• 15.794 nieuwsartikelen
  • 178.172 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.535 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jaguar Lives! (1979)

Actie | 90 minuten
2,70 10 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: El Felino

Oorsprong: Spanje / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ernest Pintoff

Met onder meer: Joe Lewis, Christopher Lee en Donald Pleasence

IMDb beoordeling: 4,2 (603)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 9 augustus 1979

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Jaguar Lives!

Eén van de dodelijkste geheimagenten ter wereld, Jonathan Cross, ook bekend als The Jaguar (Joe Lewis), is op het spoor van een groot misdaadsyndicaat met aan het hoofd de sinistere Adam Caine (Christopher Lee). Gewapend met zijn vuisten en veel karate-moves zal hij de wereld moeten redden van Caine en zijn handlangers.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jonathan Cross / Jaguar

General Villanova

Anna Thompson

Zina Vanacore

Ralph Richards

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van bladonis

bladonis

  • 245 berichten
  • 3762 stemmen

Legendarische karate- én kickbokskampioen Joe Lewis schittert in dit chop socky James Bond aktie spektakel! Hij is The Jaguar, een geheim agent die geen flauwe hightech trucjes nodig heeft om zijn vergunning om te doden te gebruiken!

Jonathan Cross is lid van elite Secret Service Outfit Big Cats. Codenaam ... "The Jaguar"! Als hij op een missie zijn parner "The Bengal Tiger" (Anthony DeLongis) verliest, raakt hij gedesillusioneerd.

Als een heroinecartel het Midden-Oosten in zijn greep heeft en de machtsverhoudingen in de wereld uit het lood dreigt te slaan, kan slechts één man in de grenzenloze bende van criminele meesterbreinen infiltreren, en die man is..... The Jaguar!

Er zit veel geld in dit toch B-produkt. Er wordt gefilmd op verschillende exotische locaties. Hong Kong, Madrid, Latijns Amerika, het Midden Oosten, alle fraaie oorden worden aangedaan!

De cast is van zwaar kaliber! Drie, tel ze -DRIE- 007 slechteriken werden ingezet om The Jaguar te bevechten. Joseph Wiseman speelde Dr. Julius No. in ... wel Dr. No. Donald Pleasance wás Ernst Stavro Blofeld in You Only Live Twice. Christopher Lee was de übercoole Francisco Scaramanga, The Man With The Golden Gun! Betoverende Bond Babe Barbara Bach, Majoor Anya Amasova in The Spy Who Loved Me , completeert de Bond-reünie.

The Jaguar had de perfecte sparringpartner in martial arts én wapenexpert Anthony DeLongis. Speciale aandacht voor de wonderschone Capucine (Simone Clouseau in The Pink Panther!), en oudgedienden John Huston en Woody Strode.

Er wordt veel gepraat, en relatief weinig gevochten. Cross lounget van de ene naar de andere prachtige locatie, om de identiteit te achterhalen van de 'ongrijpbare' geheimzinnige internationale drugsdealer! Die identiteit blijkt in een briljante eindtwist te behoren aannnn.... nee, dat zou teveel verraden..

De gevechten zijn spaarzaam, maar zéér adequaat en levensecht uitgevoerd. Waar Bond op explosies en gadgets vertrouwt, gebruikt The Jaguar slechts één wapen, zijn lichaam! Vooral het eindgevecht met The End Boss is schitterend gedaan op de kantelen van een oud kasteel.

Joe Lewis is vooral en éérst martial artist, en heeft daarom nooit een carriëre als actieheld geambieerd. Qua vechtkunst en expressie blaast hij stonefaces als Steven Seagal en Chuck Norris van het doek!

Kleine annekedote: Joe Lewis, Mike Stone enn... Chuck Norris zijn de drie wereldkampioenen karate die trainden met wijlen Bruce Lee! Deze vroeg hem eens of hij Colt wilde spelen in zijn film The Way of The Dragon. "Het is de bedoeling dat de Aziatische man zijn superieure vechtkunsten laat zien door de Westerse man te verslaan." Joe had weinig zin zich in mekaar te laten slaan, en bedankte beleefd voor de eer. Kans voor Chuck Norris om zich door Bruce het Colosseum door te laten meppen!

Prachtig voor martial arts freaks. Al was het alleen maar om een heuse vechtsportlegende in al zijn glorie te zien. Alleen misschien volgende keer ietsjes minder praten en meer kont schoppen?

Voor Dr. "No, Mr.Jaguar, I expect you to DIE!", de Evil League of Evil, en de "Jaguar Girls" 4,0 versgeslepen werpsterretjes!