• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.674 acteurs
  • 199.117 gebruikers
  • 9.378.482 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Magnificent Seven (2016)

Actie / Western | 132 minuten
3,30 1.246 stemmen

Genre: Actie / Western

Speelduur: 132 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Antoine Fuqua

Met onder meer: Denzel Washington, Chris Pratt en Ethan Hawke

IMDb beoordeling: 6,9 (243.695)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 22 september 2016

Plot The Magnificent Seven

"Justice has a number."

Met de stad Rose Creek onder dodelijk toezicht van goudbaron Bartholomew Bogue besluiten wanhopige stedelingen ter bescherming een groep huurlingen in te schakelen. Het betreft een groep van zeven buitenstaanders en premiejagers die de namen Sam Chisolm, Josh Faraday, Goodnight Robicheaux, Jack Horne, Billy Rocks, Vasquez en Red Harvest dragen. Terwijl de groep zich opmaakt voor de gewelddadige confrontatie, blijkt dat het gevecht niet enkel om het geld draait.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Joshua Farraday

Goodnight Robicheaux

Billy Rocks

Bartholomew Bogue

Emma Cullen

Matthew Cullen

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Leuker dan verwacht.

Vooral omdat ik het bronmateriaal niet zo bijzonder vond om doorheen te komen, maar deze film bewijst dan ook dat hedendaagse remakes die zich voornamelijk op actie concentreren heel leuk kunnen zijn. Ik weet dat deze film inhoudelijk niet al te veel om het lijf heeft, maar ik heb ruimschoots genoten van vooral de finale.

Visueel ziet deze film er goed uit. Regisseur Fuqua was een goede keuze om dit project te geven, des te leuker dat Washington terugkeert om met deze naam samen te werken. Opnieuw vormen de twee een sterk duo. Washington speelt een goede rol, maar de hele cast zit eigenlijk vol met goede namen. D'Onofrio specifiek weet zichzelf heerlijk te overtreffen hier.

Sterke, heldere beelden door de film heen. Op cinematografisch vlak krijgen we wat fijne dingen te zien, al zijn de meeste beelden te danken aan het hoge budget. Niettemin wordt het budget wel goed gebruikt, vooral in de vorm van actiescenes. Er zitten wat innovatieve beelden in deze film die het genre ontstijgen, en ervoor zorgen dat deze film toch net wat meer is dan de gemiddelde domme actiefilm.

Het probeert verder ook nog wat personages uit te diepen maar dat weet me wat minder te interesseren. Waar iedereen vandaan komt hier, dat kan me niet bommen, als ze maar wat leuke trekjes hebben. Dat hebben ze dan ook, al moet ik wel zeggen dat veel mensen hier hun trucages herhalen, zoals Pratt. Toch meer een rol die gewoon te makkelijk is geworden ondertussen.

Dankzij de lekker stijlvolle en bombastische finale kon ik deze film met een goed gevoel afsluiten. Het is wel duidelijk gericht op het grote publiek, en doet weinig om de PG-13 rating te ontwijken. Het is een logische keuze, al wel veilig. Ik vond dit een leuke film om te kijken met lekker veel geslaagde actiescenes. Wel wat aan de lange kant, maar goed.


avatar van david bohm

david bohm

  • 3075 berichten
  • 3439 stemmen

Lekkere wegkijker dit, zeker als je toe bent aan een western. Toch echt een apart filmgenre waarin eigen regels en wetten gelden. Zo ook hier.

Het is eigenlijk een nogal uitgebreide wraakactie verkapt als een barmhartige daad voor de inwoners van Rose Creek.

Het landschap is echt fraai in beeld gebracht. Ook opvallend is dat de ogen van protagonisten op een bepaalde manier gefilmd worden dat ze haast doorschijnend lijken en de ogen meer kracht uitstralen. De personages zijn aardig vooral de opdrachtgever.

Prima film wel.


avatar van Firecrest

Firecrest

  • 157 berichten
  • 219 stemmen

Vervelende film waarbij je eigenlijk de gehele tijd tegen de finale shootout zit aan te hikken. Tot die tijd moet je het doen met een hoop gezanik en overige besognes van de vervelende persoonlijkheden uit de magnificent seven.


avatar van De filosoof

De filosoof

  • 2453 berichten
  • 1668 stemmen

De film doet alles wat je verwacht van een western en vermaakt, maar meer ook niet. De confrontaties zijn spannend maar de film is ook langdradig. Inhoudelijk kwam ik eigenlijk niet verder dan dat het een goede western-adaptatie is van de oorlog in Oekraïne waar het Westen de bevolking te hulp schiet tegen een overmacht van Russen die bezetten en plunderen, resulterend in een uitputtingsoorlog waarin weinig heel blijft en weinigen overleven.


avatar van Lovelyboy

Lovelyboy

  • 3928 berichten
  • 2935 stemmen

Ooit bij uitkomst al eens gezien, veel was er niet van blijven hangen behalve dat het alleszins redelijk is maar niet in de schaduw kan staan van mijn jeugdsentiment, de versie uit '60 met Brenner en McQueen. Ik vraag me dan wel eens af wat de redenatie van zo'n remake is, de kans dat je het beter doet is niet groot. Is het liften op die grote naam...? Een remake van, ik zeg maar wat, Kelly's Heroes met Sharlton Copley als Oddball, Josh Brolin als Big Joe en Robert Pattison als Kelly lijkt lang niet verkeert maar waarom zou je het doen...? De oude film is perfect, net als The Magnificent Seven.

Anders is sowieso al de aanloop. Deze versie neemt veel meer tijd ter introductie van de karakters en in dit geval Sam Chisolm die ongetwijfeld op Bass Reeves de bekende gekleurde Marshall gebaseerd is. Op zich niet iets dat ten koste van de film gaat. Dan de keuze als 'leading man', Yul Brenner is natuurlijk weergaloos in de '60 versie en ieder acteur zou verbleken, maar met Washington heeft men toch net die klasbak gevonden die zich kan meten met Brenner en het op zijn manier invult en geen zwakke afspiegeling betreft. Met een wel erg bont gezelschap, iets om later op terug te komen, gaat men op pad naar het dorpje. De ontmoeting met de Indiaan is interessant, de eerste shoot out mag er ook zijn waarop het bekende het winnen van de bevolking en het trainen van die zelfde bevolking volgt.

De actie is in de twee helft meer dan prima, de soundtrack heeft aardige momenten, Halley Bennett is erg leuk voor het oog, Chris Pratt is wel redelijk te noemen in zijn rol net als Ethan Hawke, zijn er een aantal aardige grappen en komt de bekende one liner van McQueen voorbij. Maar The Magnificent Seven heeft toch tegen zich dat het soms te graag indruk wil maken, de karakters zijn voorbij het kleurrijke en zijn karikaturen, Horne bijvoorbeeld, en de film probeert te gelikt en gestyleerd over te komen. Een heel verschil met de '60 versie die authentieker aanvoelt.

The Magnificent Seven 2016 is best een aardige film en leuk voor een keer, en misschien dat er een betere waardering ingezeten had zonder zo'n goede voorganger. Maar ja, een vergelijking trekken gebeurt nu eenmaal of dat nu terecht is of niet.


avatar van JessicaD

JessicaD

  • 478 berichten
  • 553 stemmen

De reden dat ik deze film wilde kijken was Chris Pratt en het feit dat ik zeven mensen bij elkaar rapen een leuk concept vind. Uiteindelijk deed de film mij enorm denken aan The Ridiculous 6, maar dan zeg maar zonder de humor en zonder dat het broers van elkaar zijn. En iets meer geweld. De film duurt enorm lang en dat is eigenlijk iets té lang. Het verhaal had behoorlijk ingekort kunnen worden zodat er wat meer vaart in zou zitten en het je aandacht beter vast zou houden. De diversiteit van de zeven personages vind ik leuk, de chemie onderling is prima en ook de rode draad is interessant. Als het verhaal was ingekort was het echter een stuk beter geweest.