• 15.802 nieuwsartikelen
  • 178.295 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.903 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bullfighter and the Lady (1951)

Drama / Romantiek | 87 minuten
3,33 6 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 87 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Budd Boetticher

Met onder meer: Robert Stack, Joy Page en Gilbert Roland

IMDb beoordeling: 6,8 (733)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bullfighter and the Lady

"The most DANGEROUS game on earth!"

Johnny Regan, een Amerikaan, gaat naar Mexico om te leren stierenvechten als een echte matador. Daarmee hoopt hij indruk te maken op de Mexicaanse schoonheid Anita de la Vega. Alleen verloopt de opleiding, onder leiding van matador Manolo Estrada, niet geheel volgens plan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5077 stemmen

Budd Boeticher was ingehuurd, tien jaar voor deze film, bij de stierenvechtersfilm die ik onlangs zag, Blood & Sand, als adviseur. In de tussentijd was hij B-filmregisseur geworden en had hij een filmidee wat zeer los op zijn eigen leven was gebaseerd. Boetticher had namelijk leren stierenvechten. Ondertussen werd deze film van de grond getild door John Wayne in een van zijn vroegere productiepogingen. Boetticher maakte een zeer respectvolle film (en niet een die drijft op melodrama zoals Blood & Sand). Wayne zag daar het geld niet zitten en hakte flink in de film met John Ford en hij ging terug naar 87 minuten, zodat deze kleine film in een double bill kon.

Deze film had veel authenticiteit. Bijfiguren speken Spaans. Steierenvechtersscenes zijn realistisch en de film zoekt naar een verklaring wat mensen drijft tot vechten. Dat voelt goed, maar het respect zit de film ook wel en in de weg en 124 minuten is lang. Boetticher beschouwde het als een van zijn beste films. Zo tevreden was ik niet.