van Andrews zus en Linda's man brengt de twee tot elkaar en ze lijken elkaar wonderbaarlijk goed te begrijpen, wat leidt tot een romance tussen de twee. Ondertussen lijkt Andrew ook een helpende hand te zijn voor de zoon van Linda, die het verlies van zijn vader maar niet kan verwerken.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Zandkuiken

Zandkuiken

  • 1746 berichten
  • 1431 stemmen

Kutchers personage deed me bij momenten denken aan de in droefheid gedrenkte Leonard Kraditor uit Two Lovers. Maar waar Joaquin Phoenix die rol met verve vertolkt, slaagt Demi's toyboy er niet in iemand van vlees en bloed neer te zetten. Hij ontstijgt het typetje niet en verpest Personal Effects voor mij een beetje.

Dat dit debuut van David Hollander in mijn ogen geen hoogvlieger is, valt echter niet enkel daar aan te wijten. Zo wil deze prent zich als een oprecht stukje melancholie voordoen, terwijl er eigenlijk een sentimentele tearjerker achter schuilt zoals er op zaterdagavond wel eens wat staan geprogrammeerd.

Ook op visueel vlak ontbeert Hollander de nodige flair: met de sombere, koude kleuren zit het nog wel goed, maar de film is veel te gelikt om die koude ook echt te voélen, om ondergedompeld te raken in de tristesse.

Geen wanproduct hoor, maar te zeemzoeterig en clichématig om een diepe indruk na te laten. Ook de acteertalenten van Ashton Kutcher (nochtans beter in komische rollen) vind ik te beperkt.


avatar van eric23

eric23

  • 3 berichten
  • 3 stemmen

Leuke verhaal lijn, mischien ietsje te ver gezocht.

Valt goed in het drama genre hierbij moet je even vergeten dat Ashton een komiek is. De beelden van de grijze en sombere stadt passen goed bij het verhaal.

Einde te vlot afgewerkt maar toch zeker de moeite van het kijken waard.