• 15.794 nieuwsartikelen
  • 178.172 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.524 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bitter Harvest (2017)

Drama / Romantiek | 121 minuten
2,87 19 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 121 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: George Mendeluk

Met onder meer: Max Irons, Samantha Barks en Barry Pepper

IMDb beoordeling: 6,0 (4.312)

Gesproken taal: Engels en Russisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bitter Harvest

Yuri is een artistieke ziel, geboren in een familie van kozak-krijgers, die worstelt om de goedkeuring te krijgen van zijn grootvader Ivan en vader Yaroslav. Hij probeert tevens het hart te veroveren van Natalka. Zijn leven verandert echter voorgoed met de invasie van het Rode Leger en de daaropvolgende vervolging van zijn familie, terwijl het schrikbewind van Stalin zich uitspreidt over Oost-Europa.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Pazmaster

Pazmaster

  • 2776 berichten
  • 5879 stemmen

Een grauw en sfeerloos drama over het Oekraïense volk dat gebukt gaat onder de tirannie van Stalin. De cast doet zijn best maar overtuigen doet het niet en de actie, kostuums en speciale effecten evenmin. Van romantiek is nauwelijks sprake. De muziek is wel oké maar dat was eigenlijk ook het enige, voor de rest is het allemaal nét niet.