Genre: Avontuur / Actie
Speelduur: 98 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Wolfgang Petersen
Met onder meer: Josh Lucas, Kurt Russell en Jacinda Barrett
IMDb beoordeling:
5,7 (114.971)
Gesproken taal: Engels en Spaans
Releasedatum: 31 mei 2006
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Poseidon
"Mayday"
Op het gigantische, luxe cruiseschip Poseidon dat over de Noord Atlantische Oceaan vaart, is een schitterend feest begonnen om het nieuwe jaar in te luiden. Maar terwijl in de balzaal de champagneglazen worden geheven, is er op de officiersbrug groot alarm. Een reusachtige vloedgolf van wel dertig meter hoog stormt razendsnel op het schip af en kan niet meer ontweken worden.
Externe links
Acteurs en actrices
Robert Ramsey
Richard Nelson
Dylan Johns
Maggie James
Jennifer Ramsey
Christian
Elena
Conor James
Captain Bradford
Valentin
Video's en trailers
Reviews & comments
Pieter Montana
-
- 6678 berichten
- 2287 stemmen
Met een budget van zo'n 160 miljoen dollar ( zo'n 127 miljoen euro) waagde Wolfgang Petersen zich weer aan een massaproductie. En dat kun je er aanzien. Het luxueuze schip ziet er prachtig uit en wanneer alles er nog eens op zijn kop wordt gezet ziet het er nog veel indrukwekkender uit.
Wanneer de reusachtige roque wave op je afkomt valt gewoon je mond open van verbazing. Erg angstaanjagend hoe de passagiers hun kelen, openzetten als het schip 180° draait. Tot dan gaat het goed. Ook de soundtrack van Klaus Badelt ( Pirates of the Caribbean!) sluit goed aan bij de film.
Het schip zit geladen met panische angst, grote chaos, een hoop geschreeuw en de zangeres van Black Eyed Peas, die per sé ook op het witte doek haar gezicht wil laten zien. Toch moest de ramp in de film nog gebeuren.
We maken kennis met eenzaat Dylan (Josh Lucas), die natuurlijk bij de marine gezeten heeft, en niet op de redding wil wachten en besluit zelf op eigen houtje zich een weg naar de onderkant van het schip te banen. Bij hem voegen zich ex-burgemeester Robert Ramsey (Kurt Russel), zijn dochter en aanstaande schoonzoon ( kwestie van toch een beetje het Titanic-effect te krijgen), een alleenstaande moeder (zie eenzaat Dylan) met haar 7-jarig zoontje Connor, een vrouw met claustrofobie, Richard Dreyfuss (Matt Hooper uit Jaws) speelt een oude homofiele opa, die samen met Connor het blok aan het been moet vormen.
Vanaf dan is het schip geladen met een hoop clichés, vreselijke Amerikaanse one-liners die worden uitgesproken door een groep B-acteurs. De dialogen bestaan uit wat heroïsche over-sentimentele toespraken en zinnetjes zoals “Pas op!”, “Pak m'n hand!”. Onrealistische gebeurtenissen (Het einde!) en een hoop klungelige onnauwkeurigheden. Connor komt achter een rooster te zitten en antwoordt op de vraag hoe hij daar gekomen is: “I don't know but the water is rising”. Ja zelfs de bemanning blijft rustig op hun stoel als de golf op hen afkomt en wat een geluk dat Dylan en Robert beiden een zaklamp meehadden op oudjaarsavond. Dit is nog maar een kleine greep uit de hoop die het niveau van de film helemaal de diepte in jagen. Dat slecht acteerwerk, de brakke dialogen en het enorm slecht verloop van verhaal maakt “Poseidon” samen met “Date Movie” en “The Wild” al tot één van de slechtste van dit jaar.
1*/5
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Ik vond Matt Dillon in deze film zeer irritant.
Kevin Dillon
geniaal in de serie Entourage ook
Verder natuurlijk erg matig allemaal, maar toch wel een klein beetje genoten van de gigantische sets. Het is af en toe natuurlijk ook leuk om weer eens anderhalf uur succesvol te voorspelen wie er hoe dood gaat en in welke volgorde
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Toch weer een teleurstellende film van Petersen. De vloedgolf en bijbehorende ramp is ondanks het gigantische budget saai in beeld gebracht, interessante personages zijn ver te zoeken en het einde is een plotsklapse anticlimax.
Gelukkig is het niet allemaal kommer en kwel; de tocht door het schip zelf is enerverend en een claustrofobische bedoening; scenes waarin de groep vastzit in een luchtschacht of moet wachten tot slechts de waterdruk voor een weg naar buiten kan zorgen zijn letterlijk adembenemend.
Mixed feelings derhalve. 2,5* dan maar.
kos
-
- 46695 berichten
- 8851 stemmen
Pfff. wat een flutfilm. Ik vraag me af hoe iemand hier iets goed aan kan vinden.
Oke, er zit geen verhaal in maar dat hoeft ook niet bij zo'n film.
Maar dan, de actie is niks bijzonders, de effects zijn ook al tig keer beter gedaan, de personages zo cliche als het maar kan, en de spanning..ehm...welke spanning.
Jammer, met de miljoenen die dit kost had je meerdere goede films kunnen maken.
Rianneke_Dan
-
- 14194 berichten
- 2563 stemmen
Eindelijk eens herzien, en moet hem helaas toch verlagen deze tweede keer.
Verhaal is eigenlijk heel makkelijk, zag toch niet helemaal geweldige effecten, en de personages worden ook niet echt uitgediept.
Dat wil niet zeggen dat er sommige scene's niet leuk zijn, en het natuurlijk een spectakelfilm is, en nog wel te doen is, maar gaat toch halve ster naar beneden.
3*
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8157 stemmen
Poseidon is een remake van "The Poseidon Adventure" uit de jaren zeventig, een rampenfilm die ik overigens nog nooit gezien heb, dus op dat gebied heb ik geen vergelijkingsmateriaal. Regisseur Wolfgang Petersen kreeg een groot budget tot zijn beschikking om deze film te maken en dat is er soms ook wel aan af te zien. Vooral de immense golf aan het begin van de film is indrukwekkend om te zien. Hoewel de film qua verhaal erg standaard is en barst van de clichés, is de film nog best redelijk vermakelijk om naar te kijken. De film bevat een hoop snelheid en actie, maar doordat de hoofdrolspelers diepgang missen doet het je allemaal weinig als een personage het niet redt. Met de actie en special effects is het echter dik in orde en dat maakt dan wel weer een hoop goed. Helaas is het net te weinig voor een voldoende wat mij betreft.
2,5*
DeCol
-
- 7009 berichten
- 3023 stemmen
Aardige film om eens te hebben gezien. De special effects en de actie zijn dik in orde. De film loopt echter over van de clichés en heroische momenten. De personages missen diepgang waardoor het ook echt enkel een rampenfilm is. Voordeel daarvan is dat het redelijk spannend is.
DVD-T
-
- 15565 berichten
- 3125 stemmen
Een paar aardige special effects en wat lekkere actie, daarmee is alles al gezegd over Poseidon.Verder is het maar een cliché rampen film die niet berust op karakter ontwikkeling of een goed verhaal, maar op entertainment.Dat is Poseidon zeker gelukt, het kijkt lekker weg.Het acteer werk is heel matig en komt nergens echt overtuigend over.Ook is het script wat aan de magere kant en worden de meest domme keuzes gemaakt.De muziek is ook iets te bombastisch.Half puntje eraf.
2.5*
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
In mijn ogen is dit een slappe poging tot het succes van Titanic.
Poseidon is een nogal matige film.
Het schip lijkt niet bijzonder en na een kwatier gebeurt het ongeluk al. Dit vind ik heel slecht.
Het ongeluk zelf was erg goed in beeld gebracht, laat dit maar aan Petersen over.
Het ontsnappen uit het schip was ook maar matig.
Was niet beangstigend of spannend.
Alleen een paar mooie beelden met matig acteerwerk.
Een hele krappe 2.5**
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Goede remake van het origineel. De beelden zagen er zeer mooi uit. Einde was wel wat minder dan in het origineel.
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
Mede dankzij de beelden, de cast, de muziek en het verhaal is deze film bij mij toch erg goed in de smaak gevallen. Met name de rollen van Russel en Dreyfuss bevielen mij heel erg goed. En dan blijf ik altijd hopen dat Dreyfuss het einde haalt...voor de mensen die de film hebben gezien weten hoe het afloopt...
Verder zit het wel goed in elkaar en mijn complimenten voor de special effects want of die er waren! Ondanks al deze pluspunten waren er ook minpunten want sommige stukken duurde gewoon te lang en soms bleven ze iets te lang onder water...dus mede daardoor 3,5*.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4896 stemmen
Niet veel bijzonders, maar toch vond ik deze Poseidon heel erg vermakelijk. Leuke personages (oké, erg stereotiep, weinig diepgang etc. etc.), maar ze passen allemaal goed in het totaalplaatje. Een paar erg stoere scénes, vooral wanneer Josh Lucas het brandende water induikt, erg gaaf. Ook de daaropvolgende scéne in die nauwe buizen (of hoe je dat ook maar noemt) waren erg goed gedaan. Ja, eigenlijk erg leuk allemaal, beter dan verwacht.
Wel jammer van die jankende Fergie in het begin, vind ik echt totaal niks. Maar voor de rest vond ik het eerste uur het sterkst, waarna het allemaal een beetje afneemt in het laatste half uur. Ook de ''tell me you love me'' scéne is té veel van het goede, erg jammer. Voorspelbaar ook dat Russel daarna dood gaat. Het cruiseschip als setting is geweldig, de special effects zijn ook prima in orde en de score van Badelt is redelijk. Aardig spannend, erg vermakelijk filmpje van Petersen. Dikke voldoende dus ook.
thunderball
-
- 5882 berichten
- 1414 stemmen
Aardig leuke, maar vrij overbodige remake van het in vrij wel alles superieure origineel.
Wat steken Russell en Dreyfuss vrij bleek ook af t.o.v. Hackman en Borgnine.
Voor de rest wel ok SFX's, maar niet echt buitengewoon veel beter als de film uit de jaren 70.
Meer dan een gemiddelde vijf, ofwel 2,5 ster kan ik er niet aan geven.
606
-
- 23876 berichten
- 12267 stemmen
Goede film met mooie special effects, zag er dus allemaal zeer prima uit.
Acteurs zijn overtuigend en dat jongetje was ook erg goed, hij toonde prima zijn emoties.
Verders blijft de film goed spannend.
3,5 ster
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Wolfgang Petersen heeft overduidelijk wel iets met water en rampen midden op een open zee. Na Das Boot en The Perfect Storm keert ie voor de derde keer terug met weer zo'n onderwerp. 
Al was Poseidon vergeleken met die bovengenoemde film niet echt realistisch meer, maar meer typische Amerikaanse overlevings meuk. Maar opzich was dat niet erg hoor. Met Poseidon heb ik me ook uitstekend vermaakt. Kurt Russel deed het ook weer prima en de rest van de crew ook en de beelden en de FX (vooral die vloedgolf) waar dit soort films het meestal van moeten hebben zien er wel indrukwekkend uit. Verhaal is natuurlijk dun: een schip die kapseist en voor de rest is het overleven en een uitweg zien te vinden. Moet wel toegeven dat de spanning er af en toe wel goed in zit. 
Het einde sloeg natuurlijk nergens op en dat reddingsbootje kwam ook al zomaar uit het niks, maar dat zijn we inmiddels wel al gewend van Hollywood-films. 
3,5*
movie acteurs
-
- 3086 berichten
- 3244 stemmen
Laatst gezien in Spanje
en ik vond het wel redelijk. Maar sommige acteurs spelen erg matig zo dat hun paniek nogal stompzinnig en lachwekkend over komt.
De special effects zien er goed uit. Maar soms had het ook wat weg van een matig Playstaton 2 spelletje. John Lucas doet zich voor als een held. Zo is er een scene waarin een kabel breekt door een gevallen lift, zo pakt hij een brandslang en duikt hij als een "Tarzan" het water in, kimt hij omhoog en bindt het aan een soort pilaar vast. Terwijl hij het ook naar de overkant had kunnen gooien. Voor de rest nog best een redelijke film maar de nadruk ligt duidelijk bij de actie en effects ipv een eerlijk en goed verhaal. Jammer. Dus een 2.5
martijn011
-
- 2034 berichten
- 1309 stemmen
Zo, wat een adrenalinerush was dat zeg!
Petersen geeft je geen moment de kans om rustig in de film te komen want voordat je het weet vliegt er een enorme vloedgolf door de lucht en binnen no-time ligt het hele schip op z'n kop.
Met de actie zit het wel snor!
De film moet het daar dan ook echt van hebben. De spanning en de actie bepalen alles in deze film en op zich zit dat wel goed.
Met de korte speelduur toch wel vliegt de tijd voorbij en merk je toch wel dat het behoorlijk boeiend was.
Natuurlijk is de geloofwaardigheid op een gegeven moment ver te zoeken, maar het verveelt absoluut geen seconde!
Groot minpunt waren de special effects. Die leken helemaal nergens op. Zo'n vloedgolf ziet er echt niet uit.
Dan neem ik m'n petje af voor Emmerich. Die weet tenminste prachtige beelden tevoorschijn te toveren!
Het acteerwerk is wisselend.. Gelukkig zijn de slechtste acteurs binnen no-time verdwenen dus dat was een meevaller.
Kurt Russell en Josh Lucas spelen een prima rol die niet irriteerde.
Ja, wat blijft er eigenlijk over als je de actie weghaalt.. Helemaal niks eigenlijk. Ongeloofwaardig verhaal, slechte special effects en vlakke personages zorgen ervoor dat deze film niet meer dan een kleine 2,5 ster in de wacht sleept.
Prima vermaak, matige film!
StevenMighty
-
- 312 berichten
- 275 stemmen
Beetje een matige film volgens mij.
Het begon al met de overview van het cruiseschip op zee dat er allemaal heel nep uit zag. Het ongeluk zelf was ook heel ongeloofwaardig, een golf kan er nooit zo uitzien op volle zee.. De beslissing daarop van de kapitein was ook belachelijk, die wilde ff omkeer maken en fullspeed wegvaren
van de golf haha
Er werd door de makers alles uit de kast gehaald om toch maar tot een ramp te komen, zoveel was wel duidelijk.
Wat zich tijdens en na de ramp binnenin afspeelde was dan weer wel erg goed uitgebeeld: de verdrinkingen, elektrocuties en vallen leken net echt.
De rest van de film ging enkel nog over het hogerop raken in het schip en buiten zien te komen. Voor grote acteurs als Kurt Russell en Richard Dreyfuss is dit een veel te beperkt scenario om hun acteerkunsten volop uit te spelen en dat is jammer.
Leuk om eens te huren maar meer niet.
2,5 sterren
tristanrc1
-
- 255 berichten
- 321 stemmen
Rampenfilm die, helaas, nergens echt spannend wordt. De opbouw van de film is dan ook veel te rechtstreeks, waardoor er, met name in het begin, te veel in één keer gebeurt waardoor je als kijker alles eerst wil verwerken, maar daar krijg je ook niet de kans voor. De personages ken je ook helemaal niet, waardoor je je niet in hen kan inleven, en de acteurs spelen ook al niet zo best, zeker Russel voor zijn doen. De film is ook al voorspelbaar en zeer ongeloofwaardig. Jammer, want Wolfgang Petersen kennende had hij hier een veel betere film van kunnen maken.
scorsese
-
- 13169 berichten
- 11078 stemmen
Aardige rampenfilm over een groot en luxe cruiseschip dat kapseist door een vloedgolf. Onderhoudend en redelijk spannend, maar ook voorspelbaar en verre van origineel. Absoluut spectaculair, alleen jammer dat het gebruik van CGI soms goed zichtbaar is. Het acteerwerk is, zoals gebruikelijk in dit soort films, dik aangezet. Een goeie 3.0 sterren.
Jawaddedadde
-
- 5348 berichten
- 2196 stemmen
Best aardige rampenfilm.
Eerste vergelijking die te binnen schiet is natuurlijk Titanic maar veel meer dan een zinkend schip hebben beide films niet gemeen. Want dit is gewoon een rampenfilm zonder meer. En daar is verder weinig mis mee. Erg fraai begin met enkele mooie shots van het schip (ik wil ook ooit een keer nieuwjaar vieren op zo'n manier
)
Verder niet al te veel karakterontwikkeling of verhaal (hoeft ook niet) en gezien de geringe speelduur zit de vaart er ook goed in. Hier en daar uiteraard wat bij de haren getrokken maar al bij al geen slechte film. Jammer wel dat het einde gepikt is van Armaggedon.
John Lee Hooker
-
- 14934 berichten
- 1625 stemmen
Ik vond dit een waanzinnige beleving. Het openingsshot is al prachtig waarbij er waarschijnlijk deels via een helikopter is gefilmd en deze langs de boot, over het dek, rondom bakboord, en nog een three-sixty maakt middels een medium close-up van de man die naar boven sprintte. Wolfgang Peterson brengt het allemaal zeer vakkundig in beeld en ik kon alleen al genieten van het schip an sich met de stijlvolle aankleding en alle chique faciliteiten zoals de discotheek, orkest met zangeres en een pokerzaal waar iedereen in smoking van hun rondreis geniet.
Wanneer de kapitein het gevaar ontdekt begint de boel letterlijk en figuurlijk om te slaan. Schitterend gedaan met al die elektriciteit, vliegende mensen en schuivende meubels. Misschien is het ook wel de manier van filmen en de intensiteit die mij vanaf het begin deden vastgrijpen. In ieder geval ontstond er een zenuwslopend avontuur met de water op hun hielen. Er zit een kind bij het ontsnappende groepje en dat vond ik jammer want dit werkt vaak kalmerend (je weet immers dat kinderen het in de meeste gevallen wel redden). Gelukkig heb ik dit keer door de cliché's heen kunnen kijken en bleef het spannend. Acteurs zitten erg goed in in rol: je ziet echt de angst in hun ogen. Daarbij vond ik het fijn dat ze gewoon met z'n allen samenwerkten zonder onnodige ruzies te maken (afgezien van de whiskey-drinkende man). De scène in de luchtschachten heeft veel aandacht gekregen (er komt iemand vast te zitten, een vrouw kan emotioneel nauwelijks verder, het jochie moet naar boven klimmen om een schroefje los te draaien en even later moet er nog een voorwerp naar hem door worden gegeven om er beweging in te krijgen). Ook die scène waarin Dylan met de brandslang in de vuurzee springt om deze aan de overkant te bevestigen en zo als kabelbaan te gebruiken vond ik gaaf uitgevoerd. Zo waren er nog tal van andere bloedstollende momenten.
Ik denk dat het groot verschil kan maken in welke gemoedstoestand je deze ramp tot je neemt en in hoeverre je de aandacht er bij kan houden. Neemt niet weg dat Wolfgang z'n uiterste best heeft gedaan.
Geno
-
- 303 berichten
- 225 stemmen
Heer-lij-ke film!
Maar wat wordt er toch zuur op deze film gereageerd. Ik begrijp niet waarom. De beelden waren toch verbluffend echt. De spanning - vooral wanneer men zich alleen nog zwemmend van de ene naar de andere ruimte kon verplaatsen, en men genoodzaakt was de ruimte dus vol te laten stromen - was tergend; je houdt onbewust ook al je adem in, en je weet; ik was allang al verzopen. Dat gillende dames en een jammerend kind ook nog hun vege lijf willen redden is toch niet zo erg? En dat men het uiteindelijk nog red ook...; is dat dan cliché en voorspelbaar? Er werd bovendien nog goed geacteerd! Nou ja, wat wil je nog meer.
Ga maar lekker zitten voor deze 3*- film : )
knusse stoel
-
- 3285 berichten
- 4319 stemmen
Dit soort van films ben je een liefhebber van of juist niet.
Het recept is veel van hetzelfde: liefde tussen enige stelletjes, een brompot die op (zaken)reis is en nog enige uitzonderlijke typen die rondlopen in deze films.
Titanic en Poseidon: vertel mij het verschil.
Maar toch is het steeds (voor mij) weer leuk om naar te kijken, mensen die in water ten onder gaan op soms een heroïsche wijze. Zo ook in deze Poseidon, het zal de tweede maal worden dat we deze film gaan zien maar toch is het weer mooi om te zien; de reuzengolf die het schip naar de kelder jaagt.
jippie2010
-
- 2613 berichten
- 8103 stemmen
Diepgang krijgt de film niet, mede door de platte personages.
Maar prima SFX, en toch knap dat ze zo lang de spanning er in kunnen houden.
Een tenenkrommend eind, dat dan weer wel.
Krappe voldoende *3.0
IH88
-
- 9733 berichten
- 3185 stemmen
“I wouldn't put a lot of faith on what the captain says. I'm an architect, and these boats weren't designed to float upside down.”
Prima rampenfilm op een cruiseschip. De special effects zien er goed uit en regisseur Pedersen is een ervaren rot in het vak. Het acteerwerk is, zeker voor dit soort film, meer dan degelijk. Zeker Russell, Rossum en Dreyfuss doen het goed. Dat het verhaal voorspelbaar is, en je precies weet wie er doodgaat en wanneer, neem ik dan graag voor lief. Poseidon wil de kijker vermaken, en daar slaagt de film zeker in.
cantforgetyou
-
- 1954 berichten
- 1686 stemmen
Prima actie film. Zeker voor die tijd. Het blijft een spannende achtbaan rit. De personages zijn niet echt boeiend, dus één dode meer of minder maakt niet uit. Maar voor 1 euro op de rommelmarkt is het een goedkoop avondje vermaak. Zeker voor herhaling vatbaar.
Trailblazer87
-
- 26 berichten
- 23 stemmen
Goede rampenfilm, maar niet heel bijzonder of spectaculair. Er zit wel veel vaart in de film waardoor deze lekker wegkijkt. Kurt Russell speelt hier een iets bescheidener rol, en doet dat prima. Jammer dat hij het einde niet haalt.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Vaak zijn remakes van klassiekers veel slechter en ziellozer dan het origineel, maar dat geldt niet voor deze Poseidon film die ik na een jaartje of 15 eens opnieuw ben gaan kijken. Ik heb een week geleden het origineel uit de jaren 70 nog eens opgezet voor vergelijking, omdat ik die film nog langer al niet meer had gezien. Maar om weer terug te komen bij deze versie uit 2006, daar heb ik dus veel meer plezier aan beleefd dan de andere film.
Visueel oogt dit vele malen mooier, zeker de ramp komt echt uitgebreid en tof in beeld en de film schuwt een flinke lading doden en ander leed niet. Ook ligt hier het tempo gewoon hoger en is de poging om te ontsnappen van het schip gewoon interessanter. Hier en daar zie je misschien wat teveel CGI (zoals de olie die naar beneden stroomde en in brand vloog), maar het oogt vooral vrij imponerend, ook anno 2021 nog. De cast is oké, niks bijzonders maar acceptabel, al zal je je nooit aan iemand van hen hechten omdat ze allemaal weinig inhoud hebben. Als dit na dik anderhalf uur weer klaar is heb ik ieder geval weer een leuke avond gehad. Geen topfilm, wel een hele vermakelijke.
3,5* blijven staan
filmfan0511
-
- 1094 berichten
- 1124 stemmen
Vermakelijk van begin tot einde. Poseidon zit vol met vaart, en heeft ook enkele érg toffe actie- en spektakelscènes te bieden. Er wordt geen lange aanloop genomen totdat de vloedgolf komt, wat dus tot een fijne compacte speelduur van 90 minuten leidt. De personages zijn daardoor wel leeg en oninteressant, maar hoogstwaarschijnlijk had je die met tien minuten meer uitdieping nog steeds niet boeiend gekregen. Gelukkig zit de altijd fantastische Kurt Russel erin, die in bepaalde scènes nog wat schwung en charisma uitstraalt. Klein leuk rolletje ook voor Andre Braugher! Effecten van de vloedgolf, het water, het vuur; prima in orde allemaal. In het laatste halfuur zakte m'n interesse helaas wel wat weg; veel spanning zit er niet meer in dan, en sommige scènes voelen wat repetitief aan; been there, done that. Het einde is, ondanks dat het de enige verhaaltechnisch logische manier is waarop het kan eindigen, vrij dom.
Vermakelijkheid telt in dit soort films echter het sterkste mee; dikke 3*.
Het laatste nieuws

Spaanse Netflix-film '100 Metros' doet het ontzettend goed: 'IJzersterk drama'

Netflix verruilt 'The Grand Budapest Hotel' voor 'The French Dispatch' van Wes Anderson

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen
Bekijk ook

Eight Below
Avontuur / Drama, 2006
267 reacties

United 93
Thriller / Drama, 2006
750 reacties

The Snow Walker
Avontuur / Drama, 2003
58 reacties

TBS
Misdaad / Thriller, 2008
755 reacties

Things to Do in Denver When You're Dead
Misdaad / Drama, 1995
154 reacties

The Sleeping Dictionary
Romantiek / Drama, 2003
28 reacties
Gerelateerde tags
oudjaarsavondbrandverlies van geliefdedrowningcataclysmatlantic oceanballself-abandonment schipbreukgiant wave blackoutschipdochtersingleremakeontsnappencapsized shiprampen film
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








