• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.536 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.279 acteurs
  • 199.148 gebruikers
  • 9.381.113 stemmen
Avatar
 
banner banner

Nemesis 4: Death Angel (1997)

Actie | 80 minuten
1,40 10 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 80 minuten

Alternatieve titels: Nemesis 4 / Cry of Angels: Nemesis 4

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Albert Pyun

Met onder meer: Sue Price, Norbert Weisser en Nicholas Guest

IMDb beoordeling: 3,1 (1.681)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Nemesis 4: Death Angel

"The future has a past."

Alex is terug, met ditmaal de opdracht om een man te vermoorden. Dit gaat mis en de verkeerde man wordt vermoord. Een paar premiejagers worden op haar afgestuurd en dus is het voor Alex te hopen dat haar vrienden haar een handje komen helpen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Leno

Leno

  • 5921 berichten
  • 4408 stemmen

Quentin schreef:

Believe it cost less than US $80,000. I like the cyborg sex in it and Sue Price was daring and in outstanding shape. aldus Albert Pyun.

Alleen deel 1 was leuk en eenmaal aanbeland bij deel 4 is inderdaad duidelijk te zien dat echt alle budget weg is. Zaken als verhaal en fatsoenlijke acteurs zijn ook ver te zoeken; zelfs qua actie valt er weinig te beleven. E.e.a. wordt gecompenseerd met een bijna constant naakte Price, die er naakt zowaar nog slechter uit ziet dan met kleren aan. Van die 80.000 dollar hadden ze beter een fatsoenlijke plastisch chirurg voor haar kunnen regelen..