• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.555 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.371 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bandslam (2009)

Komedie / Muziek | 111 minuten
3,22 317 stemmen

Genre: Komedie / Muziek

Speelduur: 111 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Todd Graff

Met onder meer: Aly Michalka, Vanessa Hudgens en Gaelan Connell

IMDb beoordeling: 6,3 (15.572)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 27 augustus 2009

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bandslam

"Band Together"

De tiener Will ligt niet lekker in de groep en is op zijn school een buitenbeentje. Dan leert hij een populair meisje beter kennen en blijken ze dezelfde passie te hebben: muziek. Samen met enkele anderen besluiten ze een rockband te vormen en beginnen met oefenen voor een aankomende wedstrijd.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Charlotte Banks

Ben Wheatly

Basher Martin

Karen Burton

Irene Lerman (Cello)

Kim Lee (Keyboards)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van amenmalek

amenmalek

  • 343 berichten
  • 512 stemmen

Zeker geen standaard filmpje. Leuke onderhoudende film die je echt mee sleept. Leuk dat er allerlei onverwachte momenten in zaten en de film geen enkele keer verveelde.

Personage Will is erg leuk neergezet en natuurlijk blijft Vanessa een erg leuke meid om naar te kijken.

Al met al weer eens genoten van een High School-film die gelukkig eens niet standaard was. Zeker een aanrader!


avatar van soom

soom

  • 24919 berichten
  • 2751 stemmen

Vanessa Hudgens laat wederom zien dat ze zoveel meer is dan het (ex?)liefje van Zac 'Jurk' Efron, ze zet een goede rol neer, vind het lekker in het gehoor liggende muziek die ik hoorde, en vond de muziek hier echt geweldig mooi. Gaelan en Lisa vond ik wel iets minder, het was vooral de drummer die ik leuk vond.


Ik heb hem donderdag gezien en ik vond hem echt geweldig. Ik dacht, mwah, vast wel weer zo'n HSM filmpje want Vanessa speelt erin. Nou was ik niet bepaald fan van Vanessa maar ze is in deze film goed. Ben ook blij dat niet alles om haar draaide. The Phill song is erg mooi vind ik en ik vond het ook een orginele film. Hij was natuurlijk wel voorspelbaar, maar toch geen moment verveeld. Deze film staat zeker tussen mijn favoriete films!!


avatar van mathie99

mathie99

  • 3 berichten
  • 3 stemmen

Leuk concept, blij dat er eens niet terug gekropen is naar het oeroude filmcliché waarin de slechterik verslagen wordt. Muzikaal mocht het voor mij net nog iets straffer. Spijtig dat er wat veel Amerikaans geschreeuw en overdreven gedoe inzit. Toch is het een leuke film om te volgen, en in bepaalde stukken was er echt een zalige montage. De drama momenten in de film mochten wel wat overtuigender.

Ik geef 3.5 sterren


avatar van latrat

latrat

  • 264 berichten
  • 580 stemmen

Het begon veelbelovend. een sullige jongen, die veel over muziek weet, een indief-eeling en goeie muziek op de achtergrond. Maar dan gebeurt er een wonder en krijgt zijn moeder een job te pakken in New jersey. Daar vechten de lekkere muziekomanes om zijn aandacht en loopt alles geweldig. wat volgt is een opeenvolging van sentimentele preken en aan-uit-relaties.

't valt als een pudding in elkaar, dus.

Wat begon als een luchtige originele komedie verzonk in een all-american high school musical.

spijtig.


avatar van -Casper

-Casper

  • 42 berichten
  • 41 stemmen

Mooie meisjes en toch erg goed acteerwerk.

De film is leuk voor een vrije middag / avond.

Leuke verhaallijn en het einde is tenminste niet zo'n standaard happy ending.


avatar van td1991

td1991

  • 57 berichten
  • 52 stemmen

zeer leuke film, een aanrader!!


avatar van kliko29

kliko29

  • 27 berichten
  • 59 stemmen

Leuke film over een jongen die veel van muziek weet en een schoolband gaat managen. Fris acteerwerk helaas wel wat voorspelbaar maar zeker boven de gemiddelde high-school comedy's van de afgelopen tijd


avatar van Qar

Qar

  • 228 berichten
  • 1509 stemmen

Deze film viel me toch flink tegen.

De film begon nog vrij goed en Connell leek me vrij aardig voor deze film, maar naar mate de film vorderde vond ik hem juist 1 van de zwakste schakels van het geheel. Hij had namelijk geen uitstraling.

Verder had de film weinig leuke personages. De enige die toch wel potentie had was Sa5m, maar helaas kwam die in het geheel toch weinig voor en viel uiteindelijk ook wel wat tegen.

Grootste tegenvaller was wel Kudrow, die vond ik totaal niet in haar rol passen.

Daarnaast viel de muziek me ook wat tegen. In het begin klinkt het misschien allemaal wel leuk, maar uiteindelijk wordt het wel te Amerikaans. En daarbij vond ik de stem van Michalke ook niet erg fijn om te horen. Vooral toen ze achter de piano zat, de stem klopte op dat moment niet.

Toch 2* omdat deze over het geheel toch best te zien valt en hij keek ook gewoon aardig weg.


avatar van jikamajoja

jikamajoja

  • 234 berichten
  • 537 stemmen

Zeer vermakelijke tienerfilm , verstand op nul en genieten. Ik vind het wel geweldig dat een film anders afloopt dan dat het "normaal" zou gebeuren.


avatar van AchmedATM

AchmedATM

  • 1507 berichten
  • 0 stemmen

Ik vind dit toch wel een sterke feel good movie, met een vrolijk einde (waar ik normaal niet van hou). Erg ondergewaardeerd.


avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

Een ongelooflijke goede film. Zeker niet te standaard en een zeer mooi verhaal. Acteerprestaties waren ook dik inorde.

De songs zijn erg goed, de chemie is er en de subplotjes zijn mooi ontwikkeld. Het drama en de emo-elementen liggen misschien soms wat dik erop, maar ze werken perfect.

Maar de film weet vooral een feelgood-sfeertje op te roepen. Bij momenten heerlijk gelachen met het gestuntel van Will (zeker bij dat kussen).

Eén van de betere films in dit genre van de laatste jaren. Dit kan je onmogelijk vervelen!


avatar van _Moonwalker

_Moonwalker

  • 549 berichten
  • 477 stemmen

Heel goede film. Heb genoten van de muziek en de acteer prestaties.

Vooral Vanessa Hudgens is een erg leuke meid om naar te kijken en te luisteren. She got the whole package...:)

Zeker een aanrader, want het is geen standaard filmpje.


avatar van Tamaraaa8

Tamaraaa8

  • 15 berichten
  • 35 stemmen

Echt een leuke fil, Goede muziek

Geen standaard film


avatar van ExToR

ExToR

  • 147 berichten
  • 116 stemmen

@Qar

volgens mij was het ook juist de rol van connel om de 'vreemde/raadselachtige' jongen te spelen... ik vind juist dat hij zijn rol prima heeft gespeeld...

uiteraard keek ik deze film voor vanessa :3, ook zij zat lekker in haar rol. kudrow vind ik eigenlijk niet echt de persoon voor dit soort films.

verder vond ik het een grappige, uiteraard voorspelbare, maar toch redelijke film die lekker wegkeek

3,5*... krap


avatar van KK2

KK2

  • 13 berichten
  • 105 stemmen

Erg leuke film, dat de muziek zo wicked is, is niet zo gek, daar heeft onze eigen Junkie XL wel voor gezorgd ; )

Tja clichés, het hele leven is een cliché, alles is al een keer gebeurd en al een keer gedaan. Alles is enigszins voorspelbaar en we hopen allemaal iets unieks mee te maken.

Als je naar de kleine dingen kijkt die alles net ff iets anders maken, wordt alles weer wat unieker. En dat heeft deze film bewezen, veel clichés, maar ze pakken 't net ff anders aan dan de rest.


avatar van AmazingPP

AmazingPP

  • 2524 berichten
  • 1859 stemmen

Wat een leuke sympathieke film is dit! Dat had ik toch even niet verwacht. Na het debacle "Inception" (die ik in de bioscoop zag) was deze film toch werkelijk een verademing. Goed geacteerd, nergens voorspelbaar en leuk om Kudrow weer eens te zien in een goede rol. Ik heb vanaf het eerste tot het laatste moment van deze film genoten en daarom

een dikke 4 *!!


avatar van melvddonk

melvddonk

  • 3972 berichten
  • 0 stemmen

Ik had niet veel verwacht van deze film met Vanessa Hudgens, maar ik had het fout. Het was niet zo'n standaard tienerfilm en er zat zelfs diepgang in de film (niet dat het zo heel diep ging, maar toch ). Ik heb erg genoten van deze film en verbaasde me zelfs over de acteerprestaties van Vanessa. Niet dat ik ineens fan van haar ben, maar het viel niet tegen.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31152 berichten
  • 5450 stemmen

Een muziekfilm als dit valt of staat met de muziekkeuze. Dan maakt het niet uit of de film voor tieners bedoeld is, of een jeugdklassieker uit de 80's. Soms lukt dat (School of Rock, Step up, Coyote Ugly), soms lukt dat niet (The Rocker, High School Musical, Camp Rock). Ik geef toe dat een naam als Vanessa Hudgens niet echt de deur open zet voor een breder publiek dan enkel tieners. Maar ik vond de voorstukjes wel leuk en gaf het toch een kans.

De film kiest gelukkig de juiste muziek. Een tiener die deze film ziet, vraagt volgens mij de hele tijd wie de namen zijn die Will Burton opnoemt: Peter Tosh, Mick Jagger, The Who, Velvet Underground, The Clash, Sex Pistols, The Ramones, Patti Smith, David Bowie. Met wat geluk hebben ze al van U2 of The Killers gehoord. Leuk verhaal eigenlijk voor dit genre en niet zo hyperkinetisch als veel soortgenoten. Enkel Kudrow blijft de laatste jaren vervelen in haar steeds wederkerende rol van moeder in tienerfilms. Zonder 'Friends' luk het haar blijkbaar niet echt. Dan vallen Alyson Michalka en Vanessa Hudgens naar hun doen nog goed mee. Een Oscar zal er nooit in zitten, maar het gaat moet ik eerlijk toegeven.


avatar van Mars4i

Mars4i

  • 257 berichten
  • 1867 stemmen

Hoewel dit niet helemaal mijn genre is heb ik deze film toch met veel plezier gekeken. Hij staat geclassificeerd als drama/muziek, maar daar mag je van mij ook wel comedy bij zitten. Er zitten best wel geinige stukjes in.


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5799 stemmen

redelijk vermakelijk fimpje die veel korter had kunnen duren. alles word nogal uitgerekt.


avatar van notorious_kim

notorious_kim

  • 910 berichten
  • 1168 stemmen

Zeer vermakelijke film, iets wat ik totaal niet verwacht had. Eigenlijk ging ik voor een luchtige feelgood-movie, en dacht met deze jeugdprent wel goed te zitten, maar dat was allesbehalve zo.

Hoewel je het niet zou verwachten, is het een film met diepgang. Er is genoeg afwisseling tussen drama, happy en muziekstukken, en ik denk dat vele mensen zich wel ergens herkennen in één van de personages.

Cast was goed gekozen.

Vanessa zet een heel andere rol neer dan in High School Musical en het was wel prettig om haar eens op een andere manier te zien spelen. Alyson Michalke vond ik de max, al denk ik wel dat ze iets teveel naar Paige uit One Tree Hill gekeken had, maar 't ging haar af.

Lisa Kudrow kon me niet echt overtuigen in haar rol. Misschien blijf ik gewoon steeds 'zotte' Phoebe (Friends nvdr) zien, en zit het daar wat klem bij mij.

De opbouw zat goed in de film, en bleef boeien tot het einde. Zeker een aanrader voor mensen die wel van dit genre films kunnen genieten.


avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Wat een leuke, luchtige film om naar te kijken. Het verhaal lijkt clichee maar het verloopt toch net iets anders dan normaal waardoor het helemaal niet zo standaard is. Bijvoorbeeld: de "nerd" valt eens niet voor het superpopulaire meisje en op het einde wint de band de wedstrijd eens een keertje niet. Dat soort dingen.

Leuk effect om de namen van de bands en hun herkomst in beeld te laten komen. Net alsof je de wedstrijd zelf op tv aan het volgen bent. Er zaten ook best leuke grappen in. Ik heb me wel vermaakt met deze film.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5188 stemmen

Aardige tienerfilm die heel goed begon maar langzaam aan steeds verder wegzakte in nietszeggend melodramatisch gedoe en scenes die veel te lang werden gerekt. Toch was het karakter van de film niet onsympathiek. Vooral de rol van Connell vond ik erg leuk en de beide vrouwelijke hoofdrolspeelsters waren ook wel ok.

Redelijke film die net een voldoende scoort door de mooie verwijzingen naar David Bowie.


avatar van moviechick-99

moviechick-99

  • 177 berichten
  • 168 stemmen

Niet zomaar een gewone tienerfilm hoor.ik vond dat er ook nog een mooi verhaal in zat ook.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Niet echt mijn favoriete genre maar deze vond ik toch verrassend goed. Verhaal zat zeer mooi en goed in elkaar (vrolijk, grappig maar zeker ook dramatisch en soms zelfs ontroerend) en de cast had er duidelijk zin in. Vooral Alyson Michalka sprak me zeer aan. Ik vond haar zeer leuk acteren en ze kon ook nog goed zingen (vooral in de Cheap Trick cover vond ik haar goed). Hoop haar zeker nog eens vaker terug te zien in een film (mooie meid trouwens). Ook Vanessa Hudgens en zeker Gaelan Connell deden het prima. De muziek vond ik vooral in het begin best aardig en op het einde weliswaar minder maar de uitvoering van elk muziekstuk was zeer goed en leuk


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8588 stemmen

Gewoon een leuke komedie/muziekfilm..
Het is wel werkelijk acteur van David Bowie.. (laatste slot)..


avatar van Leviwosc

Leviwosc

  • 883 berichten
  • 335 stemmen

Heel leuke film!

Als je van muziek houdt en graag ziet hoe mensen met skills samen iets heel moois opbouwen dan raad ik deze film zeker aan!

Gaelan Connell doet het goed als Will en doet de film oprijzen.

Ik heb me goed vermaakt met deze film!

3,5 ster!


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Leuke film in het vaak toch behoorlijk duffe highschool-genre. Geholpen door de prima muziek en een frisse jonge cast slaat Bandslam zich met verve door de overdaad aan clichés die het natuurlijk niet compleet kan ontwijken. Zwakt iets af in de 2e helft (de songs lijken ook minder te worden), maar ik heb hier prima van kunnen genieten.

3,5*.


avatar van miss_efron

miss_efron

  • 195 berichten
  • 132 stemmen

Toffe rock 'n' roll movie a la high school musical