• 159.413 films
  • 9.802 series
  • 29.092 seizoenen
  • 608.520 acteurs
  • 355.201 gebruikers
  • 8.897.005 stemmen
Avatar
 
banner banner

Yun Shui Yao (2006)

Drama / Romantiek | 117 minuten
3,00 3 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 117 minuten

Alternatieve titel: The Knot

Oorsprong: China / Taiwan

Geregisseerd door: Yin Li

Met onder meer: Vivian Hsu

IMDb beoordeling: 6,1 (494)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Yun Shui Yao

Chen Qiu-shui is een leraar Engels in Taiwan. Een jongetje waar hij aan lesgeeft heeft een zus, Wang Biyun, en de twee worden verliefd. Maar Chen heeft een links ideaal en besluit te gaan strijden voor een nieuw China. Hij strijdt verder in de Koreaanse oorlog en werkt als arts in de wederopbouw, maar Wang kan hij niet vergeten, ondanks de aandacht van een andere aanbidster. Jaren later woont Wang in New York en reconstrueert het verhaal, om uit te vinden wat er met Chen is gebeurd.

logo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Chen QiuShui

Wang Jindi

Isabella Wang

Wang Biyun

Xu Fengliang

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Frankeermachine

Frankeermachine

  • 985 berichten
  • 6028 stemmen

Gemengde gevoelens bij deze film. Soms was het camerawerk prachtig. Ook het landschap was soms mooi in beeld gebracht, maar daar blijft het wel bij.

De film verloopt in een ontzettend traag tempo en het verhaal is niet meer orgineel te noemen. Verwacht geen oorlogspektakel, al kan de poster het wel oproepen, want in de hele film vallen er 2 bommen en er wordt niet geschoten. Toch scoort deze film bij mij een voldoende vanwege he camerawerk.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12493 berichten
  • 7503 stemmen

Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat regisseur Yin Li af en toe uit het oog verloor wat ook weer het verhaal van deze film was. Kenmerkend daarvoor is wellicht dat Isabella Leong —erg goed in Yi Sa Bui Lai (2006)— nogal verloren rondhuppelt in deze film. Die weet aanvankelijk nog wel te boeien, tot aan... de scheiding van de geliefden. Vanaf dat moment gaat de dramatiek en romantiek schuil onder een vette laag “vaderlandsliefde”, de intrede van Bingbing Li ten spijt. Geen wonder derhalve dat de film in eigen land dik in de prijzen is gevallen. Zal best terecht zijn, maar ik heb het er niet aan af gezien.