Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 88 minuten
Alternatieve titel: Mandy Lane
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jonathan Levine
Met onder meer: Amber Heard, Michael Welch en Anson Mount
IMDb beoordeling:
5,5 (35.902)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 29 mei 2008
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot All the Boys Love Mandy Lane
"Everyone is dying to be with her. Someone is killing for it."
Een groep scholieren besluit om het nette en lieve meisje Mandy Lane uit te nodigen voor een groot feest op een afgelegen ranch, aangezien Mandy Lane ineens een erg mooie meid is geworden. Maar dan ontdekken de scholieren dat het aantal aanwezigen op het feest op vreemde wijze begint te dalen. Dan blijkt er iets goed mis te zijn met die lieve, leuke en mooie Mandy Lane.
Externe links
Video's en trailers
Reviews & comments
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
dit einde vond ik voor deze film de beste optie ja! en wat was er ongeloofwaardig aan. je kon het van verre aan zien komen...
het was alleen wachten op de uitwerking, en die was in mijn ogen redelijk, gotti en jstinissen!!!
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Ik ga deze film vanacht een kans geven, hopen dat hij nog mee valt, want volgens mij kan ie nog best leuk worden
!
Net klaar met kijken, weet niet helemaal wat ik er van vind..
De film brengt niets nieuws, maar wat het doet doet het goed.
Acteer prestaties zijn goed genoeg, de slachtingen waren wel leuk (Niets bijzonders..) en het verhaal was op papier niet slecht.
Het grootste + punt is toch wel mandy lane, want dat was echt een genot om naar te kijken.
Het einde was leuk, alleen slecht uitgewerkt, alles sloeg veelste snel om en er gebeurde té veel in een korte tijd.
Dat hadden ze best wel wat anders mogen doen.
Deze film brengt dus echt niks nieuws, maar als je dit soort films leuk vind zul je deze ook wel kunnen waarderen.
De film is niet slecht, maar het had zoveel beter kunnen zijn!
jammer, echt een gemiste kans.
Toch 3* omdat ik het wel de moeite waard vond om hem te kijken 
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
ben ik blind.. maar is Mandy Lane écht wel zo knap?
100% Blind 
salvatore
-
- 1937 berichten
- 3238 stemmen
Poehh wat wordt deze film ondergewaardeerd hier. Gewoon een erg goeie slasher, niks mis mee.
Een 3.5*
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Poehh wat wordt deze film ondergewaardeerd hier. Gewoon een erg goeie slasher, niks mis mee.
Een 3.5*
Moet ik je wel gelijk geven, het is een goede slasher.
Iets wat ik lange tijd niet meer heb gezien.
Ga binnenkort Prom night kijken, hoorde dat dat ook wel een goede slasher is 
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Om onbegrijpelijke redenen alsnog redelijk groot in Nederland uitgebrachte film probeert tegelijkertijd formules in stand te houden als ze te breken. Alsof je een huis in gewoon rode bakstenen bouwt, en er stiekem een paar zwarte tussen plant.
Eerste scenes van de film rond het zwembad zijn wel sterk, maar vervolgens verzant de film in doorsnee tienerhorror met het gebruikelijke hitsige slachtvee inclusief creepy killer.
De omslag waarbij onze vriend de slachter zich definitief bloot geeft is verfrissend, de eindscenes zijn dat eigenlijk dan weer niet. Een trucje, leuk bedacht, maar slecht doordacht, zeg maar. Zomaar flats uit de hoge hoed getoverd en dat was het dan.
Uiteindelijk toch weer niks bijzonders. 2*.
Raffael77
-
- 1891 berichten
- 0 stemmen
Aardige film met lekkere Amber. Het was niet echt spannend en het hak werk mocht ook wel beter maar zon'lage stem is ook te ver gezocht.
Nenad16v
-
- 12 berichten
- 22 stemmen
Opzich wel leuke film. Niks speciaals maar is wel naar te kijken. Geen horror maar meer een thriller. Zie hier veel discussien over horror en thriller. In mijn ogen een goede horror en thriller; It en Se7en! Maar Saw vind ik eigenlijk ook niet echt een horror maar ook geen triller, zit er net tussen in!
Maar de film, het is wel de moeite waard om naar de kijken...
Had eerlijk gezegd het einde wel anders voorspeld... :$
N_SANE
-
- 248 berichten
- 211 stemmen
Ben net klaar met kijken. Op zich een prima tienermovie, al vind ik dit niet echt onder het genre 'horror' vallen, eerder een (psychologische) thriller.
Verder leuk en het kijkt lekker weg. Wat een mooie dame trouwens die Mandy 
En ook ik had het einde anders voorgesteld. Maar goed, een onvoorspelbare einde is natuurlijk ook erg leuk en dat is bij deze aardig gelukt.
3,0*
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3701 stemmen
Niet geslaagd maar geeft me wel hoop voor The Wackness.
Probleem met deze film is dat het slasher gedeelte te standaard is en helemaal nergens spannend. De moordenaar poep ik zo onder, waardeloos ventje. Maar de opbouw en de look maken veel goed. Leuke filtertjes en coole montage maakte het leuk voor het oog.
Regisseur die met zijn montagestijl en look bij een full drama zeker een fris geluid kan zijn. Helaas is dat in het horror genre al redelijk geïntegreerd en om die Fransen te evenaren moet je met een tikkeltje meer komen.
3 sterren.
L0sT_R3B3L
-
- 224 berichten
- 0 stemmen
Wat een waardeloze rommel,komt er dan nooit meer een goede horrorfilm.Deze films hebben allemaal iets weg van goedkope pornoflims.Vooral in het begin bah wat een bagger !!
Waarom maken ze zon rotzooi man pfff.
L0sT_R3B3L
-
- 224 berichten
- 0 stemmen
een lekker horror zeker het kijken waard
Waarom geef jij voor alle films 5*

Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Waarom geef jij voor alle films 5*

Is niet waar.
Hij gaf Croc een 3.5 
bisse
-
- 646 berichten
- 444 stemmen
Wat sfeer en beelden betreft heeft deze film wel aardig wat te bieden maar in het genre schiet de film tekort qua spanning en gore. Het script is ook wel heel erg mager maar de regisseur die volgens mij veel beter uit de voeten komt met een ander genre weet er toch nog een aardige film van te maken.
De Meester
-
- 124 berichten
- 936 stemmen
Standaard horror/thriller, nergens bijzonder, eerste halfuur helemaal niet, maar ook niet vervelend om te kijken.
Dimensie
-
- 54 berichten
- 301 stemmen
Ik zou hem omschrijven als een tienerhorrror.
Mandy is wel leuk... en daar houd het wel een beetje bij op.
rakker13
-
- 3 berichten
- 3 stemmen
ik vindt deze film niet echt onder de genre horror vallen het is eigenlijk een thriller.
de film op zichzelf was niet erg boeiend maar ook niet erg vervelend om naar te kijken. Niet erg spannend de verhaal vond ik op zich ook een beetje slap.
na de eerste dode van het dak dacht ik nou dit kan nog wel eens wat worden maar zo te verder in de film begint het verhaal een beetje af te dwalen.
geef het dus ook een 3.
scorpie-oentje
-
- 37 berichten
- 34 stemmen
Vond de film een beetje 13 in dozijn, Mandy Lane niet het meisje waar je je het vuur voor uit de sloffen zou lopen en het hele gebeuren erg voorspelbaar. Wat mij betreft, geen aanrader!!
Pistons
-
- 588 berichten
- 5576 stemmen
Als een mooi meisje zich manifesteert als onmogelijk te krijgen kan haar status tot epische proporties groeien, tot het punt dat het richting de obsessie gaat, het draait niet alleen maar om het uiterlijk.
En ook in dat departement is ze zeker niet verkeerd for that matter.
Spartaan1986
-
- 3612 berichten
- 2168 stemmen
Wat een voorspelbaretwistzeg. Mandy Lane had al eerder tegenGarth gezegd dat ze de rest haattedus kon je zoiets wel zien aankomen.
Over het algemeen is het allemaal wat tam voor een horrorfilm. Het is een wraakfilm met wat horror elementenNiks bijzonders eigenlijk maar het niveau wordt nergens dramatisch. Het acteerwerk is vrij redelijk, de actrices waren mooi.
2,5*
tovertje86
-
- 24 berichten
- 58 stemmen
het is gewoon niet spannend en het einde zie je al van heel ver aankomen.
Waku
-
- 5458 berichten
- 6492 stemmen
Geen bijzondere griezel thriller.
Weinig spanning en al helemaal geen schrikmomenten.
En dat is toch wel dodelijk voor dit genre.
Eerlijk is eerlijk ,er is wel sprake van een onverwacht einde.
De enige verrassing en positieve punt van deze
"All the boys loves Mandy Lane"...
2,5*
DaDonDaDa
-
- 38 berichten
- 32 stemmen
met gierende banden naar de uitverkoopbakken bij blokker !!! Slecht , slecht slecht...
en mijn god wat een lelijke chickies!
1*
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12851 stemmen
Zeer vreemde film vond ik dit.
Eerste half uur gebeurt er werkelijk niks en zit je te kijken naar een soort van Beverly Hills 90210 anno 2008 met een afgebleekte horrorfilter. Tweede half uur volgt er meer geblow en trashy gehoer met wat slasher moorden ertussen.
Pas op het einde komt dan de twist die de film doet draaien naar films als Audition en Adaptation. Altijd gevaarlijk en Mandy Lane komt er ook niet echt mee weg. De banale jongeren en de platte praat krijgen hun plaats, maar het einde slaagt er niet in de eerste helft van de film interessant te maken. De irritatie blijft jammer genoeg hangen.
Verder wel erg mooie belichting en kleurgebruik (al zal dat waarschijnlijk allemaal wel post-production werk zijn, heerlijk wat je daar tegenwoordig mee aankan) en af en toe gaaf camerawerk. Daar doe je het dan voor. Het einde is een leuke pay off maar werkt niet als excuus voor de rest van de film.
2.5*
Het laatste nieuws

Spaanse Netflix-film '100 Metros' doet het ontzettend goed: 'IJzersterk drama'

Netflix verruilt 'The Grand Budapest Hotel' voor 'The French Dispatch' van Wes Anderson

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen
Bekijk ook

Eden Lake
Horror / Thriller, 2008
1.505 reacties

Mannen Som Elsket Yngve
Drama / Romantiek, 2008
13 reacties

Lords of Chaos
Drama / Thriller, 2018
52 reacties

Lights Out
Horror / Thriller, 2013
5 reacties

Le Hussard sur le Toit
Drama, 1995
9 reacties

Die Tür
Mystery / Thriller, 2009
23 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








