Genre: Actie / Fantasy
Speelduur: 92 minuten
Alternatieve titel: 鉄拳
Oorsprong:
Japan / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Dwight H. Little
Met onder meer: Jonathan Patrick Foo, Cary-Hiroyuki Tagawa en Kelly Overton
IMDb beoordeling:
4,8 (29.492)
Gesproken taal: Japans, Mandarijn en Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Tekken
"Survival is no game"
Jin Kazama is een vechter die zich aanmeldt voor het Iron Fist Tournament. Hij wil zich wreken op de man die in zijn ogen verantwoordelijk is voor de dood van zijn moeder. Deze man, Heihachi Mishima is tevens de organisator van het toernooi. Om in de buurt van Mishima te kunnen komen om hem te doden, moet hij het toernooi zien te winnen.
Externe links
Acteurs en actrices
Jin Kazama
Christie Monteiro
Heihachi Mishima
Kazuya
Steve Fox
Eddy Gordo
Kara
Jun Kazama
Marschall Law
Nina Williams
Video's en trailers
Reviews & comments
jvalks
-
- 6 berichten
- 4 stemmen
Ik vond Tekken erg tegen vallen. Een verhaal vol met gaten, slecht geregisseerde vechtscenes. Een ster voor de moeite, maar echt niet meer.
Imperial Figure
-
- 297 berichten
- 741 stemmen
De vechtscenes gingen wel en locaties waren wel aardig op momenten, maar wie verantwoordelijk waren voor de cast en make up&kostuums mogen zich schamen.
Ik hou van B-films en ook bevat de tekken games weinig verhaal en wat erin zit, zit ook vol met gaten net als deze film.
De cast was alleen zo verschrikkelijk slecht opgemaakt, kreeg het power rangers gevoel.
De rest was ook gigantisch matig en slecht uiteraard, 14 jaar geleden zou ik dit nog wel leuk hebben gevonden.
mrkos
-
- 1033 berichten
- 1806 stemmen
Ik vond Tekken erg tegen vallen. Een verhaal vol met gaten, slecht geregisseerde vechtscenes. Een ster voor de moeite, maar echt niet meer.
Het was jammer dat, Eddy zo snel verslagen werd.. Hij heeft een mooie vechtstyle vind ik..
mnrk
-
- 1876 berichten
- 1733 stemmen
Gewoon lekker kijken en niet te moeilijk over nadenken...
De vechtscene's zien er best goed uit en ook het selecteren van vechters is goed nagedaan van de game. Ook de locatie's die ze gebruiken voor de vechtpartijen komen goed over.
Natuurlijk zijn de mooie dames ook weer aanwezig 
Dat het allemaal geen Oscar materiaal is maakt me niet zo uit...
Minotaures
-
- 7810 berichten
- 2536 stemmen
Zeker niet zo slecht als ik verwachtte.
Verhaal was ietsje aan de dunne kant. De personages waren aan de andere hand wel goed, hun speelden redelijk hun gamekarakter. Ook waren de keuzes best goed, je zag veel oudgediende karakters hierin.
Alleen mocht Jin's karakter een wat bredere selectie hadden ondergaan, want als je Bryan Fury (overigens 't beste karakter hierin) ermee vergelijkt, was het net een tak naast een boom.
De vrouwenteam van Tekken waren ook goed uitgekozen. Met name Christie's actrice.
Hierin draait het om een toernooi, dus het was niet zoals in het spel; verschillende locatie's. Gelukkig veranderde de platform telkens tot andere plekken.
Er waren wel een aantal karakters die erbij mochten, want persoonlijk vond ik het ietsje te weinig en het duurde niet echt lang. Misschien zien we meer in de 2de deel (?).
Ondanks dat sommige vechtscène's te snel gingen, waren sommige trucjes wel goed uitgevoerd. Ook de tempo zat er lekker in, er waren niet echt vele overbodige scène's wat bijna niets met Tekken te maken heeft in.
Wat wel een nadeel voor mij was waren het doden van sommige karakters, dat waren dus o.a. Steve Fox, Bryan Fury en Yoshimitsu (volgens mij kreeg die een genadeklap van Jin). Had ze graag een wat waardige dood zien krijgen of juist eventjes K.O. en dan misschien in een 2de deel terug te laten komen.
Ookal ben je geen fan van de Tekken-serie's zou dit ook wel een leuke film zijn.
xeros
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
ik heb de film vanavond gekeken en ik vond het een tegekke film goeie acteurs ik heb deze film net binnen (besteld bij freerecordshop maar hij is echt goed!! jammer dat we maar maximaal 5 sterren kunnen geven want ik vind deze film echt wel een 10 waart!
mrwhite
-
- 1521 berichten
- 3499 stemmen
ik heb de film vanavond gekeken en ik vond het een tegekke film goeie acteurs ik heb deze film net binnen (besteld bij freerecordshop maar hij is echt goed!! jammer dat we maar maximaal 5 sterren kunnen geven want ik vind deze film echt wel een 10 waart!

Minotaures
-
- 7810 berichten
- 2536 stemmen
Hij geeft inderdaad geen goede argumenten waarom die dat zo vind, jammer
Masterbrain
-
- 409 berichten
- 1266 stemmen
gewoon een film van verstand op nul en kijken maar die bloederige actie scenes.
heb ik gelijk of heb ik gelijk
ga m morgen bekijken op internet ,
want van mijn vrienden hoor ik hij is net geen DVD waard , maar wel
knap uitgevecht.
dat laatste is mij redenen genoeg om m te bekijken
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
verstand op nul en kijken maar
Kan je me even vertellen waar de uitknop van mijn verstand is? Of heeft alleen een speciaal "Masterbrain" die optie?
Masterbrain
-
- 409 berichten
- 1266 stemmen
Kan je me even vertellen waar de uitknop van mijn verstand is? Of heeft alleen een speciaal "Masterbrain" die optie?
ik ben eeb UFC fan en is het voor mij dus wel makkelijk , maar
ik heb wel een tip voor je bekijk het niet als een tekken game verfilming , maar als een fan van jin qua net als jim bij idols
en geniet van de gevechten , want qua verhaal is het mm niet opgelet maar gevechten awsome
Lennert
-
- 2412 berichten
- 1400 stemmen
Na het afgrijselijke wanproduct van DOA: Dead Or Alive was ik toe aan een film die het concept wat men in een beat 'em up voorstelt beter uitwerkt. Het ging me nog geeneens om een 100% accurate weergave van het verhaal uit een spel, zolang de personages, sfeer en actie maar behoorlijk uitgewerkt zijn. In het geval van Tekken (mijn favoriete beat 'em up reeks) miste ik van tevoren al genoeg personages als Paul Phoenix (enkele verwijzing naar in de film), King, Feng, Baek en Hwoarang, maar kreeg daar tenminste wel onder anderen Raven, Eddy, Nina, Kazuya, Heihachi, Jin en mijn persoonlijke favoriet Bryan Fury voor terug.
Wacht, Christie Monteiro is blank en niet Braziliaans? Ach, gezien het feit zij en Eddy in het spel wel een vorm van relatie hebben is het hier nog geeneens zo hinderlijk dat ze een ander 'ras' heeft. Het is niet alsof ze in het spel overduidelijk Zuid-Amerikaans is: een tintje, ok, maar haar accent is overduidelijk gewoon Amerikaans. Heihachi is niet de main badguy en zelfs een 'good guy'? Ach, hij en Kazuya staan tenminste wel tegenover elkaar en het is niet alsof Heihachi compleet vrijgesproken wordt van enige vorm van misdaden. Dan Nina en Anna, die elkaar niet haten, maar kennelijk wel een triootje met Kazuya aankunnen? Ok, dit is vreemd, maar overheen te komen gezien het feit dat ze wel moordenaressen zijn en de juiste skills hebben. Plus het feit dat ze er goed uitzien.
Jin en Steve Fox waren even wennen, helemaal omdat ik de laatste toch liever als vechter had gezien. Jin was een beetje een doetje in vergelijking met zijn spelvariant, maar was wel een uitstekend martial artist en kwam wel toe aan enkele trademark moves. Overigens slaagde alle vechters er in om wat bewegingen uit het spel te kopieren, daar was ik zeer tevreden over. Goed, dat Christie in plaats van capoeira een flexibele mma vechter is klopt niet, maar we hadden in de vorm van Eddy Gordo al zo'n strijder, dat zou anders behoorlijk dubbelop geweest zijn.
Jon Foo is op het moment nog een beetje een Brandon Lee: ietwat een knulletje, maar wel potentie om uit te groeien tot een grotere actieheld omdat hij zeker skills en charisma heeft. Iets meer op zijn stem letten bij het acteren en wat 'stoerder' klinken zou hem goed doen, maar het begin is er. Luke Goss, Cary Hiroyuki-Tagawa en Gary Daniels waren in dat opzicht toch de betere acteurs van deze film, al heb ik nergens mezelf echt zitten ergeren aan matig acteerwerk.
De omgeving was leuk. Ik ben altijd wel een fan van dystopia's en genoot hier dan ook met volle teugen van de duisternis, de rommel, militia's, brandend vuilnis en arme burgers. Leuk om John Pyper-Ferguson hier te zien overigens, na Drive ben ik toch een soort van fan geworden. Goed, het duurde allemaal niet lang voor hem, maar een leuke, kleine rol is altijd nog beter dan een slechte, kleine rol. Jammer dat de Jacks er wat vreemd uitzagen en weinig robot-achtigs hadden, de hele sfeer kwam toch goed over. Meer in de stijl van Tekken 6 dan mijn favoriet deel 5, maar alsnog sfeervol.
De actie zelf was snel ge-edit, maar net niet snel genoeg dat het leek alsof de vechters zelf niks konden (hallo Bourne reeks!). Sterker nog, de choreografie was zeer behoorlijk (mag ook wel met Cyril Raffaelli als choreograaf!) en met sterren als Lateef Crowder, Jon Foo, Cung Lee en Gary Daniels (die hier zijn beste rol tot nu toe heeft!) kun je er in ieder geval van uit gaan dat de martial arts in orde zijn. In tegenstelling tot andere tournament films als Street Fighter en Mortal Kombat is de actie hier veel sneller, harder en bloederiger dan verwacht. Dit werkt goed, omdat Tekken als spellen-reeks zelf ook vaak een stuk harder en realistischer over komt dan bij de eerder genoemde namen het geval is. Enige uitzondering hierop is de hele Mishima Devil Gene verhaallijn die hier gelukkig niet aangesneden wordt, het zou weer een stuk realisme weghalen.
Soundtrack werkte goed: rock afgewisseld met meer elektronische beats zorgen ervoor dat het ritme van de gevechten goed ondersteund wordt. Cinematografie is prima, regie is afgezien van het editten (soms net iets te onduidelijk) weinig op aan te merken, de problemen komen toch voornamelijk vanuit het script zelf:
1. Anna niet laten vechten is een gemiste kans 2. Steve Fox had geen Steve Fox hoeven heten als hij geen moment bokst 3. het einde voelt bijzonder onaf aan 4. Jin lijkt de dood van zijn moeder op enkele momenten wel erg snel vergeten te zijn, helemaal als Christie's kont in beeld kom.
Goed, als letterlijke Tekken-verfilming is er veel te zeuren, als tournament/martial arts film op zich heb ik weinig te zeuren. Vlotte film, leuke actie, geschikte soundtrack, geschikte acteurs en weinig saaie scenes. Tekken is niet perfect, maar staat wat mij betreft nu toch echt bovenaan de vechtspelverfilmingen die er op de markt gegooid zijn.
Kev2ThaD
-
- 5 berichten
- 6 stemmen
Een film niet groot om zijn acteurs en hun acteerwerk..
dat sowieso niet..
Moet zeggen dat de personage's ook al niet echt volgens de game zijn..(Christie is hot maar ze deed toch echt aan Capoeira in de game)
De verhaallijnen lopen ook niet echt gelijk aan de games..
Ik zeg Steve fox die samen met Jun Kazama in 1 iron fist toernooi heeft gevochten?
Jun ging dood aan het einde van Tekken 2 en Steve kwam pas voor et eerst kijken in Tekken 4..
Waar is Hwoarang?! de enige echte rivaal van Jin?!
Heihachi die door zn pochel word geschoten?!
En dat hij lekker gezellig samen in 1 kamer zat met Kazuya?!
Niet te vergeten de pyjama waar Raven in liep..had er zo 1 graag gewild in mn vroegere jaren als kleine jongen..
En misschien met een echt kritisch Martial Arts oog miste er ook het 1 en ander aan de kenmerken van hun stylen, maar over het algemeen wel goed in beeld gebracht..
De gevechten daarentegen!!
Daar moet je dees voor kijken, want dat is geniaal goed in beeld gebracht!! al hou je van een simpele mooituiziende martial arts gevechten is dit een film die je moet zien 
Ik had meer verwacht of ik wilde meer verwachten zeker omdat ik echte fan ben van de games.. maar helaas.. 2,5*
Lennert
-
- 2412 berichten
- 1400 stemmen
Een film niet groot om zijn acteurs en hun acteerwerk..
dat sowieso niet..
Moet zeggen dat de personage's ook al niet echt volgens de game zijn..(Christie is hot maar ze deed toch echt aan Capoeira in de game)
De verhaallijnen lopen ook niet echt gelijk aan de games..
Ik zeg Steve fox die samen met Jun Kazama in 1 iron fist toernooi heeft gevochten?
Jun ging dood aan het einde van Tekken 2 en Steve kwam pas voor et eerst kijken in Tekken 4..
Waar is Hwoarang?! de enige echte rivaal van Jin?!
Heihachi die door zn pochel word geschoten?!
En dat hij lekker gezellig samen in 1 kamer zat met Kazuya?!
Niet te vergeten de pyjama waar Raven in liep..had er zo 1 graag gewild in mn vroegere jaren als kleine jongen..
En misschien met een echt kritisch Martial Arts oog miste er ook het 1 en ander aan de kenmerken van hun stylen, maar over het algemeen wel goed in beeld gebracht..
De gevechten daarentegen!!
Daar moet je dees voor kijken, want dat is geniaal goed in beeld gebracht!! al hou je van een simpele mooituiziende martial arts gevechten is dit een film die je moet zien

Ik had meer verwacht of ik wilde meer verwachten zeker omdat ik echte fan ben van de games.. maar helaas.. 2,5*
Hier had je toch echt even de aftiteling helemaal voor moeten volgen, dan blijkt namelijk dat Heihachi het gewoon overleefd heeft.
misteryland
-
- 61 berichten
- 131 stemmen
lol heihachi vecht niet eens...
dt kon echt veeeeeeeeeeel beter, spijtig want sommige vectscenes waren best ok
2*
Terror-Freaker
-
- 27 berichten
- 27 stemmen
Ondanks dat ik er weinig van verwachte, ben ik toch goed vermaakt.
Er miste een hoop characters en qua verhaal klopt er weinig van vergeleken met het spel, maar de dames zagen er leuk uit en sommige gevechtscenes waren redelijk tot redelijk goed. Aan het einde te zien, is er ruimte voor een vervolg. Mocht dat vervolg er komen, hoop ik dat ze het verhaal beter uitwerken en de overige characters in beeld laten komen.
Jimenez
-
- 37 berichten
- 0 stemmen
Ik vond hem echt leuk om te zien maar dat komt vooral omdat ik lang geleden tekken gespeelt heb.
Voor iemand die tekken niet kent lijkt het me niet een hele leuke film.
Bruens
-
- 190 berichten
- 108 stemmen
ik vond het echt een super verhaal vooral dat de zusjes ineens spoorloos waren dat die chick niet meer door hoefde te vechten en de rocky flashbacks als die bijna ko is. na dit sarcasme moet ik wel zeggen dat ie makkelijk wegkijkt. Dus als je niet te veel nadenkt is dit een prima filmpje
robinb
-
- 396 berichten
- 271 stemmen
Niemendalletje die als je heel objectief bent op zaken als acteerwerk, verhaal, plotwendingen, actie etc eigenlijk gewoon hilarisch slecht is, maar aan de andere kant kijkt hij best lekker weg en als je je verstand op nul kunt zetten en van dit soort films houd dan is hij nog best aardig.
Sowieso krijgt de film van mij al 2.5 ster vanwege die prachtige dame met een nog mooiere strakke broek. Vooral die broek die ze draagt in de disco waarbij je een stukje van haar prachtige billen kunt zien is echt fantastisch...dat beeld zit nu 1.5 uur later nog in mijn hoofd en ze zouden dat soort broeken hier ook moeten verkopen ipv die domme laag-hang-jeans waarbij je alleen een stukje string ziet lol...
Maar ja dat was dan ook wel het hoogtepunt van de film voor mij...
Voor een vechtfilm zijn de vecht scenes eigenlijk gewoon bar slecht. Het word zo snel gefilmd dat het heel wat lijkt maar eigenlijk gebeurt er zo goed als niets, iets waar ik meer films op betrap de laatste tijd en wat ik persoonlijk super irritant vind....zo kan natuurlijk iedereen wel als bruce lee overkomen.
Daarnaast zoals hierboven al word aangegeven zitten er hele vreemde dingen in de film. Zo was het mij totaal onduidelijk wat de toevoeging was van de vrouwelijke vechters. Ok voor de sier zijn ze leuk maar ze lieten maar 1 gevecht zien terwijl er toch duidelijk meerdere dames waren...en uiteindelijk ook geen vrouwelijke winnaar bekend gemaakt...
Ook had je bij de eerste kennismaking met de moeder al wel door als kijker dat een van die 2 badguys zijn vader zou zijn, maar ja dat is voor dit soort films dan ook niet gek belangrijk.
Ook het gebruik van de wapens en de bijbehorende effecten vond ik meer passen in een jaren 80 film...kwam allemaal zo amateuristisch over...
Het had een oude film van jean-claude van damme kunnen zijn alleen dan minder goed.
Maar ja zoals gezegd kijkt hij wel aardig weg en heb ik me er stiekem wel mee vermaakt.
3 sterren
Thorak
-
- 6354 berichten
- 1885 stemmen
Een film waar ik weinig tot niets van verwachtte en dat bleek ook redelijk te kloppen.
De gevechten waren aardig, niet heel erg goed in beeld gebracht, maar ook zeker weer niet echt slecht. Dit en het vrouwelijk schoon maken de film nog de moeite waard. Ik ken het spel niet dus geen idee wat voor een verhaal daar in zit, maar deze film heeft ook vrijwel geen verhaal en het beetje dat het heeft word niet bepaald uitgewerkt.
Met name de broek (voornamelijk de achterkant ervan) van Kelly Overton levert plus-punten op 
Filmpie1
-
- 86 berichten
- 907 stemmen
Deze film is om te huilen zo slecht.
Tekken is het met gemak de slechtste film van 2010.
LoTroPan
-
- 56 berichten
- 0 stemmen
Slecht ! Niet kijken. Gevechten duren maar zéér kort, net als in de game. Een minuutje..Personen zien er niet cool uit, vooral Ham. is erg lelijk. Jin is erg nep in deze film 
Simoensk
-
- 60 berichten
- 537 stemmen
Vermakelijk, precies wat ik ervan verwachte, al vond ik de personages maar zwak en de gevechten te kort. Maar het is en blijft een vermakelijke film
Kr!kke
-
- 5394 berichten
- 2568 stemmen
Het verhaal is nogal simpel, maar uiteindelijk draait het in deze film enkel om het Iron Fist toernooi. De gevechten in dit toernooi waren niet al te spectaculair, maar ze waren toch wel entertainend genoeg om er een vermakelijke film van te maken. De cast was wel aan de magere kant, er was eigenlijk niemand die me kon overtuigen in zijn rol.
Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Survival is no game
Ik heb altijd al een zwak gehad voor dit soort gameverfilmingen. Ik heb vroeger, en nu nog regelmatig, beat-em-ups gespeeld en dit brengt altijd wel een soort van nostalgie. Tekken heb ik dus ook redelijk veel gespeeld, ooit begonnen met Tekken 3 op PS1, maar nooit echt zo'n gigantische fan van geweest. Ik neigde altijd meer naar Street Fighter of Soul Calibur maar het leek me wel leuk om de personages eens in levende lijve te zien.
Daar zit, jammer genoeg, dan ook meteen de grootste stoorfactor want veel personages krijgen we niet te zien. Oké, Jin en Heihachi en de meer bekende types zitten er wel in maar waar is Hwoarang en Paul Phoenix gebleven? Van die eerste hoor je compleet niets en bij de tweede wordt zijn naam alleen maar even terloops vermeldt. Spijtig want met meer personages en wat coolere gevechten had dit wel een leuk knokfilmpje kunnen worden. Want eerlijk gezegd, het verhaal van Tekken is nu niet zo hoogstaand. Ik heb wel wat kennis van hoe de verhaallijnen doorheen heel de reeks ineen zitten maar dit wordt toch allemaal maar wat wazig gebracht. Heel de toekomstsetting komt niet echt uit de verf en het idee om nieuwe (!) fighters te creëren zoals die Dragonov slaagt werkelijk nergens op. Sowieso eigenlijk jammer dat ze blijkbaar snel geld willen cashen door een aantal fighters uit deel 5 en 6 te introduceren en zich niet te concentreren op de kern van Tekken zoals Paul en Hwoarang. Gelukkig is het visueel af en toe nog wel te pruimen. Tekken is voornamelijk een donkere film met een ietwat gestoorde toekomstvisie (ik kan me in ieder geval niet meer herinneren dat er zo'n tekort aan sinaasappels waren) maar de donkere sfeer past wel bij de film. Waar games/films als Dead
or Alive continu in het zonnige Amerika (of een ander zonnig plaatsje) afspeelt, is Tekken voornamelijk duister en dat wordt wel goed weergegeven.
Als we eerlijk zijn, voor dit soort verfilmingen moet je echt geen goede acteur zijn. Het enige wat noodzakelijk is, is dat je wat op het personage lijkt dat je moet spelen. Over het algemeen lukt dat wel vrij goed, al zijn er nog altijd wel een aantal serieuze miscasts. Dit geldt vooral voor Heihachi en Kazuya die echt compleet verneukt worden. Kazuya (en dat geldt ook voor Jin trouwens) is helemaal niet zo stoer als ik me meen te herinneren en Heihachi ziet er veel te digitaal uit. Nu is het al wel een serieuze tijd geleden dat ik nog een Tekken heb vastgehad maar serieus, hier had ik echt wel last mee. De regisseur heeft dan blijkbaar ook het idee dat de kijker de personages wel aan de kleren herkent en er daardoor dus voor de rest niets aan enige vorm van herkenning moet worden gedaan. De bekende signature moves zijn ver te zoeken en ook de vechtstijlen slagen soms nergens op. Eddie was op zich wel goed met zijn Capoeira moves maar zijn nicht Christie (of was het nu weer zijn zuster?) heeft normaal diezelfde stijl en daar merk je nu eens werkelijk niets van. Qua acteertalent moet je het hier dan ook niet voor doen maar dat verwacht denk ik niemand. Jon Foo probeert hier en daar een dramatische scène af te brengen maar dat voelt allemaal nogal geforceerd aan en je zit eigenlijk het merendeel van de scènes naar Kelly Overton als Christie te zien.
Het gebrek aan de kernpersonages (King, Armor King, Paul Phoenix, Hwoarang, ...) is te storend voor hier een voldoende aan te kunnen geven. Visueel valt het allemaal wel mee en ook de cast is grotendeels in orde maar sommige acteurs lijken simpelweg niet op het personage en dit soort films valt of staat daar wel mee.
2*
harm1985
-
- 526 berichten
- 503 stemmen
Tja, gevechten waren wat slapjes, choreografie was niet echt, moves uit de film goed overgenomen, maar het ontbrak aan passie. Verhaaltje had niet veel om het lijf, maar dat is geen verrassing natuurlijk, en het game-sfeertje kwam bij lange na niet goed genoeg naar voren. Wat helemaal jammer is dat een hoop onzinnige subplotjes afleiden van het vechten en er vechters gewoon worden afgeserveerd zonder ze ooit echt in actie te hebben gezien. 92 minuten is ook gewoon te kort voor wat Little wil.
Decec
-
- 6743 berichten
- 8586 stemmen
Ik vond een goede actie/sf film...
Vechten is prima!
Prima acteerwerk...
Geen slechte film...
Goed verhaal...
Prima camerawerk...
Aapje81
-
- 2227 berichten
- 5186 stemmen
Ouderwets leuke knokfilm die mij af en toe deed denken aan The Best of the Best uit de jaren tachtig. De actie was goed gedaan, de decors waren zeer de moeite waard en het acteerwerk was voor dit genre best ok. Alleen de opperboef viel nogal tegen maar dat is maar een klein smetje op dit filmpje. Speciale vermelding verdiend ook Kelly Overton. Een erg mooie actrice.
Onderhoudend.
Pre- en sequels

Tekken: A Man Called X
2014
3 reacties

Tekken: Blood Vengeance
2011
11 reacties

Kuen Sun
2001
6 reacties

Tekken
1998
19 reacties
Het laatste nieuws

Door waarheid geïnspireerde misdaadserie '1985' is een kijktip op NPO Start Plus: 'Angstwekkend'

Netflix verbergt 'Windkracht 10' voor Nederlandse kijkers: op deze manier kijk je hem toch

Alom geprezen Nederlandse dramaserie 'Dag en Nacht' gaat dit voorjaar nog verder

Bijzonder veel series verlengd: zit jouw favoriet er ook tussen?
Bekijk ook

Undisputed III: Redemption
Actie, 2010
101 reacties

Goal!
Drama / Sport, 2005
183 reacties

Vallanzasca: Gli Angeli del Male
Misdaad / Thriller, 2010
26 reacties

Yip Man Chin Chyun
Actie / Biografie, 2010
55 reacties

Undisputed II: Last Man Standing
Actie / Misdaad, 2006
103 reacties

Ninja Assassin
Actie / Misdaad, 2009
347 reacties
Gerelateerde tags
vechtsportendystopiegebaseerd op videogamemartial arts tournament2030s
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





