• 16.974 nieuwsartikelen
  • 181.449 films
  • 12.517 series
  • 34.635 seizoenen
  • 654.131 acteurs
  • 200.201 gebruikers
  • 9.448.895 stemmen
Avatar
 
banner banner

Satan's Cheerleaders (1977)

Komedie / Horror | 92 minuten
2,65 10 stemmen

Genre: Komedie / Horror

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Greydon Clark

Met onder meer: John Ireland, Yvonne De Carlo en Jack Kruschen

IMDb beoordeling: 4,1 (1.482)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Satan's Cheerleaders

"When these girls raise hell... there's the devil to pay!"

De concierge van een middelbare school is eigenlijk de uitkijk voor een commune van satanisten voor maagdelijke meisjes die zij offeren. Op een dag ontvoert hij een team van cheerleaders om deze te gebruiken tijdens hun duivelse rituelen. Wat ze echter niet weten is dat één van de cheerleaders een heks is en dat zij zelf plannen heeft met de duivelaanbidders.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van FatMike

FatMike

  • 631 berichten
  • 1976 stemmen

"Great Prince of Darkness. Your worshippers call upon you once more. Hear there call."

Satan's cheerleaders is niets meer dan een High School film vol

klungelig acteerwerk en een vleugje duisternis.

De dialogen moeten zijn geschreven door een meester en worden vol overtuiging gebracht:

"There stands the only one among us who remaind pure, the intented bride. And you corrupted her. You cast your veil seed into her body. Against her will, against her destiny you took her.

You tode, you worm, you crawling misarble man, you vapor.

He has betrayed you. He has betrayed our master. Sees him, sees him!

De hellehonden Lucifer en Diablo rennen heen en weer door de verschillende bevelen van de man en de vrouw des huizes.

Dan weer aanvallen dan weer terugtrekken, hilarisch!

Een lid van de Duivelaanbidders, een monnik, slaat regelmatig een kruisje...briljant!

Satan's cheerleaders is een hoogtepunt van cheerleaderfilms.

Naast Debbie does Dallas uiteraard!

3,5 ster


avatar van bladonis

bladonis

  • 245 berichten
  • 3762 stemmen

Prachtige '70s sleazy occulte sicky van Greydon Clark, maker van Black Shampoo en Joysticks!

Sublieme cult-cast, karakterkoppen waar elke grindhouse freak zijn vingers bij aflikt! John Ireland, Yvonne DeCarlo, John Carradine én uiteraard een busvol strakbelijfde schreeuwmutsjes!

Zoals elk zichzelf respecterend mid-70s cheerleader cheesefest beginnen we op het strand, met een roedel gebikini’de dapper cheerende en pom-pommende schuddekontjes. Meathead sportbilly’s die dollen met maffe, bitchy cheerleaders. Tot zover niets nieuws onder de zon in Californië.
Niemand weet dat de creepy schoolconciërge een stiekeme duivelaanbidder is! Met wilde plannen voor de frisse jonge maagden! Hij ontvoert de busvol hot chicks om er zijn duistere praktijken op los te laten. Jammer alleen dat Satan zelf een oogje op de dames heeft laten vallen!
Terwijl de cheerleaders worden vastgehouden in een schuur, maken de dorpsbewoners zich op voor een gezellige plattelands- duivelse middernachtsmis slash maagdenofferfeest! Er volgt een 'Texas Chainsaw'-achtige backwoods achtervolging. Alleen niet zo intens of hilarisch.

John Ireland is eng intens als de dorpssheriff. Yvonne DeCarlo speelt de volslanke sheriffsvrouw annex satansbruid vol vuur. Jammer dat John Carradine te weinig speeltijd kreeg om zijn gekke typetje van vuilnisrapende snelwegzwerver enig gewicht mee te geven. Toch schmiert hij er lustig op los in een mini weggooirol. Hij is hilarisch in al zijn vier minuten!

Heerlijk om de energieke cheerleaders onder handen genomen te zien worden. Zonde dan dat het allemaal érg tam is gehouden. Waar de meeste cheerleader-films borstenquota hebben van dubbele cups, stranden we hier op her en der een stukje naakte huid. Niets schokkends of opwindends.

Met de schaars geklede mooie meiden, gretige karakterakteurs en een lekker tempo zijn alle ingrediënten van een exploitationklassieker aanwezig. Toch verzuimt Greydon Clark de sleaze en gore op te krikken tot een wat hoger ransniveau. Zelfs áls Yvonne DeCarlo uiteen wordt gereten door wilde Dobermanns, gebeurt dat –stijlvol, dat wel- buiten beeld!

Lekker snel sleazefestijn. Tuurlijk 't is geen briljant aangrijpend cheerleader-drama als Debbie Does Dallas. Maar erg genietbaar met topfitte tienerlijfjes, pommende poms en duivelse duivelsaanbidders.

Voor de schmierende snelwegzwerver en charmante cheerleaders, 4,0 Dallas glittersterretjes! Gimme an S, gimme an A, gimme a T, gimme an A, gimme an N! What''s that spell? ... Eeehrm ... Santa?


avatar van mikey

mikey

  • 29017 berichten
  • 5169 stemmen

groepje cheerleaders probeert 'the game' te bereiken maar vallen helaas in de handen van een satanische sekte in een achterlijk dorp waar de duivelse sherif en zijn hogepriesteres de baas wanen. Cheerleaders en football sterren zijn super close want ze staan altijd naast elkaar. Dat geldt trouwens ook voor het andere team. Waarom ze dan alsnog gescheiden worden zo vlak voor de wedstrijd, is me een raadsel. Anyway de meiden met de turndocente gaan op pad en belanden in het foute dorp en worden opgepikt door de conciërge die ze naar satan's altaar brengt. Opgewonden als hij is probeert hij de mooiste cheerleader te bezoedelen......... gelukkig waren de meiden uiteindelijk nog op tijd bij de wedstrijd. Schijnbaar had de crew maar 1 camera en staan de meiden en de boys daarom altijd bij elkaar. Ook de satanisten zijn altijd in een hechte groep. Er zitten enkele practical effects in de film. Zo is er een gordijn in een twist gedraaid en dan losgelaten: en dat achterstevoren afgespeeld. Vet!!!! Er gaat ook een tafeltje zweven. Ik vond de congierge verreweg de beste rol: mr. brooks genaamd. Altijd gepest door de gurls met seksgrappen en dan heeft hij ze eindelijk in zijn seksbusje (waarvan de achterklep al openstond bij aankomst) met de naïeve docente naast hem bovendien, speciaal voor hem om te bepotelen. Is er meer sleaze? Jawel. Zo bekijkt mr. brooks de meiden onder de douche met zijn peephole. Hij ruikt aan de handdoekjes . De sherif maakt zijn riem los vlak voor de docente... die overigens best vaak de klos is. Maar dat heeft een verhaaltechnische reden. Ja ach... dialogen die al dood zijn voordat ze in het script stonden. Alles is in wide shots gebracht. Oh ja toch een goeie vondst van de crew: de namen van de meiden staan op de shirtjes zodat je als kijker weet wie wie is.

Misschien goedgekeurd. Leuk voor mensen die van Jack Hill houden al is dit toch echt slechter en veel braver dan een Jack Hill film.