• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.522 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.141 gebruikers
  • 9.380.056 stemmen
Avatar
 
banner banner

L'Istruttoria È Chiusa: Dimentichi (1971)

Misdaad / Thriller | 106 minuten
3,64 7 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 106 minuten

Alternatieve titel: The Case Is Closed: Forget It

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Damiano Damiani

Met onder meer: Franco Nero, Georges Wilson en John Steiner

IMDb beoordeling: 7,2 (870)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot L'Istruttoria È Chiusa: Dimentichi

De architect Vanzi komt voor een onschuldige verkeersovertreding in de gevangenis terecht, Daar blijkt dat de meeste gevangenen naar de pijpen van de maffiabaas Campolini dansen. Vanzi is echter niet van plan om zich te laten meesleuren in dit criminele milieu.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Lakte

Lakte

  • 737 berichten
  • 3392 stemmen

Zeer goede en geslaagde Italiaanse gevangenisfilm van de bekende Italiaanse regisseur Damiano Damiani die ook Confessions of a Police Captain en A Bullet for the General maakte.

Franco Nero is weer op zijn best in deze film en doet het erg goed! Zijn tegenspeler Riccardo Cucciolla die ook door vele Italiaanse films heen wandelt doet het ook erg goed!

De film moet het vooral hebben van de mindfuck aan het einde. Mooi dat het plot hierboven dat niet verraad. Aan het einde van de film kom je erachter dat het personage van Franco Nero een schrijver is die een boek over de gevangenis schrijft en zich daarvoor op liet sluiten om ervaring op te doen. Hij bleek dus helemaal niet per vergissing vast te zitten. Dat maakt de film zo goed!

De film is prachtig gerestaureerd uitgebracht door Radiance Films in de Cosa Nostra Damiano Damiani trilogy bluray box samen met How to Kill a Judge en The Day of the Owl.