• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.323 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.091 stemmen
Avatar
 
banner banner

OSS 117 Se Déchaîne (1963)

Actie / Avontuur | 110 minuten
2,50 6 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titels: OSS 117 / OSS 17 Is Unleashed / OSS 117 Segretissimo

Oorsprong: Frankrijk / Italië

Geregisseerd door: André Hunebelle

Met onder meer: Kerwin Mathews, Nadia Sanders en Irina Demick

IMDb beoordeling: 5,5 (381)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot OSS 117 Se Déchaîne

Als een Amerikaanse agent verdwijnt tijdens een zoektocht naar een duikboot in de buurt van Corsica, wordt agent OSS 117, Hubert Bonisseur de la Bath, erop uitgestuurd. Hij ontdekt in een grot een spionagenetwerk dat bezig is met het maken van een ultramoderne duikboot.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8932 stemmen

De film begint met een koude oorlogsetting; nucleaire onderzeeboten zijn het afschrikmiddel om een allesvernietigende atoomoorlog af te houden. Er staat dus nogal wat op het spel! Daarna maak je kennis met de hoofdpersoon...of toch niet? Gaaf gedaan was dat! Deze Franse spionagefilm is de tweede in rij, er was al een poging in 1957 maar dit was toch al een stuk beter! (misschien dat de eerste Bond-film er invloed op had?) Een Franse spionagefilm maar euh... de spion is een Amerikaanse spion van de CIA?? (ook gespeeld door de Amerikaan Kerwin Matthews) Onze held onderzoekt, verzamelt aanwijzingen, slaat enkele slechteriken in elkaar en begroet onderweg mooie vrouwen. Het is een actie-avonturenfilm met spionage-elementen in de stijl van James Bond (Dr. No, geheime schuilplaats, (onderwater)gevechten) waarin de hoofdactie bestaat uit dat de personages van kamer naar kamer lopen en met elkaar praten. Naast vechtpartijen en mooie vrouwen, krijg je ook een relaxte spion, een vrolijke jazz-soundtrack en landschappen van Corsica in zwart-wit. Wanneer je de laatste akte ingaat, zou de spanning moeten toenemen, maar dat gebeurt dan weer helaas niet .. Toch was het aangenaam om naar te kijken.