Android Apocalypse (2006)
Genre: Sciencefiction / Thriller
Speelduur: 98 minuten
Oorsprong:
Canada / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Paul Ziller
Met onder meer: Joseph Lawrence en Scott Bairstow
IMDb beoordeling:
4,0 (1.598)
Gesproken taal: Engels en Portugees
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Android Apocalypse
De toekomstige wereld is in de handen van de androids en het menselijkheid staat op de rand van uitsterven. Jute (Bairstow) staat terecht voor het doden van een robot (Jericho) en wordt naar gevangenis overgebracht. Hij leert daar een androïde, genaamd Deecee (Lawrence) kennen. Deccee wordt voor een herprogrammering overgebracht wegens zijn openlijkheid aan mensen. Tijdens hun overdracht naar de gevangenis krijgen Jute en Deecee een ongeluk en ontsnappen uit het voertuig. Na hun ontsnapping besluiten ze de mensheid te redden, wat er nog te redden valt.
Externe links
Acteurs en actrices
DeeCee
Jute
Tranc
TeeDee
Joy
Rachael
Trooper #1 / Transport Driver
Mrs. Carlson
Boss Lady
Bartender
Video's en trailers
Reviews & comments

bootylicious
-
- 79 berichten
- 116 stemmen
Hij was wel oke.
Niet te veel bij nadenken,
gewoon kyken met een zak popcorn*
dan is die wel een 2.5* waard.

dvdboer
-
- 66 berichten
- 98 stemmen
Ik lus geen popcorn, maar toch krijgt deze van mijn een 3.5
Goede specialeffects.

spinnerxx
-
- 28 berichten
- 47 stemmen
bagger film...helemaal niks aan. Goede specialeffects welke specialeffects

Steven Taylor
-
- 17 berichten
- 22 stemmen
Slechte actie, zuperslecht geacteerd, kortom: 1,5*
En ook nog eens Superslecht gespeld!!

The_Game
-
- 447 berichten
- 644 stemmen
...en toch ga ik hem proberen, alleen om "Y2J", "SAVE.US", Chris Jericho.

The_Game
-
- 447 berichten
- 644 stemmen
...en toch ga ik hem proberen, alleen om "Y2J", "SAVE.US", Chris Jericho.
Hmzzz... dit had ik dus beter niet kunnen doen. Dit is met recht een van de slechtste films die ik ooit gezien heb. Dit lag dan eigenlijk ook aan echt alles.
0.5*

spinnerxx
-
- 28 berichten
- 47 stemmen
Hmzzz... dit had ik dus beter niet kunnen doen. Dit is met recht een van de slechtste films die ik ooit gezien heb. Dit lag dan eigenlijk ook aan echt alles.
0.5*

Ronhart
-
- 173 berichten
- 286 stemmen
Vaak ben ik redelijk mild over low budget sci-fi films, daar mag je immers niet alles van verwachten en soms het een klein wonder wat met veel oud roest en flink wat creativiteit gedaan kan worden, denk bijvoorbeeld aan Mad Max.
Maar deze film is werkelijk van een verschrikkelijk amateurisme dat zo nu en dan bijna aandoenlijk wordt. Alsof je naar je kleine neefjes en nichtjes zit te kijken op een voorstelling op de basisschool.
Het acteren is ronduit belachelijk, de androiden bijvoorbeeld gedroegen zich meestal als gewone mensen, maar zo nu en dan sloeg het ze in de bol en gingen ze gemaakt houterig bewegen. Het verhaal was zo dun als eenlaags wc papier, de dialogen bij tijd en wijle volstrekt onbegrijpelijk of rondweg zot.
De sets waren ook een belevenis op zich, de "hypermoderne" futuristische stad was een ouderwetse machinefabriek. Wat verder in de film is het decor een al jaren geleden verlaten industrieterrein dat vol ligt met oude rommel.
De speciale effecten waren over het algemeen van een lachtwekkend primitief niveau.
Mijn 15 jarige zoon zei na afloop dat de film zo slecht was dat het bijna weer leuk was.
We hebben hem afgekeken, want we wilden toch weten hoe het afliep en daarom ben ik heel gul, ik geef er 1,5*** voor.
De DVD heb ik na afloop in de vuilnisbak gekieperd.

Vinnie_NL
-
- 30 berichten
- 255 stemmen
Een 2 voor de special effects en het decor. Het zag er allemaal zo goedkoop uit. Het verhaal vond ik wel interessant en ik was ook wel benieuwd naar de afloop, dus dat haalt het cijfer wel omhoog. Wel onlogisch dat 'brainfluid' als de laatste en moeilijkste stap naar het maken van een perfecte androïde wordt gezien. Het is slechts een vloeistof waar de hersenen mee worden omgeven in de schedel. Als je precies weet wat erin zit, kan je het toch perfect namaken. Maar in de film doen ze alsof het een soort DNA is. Met die vloeistof zouden ze dus geen menselijke onderdelen meer nodig hebben. Dus het maken van die vloeistof is heel moeilijk maar het kunstmatig kweken van hersenen en overige organen is zo gebeurd? Ik snap dat het budget laag is, maar iets verzinnen wat niet zo onlogisch klinkt kost niks. Toch nog 2.5

Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5314 stemmen
Goede special effects soms, maar het verhaal is niet zo spectaculair.
Bovendien zijn de acteerprestaties bijzonder zwak.
Maar al bij al toch een leuk filmpje, waarbij je niet al te veel bij hoeft na te denken en alles over je laat komen.

alex____94
-
- 68 berichten
- 202 stemmen
Ik weet niet waar ik eigenlijk moet beginnen, maar hier gaan we dan.
Dit is één van de slechtste B-films die ik ooit gezien heb!
Het acteerwerk is gewoon verschrikkelijk, die androïdes gedragen zich als normale mensen, behalve als er gesproken wordt over hun androïd-zijn, dan zijn het ineens weer robots met een mensenpakje aan.
Het verhaal is zelfs niet flinterdun, er zit gewoon geen verhaal in.
En dan de vormgeving en SE van de film... gewoon barslecht...
Ik denk niet dat ik hier nog meer over moet vertellen... Als je deze film wilt bekijken: Wees Gewaarschuwd!

Sjoerdow
-
- 1006 berichten
- 1296 stemmen
De beschrijving van de film is al heel waardeloos.
Wat een spel en grammaticafouten zeg!

Lexcoaster
-
- 1268 berichten
- 1222 stemmen
Er zijn talloze films waar de mensheid in gevaar is, maar ik heb nog nooit van een film gehoord waar de menselijkheid in gevaar is. Wow.
Lijkt me toch wel erg slecht deze film..

Brooklyn
-
- 1144 berichten
- 1402 stemmen
Joey van Blossom als Android
Je moet maar durven als producent. Belachelijk slecht. 'Invloeden' van The Matrix en Blade Runner zijn onbedoeld grappig. De rest is al even slecht.
Lelijke regie, afgrijselijke decors, dialogen zijn foeilelijk en het acteerwerk... tja.
minimale score 0,5*

Sjoerdow
-
- 1006 berichten
- 1296 stemmen
Tot zover de loopbaan als acteur voor Jericho!
Oeh ik krijg nog steeds de rillingen van het acteerwerk in deze film. Jericho staat nog net niet met zijn script in de hand de teksten op te dreunen. Drama!
Snel vergeten deze pulp.
0,5 ster omdat je niet lager kan geven!

Sjoerdow
-
- 1006 berichten
- 1296 stemmen
Oh ja, en goede special effects zie ik mensen hier typen......
Voor een Commodore 64 zijn het inderdaad goeie special effects

FunkStarr
-
- 1775 berichten
- 677 stemmen
WTF? Deze werd door RTL7 uitgezonden na het geweldige Aliens, en omdat ik hem nog nooit gezien had dacht ik, kom ik probeer het eens. En dan krijg je ineens dit soort verschrikkelijke bagger voor de kiezen. Na het zien van de eerste 10 minuten wist ik al genoeg. Compleet belachelijke film, en meer moet er ook vooral niet over gezegd worden. 0,5*

ILDIB
-
- 2910 berichten
- 2277 stemmen
Tsjaaa wat te zeggen. Tis vlees nog vis. Te goed voor een 1, veel te slecht om hem goed te vinden.
Veel herhalingen van scenes, echt krankzinnig slechte vechtscenes, en dialogen waar je broek van af zakt. Maar toch heeft ie iets waardoor ie nog enigzins overeind blijft. Ik denk dat t lawrence is. Onlogica overal alom. Toppunt toch wel dat het complex bestond uit een grote hal en een paar siloos, maar dat op het eind een bungelowtje wegzakt in de woestijn.

606
-
- 23766 berichten
- 11758 stemmen
sommige dingen waren helemaal nep, maar de omgeving ect was niet verkeert.
Acteren was houterig komt waarschijnlijk doordat de meeste androids waren.
2,5 ster

eddyeddy
-
- 207 berichten
- 207 stemmen
Zelfs als humor film valt deze film door de mand, een persiflage misschien, met een vleugje humor, kortom drankje, hapje en verder spoelen.
Het laatste nieuws

Bella Ramsey vond bekendheid angstaanjagend: 'Blij dat ik redelijk anoniem kon blijven'

Netflix deelt nieuwe trailer voor tweede deel van zesde en laatste seizoen 'The Crown'

De tien best beoordeelde films van de jarige Woody Allen (88)

Goed nieuws voor fans van 'Een Huis Vol': serie krijgt emigratie-versie
Bekijk ook

Babylon 5: A Call to Arms
Drama / Sciencefiction, 1999
Geen reacties

Babylon 5: In the Beginning
Drama / Sciencefiction, 1998
4 reacties

Babylon 5: The Lost Tales
Sciencefiction / Actie, 2007
3 reacties

The Dark Side of the Moon
Sciencefiction / Thriller, 1990
5 reacties

The Deal
Komedie, 2008
19 reacties

Santa Who?
Komedie / Familie, 2000
15 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.